HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Hiring Day - kvalitářem začátečníkem.. Hiring Day - kvalitářem začátečníkem..
(flash / logick / 1987  zobrazen / oblbenost 62%)

Znáte ty podivné a smíšené pocity, když nastoupíte první den do práce? Ne nadarmo se sice říká, že „žádný učený z nebe nespadl“, ale to zřejmě neví váš nový zaměstnavatel, který se rozhodl si vás nejdříve vyzkoušet. Váš šéf je exportérem zeleniny a vás pověřil funkcí jakéhosi kvalitáře, musíte tedy hledat ovoce a zeleniny, která nesplňuje požadavky na prvotřídní kvalitu, označit ji a tak ji posléze paličkou zlikvidovat. Na zmýlenou máte pouze tři pokusy, což jak poznáte zejména v dalších kolech, není zase tak mnoho, neboť s postupem do vyšších kol se přísun tovaru neustále a soustavně zvyšuje, takže mnoho času na přemýšlení skutečně nemáte. Účelem hry je tedy tovar správně vytřídit, za což samozřejmě dostáváte body k dobru. Konečným cílem této hry poté je pro vás získat co největší počet sumárních bodů.

Dragon Wizard - kdo hledá, najde. Dragon Wizard - kdo hledá, najde.
(flash / logick / 2471  zobrazen / oblbenost 62%)

Určitě znáte z novin, nebo z některých časopisů zajímavé obrázkové hádanky, v nichž se vám ukazují na první pohled dva stejné obrázky. Není to však pravda, obrázky se vždy v několika detailech od sebe liší a vaším úkolem je najít právě tyto rozdíly. O tomto je i dnešní hra, ztížená tím, že na hledání rozdílů mezi nabídnutými obrázky máte stanovený časový limit. Začíná to zcela nenápadně, na první rozluštění obrázkové hádanky stačí najít pět jednoduchých rozdílů, pokud to stihnete v předepsaném čase, postupujete do dalšího kola. Kolo od kola však začíná přituhovat, rozdílů hledáte sice méně, ale zkracuje se vám čas a rozdíly je těžší vyhledat. Jistě vás potěší skutečnost, že hru lze hrát s nápovědou, nebo bez ní, rozhodně vás hra potěší a aspoň na chvíli i pobaví hlavně ty z vás, kteří máte takové hádanky v oblibě.

Five Minutes to Kill Yourself - pět minut na sebevraždu. Five Minutes to Kill Yourself - pět minut na sebevraždu.
(flash / logick / 2371  zobrazen / oblbenost 61%)

Jistě jste zvyklí na to, že ve většině her podobného žánru, míváte za úkol zbavovat se nepřátel, vyhýbat se různým nástrahám a tak přežít a pokračovat dál. O to více vás může překvapit dnešní úkol, kdy musíte během pěti minut dokázat projít několika lokacemi, v nich udělat něco nesprávného, co někoho rozčílí a přetáhne vás něčím přes hlavu, čímž vám ubere zdraví. Vašim úkolem totiž této hře se nechat zabít, tedy spáchat vědomou sebevraždu, což musíte dokázat udělat dříve, než uběhne pět minut. Po spuštění hry si tedy vyberte oblečení, prohlédněte si tutoriál, který vám mnohé napoví a můžete se pustit do hry. Ubíhající časový limit máte stále k dispozici a záleží jen na vás a vaší fantazii, zda dokážete tento skutečně morbidní úkol splnit. Ostatně to ono zas tak těžké není, hra vám během vašeho putování sama napovídá.

Kilotron - samé výbuchy. Kilotron - samé výbuchy.
(flash / logick / 2253  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní hra nebude pro vás tak docela neznámým pojmem, přesto ale je v něčem výjimečná. Jedná se o známé přesunování jednotlivých obrazců různých barev tak, abyste vytvořili řadu, nebo sloupec minimálně tří stejných znaků, které poté zmizí a jsou nahrazeny novými, za což získáváte body k dobru. Kilotron je tudíž logická trojhra, která je zpracovaná z tak zvaného retro pohledu. Herní obtížnost se podstatně navyšuje s postupem do vyšších kol, což je způsobeno tím, že máte stanovený časový limit v každém kole, abyste dosáhli předem stanoveného počtu bodů. Pokud tedy tohoto počtu dosáhnete, přecházíte do dalšího kola s ještě tvrdším časovým limitem, jestliže se vám to nepodaří, hra končí. Výsledný počet bodů si pak můžete „zvěčnit“ na homepage autorů hry, ale tam už jsou borci, jež jen velice ztěžka předstihnete.

Celebrity Pedigree - proměny celebrit. Celebrity Pedigree - proměny celebrit.
(flash / logick / 2525  zobrazen / oblbenost 63%)

Chcete vidět, jakpak by dopadla Angelina Jolie s Brucem Willisem, nebo Michael Jackson s Madonou v případě, že by si společně pořídili dítě? Na to vám plně odpoví tato veselá hra. Hlavy celebrit byly umístěny na psí těla a tak vznikají poměrně groteskní mutace, jako je sympatická blondýnka s tělem jezevčíka, nebo pohlavár, jehož hlava se vyskytuje na krku jezevčíka. Každý z těchto jedinců má své vlastní statistiky úspěšnosti v několika různých směrech a to je nutné zohledňovat před rozmnožováním. Vyberete dva nejvhodnější jedince, mužského a ženského pohlaví, vhoď je do kotce a následně sehraje roli jistý prvek náhody a výsledkem je slečna, nebo jiný psí muž. Jeho kvalita odpovídá zkombinování vlastností dvou jedinců, kteří se páření účastnili. Postavy budete totiž muset nakupovat a prodávat podle množství financí.

