HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Fishing - rybolov v moři Fishing - rybolov v moři
(flash / sportovn / 2669  zobrazen / oblbenost 64%)

Chcete si vyzkoušet vaše rybářské umění na širém moři v malé lodičce a při tom překonat všechna úskalí, která na vás čekají? Není nic snazšího, stačí jen spustit tuto hru, nepotřebujete žádné propriety, vše je pro vás přichystáno. Jen hoďte háček na udici do vody a začněte lovit, kořist je rozmanitá a za každou ulovenou získáváte různý počet bodů. Máte však jen omezenou sílu, ne každý úlovek vytáhnete do své lodičky, sledujte proto ukazatel vaší síly. Jakmile vám vyhlédnutý tvor skočí na háček, je nutné mezerníkem chycený úlovek vytáhnout k sobě. Jste však časově omezeni, takže zkuste získat co nejvíce bodů, jen ať vám na háček neskočí žralok, to je potom pro vás katastrofa :-).

Free Fall - seskok na padáku. Free Fall - seskok na padáku.
(flash / sportovn / 2332  zobrazen / oblbenost 64%)

Parašutismus je rozhodně sportem, který láká všechny odvážné pány kluky, ale dnes už i statečná děvčata, toužící zažít nějaké to obzvláštní dobrodružství. Vždyť nechat se vynést v letadle do výšky několika tisíc metrů, vyskočit z letadla s padákem na zádech, trhnout šňůrou, tak otevřít padák a pozorovat pomalu se blížící zemi, je rozhodně pohled, který už za to skutečně stojí. Ne všichni však mají dostatek finančních prostředků, neboť se jedná o sport, jehož provozování „něco“ stojí, ne všichni z vás mají dostatek odvahy, aby skutečný seskok na padáku provedli. Spusťte si tudíž tuto hru a snášejte se k zemi, ale pozor, v průběhu volného pádu se vám do cesty připlétají červené miny, každá taková srážka vás stojí deset procent života, takže splést se můžete pouze devětkrát. Podaří se vám tedy na zemi přistát?

CurveBall - pong ve 3D CurveBall - pong ve 3D
(flash / sportovn / 2741  zobrazen / oblbenost 63%)

Klonů staré známé arkády Pong je bezpočet. Některé byly originálnější, jiné méně. Dnešní předělávka patří spíše do první skupiny, protože nabízí pong v kompletně 3D prostředí. Grafické zpracování sice není nijak ohromné, ale hratelnost je výborná. Ve 3D prostoru vidíte, jak daleko je míček od vás, za trefy přesným středem plošky získáváte extra body. Samozřejmostí je i zvyšování rychlosti hry level od levelu. No prostě klasika, jak má být!

Surf´s Up - serfování na vlnách Surf´s Up - serfování na vlnách
(flash / sportovn / 3369  zobrazen / oblbenost 64%)

Zatím se nám paní Zima přetlačuje s Vesnou a zkoušejí vzájemně na sobě, kdo z koho. My jsem však postoupili už mnohem dál, nabízíme vám k zahrání a vyzkoušení jeden z mála doposud ne moc rozšířených letních sportů, tedy surfování. Nemusíte jet nikam k vodě, ani čekat na léto, stačí jen si spustit tuto hru a ocitnete se v tom nejparnějším létě na tak zvaném divokém prkénku. Pokud jste nikdy na něm nestáli, pak neváhejte a vyzkoušejte si vaše sportovní umění, ono vám to možná v horkém létě u vody, nebo dokonce na dovolené u moře, jistě přijde vhod. Věřte mi, ono to není nic lehkého zvládnout tohoto neposedného šimla, ale sami záhy zjistíte, že konečný výsledek vskutku stojí zato.

Ponky- podivný závod. Ponky- podivný závod.
(flash / sportovn / 2397  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o jednoduchou, ale vcelku zábavnou hříčku, kdy budete ovládat hezky, až pohádkově vyhlížející sportovní autíčko a vaším úkolem bude v předem pevně stanoveném časovém rozpětí projet závodní trať od samého začátku až do cíle. Není to však tak docela jednoduché, jak byste se mohli domýšlet hned na začátku po spuštění hry. Nevím, kdo tuto trať na závody připravoval, jisté však je, že trať je neupravená a plná výmolů, navíc se proti vám řítí celá řada neukázněných jezdců v protisměru. Váš sporťák jede dopředu zcela sám, ale překážkám se musíte vyhýbat už sami, či je nutno včas je přeskakovat, jinak se s nimi srazíte a dostanete se do smyku, čímž samozřejmě ztrácíte drahocenné sekundy pro dojetí do cíle. Graficky hezky ztvárněná je opatřena i doprovodnou hudbou a věrohodnými zvukovými efekty.

