HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Roller Blaze - nebezpečná jízda po silnici. Roller Blaze - nebezpečná jízda po silnici.
(flash / sportovn / 2795  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní hře budete ovládat velice jednoduchým způsobem sportovce na kolečkových bruslích, který se vydal vyzkoušet své vlastní jízdní dovednosti na frekventovanou ulici. Hned na začátku vás musím ale upozornit na skutečnost, že něco podobného v praktickém životě vůbec nezkoušejte, mohli byste být totiž „odchyceni“ Policií, nebo skončit s těžkým úrazem v nemocnici, nelze ani vyloučit, že byste se ocitli v márnici. Takovéto nebezpečí vám v této hře nehrozí, takže se vydejte kupředu, váš sportovec ujíždí dopředu sám a vaším úkolem je pouze uhýbat protijedoucím autům a přitom sbírat preclíky a jiné dobroty, za což dostáváte body k dobru. Ukazatel zdraví máte vpravo dole na hrací ploše, jakož i ubíhající čas, pokud se srazíte s nějakým protijedoucím vozidlem, zdraví vám ubude. Tak kolikpak získáte bodů?

Aggressive Alpin Skiing – alpské lyžování Aggressive Alpin Skiing – alpské lyžování
(flash / sportovn / 2466  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě nepohrdnete dnes uprostřed parného léta se vydat do hor ve známém středisku v Alpách a vyzkoušet si vlastní umění ve sjezdovém lyžování. Nebude vás to nic stát, nepotřebujete si balit na cestu žádná zavazadla, ani sportovní nářadí, stačí jen stáhnout, či spustit tuto hru a už se nacházíte na sjezdovce. Pofrčíte si to dolů vskutku s větrem o závod, ale do cesty se vám budou stavět různé překážky, které byste na sjezdové dráze vůbec nečekali. Nejen že na sjezdovce stojí kdejaká barabizna, ale dokonce v kabině lanovky na vás číhá zákeřný střelec, no zřejmě zde nemají v lásce české turisty :-)!

Rybolov Rybolov
(flash / sportovn / 3153  zobrazen / oblbenost 64%)

Nastávají prázdniny a tak jistě mnozí z vás přemýšlejí, jak co nejlépe využít stávající volno, no ono těch radostí a zábavy o prázdninách se nabízí spousty. S rodiči na dovolenou třeba k moři, to není také k zahození, zvláště pak potom, pokud se tam dá i rybařit. Je to přece jen změna, zachytat si ryby na moři, je to více vzrušující a rozhodně se jedná o nový a vzrušující zážitek. Jen pozor na jednu věc, není úlovek, jako úlovek a chytit lze nejen chutnou a jedlou kořist, ale i spousty jiných předmětů, starých bot nevyjímajíce.

Quad racer: Xtreme - Závody čtyřkolek Quad racer: Xtreme - Závody čtyřkolek
(shockwave / sportovn / 3370  zobrazen / oblbenost 64%)

jedná se o druhý a o hodně vylepšený díl terénních čtyřkolek. Hra je dosti realistická a skoky na terénních vlnách nejsou jen nějaké nic nevystihující ukázky, ale opravdu přesně provedené reálné skoky s dopadem v místě, kam opravdu míříte. Hra na svojí kvalitu není zase tak velká, ale chce to trochu kvalitnější počítač. :)

Pinch Hitter	 - baseballový odpalovač. Pinch Hitter - baseballový odpalovač.
(flash / sportovn / 2040  zobrazen / oblbenost 64%)

Pinch Hitter je hrou pro všechny příznivce sportu, kteří mají v oblibě atraktivní a nevšední hry, rádi by si je zahráli, ale nemají příležitost navštívit příslušné hřiště. Právě těmto z vás přinášíme dnešní hru, jejíž název přeložený do češtiny by zněl něco jako „hráč, který jen odpaluje míček“. Jistě jste si tedy již domysleli sami, že se jedná o „pálkaře“ ve velice napínavé, dnes již i u nás známé, ale ne tak hodně provozované sportovní hry, mající svůj původ v USA a která se nazývá „baseball“. Vyzkoušejte si tedy, jak se vám v roli tohoto baseballového hráče povede. Jsou pro vás přichystána tři velice zatěžkávající kola, ve kterých musíte prokázat vlastní sportovní zdatnost, abyste nakonec dosáhli co největšího počtu bodů. Hra je i ozvučena, je lehce ovladatelná a dobře hratelná, jen si musíte odpal řádně natrénovat.

