HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry




TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Bungee Rescue - odvážný zachránce. Bungee Rescue - odvážný zachránce.
(flash / ostatn / 2716  zobrazen / oblbenost 64%)

Zachraňovat nešťastníky, kteří se ocitli v nouzi, to je povolání nejen důležité, ale především ušlechtilé a že je k tomu zapotřebí mnohdy veliké odvahy a statečnosti, o tom se přesvědčíte sami, pokud si spustíte tuto vcelku vydařenou hru. Ocitnete se zavěšeni hlavou dolů na laně, připevněném na sporní části vrtulníku a vaším úkolem je zachránit co nejvíce nešťastníků, očividně trosečníků. Musíte ale pohnout kostrou, neboť vodní hladina bůhví z jakých příčin stále stoupá, takže zachraňujte nejdříve ty, co se nacházejí nejníže. Za zachráněné trosečníky potom získáváte body k dobru, jakmile zachráníte předem stanovený počet těchto nešťastníků, přecházíte zcela automaticky do dalšího kola. Doporučuji vám si přečíst obrázkový návod v menu hry, tak se seznámíte se vším, co ke zdárnému průběhu nezbytně a nutně potřebujete.

Jeu Chiant - frustrující balancování. Jeu Chiant - frustrující balancování.
(flash / ostatn / 2792  zobrazen / oblbenost 64%)

Někdo by se možná zeptal proč právě frustrující, že? Jednak to vlastně uvádí i autor hry sám jednak, po pár zahráních se již divit jistě nebudete. Tato francouzská hra vypadá na první pohled velmi nenápadně. Prostě máte odrážet malou plošinou jednu kuličku a zároveň na velké plošině udržet druhou kuličku. Zdánlivě snadné, ve skutečnosti to už takové ovšem není. Pokořit hranici pouhé jedné minuty není nic jednoduchého a vyžaduje to velmi dobrý postřeh.Každopádně než přijdete na nějaký systém, chvíli to trvá. I když je hra velmi jednoduchá a prostá, můžete se u ní bavit dosti dlouho. Její výhodou je také to že když vám zbude někdy 5 minut času, můžete si ji klidně zapnout klidně trénovat. Není to nic časově náročného a přitom nezevšední nijak brzo, rozhodně je to jedna z mých nejoblíbenějších her

Roof top rollers - divocí muzikanti na střeše.	Roof top rollers - divocí muzikanti na střeše.
(flash / ostatn / 2580  zobrazen / oblbenost 64%)

Na střeše vašeho domu se usadila parta podivných muzikantů, kteří tam vyhrávají tak, že všem sousedům uši brní. Vaším úkolem je jejich prach podivnou hudbu sladit a to tak, že na jednotlivé muzikanty musíte klikat levým tlačítkem myši vašeho počítače a tak hudbu pozměňovat. Všimněte si, že takto můžete ovládat basistu, bubeníka i klavíristu a snadno zjistíte, že pány situace na střeše jste vy a ne oni. Pokud bubeníka výše uvedeným způsobem nasměrujete tak, aby zabubnoval na poslední spodní buben vpravo, srazíte tak jediného posluchače této svérázné hudby, sedícího na střeše a to černou kočičku, která se ale po chvíli opět vrátí na své „posluchačské“ místo. Jestliže tedy rádi měníte rytmus a melodii hudby, potom si hru vyzkoušejte, nic světoborného se sice neděje, ale aspoň na chvíli se pobavíte.

Van Jellies - mistr balancu Van Jellies - mistr balancu
(flash / ostatn / 3417  zobrazen / oblbenost 64%)

Her na udržování rovnováhy, nebo také tak zvaného balancování, existuje nesčetné množství, jednu takovou z nich vám tedy dne nabízíme k zahrání. Po spuštění hry se před vámi objeví dřevěné prkno, umístěné nad plotem. Cílem a účelem hry je nastřádat co nejvíce možných bodů tím, že udržíte prkno v rovnováze, což se vám ovšem budou všemožně pokazit seshora padající bábovky. Kliknutím na levé tlačítko myši se současným umístěním jejího kurzoru na místo na desce, kam byste chtěli, aby dopadaly různobarevné bábovičky, je takto umísťujete na desku. Musíte však dbát na to, aby se deska moc nevychylovala ze své původní polohy, jinak se převáží, bábovičky se sesypou a hra končí. Je logické, že další bábovky musíte umísťovat na tu stranu, kde se deska zvedá. Pokud nahrajete slušné množství bodů, pak si výsledek můžete zapsat na homepage autorů.

Prison Throw - dopomozte vězni k útěku Prison Throw - dopomozte vězni k útěku
(flash / ostatn / 2900  zobrazen / oblbenost 64%)

Cítíte se někdy být tak trochu kriminálními živly? Pak je tato drobná hra možná vhodná právě pro vás. Jedná se o další hru stylu yetti a tučňáci, kterou vám jistě nemusím představovat blíž. Vaším úkolem je vystřelit vězně katapultem tak, aby se dostal co nejdále a to dřáve, než ho chytí policie. Mimo to též ve hře můžete sbírat peníze, dokonce i mobil, což se vězni na útěku nepochybně více než hodí. Cestu si můžete prodloužit odrazem od můstků, ale pozor, čekají vás i úskalí v podobě překážek a číhajících policistů.

