HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Picpie Puzzler - skládejte obrázky Picpie Puzzler - skládejte obrázky
(flash / logick / 2298  zobrazen / oblbenost 64%)

Puzzle je rozhodně jednou z nejstarších her na světě, která se hrála již v dávných dobách, kdy o počítačích a podobné technice nemělo lidstvo ani zdání. S příchodem počítačů však se toto téma stalo přitažlivým i pro autory freeware a dovolím si tvrdit, že počítačových her na toto dobře známé téma existují stovky, ne-li přímo dokonce tisíce. Ne všechny jsou však dobře vytvořené, ne na každé skládačce si dají autoři záležet, na mnohých z nich je vidět, že byly doslova „ušity horkou jehlou“. Toto však rozhodně nelze tvrdit o dnešní hře, která se v oblasti skládaček rozhodně řadí k těm nejlepším a to nejen svoji grafikou, byť se jedná „pouze“ o obrázky, ale hlavně svým technickým zpracováním a provedením, neboť způsob skládání pomocí přetáčení jednotlivých dílků, je vskutku hned tak nevídaný, ojedinělý a naprosto taktéž i originální.

The Rise of Atlantis - vzestup Atlantis The Rise of Atlantis - vzestup Atlantis
(flash / logick / 5111  zobrazen / oblbenost 65%)

Musím konstatovat, že tato hra má velice nápaditě a originálně uspořádánu svoji grafickou úpravu, v pozadí totiž lze spatřit ručně kreslené symboly antického původu a jako pomocník vám slouží vpravo nahoře ukazatel. Z tohoto jasně vyplývá skutečnost, že to co potřebujete ke zdárnému hraní, máte po celou dobu hry k dispozici, včetně počtu získaných bodů, který můžete po ukončení hry odeslat do tabulky nejlepších dosažených výsledků, ale vězte, že dostat se tam vás bude stát velké úsilí a hlavně hodně trpělivosti k dosažení co nejlepšího výsledku. Cíl této online hry se může zdát být jednoduchý, ale sami se brzy přesvědčíte, že vás pořádně vyzkouší z vašeho logického uvažování, prověří váš postřeh a přestože je na pochopení jednoduchá, dohrání každého kola od vás vyžaduje značné úsilí, hodně trpělivosti, též štěstí.

Deal or no Deal - vyhrát, nebo nevyhrát. Deal or no Deal - vyhrát, nebo nevyhrát.
(flash / logick / 2418  zobrazen / oblbenost 65%)

„Ber, nebo neber“ byla soutěžní hra, velice dobře známá ze soutěžního pořadu televize Prima. Pokud při jejím sledování snažili radit hráčům, nebo byste si rovnou chtěli zkusit jejich pozici, můžete si zahrát tuto online hru, která je udělána přesně podle televizní soutěže. Na začátku si vyberete kufřík a poté odemykáte zbývající s cílem získat co nejvyšší částku, ne vždy se to ale podaří. Tato hra, nazvaná „Deal or no Deal“ tedy rozhodně nezapře svoji blízkou příbuznost, ne-li dokonce naprostou podobnost s výše zmíněnou hrou „Ber, nebo neber“ až na to, že zde nemáte žádné obecenstvo, ale vyzkoušet si, zda jste dítětem štěstěny, nebo notoričtí smolaři, si můžete i zde. Říká se, že „risk, je zisk“, ale že tomu vždycky tak není, to poznáte sami, pokud se do hry pustíte. Štěstí bývá vrtkavé a když se unaví, sedne i na v… :-).

Captain Adventure Man - silácký kapitán. Captain Adventure Man - silácký kapitán.
(flash / logick / 2213  zobrazen / oblbenost 62%)

Váš odvážný a silný kapitán, kterého budete ve hře velice jednoduše ovládat, je sice silák, ale jeho možnosti jsou omezené. Budete muset ho vést tak, aby pomocí odtlačování balvanů se dostal v každém kole ke všem pokladům a ostatním bonusům a poté přešel uvolněním místem do dalšího kola. Pokud tedy hovořím o jeho omezených možnostech, mám na mysli skutečnost, že váš silák umí balvany jen tlačit před sebou a to vždy pouze jeden, více balvanů neutlačí, navíc jeho počínání je omezeno i časovým limitem, takže obojí vám úspěšné procházení jednotlivými koly hodně ztěžuje. Zpočátku se vám může zdát, že vše půjde hladce, ale s postupem do vyšších kol se obtížnost hry stále navyšuje. Záleží tedy jen na vás, kolik bonusů a pokladů ve hře seberete, kolik bodů a předmětů získáte a kam až s ním projdete.

Chroma Circuit - stejné barvy patří k sobě. Chroma Circuit - stejné barvy patří k sobě.
(flash / logick / 2135  zobrazen / oblbenost 65%)

Chromacircuit je skvělá logická onlineová hra. Cíl této online hry se může zdát být jednoduchý, ale sami se brzy přesvědčíte, že vás pořádně vyzkouší z vašeho logického uvažování, prověří váš postřeh a v neposlední řadě i vaši trpělivost. V každém kole musíte natočit všechny barevné obrazce tak, aby se sousedící strany spolu dotýkaly stejnou barvou, ovládání hry je potom pouze myší. Chroma Circuit je tedy poměrně jednoduchá hra, nabízející vám celkem osmnáct různých kol, přestože je na pochopení jednoduchá, dohrání každého kola od vás vyžaduje značné úsilí, trpělivost a hodně přemýšlení. Na začátku máte otevřeno pouze první kol, ta další se vám zpřístupňují teprve po úspěšném odehrání těch předchozí. První kolo zvládnete tak říkajíc "levou rukou", s postupem do vyšších kol ale obtížnost podstatně narůstá.