Feed The Cubs - nakrmte hladová mláďata. Feed The Cubs - nakrmte hladová mláďata.
(flash / logick / 2218  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní veselé simulační hře budete muset krmit hladová dětská lesní zvířátka. Váš úkol bude docela komplikovaný, každé zvířátko chce jistý druh jídla a nepřijme něco jiného. Zvířátka jsou velice hladová, taktéž vybíravá a hlavně netrpělivá. Nad každým z nich se objevuje druh pokrmu, který právě vyžadují, vy jim vyhovíte tak, že z běžícího pásu dole pomocí myši požadované jídlo pak přetáhnete na pařez, který jim slouží jako jídelní stolek. Hra má celkem pět kol, pokud tedy zvířátka včas uspokojíte, postupujete do dalšího kola. Nevyhovět zvířátkům včas se ale nevyplácí, za celou hru se tohoto nedostatku můžete dopustit jen dvakrát, jestli se vám to stane potřetí, hra končí. Problém tkví v tom, že dopravní pás s pokrmy běží stále rychleji a někdy musíte čekat, než se na něm zvířátkem právě požadované jídlo objeví.

Your Face - vytvořte si tvář. Your Face - vytvořte si tvář.
(flash / logick / 2239  zobrazen / oblbenost 63%)

Člověk by tomu ani nevěřil, co všechno dokáže správné maskování a líčení obličeje. Každá část obličeje mění jeho vzhled a dá se předělat k nepoznání, pokud si zaměníte vlasy, oči, nos, uši, vousy, nebo ústa. A právě o tomto počínání je právě tato dnešní hra, ve které můžete prokázat váš postřeh a pozorovací talent. Hra má dva módy, z nichž bezesporu je zajímavější ten první, tedy „Challenge“, i když i ten druhý „Free Style“ si vyzkoušejte. V tom prvním módu je vaším úkolem měnit všechny části levého obličeje podle předlohy vpravo, ale pokud chcete najít správné řešení a postoupit do dalšího kola, musíte to zvládnout v ubíhajícím časovém limitu. Ve druhém módu si můžete vytvářet obličej tak, jak vás to napadne a můžete vytvořit tak „zpitvořené ksichty“, že se smíchy neudržíte. Výtvor si lze vytisknout i poslat někomu mailem.

Bees Saal Baad - hledejte dvojčata. Bees Saal Baad - hledejte dvojčata.
(flash / logick / 2350  zobrazen / oblbenost 63%)

Jedná se o velice zábavnou hru, která od vás nepotřebuje nic jiného, než dobrý a rychlý postřeh a hlavně vynikajícího takzvaného „pamatováka.“. Jak tvrdí sám autor hry, vše prý začalo tím, že několik dvojčat bylo po narození od sebe odloučeno, což prý je typickým jevem a zvyklostí hinduismu a tato se setkala až po dvaceti letech, tedy až jako dospělí muži. Znalci angličtiny si mohou příběh i nápovědu jak hrát přečíst v menu hry, vám ostatním jen řeknu, že celá hra je časově limitována až velice napnutým časovým limitem. Hned v prvním kole plavou všechna dvojčata v řece, kliknutím na ruce některého z nich se tento vynoří a vy spatříte jeho tvář, vaším úkolem je si ji zapamatovat a stejným způsobem potom hledat jeho dvojče. Vše se zapisuje a objevuje v panelu vpravo, pokud objevíte všechna dvojčata, postoupíte do dalšího kola.

London Bus - londýnský autobus. London Bus - londýnský autobus.
(flash / logick / 7336  zobrazen / oblbenost 62%)

Bylo vždy vaším velikým snem si alespoň vyzkoušet, jaké to je řídit autobus? Tady k tomu máte obrovskou příležitost si to vyzkoušet. Budete tedy řídit autobus a to ne ledasjaký, ale typický a známý dvoupatrový přímo v hlavním městě Anglie, tedy v Londýně. Zásadní kritéria pro vaše setrvání ve hře jsou vcelku jednoduchá, nesmíte se s nikým srazit, dávat přednost chodcům na přechodech, zastavovat na zastávkách a jezdit opatrně. Nesmíte prudce akcelerovat, ani razantně brzdit, vše je nutno provádět s citem a obezřetně, jinak zraníte lidi v autobusu, dokonce vám mohou z autobusu cestující vypadnout i ven na silnici, to pak jste s řízením skončili. Jedná se tedy o zajímavý simulátor řízení autobusu, ve kterém si vyzkoušíte vaše šoférské umění, ale také to, zda jste dost rychlí a obezřetní a máte předpoklady k řízení.

Magical Stationery - magické papírnictví. Magical Stationery - magické papírnictví.
(flash / logick / 2706  zobrazen / oblbenost 63%)

Pokud se domníváte, že toto papírnictví je pouhým nudným obchode, kterých existují po celém světě tisíce, potom si spusťte a hlavně samozřejmě zahrajte tuto dnešní, veselou a pozoruhodnou hru. Vše se nalézá v lidech a pokud je prodavač rošťák, potrpící si na ženy, pak se i v napohled obyčejném papírnictví skutečně mohou dít i žertovné příhody. Přemýšlela jsem, do jaké kategorie tuto hru zařadit, nakonec jsem se rozhodla pro agenturu, i když to také není tak docela výstižné. Ve hře totiž sice budete muset používat různé předměty, tak jako v každé agentuře, ale kliknutím na aktivní předmět již vaše snažení končí, neboť vše dál již probíhá zcela automaticky bez vašeho dalšího přičinění. Graficky je na tom hra velice dobře, scénky jsou skutečně nápadité. Hra je také i ozvučena a opatřena vhodnou doprovodnou hudbou.

<<  [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)