HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Bikini Jump - skoky na poprsí ležící ženské postavy.	Bikini Jump - skoky na poprsí ležící ženské postavy.
(flash / sportovn / 2848  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte zájem si zasportovat v docela neobvyklém způsobu výskoků, potom se pusťte do dnešní hry. Ovládat budete postavu malého trpaslíka, který se rozhodl vyzkoušet si své schopnosti ve výskocích a to v neobvyklém prostředí, tedy na pláži plné písku na ženském poprsí. Dokáže pod vaším vedením skákat až neuvěřitelně vysoko, ale jeho skoky nejsou samoúčelné. Nad ním se na hrací ploše objevují předměty, jako míče, plavky, či botky do vody, pokud se mu podaří tyto předměty ve výskoku získat, získáváte body k dobru. Účelem a cílem hry je samozřejmě těchto bodů získat co nejvíce, přičemž na všechno máte pouhé tři pokusy. Pokud se postavička po dopadu dostane mezi dvě prsa ženy, nebo se po odrazu dotkne některého okraje hrací plochy, ztrácíte „život“, jakmile ztratíte všechny, hra končí.

Wheelers - závody motorek Wheelers - závody motorek
(flash / sportovn / 3145  zobrazen / oblbenost 64%)

Pěkně provedené závody motorek jsou vždy požitek. Toto je jedna z těch lepších her, kdy se nedostanete do dalšího kola, dokud neskončíte na prvním místě. Podle délky tratě musíte doplňovat palivo a to buď v každém kole, nebo vám jen tak tak vystačí na celý závod. Snažte se nevyjet z tratě protože rozjezd trvá déle ,než když pořádně zabrzdíte a zůstanete na silnici.

Frat Boy Beer Pong - házená se Frat Boy Beer Pong - házená se "záprdky".
(flash / sportovn / 2840  zobrazen / oblbenost 64%)

Zajímavá a docela napínavá hra, ve které velice záleží na tom, jak dobře umíte mířit a házet zkaženými vajíčky, tedy známými „záprdky“ do soupeřových kelímků. Máte několik protivníků, vaším úkolem je dobře mířenými hody do jejich kelímků je vyřadit z dalšího soutěžení. Pokud sokův kelímek trefíte, nejenže získáte body k dobru, ale značně přitížíte protihráčovu žaludku, neboť tento musí kelímek s touto „dobrotou“ vypít. Pakliže se však netrefíte, soupeř hodí „pochoutku“ vám zpět do vašeho kelímku a na záprdku si „smlsnete“ vy sami, že se přitíží vám, to snad nemusím zdůrazňovat. Jakmile tedy porazíte prvního soka, postupujete do dalšího kola a vše se opakuje znovu. Cílem hry je tímto způsobem vyřadit ze soutěže postupně všechny vaše protihráče a docílený bodový zisk zaslat do soutěžní tabulky.

Duck Skydiving - kačer parašutistou Duck Skydiving - kačer parašutistou
(flash / sportovn / 2215  zobrazen / oblbenost 64%)

Parašutismus patří beze sporu ke sportům, který nejenže vyžaduje skvělou tělesnou a fyzickou zdatnost, ale v neposlední řadě i statečné a odvážné srdce. Pojďme se tudíž společně podívat na jednoho takového odvážného skokana, kterým ale dnes nebude nikdy jiný, než hrdinný kačer. Na herní ploše máte vlevo dole ukazatele počtu seskoků, kterých máte celkem deset, za každé úspěšné přistání do připraveného terče obdržíte 100 bodů, jelikož cílem hry je obdržet bodů co nejvíce, maximálně dosažitelný počet bodů je 1000. Jakmile zaslechnete hukot letadla, připravte se, potom klikněte na „Jump“, tak kačer z letadla vyskočí. Kliknutím na „Chute“ mu otevřete padák a kačer se bude na padáku snášet dolů. Jeho let už neovlivníte, sledujte tedy, odkud a kam vane vítr, je to ten ukazatel „hadr na holi“, jen dobrým odhadem kačera navedete na cíl.

Gecko snowboarding - žabák na snowboardu. Gecko snowboarding - žabák na snowboardu.
(flash / sportovn / 2495  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě všichni sami dobře víte, čemu se říká „snowboard“, ano uhodli jste, je to tak zvané zběsilé prkénko, na kterém se dají dělat vskutku divy. V dnešní hře si jízdu na takovémto prkénku můžete dokonce vyzkoušet zcela sami, aniž byste riskovali pád a nabití si vašeho nosánku. Pojedete na něm po zasněžené ploše, tyčky s modrým praporkem objíždějte zprava, ty s červeným potom zleva, tak získáváte různými „karamboly“ zpět poztrácené zdraví. Stromků je nutno se vyhýbat, malé překážky přeskakovat, později budete mít k dispozici i průvodce, kterého je nutné následovat a všechny úkony, jako úhyby do stran a přeskoky překážek po něm opakovat. Jedná se o velice jednoduchou hru, která vám přiblíží vzpomínky na uplynulou zimu, které jste si letos moc neužili, takže si to pokuste vynahradit aspoň zde.

