HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Magic Linking - kouzlo propojování      Magic Linking - kouzlo propojování
(flash / logick / 3532  zobrazen / oblbenost 64%)

Na první, letmý pohled, se jedná o klasickou „spojovačku“, tedy „spojuj tři stejné“. Kupodivu však ve hře naleznete zcela nové, originální a netradiční herní prvky. V překrásném grafickém zpracování zjistíte, že každý level se skládá ze dvou samostatných částí dvě část. Prvně máte za úkol dostat k sobě vždy tři stejné symboly, přičemž oproti jiným podobným hrám mají tyto tahy novou vlastnost, že se neprotáčejí zpět, pokud na druhé straně nenajdou odpovídající symboly, ale prostě zůstanou na původním místě. Kterýkoliv symbol tak prakticky lze přerovnat z jedné strany, až na druhou. Tato vlastnost se dá také využít k přípravě „combo“ tahů, které vám přinesou maximum bodů. V druhé části budete z hrací plochy odstraňovat dva stejné symboly, ale za každý tah dostanete o to více bodů, o co je jejich propojení kratší.

In Couples - setkávání koček a pejsků   In Couples - setkávání koček a pejsků
(flash / logick / 3461  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní vskutku zdařilá logická hra, nazvaná „In Couples“, potvrzující, vás zavede do míst, obývaných samými psy a kočkami. Jak je známo, vztahy mezi těmito dvěma zvířátky, ve smyslu rčení „mají se rádi jako pes s kočkou“, bývají mnohdy dost napjaté. V každém levelu této nápadité hry bude vaším úkolem se postarat o to, aby se rozdělené psí i kočičí jedinci shledali. Vše však budete muset řídit tak, aby se žádný pes nepotkal s kočkou a naopak. Na začátku každého z celkem třiceti levelů, jejichž obtížnost řešení postupně narůstá, si pečlivě prohlédněte situaci na hrací ploše a rozhodněte se, jaké kroky podniknete k úspěšnému splnění obtížného úkolu. Všechna zvířátka uvedete ve hře „In Couples“ do pohybu tak, že budete klikat na jitrničku, a protože psi i kočky jsou mlsouni, budou ji vždycky následovati.

Bunny Cannon - králíčci a kanón Bunny Cannon - králíčci a kanón
(flash / logick / 3186  zobrazen / oblbenost 64%)

Králíček je rozhodně roztomilé zvířátko, ale může to být také i střelivo za účelem rozmnožování, jak to dokazuje tato dnešní online hra. Ovládáte dělo, které vystřeluje malé králíčky s cílem naplnit dole položené košíky potřebným počtem modrých, nebo růžových ušáčků. Jeden modrý a jedna růžová dají při vzájemné kombinaci další jedince, a tak se musíte s každou střelou snažit trefit opačného jedince. Musíte také doufat, že se po sérii odrazů dokutálejí všichni tam, kam mají. Postupem hrou přibývají různé překážky, jako ostny, vražedná sova, nebo pohyblivé, smrtící plošiny. Když k tomu přibude onen moment náhody při odrazech, snadno se stane, že i nějaký ten level nesplníte. Navíc, i když už máte splněny podmínky pro postup do dalšího levelu, musíte spotřebovat všechny zbylé, už nepotřebné zajíčkovy střely.

Bubble Sky - sestřelujte kuličky Bubble Sky - sestřelujte kuličky
(flash / logick / 3573  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve velice chytlavé a přitažlivé postřehové hře, nazvané „Bubble Sky“, musíte vždy co nejrychleji vyčistit oblohu od prazvláštního útvaru, sestávajícího z mnoha různobarevných kuliček. Vystřelujte tedy z kanónu dobře mířené kuličky, a to tak, aby vámi vystřelená kulička pokud možno vždy dopadla do míst, v nichž se bude dotýkat kuliček stejné barvy. Jakmile se budou takto dotýkat alespoň tři kuličky stejné barvy, zmizí z nebeské plochy a vy tak budete zas o něco blíže kýženému dokončení stávajícího herního kola. Nezapomeňte využívat odrazu od zdí a vězte, že čím méně kuliček použijete ke splnění herního úkolu, tím více bodů si v povedené kratochvíli „Bubble Skyů připíšete na vaše konto. V žádném případě proto nepodceňujte přesné míření, chcete-li být ve hře úspěšní, potom si počínejte hodně rychle a taktéž přesně.

Squirlz - pomozte mu setkat se s druhem Squirlz - pomozte mu setkat se s druhem
(flash / logick / 4139  zobrazen / oblbenost 63%)

Hlavním hrdinou hry, nazvané „Squirlz“, je podivný oranžový tvor s velkýma očima. Pomozte tomuto nešťastnému neidentifikovatelnému tvoru, v jeho cestě ke stejně barevnému kamarádovi. Spojení obou oranžových hrdinů docílíte tak, že budete klikat na jednotlivé předměty jiné barvy, které tak odstraníte z hrací plochy. Čeká na vás celkem třicet levelů, s narůstající obtížností, v prvních kolech se budou na hrací ploše kromě ústřední dvojice objevovat pouze červené objekty, které kliknutím bez problémů odstraníte. Postupně však přibudou i modré obrazce, které už nebudete moci klikáním odstraňovat. V nejpokročilejší části se pak přidají navíc fialové objekty, které visí ve vzduchu a můžete je odstranit. V každém kole hry „Squirlz“ se snažte vždycky daný úkol splnit co nejrychleji, abyste zato obdrželi největší možný počet bodů.

