HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


My Love Rose - moje láska Růženka. My Love Rose - moje láska Růženka.
(flash / logick / 3119  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud jste, nebo alespoň někdy byli zamilovaní takříkajíc „až po uši“, potom vám o této hře nemusím mnoho vysvětlovat. Láska je krásná, zamilovaní však dokážou tropit i mnoho hloupostí, co je pro běžného člověka bláznovství, to je pro zamilované běžným chlebem. V roli jednoho takového hocha se tedy ocitnete a budete svojí milé posílat srdéčka. V každém kole máte předepsáno, kolik jich musíte odeslat, jen tak postoupíte do dalšího kola. Po spuštění hry klikejte na červená srdéčka, jakmile se vám na nich objeví číslice 1, klikněte na další, musí se objevit 2. Poté klikněte na „Submit“, tak srdéčka odešlete a pokračujte v hledání dál. Jestliže už nalézt minimálně zmíněné dvojice nemůžete, klikněte na „Random“, tak srdéčky zamícháte a pokračujte dál. Tak copak, kolik srdéček odešlete v časovém limitu?

Jane´s Hotel - hotel u Jane´s Hotel - hotel u "Janes".
(flash / logick / 5183  zobrazen / oblbenost 63%)

Možná, že byste si přáli se stát recepčním, nebo recepční v nějakém hotelu, pokud se pustíte do dnešní hry, vaše touha bude splněna a stane se skutečností. Musím vás ale připravit na to, že zvládnout všechny požadavky hostů a ještě nakonec zadávat úkoly i uklízečce je pěkná fuška. Vše začíná poměrně jednoduše, zadejte své jméno a spusťte hru. Začínáte prvním dnem, kdy musíte ubytovávat hosty, dávat jim klíče od pokojů, donášet jim kávu z automatu a přivolávat pokojskou, aby hostům uklízela. Pokud vše zvládnete, na recepčním pultíku se objeví bonusy, seberte je a přejděte tak do virtuálního obchodu, kde si můžete dokoupit další předměty, pokud jste si vydělali dostatek peněz. Přiděláváte si ale stále práci navíc, dokoupit lze například kytky, či noviny a mnoho dalších, lze se nakonec zapsat i do nejlepších výsledků.

Ostrich Underground - pštros v podzemí. Ostrich Underground - pštros v podzemí.
(jin / logick / 3159  zobrazen / oblbenost 63%)

O pštrosech se tvrdí, že pokud se v přírodě něčeho polekají, strčí hlavu do písku a domnívají se tak, že pokud oni nic nevidí, jsou neviditelnými i pro své okolí. Jednoho takového podivného pštrosa tedy budete ovládat v dnešní hře, váš úkol však bude docela jiný, než strkat hlavu do písku. Po spuštění hry spatříte pod sebou chodbičky a v nich uložená vajíčka, na která máte chuť. Posunujte tedy hlavu pštrosa chodbičkami a tato vejce polykejte, musíte však dávat pozor, abyste nenarazili do vlastního krku, nebo si nezpřístupnili možnost postrkování hlavy dál k východu, označenému jako EXIT. Pokud se vám to podaří, získáváte body k dobru a postupujete do dalšího, obtížnějšího kola. K ostatním sokům se stavějte zobákem dopředu, tak slupnete i je. Jedná se o logickou a docela zábavnou hru, která za zahrání stojí.

Rubiks Cube - Rubikova kostka Rubiks Cube - Rubikova kostka
(flash / logick / 2348  zobrazen / oblbenost 61%)

Rubikovu kostku není asi třeba moc představovat, ale možná že pro ty mladší to je již neznámá věc. Byla však doba, kdy se kostka dala sehnat jen „pod pultem“ a kdo jí neměl byl prostě vyřízený člověk. Tentokráte máte možnost si kostku složit pěkně v klidu u počítače, ale popravdě není nad to když si jí můžete pěkně složit v ruce.

Blobwars - souboj bublin. Blobwars - souboj bublin.
(flash / logick / 3576  zobrazen / oblbenost 60%)

Pamatujete si na online hru, kterou jsem vám nedávno nabídli a jejíž název byl „Blobz - která bublina dříve praskne?“ V ní se utkávali dvě bubliny, modrá a červená a soutěžili jste v ní, která z nich dříve praskne, poněkud neobvyklé, ale realita. Hra měla u vás mimořádný zájem, soudím dle počtu návštěv a velice dobré, přesněji řečeno to největší možné ocenění. Pokud se podivujete nad tím, proč o tom hovořím, potom vám důvod ráda prozradím. Stejně graficky ztvárnění „Blobzáci“ jsou ústředními hrdiny i dnešní hry. Dvě bubliny, jedna modrá a druhá červená, hra pro dva hráče, či pro jednoho proti počítači, možnost volby z několika obtížností, tak nějak by se opět dala uvést dnešní hra, jen herní proces je zcela nový a originální. Hra tak trošičku připomíná hru v šachy, neboť jde také o to, soupeře s hracího pole zcela vymazat.