Air Hockey Air Hockey
(flash / sportovn / 3225  zobrazen / oblbenost 64%)

Po delší pauze tu opět máme sportovní hru. Tématikou se jemně dotýká nedávno proběhlého olympijského turnaje v hokeji, i když zde se jedná pouze o jeho air-verzi. Nicméně s chutí do toho. Na začátku máte na výběr z devíti národů a světe div se, je zde i Česká republika, kdežto takové Rusko chybí. Hra je dělána jako turnaj, tudíž se postupně setkáte se všemi soupeři. Samotná hra se hraje stylem, kdo dá první sedm gólů, vyhrál. Každopádně souboje jsou rychlé, svižné, ale zamrzí sekání když se puk dotkne na delší dobu vašeho kotouče.

Action Fishing - (ne)úspěšný rybář. Action Fishing - (ne)úspěšný rybář.
(flash / sportovn / 506  zobrazen / oblbenost 64%)

Rybaření je bezesporu záliba nejen příjemná, ale dokonce i velice užitečná, neboť vydat se na ryby a když se „zadaří“ donést domu i nějakého toho kapříka, je určitě vítanou a zdravou změnou domácího jídelníčku. K tomu ovšem potřebujete poměrně drahou rybářskou výzbroj a výstroj, jestliže chcete mít větší naději na nějaký solidní úlovek, potom ještě navíc i rybářskou lodičku. Nevyplácí se chytat ryby „načerno“, přistiženým pytlákům hrozí nemalá pokuta a navíc jste ještě s ostudou jedna ruka. My vám proto nabízíme vyzkoušet si zážitky z rybaření v plném rozsahu zcela zadarmo a navíc ještě z tepla vašeho domova, nepotřebujete k tomu nic z výše jmenovaného, jen si spustit tuto dnešní hru. Budete chytat ryby na udici z lodičky, za každou dostáváte body k dobru, jde jen o to, nachytat jich v časovém limitu co nejvíce.

KungFu Special Trainer - bojové umění KungFu Special Trainer - bojové umění
(flash / sportovn / 2358  zobrazen / oblbenost 64%)

KungFu Special Trainer je zajímavou hrou, ve které se můžete naučit jednomu z mnoha bojových umění, které se k nám dostalo ze „Země vycházejícího slunce“, tedy z Japonska. Nebudete bojovat s žádným skutečným soupeřem, ale jak už sám titul hry napovídá, vaším tréninkovým sokem bude obrovský zelený meloun, který se k vám bude přibližovat vzduchem, či po zemi a to zprava, nebo zleva. Podle toho, v jaké výšce se tento „sok“ objeví a z které strany se přivalí, musíte ho roztříštit pomocí příslušné klávesy. Na spodní liště potom máte počet získaných bodů, také čas, kterého jste dosáhli a počet životů, neboť vámi nezasažený meloun vás zraňuje. V každém kole máte předepsaný počet melounů, které musíte zlikvidovat, jakmile se vám to podaří, postupujete do dalšího následujícího kola. Hra je i ozvučena, takže se jistě dobře pobavíte.

Rocketman - muž na raketový pohon Rocketman - muž na raketový pohon
(flash / sportovn / 2226  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes se můžete přesvědčit o to, že když dva dělají totéž, pro třetího to totéž nemusí být. Po spuštění hry spatříte černocha basketbalistu, pokud na něj kliknete,vsítí koš. Poté klikněte na jedno z oken laboratoře, ocitnete se u dvou přestudovaných vědátorů, otevřete si vpravo stolek, rozsviťte lampičku, zapojte zásuvku a zmáčkněte tlačítko, tak vyrobíte raketové boty, které odnesete sportovci k vyzkoušení. Poté odstartujete a potom…… No to si vyzkoušejte už sami, nepíši přece návod, ale recenzi a nemohu vám všechno vyprdolit dopředu. Poučení ze hry a jejího konce je jednoznačné, nenechávejte ze sebe a to ani ve skutečném životě, dělat pokusného králíka, ono se to vskutku nevyplácí. Graficky dobře zpracovaná hra, která je i ozvučena, za zahrání opravdu stojí.

The Package - pokus o atentát The Package - pokus o atentát
(flash / sportovn / 2273  zobrazen / oblbenost 64%)

V pondělí ráno vejdete do vašeho pokoje a zjistíte, že na stole vám leží balík. Rozbalíte jej a v něm je mimo jiné dopis, z kterého se dozvíte, že v balíku je bomba, na jejíž zneškodnění máte pouhých patnáct minut. Takže co teď? Nejdříve ze všeho je zapotřebí zjistit správnou kombinaci číselné roznětky, což na první pohled vypadá jako přetěžký úkol, toto však je docela jednoduché, ale tím jste však ještě neskončili. Teď je potřeba opravit porouchaný číselník, z něhož se vysypala některá tlačítka a vy proto nevíte, jakým způsobem nebezpečnou bombu deaktivovat. Tady už si přijdou na své milovníci logických her a super kombinací, pokud vše v zadaném časovém limitu nestihnete, pak vyletíte i s balíkem do povětří. Věřte mi ale, že se dá bomba zneškodnit, mně se to podařilo a přežila jsem tento pokus o atentát, tak co, podaří se vám rovněž přežít?

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)