HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Minilympic - zkuste si olympiádu Minilympic - zkuste si olympiádu
(shockwave / sportovn / 3829  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak toto je opravdu neobyčejná gameska. Jedná se o soubor devíti olympijských disciplín (sprint, překážky, skok do dálky, skok do výšky, lukostřelba, skok o tyči, hod diskem, hod oštěpem a vzpírání) se vším co k tomu patří, tedy počátečním ceremoniálem či vybráním hráče a srovnání výsledků s ostatními. Tato hra by s klidně dala považovat za tradiční freehru, protože potenciál na to má. Zprvu je sice hra krapet těžká ale hra si zaslouží trpělivost, za kterou se vám poté odvděčí výborným herním zážitkem.

Bikemania on ice - zběsilá jízda na ledu. Bikemania on ice - zběsilá jízda na ledu.
(flash / sportovn / 4165  zobrazen / oblbenost 64%)

Jezdit na motocyklu je nejen hezká zábava, ale i sportovní záležitost a proto po této burácející mašince touží hodně zapálených příznivců tohoto dosti finančně náročného sportování. Dnešní hra však vám nabízí mnohem více, než pouhé ježdění na motorce, vyzkoušejte si, jak se s takovým motocyklem dá jezdit i v terénu a ta dokonce na ledě, navíc na něm překonávat i různé, uměle nastražené překážky, jako jsou například lávky a barely. Neutratíte ani korunu za benzín, pokud spadnete nenatlučete si vlastní nos, tak proč si to nevyzkoušet alespoň zde? Brzy poznáte sami, že jízda není vůbec nic lehkého, o pády nebudete mít nouzi, neboť jste navíc hnáni dopředu neúprosně vás tlačícím časovým limitem. Je tedy zapotřebí při zdolávání překážek včas a správně měnit vaše těžiště na stroji, jinak se daleko nedostanete a spadnete.

Lambchop Drop - ovečka na padáku. Lambchop Drop - ovečka na padáku.
(flash / sportovn / 3601  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě mi dáte zapravdu, když řeknu, že parašutizmus je sportem pouze pro odvážné. Dnes se mu věnují už nejen muži, ale i celá řada žen, tomu se už nikdo nediví. Za podiv a povšimnutí pak ovšem stojí, když se k seskoku letadla na padáku rozhodne ovečka. Pokud tomu nevěříte, pak si spusťte tuto hru a můžete se o tom přesvědčit sami. Po vyskočení z letounu budete tuto ovečku velice jednoduchým způsobem ovládat, vlevo na hrací ploše máte výškoměr, který vám ukazuje, jak daleko jste ještě od země, vpravo nahoře potom máte získaný počet bodů. Ty obdržíte sbíráním různobarevných bonusů ve tvaru hvězdiček, jen pozor na to, že některé bonusy vám zkomplikují vaše plachtění vzduchem. Cílem hry je dopadnou dolů na zem na přesně vymezené místo, označené terčíkem a získat co největší možný počet bodů za bonusy.

Kickups - zakopejte si Kickups - zakopejte si
(flash / sportovn / 4011  zobrazen / oblbenost 64%)

Patička, hruď, koleno, hlavička - jak dlouho udržíte míč ve vzduchu - vcelku oblíbená hra každé generace. Kickups vám sice tohle neumožní, ale princip je v podstatě stejný a sice udržet míč co nejdéle ve vzduchu. Po startu na vás vykoukne jedna místnost s poskakujícím míčem, pokud míč narazí na špiku myši odrazí se. Při troše cviku udržíte míč ve vzduchu po dlouhou dobu. Ovládání je velmi jednoduché a poněvadž vpravo dole se zobrazuje po kolik odrazů jste maximálně udrželi míč ve vzduchu je tu prostor pro zlepšování.

Alpine Skiing - alpské lyžování Alpine Skiing - alpské lyžování
(flash / sportovn / 2926  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes se spolu podíváme ne docela obtížnou hru. Nakousneme už zimní sezónu a převtělíme se do těla lyžaře. Za poslechu mírně na mozek lezoucí hudby, která se však ke hře velmi hodí, se pouštíme dolů z obrovského svahu. Po cestě sbíráme hvězdičky, písmena, bonusy. Tuto činnost nám však znepříjemňuje řada překážek – střelci v lanovkách, skokánky, tunely, domy. To co dělá tuto hru těžkou je, že při jakémkoliv nárazu začínáte úplně znovu a věřte že než přeskočíte prvních pár domů bude to chtít hodně tréninku. Hra ale plyne jak po másle a kdyby v ní byly i nějaký styl checkpointů určitě by byla jednou z nejlepších.