Miguzi - Splash Back - hrátky s bublinkami Miguzi - Splash Back - hrátky s bublinkami
(flash / logick / 7388  zobrazen / oblbenost 65%)

Jedná se o zajímavým způsobem zpracovanou hříčku, velice graficky na výši, ostatně jako každá hra, vyrobená ve flashi. Jelikož má velmi malý stahovací objem, překvapilo mne, že je i ozvučená. Vaším úkolem je kliknout na jednu z velkých kulatých bublin, která se rozpadne na několik kapek, pokud jste vybrali tu správnou, vyčistíte si část hracího pole. Na začátku máte deset pokusů, to je to velké číslo nad hlavou děvčátka, vlevo pak čílo levelu, ve kterém se právě nacházíte. Každý pokus vám odebere z velkého čísla jeden pokus, jestliže vám zbývají poslední tři pokusy, potom zmíněné číslo začne blikat, pokud se objeví nula, skončíte. Při velmi úspěšném pokusu číslo (počet pokusů) dokonce narůstá, jakmile level ukončíte, obdržíte jeden pokus k dobru k počtu pokusů, které vám zůstaly z předchozího kola.

The Smurfs Handy´s Car - sestavte auto The Smurfs Handy´s Car - sestavte auto
(flash / logick / 3771  zobrazen / oblbenost 61%)

Kdo by z nás neznal krásný a zajímavý televizní seriál o Šmoulících? Tak ve hře, kterou vám dnes nabízíme, musíte jednomu z nich a to Koumákovi, pomoci sestavit autíčko. Dílničku má hezky a bohatě vybavenou, sice ví, jak na to, ale zřejmě se mu nechce pracovat, od toho má tady přece vás. Takže se do toho pusťte, pokud správně umístíte některý z dílků, Koumák souhlasně pokývne hlavou a dílek zůstane již držet na správném místě. Jestliže však umístíte část auta nesprávně, dílec se vrátí zpět a Koumák zavrtí nesouhlasně hlavou. Až auto složíte, nestačí se ale Koumák divit, auto odfrčí do neznáma, no dobře mu tak, měl si ho sestavit sám :-).

Caspers Haunted Christmas - vánoční Casper Caspers Haunted Christmas - vánoční Casper
(flash / logick / 2976  zobrazen / oblbenost 63%)

V této roztomilé hře se zhostíte role pohádkové postavičky Caspera. O vánocích se do domů holčičky Holly dostanou zlý duchové, kteří ji chtěji vystrašit. Na Casperovi je, aby překazil plány těchto duchů, proto se chopí různých předmětů jako jsou svícny, sklenice vody atd., které použije proti nimi.

Danger Mines - minové pole Danger Mines - minové pole
(flash / logick / 2583  zobrazen / oblbenost 64%)

Minová pole nejsou dobrým místem na hraní, proto je velmi nebezpečné do nich vstupovat. V této hře musíte pomoct nebezednému dinosaurovy, aby bezpečně prošel polem. Lehké to mít nebudete, neboť miny jsou všude a není problém do nich šlápnout.

Cow Commander - chov kraviček Cow Commander - chov kraviček
(flash / logick / 2843  zobrazen / oblbenost 63%)

Vžijete se do role chovatele kraviček, ale máte smůlu, váš soused snad ze závisti hodlá chovat krávy též. No konkurence to bude silná, trávy v okolí díky velikému suchu je nedostatek, podle předpovědi počasí to nevypadá, že by mělo v nejbližší době sprchnou, takže začne mezi vámi tvrdá konkurence, neboť oba máte zájem co nejdříve a co v největším množství chovná stáda rozmnožit. Pokud tedy kliknete na některou kravičku, obklopí se žlutými body, tvořícími hexagon a potom si uvnitř tohoto obrazce vyberte bod, na který a kterou krávu chcete usadit. Hra to není těžká, chce to jen trochu přemýšlet, grafika je hezká a po celou dobu vás bude doprovázet i bučení hladových krav. Hra má navíc i multi player.

<<  [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)