HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Pearl Puzzle - perlová hádanka Pearl Puzzle - perlová hádanka
(flash / logick / 3103  zobrazen / oblbenost 64%)

Na téma „Puzzle“ existují desítky, ne-li dokonce stovky freeware, v tom vám dám rozhodně zapravdu. Přesto vám tento klon, či chcete-li variantu této velice známé hry rozhodně doporučuji k zahrání, má totiž několik atributů, které ji zvýhodňují před ostatními hrami na toto téma. Nemávejte nad touto hru rukou, má něco do sebe, je velice hezká, graficky dobře zpracovaná, objemově velice nenáročná, ale za zahrání rozhodně stojí. Puzzle dostává jen díky velice solidnímu grafickému zpracování ode mne velice dobré hodnocení, je ovšem škoda, že autoři nepamatovali po skončení hry na konečnou výsledkovou tabulku a místo toho zvolili možnost navštívit autorské domovské stránky, nikoliv však s možností odeslat tam váš konečný bodový výsledek. Předností je velice jednoduché ovládání a velmi malá, příjemná herní obtížnost.

Ghost Castle - na zámku duchů Ghost Castle - na zámku duchů
(flash / logick / 2340  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice vydařená a přitažlivá dnešní online hra „Ghost Castle“ začíná příběhem malé holčičky, která se ztratila při prohlídce tajemného hradu. Nedávala pozor a ztratila se své výpravě, která se vydala úplně jinou cestou. Její maminka si to uvědomila teprve ve chvíli, kdy už bylo pozdě na to, aby svou malou dcerku našla. Takže teď už je vše jen na vás a na vašem ostrovtipu, abyste malou nezbedu, v celkových dvaceti čtyřech poměrně obtížných kolech, dokázali odvést na svobodu. V každém kole je vaším úkolem projít s holčičkou labyrintem chodeb až na konec a tam vejít do otevřeného vchodu. Ve sklepeních strašidelného hradu se však pohybují všelijací duchové a strašidla, která se nesmějí vaší malé a neposlušné holčičky zmocnit, jinak hra skončí a vy budete pokračovat od posledního dokončeného levelu.

Starlight - hvězdné nebe Starlight - hvězdné nebe
(flash / logick / 2341  zobrazen / oblbenost 63%)

Vyšli jste si někdy v noci za město na nějakou pláň, kde už nekazí pohled na oblohu záře elektrického osvětlení, měli jste to štěstí, že nebe bylo bez mráčků, zvedli jste hlavu k obloze a zkusili si spočítat na nebi hvězdičky? Určitě byste se jich nedopočítali, ostatně v této hře také ne, navíc to od vás nikdo nechce a nežádá. Po spuštění hry se vám objeví nádherná noční hvězdnatá obloha, můžete si vybrat jeden z nabídnutých módů a potom již se pustit do hraní. Vaším úkolem je kroužit pomocí myši po hvězdami poseté obloze a to tak dlouho, pokud se vám nepodaří sestavit z hvězdiček obrázek, ten první je velice milý medvídek. Hra obsahuje celkem šedesát čtyři neuvěřitelných kol, z čehož tedy jednoznačně vyplývá, že abyste se dostali až na samotný konec hry, pak musíte tímto způsobem vytvořit šedesát čtyři obrázků.

Fun Mice house - myši a sýrové věže Fun Mice house - myši a sýrové věže
(flash / logick / 2231  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě dobře všichni víte, že se myši mohou po sýru utlouci, přičemž mnohdy riskují svůj vlastní život, jen aby se k této pochoutce dostaly. Nic je nezastaví, ani člověk, kladoucí jim pastičky s touto návnadou, nezastraší je ani kočka, která je jejich úhlavním nepřítelem. Nevím sice a autoři hry nám to nesdělili, jak se myši v dnešní hře dostali k tolika chutným kouskům sýru, jisté je však, že se jim kousků sýru podařilo sehnat tolik, že se rozhodly postavit si z těchto kousků věž. Proto vyhlásily mezi sebou soutěž, které myši se podaří z kousků sýru vyšší věž. V každém kole soutěžíte s myší, která chce rychle postavit vyšší věž, než staví ta, kterou ovládáte vy. Není to však nic jednoduchého, kousky sýra je nutné na sebe přeskládat od toho nejtěžšího, po nejlehčí, které z nich se to potom podaří dříve, ta se poté stane konečným vítězem.

Color Peas - barevné hrášky Color Peas - barevné hrášky
(flash / logick / 2175  zobrazen / oblbenost 63%)

Po spuštění hry se vám objeví mřížka a vaším úkolem je do ní spouštět velice roztomilé různobarevné hrášky tak, abyste vytvořili vždy alespoň tři spolu související sloupce, či řady stejných druhů hrášků. Tak tyto zmizí a budou vám připsány body k dobru a ve hře pokračujte dál. Nejdříve se zapište ale do hry svým jménem, nebo alias a teprve potom se pusťte do hraní. Mřížka se ale otáčí po spuštění hrášku zcela automaticky sama, takže musíte hodně přemýšlet, kam který hrášek spustit, abyste splnili mnou popsaný úkol. Jedná se o velice zábavnou a rozkošnou hru, kde navíc můžete hrát i ve dvou hráčích střídavě na jedné klávesnici a soutěžit tak, kdo z vás získá více bodů. Samozřejmě, že také můžete hrát i sami, avšak ve dvou je hra skutečně mnohem zábavnější, pokud hrajete sami, snažte se překonávat sami sebe.

