HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Vortex Point - objasněte krádež zlata   Vortex Point - objasněte krádež zlata
(flash / adventury / 4494  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně zcela vydařená adventura, při jejímž hraní zaplesá srdce každého příznivce tohoto herního žánru freeware her, určitě zaujme všechny příznivce kvalitních logických kratochvílí, v nichž musí hráči rozluštit velice zapeklitou záhadu. Vydejte se do malého městečka, v němž v poslední době došlo k řadě kromobyčejných událostí. Na místo proto byla povolána skupina detektivů, specializujících se na paranormální jevy. Trojice mladých vyšetřovatelů se pozvolna seznamuje s okolnostmi krádeže zlatých cihel, kterou má prý podle jejich majitele na svědomí tajuplný duch. Pomozte vyšetřovatelům v pátrání a dokažte, že máte dostatek důvtipu. Pokuste se ve hře rozmotat nitky záhadného případu, procházejte městečkem, prozkoumávejte všechny exteriéry i interiéry, zapřádejte rozhovory se všemi obyvateli města.

Magic Linking - kouzlo propojování      Magic Linking - kouzlo propojování
(flash / logick / 3503  zobrazen / oblbenost 64%)

Na první, letmý pohled, se jedná o klasickou „spojovačku“, tedy „spojuj tři stejné“. Kupodivu však ve hře naleznete zcela nové, originální a netradiční herní prvky. V překrásném grafickém zpracování zjistíte, že každý level se skládá ze dvou samostatných částí dvě část. Prvně máte za úkol dostat k sobě vždy tři stejné symboly, přičemž oproti jiným podobným hrám mají tyto tahy novou vlastnost, že se neprotáčejí zpět, pokud na druhé straně nenajdou odpovídající symboly, ale prostě zůstanou na původním místě. Kterýkoliv symbol tak prakticky lze přerovnat z jedné strany, až na druhou. Tato vlastnost se dá také využít k přípravě „combo“ tahů, které vám přinesou maximum bodů. V druhé části budete z hrací plochy odstraňovat dva stejné symboly, ale za každý tah dostanete o to více bodů, o co je jejich propojení kratší.

Penguin Diner 2 - číšnice Penny se vrací Penguin Diner 2 - číšnice Penny se vrací
(flash / ostatn / 5074  zobrazen / oblbenost 64%)

Minule jsme zastihli Penguin Diner, tedy tučňáčcí číšnici v situaci, kdy pracuje jako servírka v tučňáčcí restauraci a obsluhuje příchozí hosty tučňáky s rychlostí a rozvahou. Tučňáččice Penny si již ale vydělala jako servírka v restauraci dostatek peněz na cestu zpět do svého domova a ve hře "Penguin Diner 2" se vrací zpět na svou rodnou Antarktidu. Během doby, co se Penny učila číšnickému řemeslu na jiném světadíle, se standard jídla v restauracích u ní doma velmi zhoršil. Cílevědomá a svědomitá Penny se tudíž rozhodla, že si otevře svůj vlastní řetězec restaurací, který pozvedne kvalitu místní, neustále upadající gastronomii. Dokážete roztomilé tučňáččici pomoci k tomu, aby její podnikání neskončilo bankrotem? Kromě velice hezky zpracované grafiky vám hra také nabídne opětně skvělé její ozvučení i dobrou zábavu.

In Couples - setkávání koček a pejsků   In Couples - setkávání koček a pejsků
(flash / logick / 3427  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní vskutku zdařilá logická hra, nazvaná „In Couples“, potvrzující, vás zavede do míst, obývaných samými psy a kočkami. Jak je známo, vztahy mezi těmito dvěma zvířátky, ve smyslu rčení „mají se rádi jako pes s kočkou“, bývají mnohdy dost napjaté. V každém levelu této nápadité hry bude vaším úkolem se postarat o to, aby se rozdělené psí i kočičí jedinci shledali. Vše však budete muset řídit tak, aby se žádný pes nepotkal s kočkou a naopak. Na začátku každého z celkem třiceti levelů, jejichž obtížnost řešení postupně narůstá, si pečlivě prohlédněte situaci na hrací ploše a rozhodněte se, jaké kroky podniknete k úspěšnému splnění obtížného úkolu. Všechna zvířátka uvedete ve hře „In Couples“ do pohybu tak, že budete klikat na jitrničku, a protože psi i kočky jsou mlsouni, budou ji vždycky následovati.

Bunny Cannon - králíčci a kanón Bunny Cannon - králíčci a kanón
(flash / logick / 3163  zobrazen / oblbenost 64%)

Králíček je rozhodně roztomilé zvířátko, ale může to být také i střelivo za účelem rozmnožování, jak to dokazuje tato dnešní online hra. Ovládáte dělo, které vystřeluje malé králíčky s cílem naplnit dole položené košíky potřebným počtem modrých, nebo růžových ušáčků. Jeden modrý a jedna růžová dají při vzájemné kombinaci další jedince, a tak se musíte s každou střelou snažit trefit opačného jedince. Musíte také doufat, že se po sérii odrazů dokutálejí všichni tam, kam mají. Postupem hrou přibývají různé překážky, jako ostny, vražedná sova, nebo pohyblivé, smrtící plošiny. Když k tomu přibude onen moment náhody při odrazech, snadno se stane, že i nějaký ten level nesplníte. Navíc, i když už máte splněny podmínky pro postup do dalšího levelu, musíte spotřebovat všechny zbylé, už nepotřebné zajíčkovy střely.