Table tennis – ping pong Table tennis – ping pong
(flash / sportovn / 2723  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o klasický stolní tenis. Set se zde hraje na 11 bodů, k vyhranému utkání je potřeba vyhrát 2 sety. Stačí si jen vybrat jednoho ze 3 oponentů, mezi kterými nechybí ani Forrest Gump a můžete začít, míček můžete i falšovat na strany.

Skateboarder 2 Skateboarder 2
(flash / sportovn / 2739  zobrazen / oblbenost 64%)

Her, které představují jízdu na bláznivém prkénku jsme na Herním Světě představili již víc. Tentokráte je hra udělaná do levelů a ty mají větší a větší obtížnost, vzdálenosti mezi překážkami se zkracují a mizí i orientační tabulky s klávesou.

Battle Pong - zábavný ping-pong. Battle Pong - zábavný ping-pong.
(flash / sportovn / 2573  zobrazen / oblbenost 64%)

Ping-pong patří bezesporu mezi oblíbené stolní sportovní hry, je však zapotřebí mít k jeho zahrání nejen potřebné sportovní vybavení, ale také spoluhráče, respektive soupeře. Pokud tedy tuto hru rádi hrajete, potom si ji můžete spustit v teple vašeho domova. Nepotřebujete hledat žádného protivníka, neboť toho vám v plné míře nahradí váš počítač a vězte, že to není soupeř ledasjaký, ba naopak velice zdatný. Za koho chcete hrát, to si můžete vybrat ze čtyř autory nabídnutých postaviček, takže jakási obměna ve hře, abyste se nenudili, na vás přece jen čeká. Sami zjistíte, že porazit vašeho soka není lehkou záležitostí, neboť je stále ve střehu, navíc pokud budete odolávat jeho útokům, potom se počne hra hodně zrychlovat, takže chcete-li vyhrát, musíte mít dobrý postřeh, hraje se pouze na dva vítězné sety, takže do toho!

Kwik shot - rychlá a přesná střelba. Kwik shot - rychlá a přesná střelba.
(flash / sportovn / 3100  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hry je určena všem těm z vás, který si rádi zastřílí na pohyblivé, ale v závěru i na statické terče. Po spuštění hry se vám objeví na hrací ploše krajinka, v které někdo třetí vypouští ze střelnic známé asfaltové holuby, které musíte sestřelovat. Vlevo dole máte předepsanou kvótu, kolik jich musíte picnout. Pokud ji splníte, postupujete do dalšího kola, kde se na padácích spouštějí z oblohy smrtky a barevné terče, sestřelovat musíte jen terče, ty vám přidávají body, sestřelení smrtky body ubírá. Zde je již kvóta poněkud větší, ale také cílů je mnohem více, takže prostřílet se do závěrečného kola by neměl být problém ani pro průměrné střelce. Jestliže i tuto kvótu splníte, postoupíte do posledního kola, kde musíte za pět sekund rozstřelit co nejvíce lahví, celkem dosažený počet bodů zjistíte nakonec z tabulky.

Ace driver - elitní řidič. Ace driver - elitní řidič.
(flash / sportovn / 3223  zobrazen / oblbenost 64%)

Vůně benzínu, silné motory aut, řvoucí ve vysokých obrátkách, řítit se po silnici s větrem o závod, to je rozhodně sen všech pánů kluků a dnes i často auty nadšených dívek. Vyzkoušejte si tedy, jakými byste byli řidiči a předem zapomeňte na to, co píši v úvodu. Stanete se totiž řidiči auta, které si můžete vybrat, ale pokud chcete být ve hře úspěšní, potom o bezhlavé jízdě nemůžete ani chvilku přemýšlet. Na silnici, po které pojedete, je plno různorodých překážek a nástrah, zátarasy, olejové skvrny i protijedoucí auta, těm všem se musíte včas vyhýbat a ještě dbát pokynů všech dopravních značek, například omezení rychlosti, kde vás snímá kamera a pokud rychlost nedodržíte, ztrácíte již získané body. Vše je limitováno časem, poté co dojedete k „Check pointu“, čas se prodlouží, dosažené body zašlete na stránky autorů.

<<  [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)