Groundhog - zničte krtky Groundhog - zničte krtky
(flash / ostatn / 2679  zobrazen / oblbenost 64%)

Každý milovník zahrádky má radost z úrody a z toho, když mu vše pěkně roste. Když se mu pak na záhonky nastěhuje nezvaný návštěvník, může ho popadnout amok a vezme do ruky první, co se namane a mlátí a mlátí…

Blobz - která bublina dříve praskne? Blobz - která bublina dříve praskne?
(flash / ostatn / 2589  zobrazen / oblbenost 64%)

Dvě bubliny, jedna modrá a druhá červená, hra pro dva hráče, či pro jednoho proti počítači, možnost volby z několika obtížností, tak nějak by se dala uvést dnešní, vskutku zcela neobvyklá hra. Většinou v podobných hrách jde o to, abyste dosáhli nějakou formou vítězství a vašeho soka zničili. Tady je však všechno tak říkajíc „postaveno na hlavu“. V každém případě hrajete za modrou bublinu, samozřejmě proti červené. Vaším úkolem je potom vámi ovládanou bublinu nafouknout dříve, než váš soupeř a to do té míry, až praskne dříve než soupeřova, to je vaše vítězství. Hra se hraje na dvě kola a pokud tedy tímto sebezničujícím způsobem dosáhnete vítězství, potom na konci spatříte, jak se vaši modří fandové dokáží bezmezně radovat, je samozřejmé, že jestli prohrajete, pak blahem bez sebe budou červení.

Missile maze - výbušné bludiště Missile maze - výbušné bludiště
(flash / ostatn / 2621  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře budete ovládat maličkou kuličku a celkem v pěti různých prostředích ji dovést bezpečně do cíle tak, abyste s ní nenarazili do žádné boční stěny, nebo do cesty se vám stavějících překážek. Není to vůbec jednoduché a hra si vyžaduje dobré nervy, rozvahu a hlavně pevnou ruku při vedení kuličky přes všechna úskalí prostřednictvím vaší počítačové myši. Kulička má totiž jednu velice nepěknou vlastnost, pokud někdy o něco byť jen letmo zavadí, promptně vybuchuje a vy přicházíte o jedem z počátečných životů. Mohu vám prozradit, že pokud se vám vůbec podaří postoupit do dalších kol, obtížnost hry se bude rapidně zvětšovat, což je způsobeno především tím, že překážky kladené kuličce do cesty jsou stále více rafinovanější. Co tedy myslíte, ovládáte vaši myš tak dokonale, abyste prošli?

Gorillaz Groove Session - taneční výuka Gorillaz Groove Session - taneční výuka
(flash / ostatn / 2780  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám nabízíme zajímavou a půvabnou hudební a taneční hříčku od věkem ještě malých chlapců, ale při tvorbě už velkých tvůrců on-line her bratrů, snad i dvojčat Johna a Dana Bellových. Jak prozrazují přímo ne jejich homepage, stvořili již řadu úspěšných her, ale tuto dnešní považují za svůj největší, ba dokonce velkolepý projekt. Vaším jediným úkolem v této hře potom bude, vybrat si jednu ze tří nabízených postav a pustit se do taneční výuky podle učitelky, kterou není nikdo jiný, než obrovská, ale zřejmě velice nadaná opice. Výuka pak probíhá tím způsobem, že nad gorilou se ve třech okéncích objevují zelené kurzorové šipky, které musíte opakovat rychle na vaší klávesnici. Tak lze prý dosáhnout až stoprocentní úspěšnosti, no byla jsem ráda, když jsem docílila třináctiprocentní. Co myslíte vy, dokážete mne předstihnout, nebo dokonce být zcela bezchybní?

Shop Lifter - zloděj v samoobsluze Shop Lifter - zloděj v samoobsluze
(flash / ostatn / 2609  zobrazen / oblbenost 64%)

Krade se z různých důvodů, někdo protože je zcela bez peněz, jiný trpí vrozenou kleptomanií a najdou se i takoví, pro něž je něco ukrást otázkou prestiže a zkouškou vlastní dovednosti. Majitelé obchodů se ovšem proti takovým „výtečníkům“ brání, seč mohou. Dnes již téměř v každém obchodě je ostraha, ti movitější mají kolem regálů se zbožím nainstalovány dokonce videokamery. Takže si vyzkoušejte, zdali byste dokázali pod zrakem kamery v obchodě něco ukrást, pokud se tato ovšem dívá právě někam jinam. Jakmile se vám to podaří, postupujete znovu do stejného obchodu, ale majitel přidává stále více kamer, takže je to pro vás stále těžší. Jedna rada nakonec, v praxi to ale raději nezkoušejte :-) !!!

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD











2005-13 Hern Svt (Kontakt)