Puppet Five - pětice vyhrávají. Puppet Five - pětice vyhrávají.
(flash / logick / 2475  zobrazen / oblbenost 63%)

„Puppet Five“ je skutečně velice zajímavá logická hříčka, ve které je vaším jediným úkolem skládat k sobě stejné obrázky zvířátek, tentokráte však vždy pět v řadě, nebo ve sloupci. Jakmile se vám toto podaří, zvířátka zmizí a vy obdržíte body k dobru. Obrázky však lze k sobě skládat jedině tehdy, pokud jsou vedle již vzniklé řady, nebo sloupce, třeba tři stejné obrázky zvířátek, přes jiné zvířátko potřebný obrázek nepřetáhnete. Občas se objeví i obrázek ovoce, tohoto obrázku se zbavíte tak, že je dáte sníst některému zvířátku a tak si uvolníte místo pro další hraní. Cílem hry je získat co nejvíce bodů v časovém limitu a tak se vám poté objeví konečný výsledek v každém ze čtyř nabídnutých místností. Hra je opravdu zajímavá, nutí vás k přemýšlení, graficky je na tom poměrně dobře a je opatřena i příjemnou doprovodnou hudbou.

Numbers - hra s čísly. Numbers - hra s čísly.
(flash / logick / 2585  zobrazen / oblbenost 63%)

Jste přesvědčeni, že jste přeborníky v matematice? Vlastně vám bude stačit pouze jeden ze základních matematických úkolů, tedy jedná se o sečítání. Na tom by ovšem nebylo nic těžkého a složitého, sčítat a odečítat už umějí i mnohé děti předškolního věky. V této hře však budete muset být rychlí, správně sčítat a mít i velice dobrý postřeh. Po spuštění hry se vám v černém kruhu objeví určité číslo a zároveň nad ním v půloblouku rychle ubíhající čas. Vlevo od těchto ukazatelů potom máte tabulku se stovkou různých čísel o rozměrech deset krát deset, na která musíte klikat v libovolném pořadí tak, aby jejich součet dal vždy předepsané v černém kruhu. Na vytvoření správného součtu máte vždy deset sekund, pokud to zvládnete, poté vámi vybraná čísla zmizí, objeví se nové číslo a pokračujete dál, jestliže ne, potom hra pro vás končí.

Add Like Mad - rychlé sčítání. Add Like Mad - rychlé sčítání.
(flash / logick / 2467  zobrazen / oblbenost 63%)

Domníváte se, že jste nejenom dobrými, ale hlavně taktéž i hodně rychlými počtáři? Pokud na tuto otázku odpovíte ano, potom vám již nic nebrání vyzkoušet si vaše zmíněné vlastnosti v dnešní matematické hříčce. Po spuštění hry se vám na hrací ploše objeví tabulka číslic od 0 až do 9, dole potom máte úkol, jak vypočítat zadaný příklad, takže klikejte na jednotlivé číslice tak, abyste tento součet vytvořili. Na tom by samozřejmě nebylo nic obtížného, příklady jsou tak lehké, že by je zvládl v podstatě i šikovný prvňáček. Obtížnost hry je ale dána tím, že na vše máte časový limit, takže na dlouhé rozhodování mnoho času nemáte a pokud ho překročíte, skončili jste. Naopak pokud jste rychlí, potom získáváte časový bonus, takže se vám čas navyšuje. Po vytvoření správného součtu už použitá čísla zmizí a dostanete další příklad.

Meet my Valentine - setkání s Valentinem. Meet my Valentine - setkání s Valentinem.
(flash / logick / 2388  zobrazen / oblbenost 64%)

V této na první pohled zamilované hře, plné lásky a červených srdéček, máte jediný, zato však velice důležitý úkol, vždy na dvou vedle položených obrázcích najít předem stanovený počet rozdílů, kterými se od sebe tyto dva obrázky odlišují. Za správně označený rozdíl pak obdržíte kladný počet bodů, pokud označíte nesprávný rozdíl, dostáváte body záporné. Hru lze hrát dvojím způsobem, buďto klasicky bez časového omezení, nebo na čas, zde ovšem se dá získat větší počet bodů, jak kladných, tak i bohužel záporných. Po správném označení všech zadaných rozdílů přecházíte do dalšího kola a vše se znovu opakuje. Pokud si chcete vyzkoušet, jak dobrý máte pozorovací talent, potom je hra pro vás doslova ušitá, jako na míru. Hra je vhodná i pro malé děti, mohu ji doporučit i děvčátkům, mohou ji vyzkoušet i dospělí.

Puzzle Pup - hádanky pro štěňátko. Puzzle Pup - hádanky pro štěňátko.
(flash / logick / 3299  zobrazen / oblbenost 62%)

Dnešní hra rozhodně patří v oblasti online k těm špičkovým, hned nějakou jinou na tak vysoké úrovni nenaleznete. Perfektní grafické zpracování, zcela reálné zvukové efekty, originální nápad a skvělé technické zpracování, to vše jsou atributy, zdobící tuto vskutku nevšední hru. Pomozte vašemu psímu mláděti vyřešit taje a záhady a tak ho provést přes celkem šestnáct scének, pokud vyřešíte vždy příslušnou hádanku, pak štěňátko radostí poskočí a postupujete s ním do další scénky. Řešit budete rébusy, puzzle a to i číselná, skládat obrázky a dokonce si zahrajete i malou video hru a to zdaleka není všechno, s čím se ve hře setkáte. Pokud si nebudete vědět rady jak dál, klikněte na nápis „NEED A HINT? CLICK HERE“ a spustíte si tak stránky s nápovědou, ale raději přemýšlejte, jen tak si hru zcela vychutnáte.

<<  [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)