HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Zombie Burger - karbanátky pro Zombie. Zombie Burger - karbanátky pro Zombie.
(flash / logick / 2397  zobrazen / oblbenost 62%)

Hlad má každý z nás, včetně příšerek, které se potulují každou noc městem. A i pro ně musí být připraveno kvalitní občerstvení v podobě lidských prstů, či páchnoucí kyseliny. Máte na výběr ze dvou různých typů hry, ale v obou dvou budete muset svoje zákazníky obsloužit co nejrychleji, aby byli spokojeni a neměli chuť na vás. O nic jiného v dnešní hře ani nejde. Že menu bude vskutku neobyčejné, netřeba ani uvádět. Grilovaný prst v housce, něco podivného k pití a další spousta specialit. Hra nabízí dva módy, první, když vám budou postupně přibývat všechny ingredience na vaření a druhý, kde máte již všechny od začátku, ale také ubíhající časový limit. Stanete se dočasně prodavačem ve stánku s rychlým občerstvením pro Zombie. Pohněte zadkem a nic nepřipalte, vždy je nutné dosáhnout zadaného výdělku.

Honey Trouble - medvídkovy medové problémy. Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
(flash / logick / 18099  zobrazen / oblbenost 63%)

Velice pěkná a roztomilá online hra, velice vhodná pro ty naše nejmenší, čímž vůbec nechci říci, že by si ji nemohli vyzkoušet i ti odrostlejší z vás. V ní je vaším hlavním úkolem umístit na dráhu alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Během hry můžete využít několik bonusů, které vám velmi usnadní cestu do další úrovně. Hra „Honey Trouble“ je doprovázena velice příjemnou hudbou a skvělými barevnými efekty. Jistě velice dobře víte, že každý medvěd má rád med, ale tento má navíc spoustu problému se včeličkami, kterým ho krade. Pomozte mu se ubránit náletu včel a to tak, že budete vystřelovat kuličky a tvořit stejnobarevné trojice. Jestliže se vám podaří všechny včelky takto zlikvidovat, čeká vás na konci řetězce sladká odměna, tedy džbánek plný medu. Zachraňte svůj medík, získejte co nejvíce bodů do vaší tabulky.

Guess the Turkey - skořápky po Turecku. Guess the Turkey - skořápky po Turecku.
(flash / logick / 2672  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní hra má svůj podklad ve známé hře, nazývané „skořápky“, několik takových her na toto téma na našich stránkách také naleznete. Je však mnohem zábavnější a daleko propracovanější, než ty ostatní. Po spuštění hry sice budete muset po zamíchání uhodnout, kde se nalézá hledaný předmět, pokud se vám to podaří, získáváte 200 dolarů. Pokračujte dál, na vše však máte pouze tři pokusy v jedné hře, jakmile nasbíráte alespoň 1000 dolarů, zpřístupní se vám virtuální obchod. Klikněte tudíž na „Go for Shopping“, tak se v něm ocitnete, nyní můžete do nákupního košíku přetahovat různé zboží, samozřejmě jen na kolik máte peníze, tak slečnu vylepšíte. Poté popojděte ve hře dál, spatříte slečnu v negližé, nyní ji můžete obléci do zakoupených předmětů a výsledek potom odeslat vaším jménem, či alias na homepage autorů.

Mouse Trap - mlsná myšička. Mouse Trap - mlsná myšička.
(flash / logick / 2691  zobrazen / oblbenost 63%)

Myšky, jak je i vám určitě notoricky známo, jsou nejen žravé jako kobylky, ale taktéž ještě navíc velice mlsné a nenechají bez povšimnutí žádné dobré sousto. Jednu takovouto hodně rozmlsanou myšičku tedy povedete přes různé pasti a pastičky dnes vy sami a to tak, že budete před ní potahovat kousíček dobrého sýra a ona sama vás potom bude ráda následovat tam, kam onu mlsotu povedete. Jenom je nutné dávat pozor, abyste ji nevedli tak, že by narazila do stěn chodbičky, nebo ji zachytila některá z pastí. V prvním případě by přišla o podstatný kus zdraví, jehož ukazatel máte k dispozici na dolní části obrazovky, v druhém případě by ihned zemřela. Myš musíte vést tak, aby po cestě posbírala ještě všechny další dobroty, za což dostáváte body k dobru. Jestliže myš dovedete do cíle, postupujete do dalšího kola.

Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého! Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
(flash / logick / 19839  zobrazen / oblbenost 63%)

Určitě jste již někdy zabloudili do zapadlých uliček, kde jste mohli vidět za provizorním pultíkem muže, hbitě žonglujícího po pultu s kalíšky, pod jedním z nichž byla fazole, či hrášek, mnohdy jen obyčejná kulička. Jeho oči bystře sledovaly okolí, hledajíc si tak vhodnou oběť, snažící se rychle a bezpracně zbohatnout, pokud se však poblíž objevil policista, tento „podnikavec“ rychle sbalili svoje nádobíčko a tiše zmizel. Znalci již určitě sami pochopili, že mluvím o hazardní hře známé pod názvem „Skořápky“. Jednu takovou hodně vylepšenou herní variantu vám tady dnes nabízíme, váš úkol bude stejný, ale ne ze skořápkami. Hledat budete muset postavičku, která se vám objeví po spuštění hry mezi stejnými dalšími čtyřmi, poté se všech pět postav promíchá a vy musíte určit tu, která je ta původní a tudíž jediná správná.