Smart Cook - chytrý kuchař Smart Cook - chytrý kuchař
(flash / logick / 2895  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní hra, kterou její autoři pojmenovali „Smart Cook“, což v překladu do češtiny znamená „Chytrý kuchař“, je prakticky jednou z mnoha variant her na téma „přesuňte k sobe tři stejnobarevné předměty. Ve hře se vám po jejím spuštění objeví kuchtík a vpravo od něj různé druhy zeleniny a ovoce, vy musíte kliknout na ten druh, který má vedle sebe již dva stejné druhy, tak jej přemístíte a tato zmiznou, v tomto případě rovnou kuchařovi do kotlíku, ale budou nahrazeny dalšími. Za správné sestavení stejného druhu ovoce a zeleniny získáváte body k dobru, ale pokud se zmýlíte a nevytvoříte tu správnou sestavu, z už získaných bodů nějaký ten bodík naopak ztrácíte. Hra vás nikterak časově nehoní, takže přemýšlejte ve smyslu rčení „dvakrát měř, jednou řež“. Úkolem hry je projít všemi levely a získat i co největší počet bodů.

Vivid Bricks - likvidujte cihličky Vivid Bricks - likvidujte cihličky
(flash / logick / 2365  zobrazen / oblbenost 63%)

Chcete vidět, jak si hraje malé miminko, pokud jej necháte samotné doma ve svém pokojíku bez dozoru? Potom si spusťte tuto dnešní hru a sami zjistíte, že ač je to ještě malý prcek, dokáže si vyhledat podivnou zábavu, jako mnohem odrostlejší dítě. Nejsem tak zcela přesvědčena, že takovémuto diblíkovi patří do rukou byť i očividně pro něj neškodná pistolka, ale autoři hry byli zřejmě jiného názoru a pistolku mi do jeho ručiček svěřili. Tak tedy po spuštění hry počněte střílet nejméně do dvou sousedících kostiček stejné barvy, nemusí to být ty úplně krajní, tak tyto zasažené kostky zmizí a jsou nahrazeny jinými. Kostky však postupují stále vpřed k mimikovi a vy nesmíte připustit, aby jej zavalily, hra by skončila. Jestliže tedy tento váš úkol zvládnete, postupujete do dalšího kola s počtem bodů, které jste již získali a můžete pokračovat.

Jigsaw Deluxe - luxusní puzzle Jigsaw Deluxe - luxusní puzzle
(flash / logick / 2729  zobrazen / oblbenost 63%)

Puzzle je rozhodně jednou z nejstarších her na světě, která se hrála již v dávných dobách, kdy o počítačích a podobné technice nemělo lidstvo ani zdání. S příchodem počítačů však se toto téma stalo přitažlivým i pro autory freeware a dovolím si tvrdit, že počítačových her na toto dobře známé téma existují stovky, ne-li přímo dokonce tisíce. Ne všechny jsou však dobře vytvořené, ne na každé skládačce si dají autoři záležet, na mnohých z nich je vidět, že byly doslova „ušity horkou jehlou“. Toto však rozhodně nelze tvrdit o dnešní hře, která se v oblasti skládaček rozhodně řadí k těm nejlepším a to nejen svoji grafikou, byť se jedná „pouze“ o fotografie, ale hlavně svým technickým zpracováním a provedením. Nebudu se již dále zabývat popisováním dalších podrobností, neboť „puzzle“ je hra tak známá, že více dodávat není potřeba.

Magic Factory - kouzelná továrna Magic Factory - kouzelná továrna
(flash / logick / 2597  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní velice milá, tajuplná a zábavná logická hříčka „Magic Factory“ vás hned na první pohled zaujme svým skutečně, více než roztomilým zpracováním. Jestliže se do ní pustíte, brzy zjistíte sami, že se od ní jen tak honem neodtrhnete a chytíte se u jejího hraní „na udičku“. Hned po spuštění hry se vám na hrací ploše objeví na první pohled dva stejné obrázky, ale to je opravdu je zdání, neboť se od sebe liší v pěti malých detailech. Na tyto rozlišnosti musíte klikat postupně myší, tak získáte za každý nalezený detail deset bodů, pokud se spletete, pět z již získaných bodů ztrácíte. Jakmile tedy naleznete všech pěr rozdílů, navíc se vše hraje na i na čas, objeví se na pravé straně v polovině celý obrázek a na levé rozházený, který musíte složit podle předlohy, tak se vám sečtou body a postupujete, dalšího kola a vše se opakuje.

Small Worlds - malé světy ve tmě Small Worlds - malé světy ve tmě
(flash / logick / 1976  zobrazen / oblbenost 65%)

Online hra „Small Worlds“ je je skutečně velice vydařený příspěvek autora Davida Shuteho do „Šestého ročníku“ soutěže „Casual Gameplay Design Competition“, kterou pravidelně pořádá web Casual Gameplay ve spolupráci s flash portálem „Armor Games“. Velmi důležité pro vás je, že podtitulem soutěže bylo pro tentokrát „Explore.“ Prozkoumávání jednotlivých lokací si tedy užijete do sytosti. Několik obrovských různobarevných čtverců, pixelů, nic víc. Zmáčknete jednu z kurzorových kláves a několik spojených červených čtverečků do jakéhosi hranolku se počne pohybovat, tímto hranolkem je právě vámi ovládaná „postavička“. Prozkoumávejte tudíž celou tmavou lokaci a hledejte stále dál, tak se vám bude lokace rozsvěcovat a ukazovat cestu dál, což ale musíte hledat sami, prozradím vám už jen, že hra má čtyři kola.

<<  [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)