HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Fractured - roztříštěný svět Fractured - roztříštěný svět
(flash / logick / 2818  zobrazen / oblbenost 64%)

V této na představivost náročné logické hře, nazvané „Fractured“, přijmete identitu chlapíka se slušivou, červenobílou kšiltovkou na hlavě. Vydejte se do podivného herního světa, který byl rozbit na jednotlivé střepy a orientace v něm je tak v důsledku tohoto maléru, hodně náročná a složitá. Procházejte územím tohoto tajuplného světa a v každém z celkem dvanácti levelů, jejichž obtížnost řešení postupně narůstá, se vždy snažte zdárně doputovat až k záhadné mystické, ženské osobě. Pokud se vám to podaří, střepy tvořící herní obrazovku se opětně spojí v jediný celek a vám bude uvolněn vstup do následujícího herního kola. Pohybujte se tedy s přehledem mezi jednotlivými útržky krajiny, tvořícími herní svět a pokuste se vyzrát na všechny záhadnosti, které na vás v podivné, rozcuckované krajině této hry „Fractured“, už čekají.

Shell Lost - hledejte ztracenou ulitu   Shell Lost - hledejte ztracenou ulitu
(flash / logick / 3678  zobrazen / oblbenost 63%)

Ve hře „Shell Lost“, což lze přeložit jako „Ztracená ulita“, je hlavním hrdinou skutečně velice sympatický hlemýžď, který je bohužel velice zapomětlivý. Pomozte proto nyní tomuto nešťastnému tvorečkovi s očima na stopkách, najít jeho ztracený přenosný domeček, který si po cestě někde odložil. V každém z celkem tří desítek levelů, jejichž obtížnost řešení postupně narůstá, bude vaším úkolem udělat vše, aby ubohý hlemýžď zdárně doputoval až ke své skořápce. Proto klikejte na nebohého hlemýždě, i rozličné předměty na hrací ploše, a připravte tak sympatickému tvorovi optimální trasu, vedoucí k vytčenému cíli. Čím rychleji se dokážete vypořádat s nástrahami každého herního levelu a podaří se vám dostat ulitu na šnečí záda, úměrně tím více bodů a hvězdiček si v dnešní hře „Shell Lost“, připíšete na vaše imaginární bodové konto.

Physics Cup 3 - vyhrejte pohár Physics Cup 3 - vyhrejte pohár
(flash / logick / 2759  zobrazen / oblbenost 64%)

Dostat míč do brány soupeře, to je mnohdy problém pro celé spousty fotbalových družstev. Dám na to krk, že také vy budete mít spousty starostí s tím, abyste míč do brány dostali a tak zaskórovali, a tím pádem nakonec postoupili do dalšího kola. Vše se odehrává pouze a výhradně v logickém prostředí, takže vaším úkolem je klikáním na různé předměty vyřešit hádanku tak, aby se balon jednak dostal tam, kam má, jednak aby nenarazil do nějaké překážky, přičemž se ani letmo nedotkl červených bloků, což jsou obránci. Tyto červené obránce však odstraní rozhodčí, a když se do toho všeho přidají ještě zelené plošinové čtverce, které právě musíte likvidovat a chystat tak míči cestu, máte o delší a skvělou zábavu postaráno. Dokažte tedy všem, že jste lepší a schopnější než mnozí skuteční fotbaloví útočníci, a že je na vás spoleh.

Cat 2 Around Europe - cestování Evropou Cat 2 Around Europe - cestování Evropou
(flash / logick / 2877  zobrazen / oblbenost 64%)

Včera jsme vám nabídli hru o mlsném Kocourkovi, který se vydal do světa vyhledávat pamlsky. Hlavním hrdinou hry je opět mlsný Kocour světoběžník, který když zjistí, jak se má jeho kamarád dobře, utíká na letiště a letadlem odletí za mlsotami na Starý Kontinent. Když se tak jednoho dne v novinách dočte o lahůdkách, které se prodávají v Evropě, neváhá ani vteřinu, zakoupí si letenku a vydá se za kulinárním zážitkem na starý kontinent. Pomozte tedy i dnes Kocourkovi naplnit jeho mlsný žaludek a v každém z celkem třicítky levelů, jejichž obtížnost řešení narůstá, se postarejte, aby k němu zdárně doputoval kýžený, lahodný mls. Klikejte na jednotlivé předměty na hrací ploše, uvolňujte dobrotám cestu a pokuste se také vždy posbírat všechny drahocenné bonusové zlaté hvězdy, procestujte tak celou stařičkou Evropou.

Cat Around the World - cesta kolem světa Cat Around the World - cesta kolem světa
(flash / logick / 2840  zobrazen / oblbenost 64%)

V této vskutku vydařené logické hříčce, nazvané „Cat Around the World“, se jako Kocour velice sympatický dobrodruh se zrzavou srstí a mlsným jazýčkem, vydáte za sháněním mlsot do světa, neboť soustavná tradiční kočičí krmě, mu už přestala chutnat. Ztotožněte se tedy s tímto kočičím mlsounem, a vyrazte s ním proto do světa a obstarávejte mu jídlo, o hodně chutnější a atraktivnější, než jsou kočičí granule, které mu doma každý den servíroval jeho páníček. V každém herním kole bude vaším úkolem zajistit, aby se lahodné jídlo dostalo až k mlsnému kocourovi. Proto nejprve na začátku každého levelu pečlivě přehlédněte situaci na hrací ploše, a poté podnikněte potřebné úpravy na hrací ploše, které povedou ke splnění úkolu. Skóre v logické hře „Cat Around the World“, navýšíte tak, že budete sbírat též zlaté hvězdy.