Santas Penguins - hledejte rozdíly Santas Penguins - hledejte rozdíly
(flash / logick / 3135  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře nazvané „Santas Penguins“ na vás už netrpělivě čekají tučňáci, kteří se skamarádili se Santou Clausem. Protože ale nebohý Santa omarodil, Vánoce jsou ohroženy. Naštěstí je zde parta opeřených sympatických tučňáčků, kteří jsou odhodlaní Vánoce za každou cenu zachránit a zastoupit Santu při roznášení dárků. Pomozte nyní tučňákům v realizaci jejich obtížného plánu a postarejte se, aby všechny dárky byly řádně doručeny. V každém levelu uvidíte na hrací ploše dva obrázky, které jsou na první pohled zcela identické, ve skutečnosti se však v několika detailech odlišují. Vaším úkolem bude tyto detaily objevit a označit. Pokud dokáže upozornit na všechny nesrovnalosti, budete moci postoupit do dalšího kola. Ve hře máte i nápovědu (HINT), nalézt odlišnosti musíte splnit v pevně stanoveném časovém limitu.

Robbed Eggs - uloupená vejce Robbed Eggs - uloupená vejce
(flash / logick / 3566  zobrazen / oblbenost 64%)

V této roztomilé a nenáročné hříčce, nazvané „Robbed Eggs“, je vaším úkolem dostat vždy zelené vejce do bezpečí teplého a domovského hnízda, kde na něj již netrpělivě čekají další vajíčka jiných barev, za tímto účelem tak vystřelujte zelená vajíčka z gigantického, speciálního kanónu. Na začátku každého z celkem tří desítek herních kol, jejichž obtížnost řešení postupně roste, nejdříve prohlédněte situaci na herní ploše a rozmyslete si, co budete muset udělat, abyste dokázali zadaný úkol splnit. Rozhodněte o optimálním směru i razanci střely a poté již jen pozorně sledujte, jak vystřelené vajíčko překonává všechny nástrahy a svou vzdušnou pouť končí v bezpečném hnízdě. Rovněž se ve hře „Robbed Eggs“ snažte, aby vystřelené vejce během svého letu, posbíralo co největší množství drahocenných, zlatých vajec, vylepšíte si tak skóre.

Click the Bolt - klikejte na šrouby Click the Bolt - klikejte na šrouby
(flash / logick / 3374  zobrazen / oblbenost 64%)

Protagonistou dnešní logické hry, nazvané „Click the Bolt“, je zelený mimozemšťan, tedy Ufon s obrovským, vypouleným okem. Pomozte tomuto sympatickému mimozemšťanovi vyzrát nad všemi překážkami herních lokací, a postarejte se vždy o to, aby zdárně doputoval na konec herního kola. Klikejte na jednotlivé šrouby v břevnech na hrací ploše a ve správnou chvíli je uvádějte do pohybu, a dle potřeby je i zastavujte. Připravte tím mimozemšťanovi optimální trasu, po níž se dostane do následujícího levelu. Protože je tento zelený hrdina velmi mlsný a rád si pochutnává na sladkostech všech druhů, musíte v každém levelu posbírat všechny cukrovinky, které se na hrací ploše nacházejí. Jestliže dokážete posbírat vždy všechny, bude vám umožněn postup do následujících fází hry „Click the Bolt“, je jich totiž víc, než pět.

Bad Piggies - ošklivá prasátka Bad Piggies - ošklivá prasátka
(flash / logick / 3387  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve skutečně vynikající a nápadité logické hře, nazvané „Bad Piggies“, se seznámíte s nehezkým, zato o to více sympatickým zeleným prasátkem, které musíte vždy nějak dopravit na požadované místo, což znamená k šachovnicovému praporku. Jakmile prasátko dosáhne šachovnicové vlajky, bude mu umožněno vstoupit do následujícího levelu. Splnění vašeho obtížného úkolu docílíte tak, že sestrojíte z nabídnutých součástí super samohyb, umístíte do něj zelené prasátko, a vyšlete jej na cestu. Směr pohybu vašeho dopravního prostředku můžete v některých případech usměrňovat, a to pomocí měchu, větráku a balónků, taktéž můžete sbírat drahocenné zlaté hvězdy. Dokažte, že jste schopnými konstruktéry a vyrobte ve hře „Bad Piggies“ takový vehikl, který hlavního hrdinu pokaždé zdárně dopraví do samého cíle.

Electric Joint - tvořte elektrické spoje Electric Joint - tvořte elektrické spoje
(flash / logick / 3013  zobrazen / oblbenost 64%)

Vzpomínáte si ještě na školní docházku, kde jste mimo jiné měli jako jeden z vyučovacích předmětů i fyziku? Z toho předmětu jste se také dozvěděli, že stejně nabité částice hmoty se odpuzují, opačně nabité potom naopak přitahují. Nabízíme vám dnes tudíž hru, v níž si dokonalou znalost těchto fyzikálních zákonů, můžete ověřit v praxi. Navrhujte a hlavně správně zapojujte jednotlivé elektrické obvody, přičemž dodržujte pravidla, že kladně a záporně nabitá políčka se musí střídat a vedení mezi nimi se nesmí křížit. To je ale právě ten největší zádrhel, neboť během několika úvodních kol budete vpuštěni do levelů, v nichž budou kladné i záporné elektrody v pohybu. Na vás pak bude všechno dobře promyslet, zastavit je na správném místě, a bezchybně je zapojit, pokud se vám to nepodaří, budete si muset pokus zopakovat.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)