Car Can Racing - automobilové závody. Car Can Racing - automobilové závody.
(flash / sportovn / 3192  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže jste milovníci, nebo alespoň příznivci automobilových závodů, potom zde máte jedinečnou příležitost postavit se se svými soupeři na startovní čáru závodního pole a po odpočítání vyrazit vpřed s větrem, ale hlavně s ostatními soupeři v zádech do boje o prvenství. Vaše soupeře sice řídí váš počítač, ale nepodceňujte ho, je to soupeř velice zdatný a žene jím ovládané závodníky vpřed s velikým úsilím a obrovskou snahou. Nutno však říci, že v tomto závodě ani tak na vašich soupeřích a jejich umístění nezáleží, mnohem důležitější je to, jak si budete v závodě počínat vy sami. Hra má celkem 5 kol a na projetí každého kola máte maximálně 30 sekund, pokud docílíte rychlejšího času, získáváte bodové prémie. Jestliže se vám podaří projet ve zmíněném kratším limitu všechna kola, pak získáváte navíc 50 000-ti bodovou prémii.

Base jumping – základy seskoku. Base jumping – základy seskoku.
(flash / sportovn / 2986  zobrazen / oblbenost 64%)

Base jumping, tuhle hru si zahrajete určitě rádi vícekrát. O co v této hře jde? Ocitáte se v pozici malého míčku, který padá a padá.. Hra je souborem soutěží mezi balónky, kde se musíte jako první dostat na zem. Váš míček má na zádech padák, který musíte včas otevřít aby jste se nezranili, nedejbože zabili. Vše je zde o co nejlepším načasování, o vystihnutí správného startu – pokud vystartujete dřív, váš míček se zastaví a bude vám připsáno čtvrté, tedy poslední místo. Pokud otevřete padák pozdě uberete si zdraví, pokud moc brzy ostatní vás předhoní. Cílem každé soutěže je být první, pak postoupíte do dalšího kola a budete si moct nakoupit lékárničky. Hra je to velmi pěkně zpracovaná ale od třetího kola už to potřebujete trénovat.

Skidoo TT - jízda na sněžném skútru. Skidoo TT - jízda na sněžném skútru.
(flash / sportovn / 3697  zobrazen / oblbenost 64%)

Zima se nám blíží a ne všichni budou mít příležitost projet se na sněžném skútru. Právě pro vás je tu dnešní hra. Usedáte za sněžný skútr a projíždíte tratí. Pozor na bedny které vás pěkně zdrží, k dispozici tu na ně ale máte sněžné dělo (mezerník), které jim dá co proto. Na trati se kromě zmíněných beden nachází i urychlovače, nemají ale moc dlouhou životnost. Na výběr máte Time trial, nebo Arcade, kde jsou k dispozici tři různé tratě. Vadou na kráse u této hry je absence nějakých protivníku, popřípadě šampionátu, ale i přes to je to zábavná hříčka.

Ping Pong Ping Pong
(flash / sportovn / 3790  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo by neznal stolní tenis.. Osobně jsem běhání kolem stolu za mrňavým míčkem příliš nepropadl, ale i tak si ho občas rád zahraji. Na internetu jsem však nyní narazil na mnohem pohodlnější verzi tohoto sportu s velmi překvapivým názvem Ping Pong. Hra je vcelku stroze graficky udělaná, ale to ji v žádném případě neubírá na kvalitě. Je zde jen úvodní obrazovka, kde máte na výběr čtyři protivníky a hra samotná. Ovládání je velmi jednoduché, vše se děje pomocí myši. Po chvíli jsou již však k vidění velmi pěkné výměny a povím vám že vyhrát již v pořadí na čtvrtým soupeřem není vůbec nic snadného. Sám jsem tuhle hru hrál pěkně dlouho.

Baseball – pálkaři do toho! Baseball – pálkaři do toho!
(flash / sportovn / 3135  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes se podíváme na jeden z nejoblíbenějších amerických sportů, tedy nabaseball. Tato onlinovka je jednoduchou záležitostí. Po startu hry máte na výběr ze dvou úrovní, které se liší možností pohybu vašeho pálkaře na metě. Na výběr je vždy levoruký a pravoruký hráč. Vybereme jednoho a jdeme na hřiště. Jak jsem již napsal, hra je jednoduchá, jediným vaším úkolem je odpálit míček. Po odpálení (pokud se samozřejmě trefíte) se vám počítá vzdálenost kterou míček uletěl, rozmezí je mezi 100 a 500 (home run). Pokusů je celkem 12 a vzdálenosti se vám sčítají. Po ukončení hry je možně se zapsat do Tabulky na internetu. Ovládání je jen myší, odpálíte pohybem myši vzhůru.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)