Widmer Beer Golf - minigolf Widmer Beer Golf - minigolf
(flash / sportovn / 3694  zobrazen / oblbenost 64%)

I když se jedná pouze o reklamní hru firmy bratří Widmerových, vyrábějící zlatavý mok, tedy pivo, stojí za to si tento hezký minigolf rozhodně zahrát. Čeká na vás celých osmnáct různých hracích prostředí, garantuji vám, že jedno hezčí, ale pokud chcete uspět, potom i těžší než druhé. Cílem hry je dostat golfový míček do jamky na co nejmenší počet úhozů máte vždy a pak se vám dosažený výsledek zapíše do výsledkové tabulky. Dokud ovšem míček nedopravíte do jamky, do dalšího kola nepostoupíte. Body jsou však trestné, takže pokud se chcete zapsat do výsledkové tabulky a dosažené body odeslat na webovou stránku, musíte být velice úspěšní, neboť už tam zapsaní hráči dokázali mimořádné schopnosti a jen tak honem se mezi ně nezapíšete.

All Ball - všechny druhy míčů All Ball - všechny druhy míčů
(flash / sportovn / 2438  zobrazen / oblbenost 64%)

Znalci anglického jazyka si určitě název této hezké a zajímavé hry už přeložili sami, graficky velice pěkná hra je dokonce i ozvučena, takže požitek ze hry je vskutku velice příjemný. K dispozici máte volbu ze tří hracích dvojic, jeden vždy hraje a druhý podává, účelem hry je pak ze všech druhů míčů, toušů a podobně, vytvořit trojici, která pak zmizí z obrazovky. Není to tak snadné, neboť řady klesají, takže se musíte snažit čistit ty nejhornější. Pokud to nezvládnete, potom spláčete nad výsledkem, jestliže to zvládnete, postupujete do dalšího ševelu. Sledujte stále ukazatel vpravo, je velice výmluvný a zlepší vám orientaci. Snadné ovládání a obstojná obtížnost jsou potom dalším přínosem této vydařené hry.

Enjoyable Horse Racing - zábavné koňské dostihy. Enjoyable Horse Racing - zábavné koňské dostihy.
(flash / sportovn / 3084  zobrazen / oblbenost 64%)

Závody se dají pořádat v různých oborech, ať už v motorismu, či jachtingu, známé jsou určitě i závody motorových lodí a letadel, co však může být přitažlivější, než osedlat si vlastního koně a pustit se do závodů s ostatnímu soupeři. Právě jednu takovou hru vám dnes nabízíme, poté co si vyberete svého favorita, je vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem hnát ho do cíle, přitom ho pohánět pomyslným bílým bičíkem, který představuje bílá šipka na hrací ploše a nenechat se samozřejmě předběhnout ostatními koňmi, kteří si na vítězství dělají rovněž zálusk. Hra v sobě přináší i kousek napětí a dobrodružství ze skutečných dostihových koňských závodů, neboť tak jako na skutečných dostizích si můžete vsadit, byť jen pomyslně, na vašeho favorita a tak podněcovat vlastní úsilí k dosažení absolutního vítězství.

Snowboards - jízda na divokém prkénku Snowboards - jízda na divokém prkénku
(flash / sportovn / 2461  zobrazen / oblbenost 64%)

Jízda na snowboardu je snad něco, po čem zatouží každý muž a i žena, tedy madam a to od věku 5-ti až do 100 - let. Jenže vážení přátelé, zima už ostrouhala kolečka, jaro se nám i když velice nesměle hlásí, zřejmě zápasí stále se zimou, je však na bílední, že sice pomalu, ale o to více jistě vyhrává. Vraťme se tudíž o pár týdnů zpět, kdy bylo na sjezdovkách plno sněhu a při svižné jízdě vám svištěl do uší ostrý vzduch. Ona taková jízda na divokém a neposedném prkénku není nic jednoduchého, sníh už nám roztál i na horách, vyzkoušejte si to tedy, snad trochu opožděně, tedy alespoň tady. Snad to bude pro vás dobrá příprava na příští zimu.

Boxing - v ringu! Boxing - v ringu!
(flash / sportovn / 3190  zobrazen / oblbenost 64%)

Mezi sporty takzvaných „tvrdých chlapů“ patří bezesporu box. Stát se však dobrým boxerem, to stojí mnoho úsilí, námahy a odříkání rovněž tak, jako je třeba mít pevnou vůli a trávit spousty hodin při tréninku. Boxer totiž musí mít nejenom silný úder, ale i rychlé nohy a v neposlední řadě i obranné reflexy. Nejde totiž pouze o to umět rozdávat tvrdé rány, ale nezapomínat je třeba i včas se krýt, neboť jedna soupeřova pořádná „petarda“ může znamenat pro boxera konec souboje. Vyzkoušejte si tudíž v dnešní hře, jak takový boxerský souboj může probíhat. Pokud chcete zvítězit, potom musíte umět sladit v jeden celek všechny prvky, o kterých se zde zmiňuji, jen tak pošlete soupeře k zemi a nakonec zvítězíte „KO“. Samozřejmě, že váš soupeř usiluje o totéž, takže ho nepodceňujte, rozdávejte rány a kryjte se.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)