HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Rybář 2 – komu se nelení, tomu se zelení (free hra)

Rybář 2 – komu se nelení, tomu se zeleníRybář 2 – komu se nelení, tomu se zeleníRybář 2 – komu se nelení, tomu se zeleníRybář 2 – komu se nelení, tomu se zelení

Již naši staří moudří předkové velice rozumně a prozíravě říkávali, že „chceš-li chleba jíst, musíš nejdřív zrno sít“. Totéž ovšem platí i v dnešní hře, ve které sice nejde o chléb, ale o naprosto jiný druh jídla, jistě jste už uhádli, že o ryby. Proč jsem sáhla k této staré moudrosti? Vžijete se sice do role rybáře, ale abyste si mohli nachytat chutná rybí sousta a pochutnat si na nich, musíte si nejdříve ryby odchovat, což není ovšem vůbec nic jednoduchého. Tak mi napadá ještě jedno moudré přísloví, totiž že „bez práce nejsou koláče, i toto platí v této dnešní hře v plném rozsahu. Zkrátka a dobře, sami zjistíte, že je nutné rybičky nejdříve řádně krmit, tedy pečovat o ně, teprve potom je můžete lovit a až v poslední etapě je sníst, což v této hře ale nejde, takže je raději za pěkný peníz prodávejte, tak zajistíte stálý koloběh chovu a i zbohatnete.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 9147 KB

Vrobce: FIOLASOFT  Web

Zobrazen celkem: 6061

Zobrazen tento msc: 5144

Hodnocen oblbenosti (1561x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Zcela netradičně začnu dnes recenzi na tuto vskutku velice vydařenou hru tím, že vás seznámím s poměrně náročným ovládáním. Pro přechod na pohyb vaší loďky stiskněte "enter" poté ovládejte loď kurzorovými klávesami "doprava" a "doleva", pro ukončení opět stiskněte "enter". Jestliže chcete přejít na chytání ryb, potom stiskněte "mezerník", háčkem pohybujte šipkami "nahoru" a "dolů". Když chcete chytit rybu, kupte jí v novém menu nahoře "Návnady" příslušnou návnadu, když ryba začne návnadu jíst, objeví se na obrazovce modrý terč a červený kruh. Za pomoci šipek udržte smajlíka uprostřed modrého terče, když tak zůstanete, ryba s háčkem vyplavou k hladině a pak pro chycení stiskněte mezerník, nebo zajeďte smajlíkem k červenému kruhu.

Pokud se ovšem červeného kruhu dotknete dřív než je háček naprosto u hladiny, ryba zbaští návnadu a poplave si to klidně dál. Návnady můžou vaše ryby sice dočasně nakrmit, ale nikdy z nich vaše ryby nevyrostou, a to ať už rybu chytíte nebo ne, prut se automaticky zasune. U mini lodě se dočkáte malého vylepšení, můžete používat na lov síť, pokud zrovna vaše nádrž překypuje rybkami a chcete je rychle zpeněžit, není nic lepšího než zmáčknout "Ctrl" a vypustit za patnáct korun rychlou síťku, která za sekundu pochytá až pět ryb najednou.

Jakmile zrovna chcete něco nakoupit, klepněte levým tlačítkem myši na příslušnou skupinu a vyberte co chcete koupit, ale pozor, abyste mohli koupit loď, nesmíte být v pohybu ani chytat ryby. Při hře máte celkem třikrát možnost si hru uložit a později si jí kdykoli nahrát, abyste si v počítači neudělali brajgl, ukládejte si hru do složky "saves", která je ve složkách Rybáře 2, pokud chcete hru uložit či nahrát, pak klikněte ve hře na tlačítko "start" a vyberte příslušné tlačítko.

Berte na vědomí, že nic není zadarmo, všecko stojí peníze, pokud dosáhnete kreditu nižšího jak dvě sta korun, zbankrotujete a hru neslavně ukončíte. Když chcete začít novou hru, zeptá se vás hra na level kód, což prokazuje, jak daleko jste se až v kampani dostali. Pokud žádný level kód neznáte, pak napište číslo 1 a stiskněte ester, jestliže ho už však znáte, tak ho napište a stiskněte ester, čím lepší je váš level kód, tím více věcí můžete při hře používat.

K ručně kreslené grafické úpravě hry nelze mít žádné výhrady, je vidět, že s na ni autoři hry dali vskutku záležet. Jsem přesvědčena, že vás zaujme především originální námět a cíl hry, který rozhodně upoutá jak hráče chtivé rybaření, tak i ty, co rádi obchodují, tudíž nakupují a prodávají. Vše je vhodně doplněno a podbarveno vkusně vybranou doprovodnou hudbou, pokud by vám přesto lezla „na nervy“, máte smůlu, ve hře ji nevypnete, takže ztlumte nebo zcela vypněte reproduktory vašeho počítače.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)