HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


BMX park BMX park
(flash / sportovn / 4610  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokračování skvělá online hry BMX. Tentokrát se budeme v parku prohánět a v omezeném čase získat co nejvíce bodů. Objevilo se mnoho nových prvků a celé prostředí je mnohem lepší než předchozí hra.

Ultimate Football - mezní ragby Ultimate Football - mezní ragby
(flash / sportovn / 3919  zobrazen / oblbenost 64%)

Američané mají též velice v oblibě fotbal, i když jejich pojetí „amerického fotbalu“ je u nás známé, jako ragby. Vaším úkolem v této docela vydařené hře, která je nejen graficky na vysoké úrovni, ale je navíc i skvěle ozvučena, je v časovém limitu pěti minut přihrát vašim spoluhráčům šišatý míč tak, aby ho nezachytili soupeři, nebo jste ho nevhodili za pomezní čáru. K dispozici máte pět míčů a pokud se vám přihrávka podaří, získáváte různý počet bodů podle toho, jak daleko se nacházel spoluhráč, do jehož rukou jste míč přihráli. Jestliže se však netrefíte, ztrácíte jeden z pěti počátečních míčů, účelem hry je tudíž nahrát v časovém limitu co největší počet bodů, hra končí po uběhnutí času, nebo pakliže už nemáte žádný míč.

Kick Off - penalty Kick Off - penalty
(flash / sportovn / 4878  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra nepotřebuje dlouhého vysvětlování, neboť jakmile ji spustíte, dozvíte se vše, co k hraní potřebujete vědět a dokonce si můžete spustit malý tutoriál a tak hře přijít tak říkajíc „na kloub“. Je tedy zapotřebí zaměřovací kříž umístit na místo v brance, kam chcete míč vystřelit. Potom klikněte na levé tlačítko myši a tak míč kopnete na vybrané místo, jen musíte sledovat ukazatel síly kopu nahoře na hrací ploše, neboť zde platí jedno, ne ten nejsilnější kop vám dává naději na překonání brankáře, spíše pravděpodobně přestřelíte, nebo branku minete. Lze hrát za mnoho fotbalových zahraničních klubů, od vyřazovacího kola, až po samotné finále. Zvuková kulisa vás uvede opravdu téměř do reality, diváci vám fandí, tak je nezklamte!

Snowman Stacker - stavitel sněhuláků Snowman Stacker - stavitel sněhuláků
(flash / sportovn / 3159  zobrazen / oblbenost 64%)

Letošní zima, bohužel až po Vánocích, ale naštěstí ještě před Silvestrem, začala být na sněhovou nadílku velice štědrá, takže vy všichni, kteří máte rádi zimní radovánky, si v dnešních dnech můžete přijít venku na své. Mezi oblíbenou zimní zábavu, zřejmě těch vás mladších, patří bezesporu i stavění sněhuláků. Proč se o tom zmiňuji tady a právě teď? No jistě jste již sami pochopili, že vám tady nabízíme hru, ve které si můžete takové virtuální sněhuláky zkusit postavit sami a to zcela novým, naprosto netradičním způsobem. Jistě znáte mnoho her, které pracují na stejném principu, hodně takových je o tučňáčcích, takže stačí jen nastavit myší zvolený náměr, přidržet její levé tlačítko, pustit a už jste sněhovou kouli vypustili. Po stránce grafické hezká hra je i věrohodně ozvučena, tak kolik koulí naskládáte na sebe?

Daffy Jumper - bláznivý parašutista Daffy Jumper - bláznivý parašutista
(flash / sportovn / 3015  zobrazen / oblbenost 65%)

Viděli jste již někdy kačera, který by se zamiloval do parašutismu? Pokud si myslíte, že je to nemožné, potom si spusťte tuto hru a uvidíte, že v oblasti freeware a online je možné všechno, neboť fantazie autorů těchto her skutečně nezná mezí. Poté, co hru spustíte, objeví se zprava na obloze přilétající letoun, jakmile kliknete na JUMP, z letadla vyskočí kačer, poté co klinete na CHUTE, otevře se mu padák, teď už ale jeho pád neovlivníte. Dříve než přistoupíte k těmto dvěma akcím, všimněte si trenýrek na žerdi, které vám ukazují směr a sílu větru, takže musíte podle tohoto ukazatele postupovat a počítat se sílou větru, než kačera necháte vyskočit a otevřít mu padák. Abyste získali body, musí vám kačer dopadnout na červený terč. Graficky je na to hra dobře, je i ozvučená, máte deset seskoků, takže se čiňte!

