HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Armor Games Snowball - sněhová koule Armor Games Snowball - sněhová koule
(flash / sportovn / 2329  zobrazen / oblbenost 64%)

Zima je v plném rozkvětu, takže podmínky pro zimní radovánky jsou skvělé, proč toho tedy nevyužít? Venku ale mrzne, jako když praští, takže co si vyzkoušet jednu takovou zimní sněžnou originální hříčku v teple vašeho pokoje u počítače? V této hře si nejdříve vyberte, za koho z nabízených možností chcete hrát, zapište se do kolonky svým jménem, či alias a můžete začít. Ovládáte zpočátku jen velice malou a tudíž i hodně křehkou sněhovou kuličku, která se kutálí sama od sebe dolů po prudkém svahu, vaším úkolem potom je ji vést tak (pomocí kurzorových kláves pravá-levá), aby do ničeho nenarazila, protože by se roztříštila a skončili byste. Postupem však kulička zvětšuje svůj objem, jak se na ni nabaluje sníh a to už si můžete troufnout převálcovat zpočátku jen malé překážky, jako jsou před koulí utíkající postavičky, za což získáváte body. Čím bude koule větší, tím si můžete troufnout na objemnější a rozměrnější postavy a předměty. Pokud docílíte dobrého bodového zisku, můžete se zapsat do tabulky na homepage autorů.

Worms golf - zahrajte si golf Worms golf - zahrajte si golf
(flash / sportovn / 2978  zobrazen / oblbenost 64%)

Milovníci golfu těšte se, dnes můžete zde najít uspokojení v této mini hře, aniž byste se museli vydat na nějaké hřiště, nebo do herny. Stačí zasednout za vlastní počítač, spustit tuto vskutku mini hru a už jste v golfu tak říkajíc až po uši. Hrát budete sice za jakési, včely či čmeláky, snad dokonce podle názvu hry za červy, což ovšem vůbec ni nemění na skutečnosti, že si určitě přijdete na své. Hrát mohou střídavě až čtyři hráči, takže si můžete pozvat k vašemu počítači i několik kamarádů a hrát s nimi u klávesnice o dobytí poslední pozice, tím se hra samozřejmě stává podstatně zajímavější. Sami jistě uznáte, že i malá hra se může stát při dobrém autorském nápadu velikou.

Football Football
(flash / sportovn / 3427  zobrazen / oblbenost 63%)

Milovníci fotbalu a příznivci písničky „Zelená je tráva, fotbal to je hra…. „ pozor! V dnešní hře si můžete zakopat do kulatého míče sami proti vašemu počítači a hrát s ním o zlatý pohár. Pokud chcete zvítězit fér-plej, potom si nastavte počet hráčů stejný, jako u počítače, tedy vašeho soupeře. Pakliže chcete zvítězit za každou cenu, můžete počítači přidělit pouze jednoho hráče a sobě dokonce čtyři, panečku, to se vám to potom bude hrát na tutové vítězství a pohár je váš. Navíc si ještě můžete předem nastavit, na kolik gólů chcete hrát, jakmile jedna ze stran tohoto počtu branek dosáhne, zápas končí a zlatý pohár se přidělí vítězi. Tak hodně štěstí a poku můžete, hrajte fér-plej, radost z vítězství bude o to větší.

League Bowling - bowlingová liga League Bowling - bowlingová liga
(flash / sportovn / 2503  zobrazen / oblbenost 64%)

Bowlingová liga, tak to je moji vážení přátelé něco, co jsme vám ještě nemohli nabídnout. Jedná se opravdu o unikátní hru, kde je k dispozici nejen singl hra, ale dokonce hra pro dva až čtyři hráče. Velice hezky zpracovaná, byť i kreslená grafika dodává hře rozhodně na přitažlivosti a půvabu, svižná moderní doprovodná hudba a věrohodné zvukové efekty jen přidávají hře na dobré pohodě a skutečně vás zaujmou tak, jako tato opravdu soutěžní hra samotná. Nebudete mít vždy možnost zahrát si bowling ve skutečnosti, využijte tedy námi nabídnuté příležitosti a zahrajte si tuto zajímavou hru alespoň zde, garantuji vám, že rozhodně neprohloupíte.

2D Knock-Out, aneb boxerský ring 2D Knock-Out, aneb boxerský ring
(flash / sportovn / 2259  zobrazen / oblbenost 64%)

Box je sport, který je jistě po právu nazýván sportem tvrdých chlapů, o tom se ostatně můžete přesvědčit sami, pustíte-li se do této hry. Pokud nemáte srdce v kalhotách a nebojíte se nějaké té rány do těla, nebo dokonce do obličeje, potom neváhejte ani sekundu a vstupte do zápasnického ringu. Jestliže se vám podaří zdolat prvního soupeře, kde utkání probíhá v Německu, postupujete do dalšího kola v Keni, Thajsku, Brasilii, zkrátka a dobře, takto sjezdíte celý svět, abyste vždy v dalších zápasech nastoupili proti stále silnějším a odolnějším soupeřům. Veškeré potřebné informace, které potřebujete k dosažení vítězství, máte po celou dobu dole na obrazovce, což je výborná orientační pomůcka.

