HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Ufo Joe - zloděj pozemských zvířat Ufo Joe - zloděj pozemských zvířat
(flash / ostatn / 2449  zobrazen / oblbenost 64%)

Slyším dobře, že nevěříte na Ufony? Tak to se hluboce mýlíte, neboť za jednoho z nich si tady dnes můžete zahrát. Na vzdálené planetě tamní (ne)rozumné bytosti hospodařili tak špatně, že jim začaly chybět potraviny. Proto vyslali svého průzkumníka na naši Modrou planetu, aby jim obstaral nějaké zvířectvo a tak zažehnal nebezpečí hladomoru. Ocitnete se tudíž na Zemi a vaším úkolem je sbírat všechny zvířátka a teleportovat je zpět na vaši rodnou planetu. Graficky se jedná o vkusně provedené dílko, i námět a cíl hry jsou bezesporu přinejmenším zajímavé, hratelnost hry je na vysoké úrovni a obtížnost je vskutku minimální. Jakmile seberete v každém kole všechna zvířátka, musíte přistát na plošině, tak načerpáte energii a vstoupíte do dalšího kola. Příjemný pocit ze hry umocňují doprovodná hudba a zvukové efekty.

Doras Magical Garden - pejskova magická zahrádka. Doras Magical Garden - pejskova magická zahrádka.
(flash / ostatn / 3209  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo by nechtěl mít vlastní zahrádku a na ní pěstovat kytičky a obohatit rodinnou kuchyň i o čerstvou zeleninu. Pokud ovšem nežijete s rodiči ve vlastním domku, potom je tohle to přání pro vás nesplnitelné. Pomozte tedy dnes alespoň malému čipernému pejskovi, který vás o to moc prosí, vypěstovat různou zeleň za něj, moc ho tak potěšíte. V knize najdete názvy kvítek a zeleniny, kterou chcete začít pěstovat, stačí jen sebrat jedno semínko a zasadit ho do kteréhokoliv z šesti květináčů a potom už jen hnojit a zalévat. Pokud projdete knihou, můžete vybrat semínka i bez názvu a teprve po jejich vypěstování se dozvíte z knihy, co jste vlastně vypěstovali. Celkový výsledek lze potom vyfotografovat a snímeček si vytisknout na tiskárně, zbude vám tak hezká památka. Hra je vhodná pro malé děti a poslouží i jako výuka angličtiny.

Present-Grabber - nenechavý chamtivec. Present-Grabber - nenechavý chamtivec.
(flash / ostatn / 2779  zobrazen / oblbenost 64%)

Chamtivost nepatří mezi lidské vlastnosti hodné uznání a obdivu, bohužel i s chamtivci se potkáváte ve vašem každodenním běžném životě. S jedním takovým se setkáte i v dnešní hře, vlastně abych byla přesná, můžete si po spuštění hry vybrat hned ze čtyř vám nabídnutých chamtivců a teprve poté se pustit do hry samotné. Vámi vybraná postava točí klikou rumpálu sama, bez jakéhokoliv vašeho přičinění. Vaším úkolem je spustit ve správnou chvíli drapák rumpálu a zachytnout do něj některou figurku dole pod vámi. Tak získáváte body, za každou postavičku jiné, občas můžete i sebrat diamant a jiné bonusy. Pokud splníte předepsaný počet dosažených bodů, přejdete do dalšího levelu, před tím si můžete ještě za získané body a bonusy vylepšit vaší postavu různými novými vlastnostmi a teprve potom pokračovat dál.

Apelogic - Sekající se počítač Apelogic - Sekající se počítač
(flash / ostatn / 2457  zobrazen / oblbenost 64%)

Taky vám stále padá počítač? Domluvy nepomáhají? Pak se podívejte jak se to dá jednou a pro vždy vyřešit. Jedná se sice trochu o drastické řešení, ale opravdu účinné. Věřte že se vám tento počítač, ale již nikdy nezbortí.

David Blaine Assassination Game - zastřelte Davida Blaineho. David Blaine Assassination Game - zastřelte Davida Blaineho.
(flash / ostatn / 2685  zobrazen / oblbenost 64%)

Zajímavé tvůrčí zpracování této hry, tedy kombinace fotografií s kreslenou grafikou rozhodně umocňuje vlastní pocit s této hry. Po jejím spuštění vás čeká jediný úkol v této hře, zastřelit několika ranami v jakési skleněné vitríně se houpajícího Davida Blaineho, no aby vás autoři tak trošičku potrápili, musí se vám to povést v pevně stanoveném časovém limitu. Jakmile ho tedy zastřelíte, jeho duše se odebere do nebe, ale prst Boží ho nemilosrdně srazí do pekla, kam tento mladík se svojí pekelnou muzikou zcela očividně patří. No jakmile se tam ocitne, vlastní muzikantskou krev a vysoký temperament jemu za života vlastní ani tady nezapře, neboť se mu podaří roztančit celé peklo. Spusťte se tudíž tuto hru, zastřelte Davida a poslechněte si pekelný koncert, jsem přesvědčena, že příležitost tohoto typu se vám již znovu nenabídne.