Fisher Boy - odvážný lovec ryb. Fisher Boy - odvážný lovec ryb.
(flash / sportovn / 3313  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zajímavě pojatá a chytlavá hra, ve které se stanete mladým potápěčem a vaším úkolem je lovit ryby. Na horním okraji hrací plochy máte dva ukazatele, vlevo je množství vzduchu ve vašich plících, pravý ukazatel se plní poté, co ulovíte vždy nějakou rybu, každá z nich má jinou peněžní hodnotu. Pokud tedy chcete postoupit do dalšího kola, musí se pravý ukazatel zcela naplnit, tak přejdete do obchodu, kde si můžete, pokud máte dostatek získaných peněz za ulovené ryby, doplnit a vylepšit vaši výstroj a výzbroj. Navíc musíte hlídat levý ukazatel s množstvím vašeho vzduchu v plících a jakmile vám vzduch dochází, je nutno se vynořit a vyčkat, až se tento znovu naplní. V té chvíli, kdy se ale nadechujete, nemůžete střílet, což znamená, že jste zcela bezbranní, což může být moc nebezpečné později, až se objeví žraloci.

Super Tramp - extra trampolína Super Tramp - extra trampolína
(flash / sportovn / 2607  zobrazen / oblbenost 64%)

V této sportovní hře bude vaším úkolem pomocí kurzorových kláves pravá – levá směrovat dle toho, co si vyberete, disk, nebo šklebící se dýni tak, abyste posbírali v jednotlivých kolech všechny zlaté hvězdičky a přitom nenarazili na výbušné nálože. Vyzkoušet si to můžete v tutoriálu a ještě v prvním levelu vám ukazují červené šipky směr pohybu, takže pochopit ovládání zmíněných předmětů, které se při dopadu na trampolínu odrážejí zpět nahoru, by pro vás neměl být problém. Jakmile seberete v příslušném kole všechny hvězdy, automaticky postupujete do dalšího kola. Grafika hry je dobrý průměr, hratelnost i obtížnost přijatelné, povedené jsou i zvukové efekty a dobrý pocit z hraní vám umocňuje příjemná doprovodná hudba. Tak copak vám brání v tom, abyste se s elánem pustili do hry?

Monkey Dive - opičí skoky do vodních vln Monkey Dive - opičí skoky do vodních vln
(flash / sportovn / 2966  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra, vyrobená v programu flash, je po stránce grafické velice vydařená, jako ostatně všechny hry, vyrobené v tomto autory tolik oblíbeném programovacím jazyku. Přes její velice malý objemový rozsah, který činí sto kilo bitů je i zcela věrohodně ozvučena, bohužel je hodně krátká, i když délka hraní záleží na vaší šikovnosti a dobrém odhadu situace. Objeví se vám skála a dole pod ní voda, lépe řečeno vodní vlny a vy musíte na skále stojící opičky skokem posílat dolů ale tak, aby dopadly do vzedmuté vlny, jinak se opice rozplácne na holé skále na mastný flek. Na docílení co nejlepšího výsledku, tedy získání co největšího počtu bodů, může vám zahynout pouze pět opiček, jakmile je po nich, hra končí. Takže co myslíte, máte dobré oko a vynikající odhad? Pak se pusťte bez obav do skákání, vlny už se blíží!

Aim and fire - střelba na terč. Aim and fire - střelba na terč.
(flash / sportovn / 3738  zobrazen / oblbenost 64%)

Vybrat ze čtyř postav a zvolit tři různé stupně obtížnosti si můžete v dnešní hře, ve které se ocitnete na střelnici. Tři muži a jedna žena si mohou vyzkoušet svoji střeleckou mušku, v neposlední řadě i postřeh tak, jako na skutečné střelnici. Na nejlehčí obtížnost budete střílet na klasické asfaltové terče, jenomže oranžové, na druhý stupeň se budete trefovat do rozčepýřených slepic, abyste potom v nejtěžším módu likvidovali vyhazované flašky. Hra je kupodivu vzhledem k malému spouštěcímu objemu i doprovázena vkusně vybranou hudbou, zvukové efekty obstojí i před těmi nejostřejšími kritiky a grafika se autorům též docela vydařila. Pokud se vám podaří ve hře dosáhnout obstojného bodového zisku za sestřelené cíle, potom si můžete dosažený výsledek pod vaším jménem zaslat na homepage autorů.

Electro Air Hockey Electro Air Hockey
(flash / sportovn / 3664  zobrazen / oblbenost 64%)

Jde o simulátor docela oblíbené hry z různých heren barů a jiných klubů. Hra je určena pro dva hráče, z nichž každý má za úkol ochránit vlastní branku a zároveň dát gól soupeři. Pro ty kdo chtějí sportovat z tepla domova je tu tato hra. Pravidla jsou stejná, hra je ve stylu turnaje, kde se potkáváte s deseti čím dál těžšími soupeři. Vítězem se stává ten kdo jako první dá soupeři sedm gólů. Ta to hra je velmi rychlá, poutavá a přitom jednoduchá.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)