HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Batting Champ Batting Champ
(flash / sportovn / 3153  zobrazen / oblbenost 64%)

Zatrénovat s pálkou na velkým hřišti se asi jen tak někomu nepodaří a tak co se aspoň vžít do této role pěkně doma u počítače. Na výběr máte dvě obtížnosti, kdy u první vám stačí vystihnout míček, ale u druhé musíte najít i místo kam míček poletí.

Kitten Cannon - kotě místo dělové koule Kitten Cannon - kotě místo dělové koule
(flash / sportovn / 2352  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě znáte mnoho on-line akčních her, kdy malí roztomilí tučňáčci se stávají dělovým nábojem a úkolem hráčů, kteří se do těchto her pustí, je vystřelit je tak, aby vzduchem proletěli co nejdále. Proč vám toto připomínám? Je to jasné, neboť v dnešní hře se takovým dělovým nábojem stane malé půvabné koťátko, kterého mi vystřelovat přišlo až hodně líto. No pokud tedy jste stejně citliví na ubližování zvířátkům, potom tuto hru raději ani nespouštějte, pokud ale zastáváte názor, že „hra je hra“, potom si vlastní střelecké dovednosti ověřte. Cílem hry je samozřejmě nastavit náměr děla a vystřelit kotě do dálky tak, abyste toto udělali v ten nejoptimálnější okamžik, tedy při správném náměru a tomu odpovídající síly nálože. Sledujte tudíž červený ukazatel a vystřelte tehdy, když má plnou hodnotu. Kotě při letu bude narážet do různých balónů, které jeho let prodlužují, na zemi potom může dopadat na nálože s výbušninou, či na trampolíny a tak doletět co nejdále. Můžete si přizvat k počítači i sourozence, nebo kamaráda a soutěžit mezi sebou, kdo dostřelí kotě nejdále.

Stunt pilot - letecká akrobacie. Stunt pilot - letecká akrobacie.
(flash / sportovn / 3010  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je přáním mnoha dospívajících mládenců a dnes už i děvčat, stát se pilotem alespoň sportovního letadla. Letectví určitě nepatří k těm nejlacinějším sportům a ne každý si ho tudíž může z finančních důvodů dovolit. Další a to nekompromisní podmínkou je pro složení pilotských zkoušek naprosto perfektní zdravotní stav a ani tím se nemůže pochlubit každý z nás. Proto vám nabízíme dnešní docela zábavnou hru, ve které se stanete nejen pilotem sportovního letadélka, ale budete dokonce muset předvádět akrobatické prvky, tedy průlety přes různě rozestavěné kruhy. Není to tak docela jednoduché, což ostatně zjistíte brzy po startu sami, každé zavadění o zmíněný kruh končí pádem letadla a ztrátou jednoho z pěti vám přidělených životů. Pokud se vám podaří prolétnout všemi kruhy, postupujete do dalšího kola.

Weight Throw - sportovní zápolení v hodu koulí. Weight Throw - sportovní zápolení v hodu koulí.
(flash / sportovn / 2299  zobrazen / oblbenost 64%)

Bylo hezké letní odpoledne, když se chlapec jménem Ben a dívka, nazývající se Gigi, vydali společně na výlet do přírody. Došli tak spolu až na malý palouček, když v tom jim bleskl hlavou nápad, zasoutěžíme si v hodu koulí. Nutno předem podotknout, že Gigin sportovní styl v této disciplíně je poněkud podivný a nezvyklý, no je to dívka, budiž jí to prominuto. Hra je velice vhodná pro dva hráče, čeká vás celkem pět kol, kdy se vámi dosažené výkony sčítají a nakonec se vám objeví přehledná tabulka s celkovým počtem sečtených dosažených metrů a též jméno vítěze. Samozřejmě, že můžete hru hrát i sami, obě postavičky se při svých pokusech střídají, ale věřte mi, že to není „to pravé ořechové“, více si hry užijete, pokud budete hrát se sourozencem, či dobrým kamarádem a každý z vás bude hrát za jinou postavu.

Monkey Kick Off - opičí kopaná. Monkey Kick Off - opičí kopaná.
(flash / sportovn / 2625  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra, vyrobená v programu flash, je po stránce grafické velice vydařená, jako ostatně všechny hry, vyrobené v tomto autory tolik oblíbeném programovacím jazyku. Přes její velice malý objemový rozsah, který činí dvě sta sedmdesát šest kilo bitů je i zcela věrohodně ozvučena, bohužel je hodně krátká, i když délka hraní záleží na vaší šikovnosti a dobrém odhadu situace a především i na chuti, pokud budete chtít dosáhnout co největší výkopu míče opičky, za kterou budete hrát. Je notoricky známo, že opice se rády „opičí“ po lidech“, ne jinak je tomu v této hře. Zřejmě se hodně nudíte, takže co tak nakopnout balón a dosáhnout tak co nejdelšího výkopu? Ač to může na první pohled připadat velice jednoduché, pravý opak je pravdou, neboť je třeba vybrat ten vhodný okamžik, kdy do míče kopnete, ale věřte mi, lze dosáhnout velice dlouhých délek.