Bridge Builder - stavitelem mostů Bridge Builder - stavitelem mostů
(flash / logick / 3757  zobrazen / oblbenost 64%)

Všem těm z vás, kteří raději stavějí a budují, nežli ničí a boří, je určena tato dnešní logická hra, nazvaná „Bridge Builder“, v níž se stanete skutečným stavitelem mostů a budete jimi překlenovat hluboká údolí všemožnými mostními konstrukcemi. V každé herní lokaci bude vaším úkolem vytvořit zcela nezbořitelný most, aby po něm dokázala zcela bezpečně přejet těžká nákladní auta z jedné strany údolí na druhou. Vaše herní snažení však vůbec nebude jednoduché, protože ocelové části mostní konstrukce, z nichž most stavíte, jsou velice drahé a vy disponujete omezeným finančním limitem. Vaše stavební počínání proto budete muset proto velmi dobře promýšlet, abyste vystačili se stavebními díly, ale zároveň byla stavba dostatečně stabilní. Jakmile budete s vaší konstrukcí spokojeni, můžete poslat auto na cestu přes můstek.

Jailbreakers - utečte z vězení Jailbreakers - utečte z vězení
(flash / logick / 3246  zobrazen / oblbenost 64%)

Dostat se do vězení, to se může vskutku stát každému, ne všichni vězňové, na rozdíl od toho dnešního, se však pokusí z něj utéci. V této vydařené logické hře, nazvané „Jailbreakers“, se ale o to budete muset pokusit. Ztotožněte se tudíž s nenapravitelným recidivistou, odsouzeným k dlouholetému pobytu v ostře střežené věznici a udělejte vše pro to, abyste se dostali na svobodu. V každém z celkových patnácti lokací, jejichž obtížnost postupně narůstá, bude vaším úkolem bez povšimnutí doputovat až k východu. Vyhýbejte se tedy bezpečnostním laserům a sbírejte klíče, pomocí nichž odemknete vězeňské mříže, vaše snažení je ale navíc omezeno ubíhajícím časovým limitem, v některých místnostech budete navíc muset osvobodit i určený počet vašich spoluvězňů, což vám už tak dosti těžký úkol, dostat se z věznice, ještě hodně ztěžuje.

Seppukuties - cesta za novým domovem    Seppukuties - cesta za novým domovem
(flash / logick / 2943  zobrazen / oblbenost 64%)

Že člověk je ničitelem životního prostředí a převládají u něj zájmy komerční, nad ekologickými, to dokazuje tato velice výmluvná hra. Bezohlední dřevorubci do posledního stromku vykáceli celý les, všechno jeho zvířecí obyvatelstvo tak přišlo „o střechu nad hlavou“, takže zvířátkům nezbývá nic jiného, než přemístit se do jiného, velice vzdáleného lesa. Na začátku hry se vaše zvířecí parta skládá ze třiceti statečných zvířat, která se kvůli svému snu nebojí položit vlastní život v zájmu přežití zbývajících. V každé lokaci musíte sesbírat několik klíčů, aby se vám otevřely brány a padací mosty, poté pro úspěšné zakončení je nutno sebrat zlatý lískový oříšek. Do vašeho konečného hodnocení se vám krom počtu přeživších zvířátek započítává i suma za nasbírané lískové oříšky po cestě za novým, vysněným domovem.

Good Daddy - starostlivý táta Good Daddy - starostlivý táta
(flash / logick / 3024  zobrazen / oblbenost 64%)

Protagonistou dnešní logické hry„Good Daddy“ je starostlivý tatínek, který pomáhá svému synkovi na začátku školního roku v jeho první cestě do školy. Táta dobře ví, že na jeho potomka čeká na této cestě řada překážek, a proto je připraven riskovat i vlastní zdraví, pokud to bude potřeba. Ztotožněte se tudíž nyní s tímto starostlivým otcem a postarejte se, aby váš synek zdárně doputoval až do školních lavic. Na začátku každého z celkových třiceti dvou levelů, jejichž obtížnost stále narůstá, si nejdříve pořádně prohlédněte situaci na herní ploše, promyslete si, jaké úkony budete muset podniknout, abyste zajistili bezproblémový průchod vašeho potomka do dalšího kola, teprve poté bez dalšího otálení přistupte k realizaci těchto kroků. Využijte toho, že ve hře „Good Daddy“ ovládáte též schopnost měnit vlastní podobu.

Snoring 2 : Winter Edition - spící slon Snoring 2 : Winter Edition - spící slon
(flash / logick / 2815  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Snoring 2 : Winter Edition“, je pokračováním prvního dílu, který jsme vám nabídli nedávno. Hlavním hrdinou je opět ospalý slon v zasněženém světě, do kterého se vydala parta různých zvířátek. Přestože jejich vše probíhá vcelku bez problémů, jedna věc zvířátkům přece jen vadí a to opět chrápající slon. Pomozte proto nyní opět nešťastným zvířátkům a postarejte se o to, aby byl slon co nejdříve probuzen. Na začátku každého levelu si dobře promyslete, jakým způsobem a která zvířátka uvést do pohybu, aby vždy poslední z nich narazilo do chrápajícího slona a tím jej probudilo. Každé zvířátko se ale opět chová jinak, prasátka se kutálejí, valící se krávu lze zastavit, zebry nadskakují, žirafy se kácejí a tučňáci rotují, některá se vozí i po výtazích. Podaří se vám tudíž překonat veškeré nástrahy v této hře a slona se pokaždé zbavit?

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)