Beach Difference - hledejte rozdíly. Beach Difference - hledejte rozdíly.
(flash / logick / 6091  zobrazen / oblbenost 61%)

Jistě znáte z novinových příloh, nebo z některých časopisů zajímavé obrázkové hádanky, v nichž se vám ukazují na první pohled dva stejné obrázky. Není to však pravda, obrázky se totiž v několika detailech od sebe liší a vaším úkolem je najít právě tyto rozdíly. Právě o tomto je i tato dnešní hra, tak trochu ztížená tím, že na hledání rozdílů mezi nabídnutými obrázky máte pevně stanovený časový limit. Začíná to zcela nenápadně, na první rozluštění obrázkové hádanky stačí najít pouhé tři rozdíly, pokud to stihnete v předepsaném čase, postupujete do dalšího kola. Kolo od kola však začíná přituhovat, rozdílů musíte hledat stále více, tím se tato hra stává obtížnější. Jedná se sice o hru na známé téma, ale svým ojedinělým zpracováním rozhodně potěší a na chvíli i pobaví ty z vás, kteří máte takové hádanky v oblibě.

The Junk Yard - skládka starého šrotu. The Junk Yard - skládka starého šrotu.
(flash / logick / 3675  zobrazen / oblbenost 63%)

Co si tak dneska vyzkoušet práci jeřábníka, který musí nakládat staré vraky na šrotovací lis a tak je likvidovat? Pak není tedy nic jednoduššího, než si spustit tuto hru a vrhnout se do práce. Vyberte si nějaký vrak, tak ho drapák jeřábu zachytne a automaticky se přenesete ke šrotovací lince, kde musíte zachycený vrak pustit na předem vyznačené místo. Na vše máte časový limit, takže rychle pro další vrak a celý postup si zopakujte, jen pouštějte vraky tak, aby se naskládali na sebe. Jakmile hmotnost vraků na šrotovací lince dosáhne předepsané tíže, což spatříte na ukazateli hmotnosti, tedy pěti tun, klikněte na nápis „COMPACTOR“, tak spustíte šrotovací zařízení a vraky sešrotujte. To se opakuje stále dokola, pokud to nestihnete, hra končí, cílem je získat co nejvíce bodů, výsledek si můžete odeslat na homepage autorů.

Totem Destroyer - kazisvět. Totem Destroyer - kazisvět.
(flash / logick / 2774  zobrazen / oblbenost 64%)

Váš zlatý idol Totem stojí skutečně na velice vachrlatých stupíncích, kdo ho tam postavil, není vůbec známo, jisté však je jedno, chce se dostat dolů a vaším úkolem je mu v tom pomoci. Máte k dispozici granát, kterým musíte postupně rozbíjejte stupínky pod zlatou soškou, tak sestupuje Totem dolů, nesmí vám však před tím, než dosáhne cíle, tedy spodní části hrací plochy, se stupínků spadnout. Zpočátku se to zdá být jednoduché, ale poté, co postoupíte do vyšších levelů, sami zjistíte, že to zase tak snadné není. Zlatý Totem totiž velice snadno ztrácí rovnováhu, takže dostat ho bez úrazu dolů, je mnohdy úkolem, nad kterým si skutečně procvičíte vaše vlastní mozkové závity. Autoři hry pro vás připravili celkem dvacet pět levelů, které jsou uzamčeny, pokud se chcete dostat do všech, budete se muset k nim dostávat postupně.

Time Bot - vzájemná souhra. Time Bot - vzájemná souhra.
(flash / logick / 2424  zobrazen / oblbenost 64%)

Timebot je tedy velice zajímavá a celkem i náročná logická hra. Ovládáte postavičku, která je schopná navracet čas a to takovým způsobem, že nejdříve s ní projdete určitou dráhu, anebo otevřete dveře a následujícím navrácením času nazpět pomocí mezerníku se objeví druhá postavička, která tento úkon po vás zcela přesně zopakuje a vy s původní postavičkou potom můžete například projít přes jinak uzamčené dveře, protože druhá postavička vám stojí na deštičce a tak vám přidržuje dveře otevřené, čímž vám umožňuje postupovat stále k východu. Jedná se tudíž o vracení se do minulých událostí, důležité je naplánovaní jednotlivých kroků. Čas nemůžete vracet donekonečna, máte limitovaný počet pokusů. Po přerušení hry můžete pokračovat tam, kde jste skončili. Na splnění každé úlohy však máte jen 99 sekund.

Movie Munchies - máte dobrý postřeh? Movie Munchies - máte dobrý postřeh?
(flash / logick / 3579  zobrazen / oblbenost 63%)

Jedná se o hru, ve které si opět budete moci vyzkoušet virtuální zaměstnání. Každý, kdo rád chodí do kina, si určitě alespoň někdy zakoupil něco dobrého na zub v rychlém občerstvení, které se nachází před kinosálem. Víte však, jak náročnou může mít práci obsluha v takovémto fast-foodovém zařízení? Představte si, že nabízíte široký sortiment různých pochutin a před filmem se k pokladně nahrne téměř celý sál lidí, kteří mají hlad a jsou navíc vrcholně netrpěliví. Pro prodavače to není určitě vůbec záviděníhodná situace, o čemž se také budete moci přesvědčit v této mini hře. V prvních kolech hry není vaše nabídka jídel příliš velká, postupně však vedle tradičního popcornu a koly nabízíte také párek v rohlíku, kávu, tacos a další, takže nebudete při plnění různých přání zákazníků vědět, kde vám hlava stojí.

<<  [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)