HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Escape from Yepi Planet - útěk z planety Escape from Yepi Planet - útěk z planety
(flash / logick / 3238  zobrazen / oblbenost 64%)

Logická hra s názvem „Escape from Yepi Planet“, vás zavede do hodně vzdáleného a velice nebezpečného Vesmíru, na povrch planety, nazývané jako „Zelená planetk“. Její obyvatelé žili po celou dlouhou historii poklidným, nikým a ničím nerušeným životem. To se však obratem změnilo ve chvíli, kdy se tato klidná planetka stala cílem vesmírných zbojníků v podivných létajících strojích. Dívka jednoho ze starousedlíků byla těmito nepřátelskými tvory unesena a hlavní hrdina se tak nyní vydává ji zachránit. Přijměte tedy proto jeho identitu, procházejte krajinou Zelené planety, pokuste se překonat veškeré nástrahy a udělejte vše pro osvobození vaší milované bytosti. Pokud zapojíte do hry svoje mozkové závity a budete spolupracovat s mástními obyvateli planety, vaše záchranná mise bude v této roztomilé hře, jistě úspěšná.

Unfreeze me 2 - rozmrazujte ptáčky Unfreeze me 2 - rozmrazujte ptáčky
(flash / logick / 3156  zobrazen / oblbenost 64%)

"Unfreeze Me 2" je skutečně velice hezky a nápaditě zpracovaná logická hra, ve které musíte v každém z celkových dvaceti levelů osvobodit roztomilá oranžová ptáčata. Tyto malé, nešťastné opeřence zamrazil do ledových kostiček velice zlý čaroděj a vaším úkolem je kostky ledu rozmrazit pomocí horké vody, kterou musíte vystřelovat z kanonů. Ve hře budete však muset také i hodně přemýšlet, abyste nastavili různé předměty po hracím poli tak, aby se vařící voda dostala k zamrazeným ptáčkům a osvobodila je. Pakliže se vám v každém daném kole navíc podaří naplnit vroucí vodou všechny zlaté vázičky, získáte tak navíc i mimořádné bonusové body. Hra je sice náročná na myšlení, ale jinak velice dobře hratelná a zábavná. Máte-li tudíž v lásce roztomilé malé opeřence, nenechejte je dál mrznout v ledovém zajetí, a osvoboďte je.

Wheely - doprava autíčka na start závodů Wheely - doprava autíčka na start závodů
(flash / logick / 3729  zobrazen / oblbenost 64%)

Vskutku neobvyklým hlavním hrdinou dnešní online hry s názvem „Wheely“ je malinlé červené autíčko, které sní o tom, že se jednoho dne zúčastní ostře sledovaných a dotovaných závodů. Na kýžený závodní okruh však vede dlouhá a náročná cesta, kterou bude muset sympatické vozidlo urazit, chce-li svůj tajný sen vyměnit za skutečnost. Pomozte tedy autíčku v realizaci jeho dávné touhy, klikejte na předměty na hrací ploše a v každém kole se vozidlu pokuste připravit takovou cestu, po které dojde až k červené vlaječce, která ohlašuje postup do následujícího herního kola. Čeká na vás celá řada všemožných překážek, s nimiž se budete muset vypořádat. Prokážete tedy dostatek důvtipu a dokážete se prokousat do pokročilejších fází hry „Wheely“, nebo naopak zklamete, a nad vaše síly budou již ihned úvodní levely?

Dragon Realm - v Dračí říši Dragon Realm - v Dračí říši
(flash / logick / 3704  zobrazen / oblbenost 64%)

Online hra "Dragon Realm" naprosto dokonale prověří váš smysl postřeh a rychlé reakce. Samotný děj hry se odehrává na planetě, zvané Dragon, kam byl ze Země vyslán chrabrý a nebojácný bojovník, jehož úkolem je osvobodit krále, kterého unesla smečka ďábelský draků. Mladý zachránce, kterým je rytíř v brnění, je však vybavený jenom helmou a batohem s raketovým pohonem. Vaším úkolem je tudíž překonat všechny nástrahy a překážky tohoto pohádkového, ale nepřátelského světa a zachránit nebohého krále ze spárů draka. Během letu se musíte snažit sbírat vejce, zlaté mince se znakem křídla a hlavně tolik potřebné zlaťáky, za které si potom můžete po každém úspěšném letu, dokoupit různá vylepšení, která vám pomohou při dalším letu. Takže, vzhůru do oblak, král již čeká na jeho vysvobození.

3 Pandas 2.Night - vzájemná spolupráce  3 Pandas 2.Night - vzájemná spolupráce
(flash / logick / 2960  zobrazen / oblbenost 64%)

„Ve dvou se to lépe táhne“, říká jedno české úsloví, hrdinové dnešní hry, kterými jsou tři sympatičtí černobílí medvídci, vám dokážou, že ve třech to jde ještě lépe. Vydejte se spolu s nimi na ostrov, který se nachází kdesi uprostřed nekonečného oceánu a je obýván nepřátelskými „pandožrouty“. Pokuste se vyzrát na veškeré překážky, které na vás čekají na tomto malém ostrůvku v teplých vodách oceánu. Čeká vás celkem sedmnáct herních kol, jejichž obtížnost postupně narůstá, v nichž budete muset zajistit pandí trojici bezpečný přechod z jednoho konce herního území na druhý. Na začátku každého kola proto nejprve bedlivě prozkoumejte situaci na herní ploše, a potom učiňte veškeré úpravy, které jsou nutné k úspěšnému splnění úkolu, ve hře poté využívejte specifických vlastností jednotlivých pand, každá má jiné.