Papparazi - pohotový fotograf Papparazi - pohotový fotograf
(flash / ostatn / 2982  zobrazen / oblbenost 64%)

Autor této hry, kterou vám dnes nabízíme k zahrání, ji nazval Paparazzi, což je výraz pocházející z angličtiny a je takto známý i u nás, což neznamená nic jiného, než „Sensacechtivý reportér“. No takže se dobře připravte, do role jednoho takového dotěry se totiž v této hezké hře vžijete, pokud nevíte o co se jedná, potom vám připomenu tragickou smrt anglické princezny Diany, která byla zapříčiněna právě takovými vtíravci, honící se za senzacemi. Budete fotit o sto šest, vámi vyhledávané subjekty však o to zřejmě veliký zájem nemají. V každém kole máte limit, kolik za vámi stvořené fotky musíte „vydělat“, za každou obdržíte patřičný finanční obnos nebo také nic a pokud ho nesplníte, hra končí. Hra je vcelku zajímavá, v případě že vyfotíte nežádoucí osobu, praskne vám čočka a jste o jeden „život chudší“. No vyzkoušejte si čistě teoreticky, jak na tom takový paparazzi je, ale radím vám dobře, v praxi se o to raději nepokoušejte.

Nun Lander	 - řeholnice na přistání. Nun Lander - řeholnice na přistání.
(flash / ostatn / 1823  zobrazen / oblbenost 64%)

Když tomu lze jen velice těžko uvěřit, i jeptišky, či chcete-li řeholnice drží v dnešní době krok s moderní technikou. Po spuštění hry se vám na hrací ploše objeví jeptiška, klesající volným pádem dolů. Vaším jediným úkolem je jí pomocí všech kurzorových kláves usměrňovat a přibrzďovat tak, aby měkce dosedla na některou z červených plošinek. Pokud se vám to nepodaří, jeptiška se zabije a hra skončila. Jestliže však díky vám měkce přistane, postupujete do dalšího kola. Hra má však bohužel pouze tři levely, avšak malé překvapení po jejich absolvování na vás ještě čeká. Po dokončení všech tří levelů klikněte na nápis POPE (papež) a nestačíte se divit. Viděli jste již někde jeptišku, hrající na kytaru samotnému papeži, který podle hudby křepčí na známou písničku „Dominiku, niku..“, aby nakonec nádherně vybuchl?

Sparky - obírejte zajíčky o mrkev Sparky - obírejte zajíčky o mrkev
(flash / ostatn / 2933  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře budete mít stejné chutě, jako malincí zajíčci, ovšem s tím rozdílem, že každý stojíte na opačné straně bojiště a máte též jiné zájmy. Zajíčci mají chuť na mrkvičku a vás, kteří by si na ni smlsli též, jen provokují. Budete jim tudíž muset mrkev sebrat a to tak, že kliknete na toho zajíce, který se s mrkví z nory vynoří. Na sebrání máte tři pokusy, pokud včas mrkev neseberete, jeden z pokusů vám ubude, stejně tak se stane, pokud kliknete na zajíce, který mrkev nemá. Cílem této flashové hry je tedy ukořistit zajíčkům co největší počet mrkví. Zajíci vylézají z nor a vy musíte kliknout vždy a pouze jen na toho, který u sebe mrkev v danou chvíli má. Chce to tedy velmi rychlé reflexy a schopnost ovládat dokonale myš. Grafika hry je vynikající, hra je i ozvučena, hratelnost velice dobrá, obtížnost přijatelná a dosažený bodový zisk můžete poslat na homepage autorů, slíbili, že vám tak pošlou další on-line hry. Dostojí slovu?

EierJagd - chyť si vajíčko EierJagd - chyť si vajíčko
(flash / ostatn / 2778  zobrazen / oblbenost 65%)

Hra podobná na principu slavné handheldovky Nu Pagadi, kde vlk pomoci košíčku chytá vajíčka. Podobný osud nás bude provázet i v této hře. Hra požaduje velmi dobrý postřeh a hbitost v prstech, jinak si rozbijete všechna vajíčka. Pokud se chcete odreagovat a nebaví vás krvavé hry typu Moorhuhn, pak si stáhněte tuto méně zabijáckou hru.

Six Feet Under - podivný pohřebák Six Feet Under - podivný pohřebák
(flash / ostatn / 4112  zobrazen / oblbenost 64%)

V dospívání mívají mladí lidé někdy až bizardní představy o tom, v jaké branži by chtěli v dospělosti pracovat. Chtějí se stát kosmonauty, piloty tryskových letadel, ale nechybí ani přání stát se popelářem, nebo kominíkem. Pokud jste si tedy někdy přáli stát se řidičem pohřebního auta a nevyšlo vám to, potom tady si můžete váš sen alespoň na chvíli splnit. Stanete se řidičem pohřebního auta a to ne ledasjakým. V autě povezete rakev s mrtvolu a vaším úkolem je ji dovézt až k hřbitovní zdi, při jízdě stále nabírat rychlost (viz tachometr), před zdí prudce zabrzdit a tak rakev vyletí do vzduchu a vy jen čekáte, jak daleko se ji vám takto podařilo dohodit, což se vám hnedle ukáže poté, co dva hrobaři rakev zakopou. Pokud se vám zdá tento způsob pohřbívání zvláštní, potom zkuste zabrzdit ještě daleko od hřbitovní zdi, nebo do ní narazit, jistě se rovněž podivíte. No pokud máte rádi morbidity, potom jste tady na tom správném místě. No musíme tam jednou všichni, ale co je moc, to je moc :-)!

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)