The worm race - červí dostihy. The worm race - červí dostihy.
(flash / sportovn / 2462  zobrazen / oblbenost 64%)

Sázky a sázení určitě patří mezi činnosti, kterým se lidstvo velice rádo a s velkým nadšením věnuje již od té doby, co samo vzniklo. Určitě víte, že mezi oblíbený druh sázení patří i koňské dostihy. My vám však dnes nabízíme něco nevídaného a pozoruhodného, dostihy červů, na které si můžete rovněž sázet. Sice vyhrát můžete jen virtuální peníze, ale také na nemůžete prohrát a přijít na mizinu. Pokud tedy rádi a s vervou sázíte, pusťte se s vervou do dnešní hry, je to docela zajímavá podívaná. Po spuštění hry si dobře prohlédněte každého červa na startovní dráze, tak zjistíte, v jakém kurzu je tipován na výhru. Poté si můžete vybrat nějaké povzbuzující prostředky, ale pozor, závodit budou červi na různé vzdálenosti, které též navolíte. Některý červ je sprinter, jiný má delší výdrž, takže pozor, ať sázíte vždy na favorita.

Ice Slide - zážitky na ledové ploše. Ice Slide - zážitky na ledové ploše.
(flash / sportovn / 2488  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě jste už hráli některou z her, kdy malý tučňáček se stává hračkou v rukách zlého Yettiho, který si z něj udělá střelu, kterou používá do kanónu, do praku, či jiné zbraně. V dnešní hře tudíž jde o stejný princip, jenomže tím „zlým“ nebude žádný padouch Yetti, ale vystřelovat a to nejen tučňáčka z praku, budete právě vy. Po spuštění hry si můžete zapnout, či vypnout zvuk, také spustit sněžení a poté již vstupujete do hry, když si ještě před tím navolíte jedno za tří zvířátek, které chcete vystřelovat z vašeho praku. I v této dnešní hře je cílem a účelem hraní vystřelit vámi vybrané zvířátko pod tím nejoptimálnějším úhlem tak, aby toto po vystřelení doletělo a doklouzalo co nejdále. Po dopadu na led se ještě, pokud jste nalezli ten správný úhel výstřelu, může zvířátko navíc odrážet od trampolín na ledě a doklouzat ještě dál.

Track & Field - sportovní zápolení Track & Field - sportovní zápolení
(flash / sportovn / 2302  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra padne jako ulitá těm z vás, jejichž hobby je sport. Překážkový běh, závodní plavání a šerm jsou jistě sportovní disciplíny, jejichž zvládnutí chce vytrvalost a soustavný trénink, což ovšem zjistíte záhy sami, pokud se do hry pustíte. Bojovat můžete ve dvou módech a to o získání medaile v jednotlivých disciplínách, nebo si spusťte olympijský mód, řečeno popravdě, je mnohem zajímavější a přitažlivější. Dalším kladem této docela vydařené hry je potom skutečnost, že si můžete k počítači přizvat kamaráda, či sourozence a tak zápolit mezi sebou, samozřejmě, že vítězem může být vždy jen jeden z vás. Pokuste se vyhrávat, ale pozor, štěstí bývá vrtkavé a toto rčení platí i v této zajímavé hře, no budu vám držet palce :-) !!!

Knock-Out Brazil - poražte Brazilii Knock-Out Brazil - poražte Brazilii
(flash / sportovn / 3599  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud se domníváte, že sehrajete rozhodující fotbalové utkání s mistry kopaček, tedy fotbalovým týmem Brasilie, potom jste na velkém omylu. Vaším úkolem v této pozoruhodné, ale krátké hře je pomocí kopacího míče srážet jednotlivé fotbalisty tohoto mužstva, pokud vám k tomu ovšem velice nahodile poskytnou příležitost. Princip hry je určitě známý těm, kdo alespoň jednou spatřili makety terčů na jakékoliv střelnici. Jakmile se k vám obrátí terč s fotbalistou čelem, rychle na něj klikněte levým tlačítkem myši, tak ho srazíte a získáte bod. Na dosažení co nejlepšího výsledku máte pouhých šedesát sekund, poté se vám objeví dosažený výsledek. Tak co vy na to? Na kolik fotbalistů si troufáte?

Hit the Loser - udeřte červenou kouli! Hit the Loser - udeřte červenou kouli!
(flash / sportovn / 2578  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je opravdu jen pro ty z vás, kteří mají ocelové nervy a obrovskou trpělivost. Hra ačkoliv na první pohled připomíná malý kulečník, s malou nadsázkou lze říci, že jím dokonce i je, vám řádně zabrnká na nervy, pokud ovšem u ní vůbec vydržíte a navíc chcete-li dosáhnout alespoň přijatelného bodového zisku. Na hrací ploše máte dvě koule, jednu bílou a druhou, šklebící se na vás, červenou. Pomocí levého tlačítka myši a jeho přidržením po zamíření kurzoru na bílou kouli tuto uvedete do pohybu tak, aby tato trefila kouli červenou. Tato však na střet s bílou koulí nečeká, ale rychlostí blesku uniká před srážkou. Na celou hru máte pouze deset pokusů, poté hra končí a vy se dozvíte konečný bodový zisk z výsledné tabulky, dosažené skóre lze zaslat na homepage autorů. Jen pozor, ať vás u hry netrefí „pepka“.

<<  [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)