Bubble Sky - sestřelujte kuličky Bubble Sky - sestřelujte kuličky
(flash / logick / 3528  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve velice chytlavé a přitažlivé postřehové hře, nazvané „Bubble Sky“, musíte vždy co nejrychleji vyčistit oblohu od prazvláštního útvaru, sestávajícího z mnoha různobarevných kuliček. Vystřelujte tedy z kanónu dobře mířené kuličky, a to tak, aby vámi vystřelená kulička pokud možno vždy dopadla do míst, v nichž se bude dotýkat kuliček stejné barvy. Jakmile se budou takto dotýkat alespoň tři kuličky stejné barvy, zmizí z nebeské plochy a vy tak budete zas o něco blíže kýženému dokončení stávajícího herního kola. Nezapomeňte využívat odrazu od zdí a vězte, že čím méně kuliček použijete ke splnění herního úkolu, tím více bodů si v povedené kratochvíli „Bubble Skyů připíšete na vaše konto. V žádném případě proto nepodceňujte přesné míření, chcete-li být ve hře úspěšní, potom si počínejte hodně rychle a taktéž přesně.

Frogout - likvidujte zmutované mouchy   Frogout - likvidujte zmutované mouchy
(flash / arkdy / 3703  zobrazen / oblbenost 64%)

Děj dnešní online hry, nazvané „Frogout“, se odehrává na naší Modré planetě, obávám se, že v nedaleké budoucnosti. Líní a nesvědomití lidé svým bezohledným přístupem k životnímu prostředí, totiž proměnili naši Zemi v jednu obrovskou, zapáchající skládku odpadků. Nebezpečné chemikálie tak unikající do volné krajiny způsobují, že na naší planetě došlo k přemnožení zmutovaných much, které jsou velmi agresivní a snaží se připravit poslední, doposud přežívající lidi o život. Lidstvo má však na své straně sympatického žabáka, který nebezpečné mouchy likviduje. Ztotožněte se tedy s tímto tvorem, za pomoci lepkavého jazyku konzumujte otravné mouchy a zvyšte tak šance lidstva na přežití. Pohybujte se herním územím a v každém z dvaceti pěti levelů hry, snězte veškeré zmutované mouchy, které se tu nacházejí na hrací ploše.

Stop GMO 2 - zničte zmutovanou zeleninu Stop GMO 2 - zničte zmutovanou zeleninu
(flash / akn / 3631  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou hry dnešní online hry, nazvané"Stop GMO 2", je až k nepříčetnosti rozzuřený králík ve žluté kšiltové čepičce, který si šel jednoho dne pro vodu do studny na své zahrádce, kde ale s překvapením zjistil, že na dně studny se usadila a rozmnožuje škodná jménem GMO, což je zkratka pro Geneticky Modifikované Organismy. Sestupujte tudíž až na samé dno studny a pomozte králíkovi zlikvidovat zmutované jedince z říše zeleniny, kteří dostali chuť na králičí maso. Za získané penízky si během hraní můžete nakupovat a vylepšovat zbraně ve virtuálním obchůdku. Vrhněte se proto do bitvy a nadělejte ze zmutovaných zeleninových bestií, pořádný, míchaný, zeleninový salát, nic jiného si tito mutanti vůbec nezaslouží. Rozstřelujte i bonusy, mezi nimi je dynami, střelivo, zdraví, a též jiná vylepšení.

Super Frog - super skokan žabák Super Frog - super skokan žabák
(flash / arkdy / 3892  zobrazen / oblbenost 65%)

Hlavním hrdinou této logické hopsačky, nazvané „Super Frog“, je jak už vyplývá z názvu hry, skákající super žabák v červeném pláštíku. Ztotožněte se tedy nyní s tímto zeleným skokanem a vyzrajte na všechny záludnosti v lokacích tajuplného herního světa. V každém herní lokaci kole bude vaším úkolem ve zdraví doskákat až ke dveřím, které vám poté umožní vstup do následující lokace. Vaše počínání si však vůbec nebude jednoduché, protože tento svět je plný všemožných překážek, nástrah, pastí a nebezpečí. V každé z dvaceti šesti lokací navíc máte k dispozici jenom omezeným počet skoků. Jestliže si tedy budete počínat příliš zbrkle, snadno se vám může stát, že si vyčerpáte všechny skoky a nezbude vám už nic jiného, než si právě aktuální lokaci této zdařilé hříčky odehrát zase znovu poté, co si vše řádně promyslíte.

Squirlz - pomozte mu setkat se s druhem Squirlz - pomozte mu setkat se s druhem
(flash / logick / 4052  zobrazen / oblbenost 63%)

Hlavním hrdinou hry, nazvané „Squirlz“, je podivný oranžový tvor s velkýma očima. Pomozte tomuto nešťastnému neidentifikovatelnému tvoru, v jeho cestě ke stejně barevnému kamarádovi. Spojení obou oranžových hrdinů docílíte tak, že budete klikat na jednotlivé předměty jiné barvy, které tak odstraníte z hrací plochy. Čeká na vás celkem třicet levelů, s narůstající obtížností, v prvních kolech se budou na hrací ploše kromě ústřední dvojice objevovat pouze červené objekty, které kliknutím bez problémů odstraníte. Postupně však přibudou i modré obrazce, které už nebudete moci klikáním odstraňovat. V nejpokročilejší části se pak přidají navíc fialové objekty, které visí ve vzduchu a můžete je odstranit. V každém kole hry „Squirlz“ se snažte vždycky daný úkol splnit co nejrychleji, abyste zato obdrželi největší možný počet bodů.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)