Sun sail fun - veselá plachetní plavba. Sun sail fun - veselá plachetní plavba.
(flash / sportovn / 2270  zobrazen / oblbenost 64%)

Vydejte se s námi na plachetní pouť, v níž navštívíte Řecko, Turecko a Karibské ostrovy. Ano uhodli jste, hra je velice krátká, má pouze tři kola, odpovídající mnou již zmíněným návštěvním místům a jejím cílem je proplout všechna místa, zachránit osoby, či navštívit označená místa na mapce ve stanoveném časovém limitu. Sledujte tedy mapku, vaše plachetnice je na ní označena zeleným křížkem a váš nejbližší cíl červeným kruhem. Jakmile k němu doplujete, najeďte na něj, začne se obklopovat žlutou kružnicí, poté co se kružnice spojí, cíl mizí a ukáže se další. Po najití všech cílů se rychle vraťte zpět mezi bójky, tak kolo končí, dostanete body za ušetřený čas a můžete najet do dalšího kola. Hra vám nabízí tři stupně obtížnosti, takže si ji nejdříve vyberte. Po skončení všech kol spatříte konečné skóre.

Frog Batting - odpalte žáby Frog Batting - odpalte žáby
(flash / sportovn / 2095  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě jste mnozí z vás již odehráli spousty freeware, či on-line, kde jste si v rolích nějakého pálkaře vyzkoušeli vlastní umění odpalováním nešťastných tučňáčků, kteří se tak stávali prostředkem vaší touhy dosáhnout jejich přesným zásahem co největší počet bodů. Nyní se ovšem ocitnete v kůži, použiji-li českého překladu anglického názvu této hry, postavičky, nazvané „Žabožrout“ a jistě jste již uhodli sami, že úkol budete mít naprosto stejný, jako ve výše mnou zmíněných hrách, jenže tentokrát budou předmětem vaší bohulibé činnosti zelené žáby. Tak copak, kolik se vám jich podaří odpálit?

The Pear Tree - golf The Pear Tree - golf
(flash / sportovn / 2871  zobrazen / oblbenost 64%)

Minigolf láká výrobce her k různým variantám a tentokráte tu máme jednu klasiku která se docela povedla. Podařilo se vyvážit obtížnost a hratelnost na dobrou úroveň a při trošce pozornosti se dá aspoň polovina míčků zahrát pod předepsaný počet úderů.

Shark Tale The Big RACE - dostihy Shark Tale The Big RACE - dostihy
(flash / sportovn / 3157  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mezi vámi najde spousta těch, kteří se zajímají, nebo dokonce i fandí koňským dostihům, vždyť vidět taková ušlechtilá zvířata, kterými bezesporu koně jsou v plném trysku, je pohled, který stojí za vychutnání. No my vám dnes ale nabízíme mnohem atraktivnější dostihy, které nikde jinde nespatříte, jsou to žraločí dostihy na suchu, tedy na koňské dostihové dráze. Vše začíná jako na skutečných dostizích, jakmile bude odstartováno, povedete svého žraloka vpřed a budete se snažit o co nejlepší umístění v cíli. Dosahovaný čas a průběžné umístění máte po celou dobu k dispozici na obrazovce, takže se snažte, ale vaši soupeři nechtějí uhýbat. Graficky je hra na tom velice dobře, je i skvěle ozvučena, výborná hratelnost a lehká ovladatelnost, přiměřená obtížnost jsou potom zárukou, že se rozhodně pobavíte. Podaří se vám v těchto závodech zvítězit? Já dosáhla nejlepšího umístění na třetím místě, budete lepší?

Squigly fish racer - rybí závody Squigly fish racer - rybí závody
(flash / sportovn / 2206  zobrazen / oblbenost 64%)

Malá roztomilá hříčka, i když na to co vám nabízí k zábavě je objemově neúměrně veliká, vás zavede na závodiště dvou rybiček, z nichž jednu, tu vpravo, ovládá váš počítač a vy povedete vpřed do cílu samozřejmě tu levou, víc jich už totiž ve hře není :-)! Vaším jediným úkolem je pohybovat se vpřed co nejrychleji, obcházet, či přeskakovat na cestě vyskytující se překážky a být tak rychlí a obratní, abyste vašemu soupeři, tedy vlastnímu počítači, nedali ani tu nejmenší šanci zvítězit. Že to nebude tak snadné, jak by se to mohlo zdát na první pohled, na to přijdete záhy sami, váš počítač je nejen soupeřem zdatným, ale též nevypočitatelným. Pozorujte jeho způsob závodění, určitě se nejen mnohému přiučíte, ale porazíte ho pak nakonec jeho vlastními zbraněmi.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)