Jim Loves Mary - Jim miluje Mary Jim Loves Mary - Jim miluje Mary
(flash / logick / 4119  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní zamilovaná a hodně romantická „hopsačka“, nazvaná "Jim Loves Mary", což v překladu do naší mateřštiny znamená „Jim miluje Mary“, potěší především dívenky, pro které je také určena. Hlavními hrdiny této arkády jsou chlapec jménem Jim a dívka jménem Mary, kteří tvoří zamilovaný pár. Jejich zamilovanost má ale jeden háček a to ten, že rodina Mary je rozhodně proti vztahu jejich dcery s Jimem. Vaším úkolem tedy je pomoci zamilovanému páru k tomu, aby se spolu mohl nadále bez výhrad stýkat. V cestě za jejich nekonečnou láskou stojí celkem dvacet kol, cílem každého levelu je, aby se Jim a Mary setkali. Také se vždy pokuste posbírat všechna tři srdce, což vám zajistí plný zisk bodů. Pomůžete tedy této mladé dvojici v realizaci jejich vzájemné lásky, nebo uvíznete ve spárech dívčiny jim nepřejícné rodiny?

Hit the Duck - pobijte co nejvíc kachen Hit the Duck - pobijte co nejvíc kachen
(flash / logick / 3344  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato freeware rozhodně není pro citlivé hráče, rozhodně pak už ne pro ty, kteří milují malá káčata. Budete totiž muset vzít do rukou zbraň a postřílejte v přísném časovém limitu co nejvíce kačenek. Pokud budete hodně úspěšní, tedy pokud postřílíte velké množství kachen, můžete se pak svým jménem, či alias, zapsat do tabulky nejlepších střelců. Po spuštění hry se před vámi otevře opona a na stylistickém divadelním moři se počnou vynořovat kachničky. Vy se jich snažíte v časovém limitu sestřelit co nejvíce, pokud získáte potřebný počet bodů, postoupíte do dalšího kola. Skrze bodové kritérium postupujete dále a objeví se i další živé cíle, za podstatně větší bodový zisk, stačí jen se trefit. Ale pozor, za střelbu mimo cíl body ztrácíte. Díky zmíněné možnosti zapsat dosažené skóre, se notně zvyšuje hratelnost této střílečky.

Winter Insomnia - hladový ježeček Winter Insomnia - hladový ježeček
(flash / logick / 4294  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře, nazvané „Winter Insomnia“ se jako sympatický a věčně hladový ocitnete ježeček v lese, v jehož nehostinné, a sněhem hustě pokryté krajině, není vůbec jednoduché sehnat něco k jídlu. Pomozte proto nyní tomuto sympatickému ježkovi v obstarávání potravy. V každém z celkových třiceti herních lokací, která jsou seřazena vzestupně podle narůstající obtížnosti, bude vaším úkolem posbírat všechna slaďounká jablíčka, která se nacházejí na hrací ploše. Kromě nezbytné potravy můžete sbírat i drahocenné zlaté hvězdy, které se rovněž nalézají v herní krajině, přičemž klikáním na jednotlivé předměty si připravujte cestu. Využívejte například toho, že sympatický ježek se může vznést k oblakům, pokud disponuje balónkem. Dokážete se vyrovnati s rozličnými překážkami, jež vám hra neustále staví do cesty?

Kick Ass Homer - nakopte Homerovi zadek Kick Ass Homer - nakopte Homerovi zadek
(flash / logick / 4492  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavními hrdiny dnešní úsměvné kratochvíle jsou otec a syn Simpsonovi, známé postavičky z televizního seriálu. Homer je známý svou zálibou v dobrém jídle, zejména pak lahodných pochoutek, Bart zase po celém Springfieldu platí za velkého uličníka. Pomozte tudíž nyní Bartovi v realizaci jednoho z mnoha jeho uličnických plánů a pokoušejte se Homera udeřit baseballovou pálkou tak, aby doletěl co nejdále. Během letu do něj můžete několikrát cvrnknout a dodat mu tak více energie, díky které doletí zas o něco dále, v průběhu letu rovněž můžete sbírat bonusy. Za vaše herní snažení budete po zásluze odměňováni finančními prostředky. Jakmile ve hře „Kick Ass Homer“ nashromáždíte dostatečný finanční obnos, vydejte se do „Kwik-E-Martu“, v němž vám „Apu Nahasapeemapetilon“ prodá, většinou ale hodně drahá vylepšení.

Pour the Fish - nenechejte rybku leknout Pour the Fish - nenechejte rybku leknout
(flash / logick / 4504  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavní hrdinkou dnešní logické hry, nazvané „Pour the Fish“, je sympatická ryba, která se jednoho dne zcela znenadání přes netěsnící kanalizací ocitla se na suchu. Protože pobyt mimo vodní prostředí pro každou rybičku představuje naprosté ohrožení na jejich životech, udělejte tedy vše pro to, aby se nešťastnice dostala co nejdříve k životadárné vodě. Čeká na vás celkem dvacet levelů s postupně narůstající obtížnosti řešení. Na začátku každého kola uvidíte na hrací ploše jednu, či více ryb a určité množství vody. Vždy si prohlédněte situaci na hrací ploše a rozhodněte se, které úpravy bude nutné podniknout, aby se voda dostala k lekající rybičce. Jestliže pak dokážete přijít na optimální způsob a dostatečné množství vody se dostane až k rybě, bude vám potom umožněn vstup do následujícího levelu.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)