HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Opertus - s míčkem do jamky (free hra)

Opertus - s míčkem do jamkyOpertus - s míčkem do jamkyOpertus - s míčkem do jamkyOpertus - s míčkem do jamky

Opertus je velice zábavná logická hra, ve které je vaším jediným úkolem dostat míček do jamky, která je ve skutečnosti jakýmsi teleportem pro přechod do dalšího, tedy následujícího levelu. V tomto bohulibém počínání vám však velice vehementně brání vaši nepřátelé, také neúprosně ubíhající čas a ve skutečnosti i poměrně dosti členitá mapa. Hra vám nabízí celkem jedenáct rozmanitých úrovní, dobrou kvalitní doprovodnou hudbu a zdařilé zvukové efekty, šest achievementů, vše zpracováno v českém jazyce a mnoho dalších zcela originálních „vychytávek“. Pokud hru ukončíte, nebo prohrajete můžete od posledního levelu dál pokračovat rovnou z menu pomocí tlačítka „Dokončené levely“, všechny dokončené levely lze samozřejmě spustit znovu bez nutnosti opakovaného dokončení ostatních předcházejících, což je příjemné.

Statut: freeware

Typ: logick

Velikost: 2258 KB

Vrobce: Martin Kuneš  Web

Zobrazen celkem: 4226

Zobrazen tento msc: 3939

Hodnocen oblbenosti (1546x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Dostaňte tedy v této vskutku originálně pojaté logické hře v každém kole do mnou zmíněného teleportu, a to v tom nejkratším časovém limitu, přičemž samozřejmě nesmíte narazit do žádného, v lokaci se nacházejícího nepřítele. Tito nepřátelé nejsou statičtí, ale pohybují se v prostoru lokace tak, abyste se nemohli dostat ke kamenům, od kterých se lze odrážet a tak se soustavně dostávat co nejrychleji do příslušného teleportu. Pohybovat vaším hlavním hrdinou budete moci pomocí všech kurzorových kláves, návrat do menu pak provedete klávesou „D“, k resetování pak slouží klávesa „R“ a urychlení časového odpočtu na začátku každého levelu, používejte klávesu „F“, odstraníte tak delší čekání na načtení levelu.

Autoři hry tuto novinku uvádějí slovy, cituji: „Dokončili jsme logickou a z části postřehovou hru, nesoucí název „Opertus“. Ve hře je vaším úkolem dopravit míček do teleportu v zadaném čase a během toho nevyjet z mapy nebo se nedotknout ani jednoho z nepřátel. Jinak hra je vytvořená ve flashi, ale můžete si ji i stáhnout“. Co k tomu dodat? Jedná se skutečně o velice zdařilou hru, navíc zpracovanou v rodném českém jazyce, což jistě ocení každý patriot. Musím konstatovat, že dávno jsou již za námi doby, kdy čeští a slovenští autoři freeware při poměřování svých her s hrami zahraničních autorů, stály na spodních příčkách kvality svých her pomyslného herního žebříčku.

Dnes se již naši autoři svým zahraničním kolegům nejen vyrovnají, ale v nápaditosti svých her je v mnohém dokonce předčí, důkazem tohoto mého tvrzení je samozřejmě právě i dnešní hra „Opertus“. Pokud tedy fandíte českým a slovenským autorům, navíc máte rádi řešení logických problému a pálí vám to, potom je právě tato dnešní hra pro vás ušitá, jako na míru. Graficky je na tom hra dobře, plně vyhovuje herním podmínkám, je opatřena i doprovodnou hudbou a věrohodnými zvukovými efekty.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)