HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


You Are Lucky - změňte život na ostrůvku You Are Lucky - změňte život na ostrůvku
(flash / logick / 2670  zobrazen / oblbenost 63%)

Při prvním zběžném pohledu po spuštění skutečně vydařené logické hry „You Are Lucky“, spatříte na hracím poli jen rozložitý a košatý strom a pod ním postávajícího modrého panáčka s bílou pokrývkou na hlavě. Po důkladnějším prozkoumání herní lokace však zjistíte, že se zde nachází i několik důležitých předmětů, které sehrávají klíčovou úlohu při realizaci vašich úkolů, které, jak pevně věřím, vás dovedou až k úspěšnému dokončení hry. Snažte se tedy na všechny vám nabídnuté předměty klikat myší ve správném pořadí, abyste maximálně využili jejich možnosti a zapříčinili, že se původně pustý ostrůvek uprostřed modrého moře přemění v ostrov, na kterém bude žít spousta dalších sympatických panáčků, věnujících se všemožným profesím. Jestliže budete úspěšní, uděláte původnímu panáčkovi velikou radost.

Rescue at Rajini Island - hledej rozdíly Rescue at Rajini Island - hledej rozdíly
(flash / logick / 11533  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato logická hříčka je předurčena právě těm hráčům, kteří se o sobě domnívají, že mají smysl pro detail a neunikne jim jakákoliv maličkost. Pokud si tedy chcete vyzkoušet, jaká je skutečně bystrost vašich očí, vypravte se tudíž na neznámý tropický ostrov, ležící kdesi v oceánu. Vaším úkolem bude tento zelený ostrůvek uprostřed mořských vln celý projít a především důkladně prozkoumat. Jak budete postupně procházet jednotlivými lokacemi hry „Rescue At Rajini Island“, budete nuceni se vypořádat se stále těžšími logickými úkoly, které však mají všechny jedno společné, kladou totiž vysoké požadavky na vaši pozornost a schopnost „orlím zrakem“ prozkoumávat celé herní lokace, přičemž je úplně jedno, jestli právě musíte hledat nějaké předměty, různé živočichy, stránky sešitu, nebo označit rozdíly mezi dvěma obrázky.

Fruit Twirls - rotující ovoce Fruit Twirls - rotující ovoce
(flash / logick / 2590  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestli znáte hry typu „Luxor“ a navíc jste se jimi dobře bavili, potom neváhejte ani na malý okamžik a pusťte se bez meškání do hraní. Jedná se totiž o velice vydařenou, až chytlavou hru, vhodnou i pro ty nejmenší z vás, tím vůbec nechci říci, že by nechytila za srdce i ty nejnáročnější dospělé hráče. Ocitnete se s velice sympatickou a milou opičkou v hustém pralese, v němž se nacházejí spousty různobarevných druhů chutného ovoce. Jednotlivé ovocné druhy pak musíte sestřelovat tak, abyste vždy vytvořili tři stejné druhy ovoce sousedící spolu, ta pak zmiznou a nastoupí další nové, zároveň se pozastaví posun hada z ovoce, dbát tedy musíte na to, abyste hada vždy včas zastavili, jinak vás chytrá, ale vám nic nepřející opička ovocem doslova zavalí a vy jste skončili. Dosažený bodový zisk lze i odeslat na homepage autorů.

Susher the Usher - pozorný uvaděč v kině Susher the Usher - pozorný uvaděč v kině
(flash / logick / 2827  zobrazen / oblbenost 63%)

V dnešní hře „Shuster the Usher“ si vyzkoušíte náročnou práci uvaděče v kině. Povinnosti tohoto zaměstnání nespočívají pouze v trhání vstupenek, jak by se mohlo v první chvíli zdát, ale také v dbaní na pořádek v sále v průběhu filmu. Složení diváků v kině je totiž velmi pestré a čas od času se v ní objeví nějaký ten neukázněný divák, který svými hlučnými, ba dokonce i podivnými projevy za mírou únosnosti, ruší ostatní diváky v sále a znemožňuje jim tak klidné sledování na plátně běžícího snímku. Právě ve chvíli, kdy se z řad diváků vynoří bezohledný divák, měli byste zasáhnout jako uvaděč, jehož úkolem je záškodníka v anonymitě ztemnělého sálu identifikovat a patřičně jej usměrnit. Staňte se tedy uvaděčem a zpacifikujte všechny chrápající, smějící se, hlučné, telefonující a tak jinak rušící diváky i jejich vřískající děti.

Volt Connect - pomozte milým Voltíkům Volt Connect - pomozte milým Voltíkům
(flash / logick / 2751  zobrazen / oblbenost 65%)

Vaším jediným úkolem je v dnešní hře, jak už tomu i její samotný název napovídá, je spojování elektrických obvodů. V každém kole této skutečně vydařené hry jsou na hracím poli rozmístěni Voltíci, představující jednotky elektrického napětí. Aby se vám podařilo každé kolo dohrát, budete je muset všechny mezi sebou pospojovat a to dřív, než některý z nich přijde k úhoně. Protože se jednotlivá kola odehrávají ve velice nehostinném prostředí, bude úspěšné absolvování některých z nich skutečným logickým problémem. Pro každé kolo máte navíc pouze omezený počet Voltíků, se kterými musíte vytvořit elektrický obvod, snažte se tedy vaše herní kroky předem pečlivě promýšlet. Pokud postoupíte do vyšších kol, získáte pomocníky, kteří vám počínání usnadní. Prověřte si logické uvažování, Voltíci vás již očekávají.

Escape the Camp - útěk z tábora Escape the Camp - útěk z tábora
(flash / logick / 2869  zobrazen / oblbenost 62%)

Dnešní hra je tak trochu o lásce, která však je poněkud zhrzená a vy se musíte zasloužit o to, aby došla svého naplnění. Dva zamilovaní se totiž ocitli v táboře, plném různých jejich lásce nepřejícím lidiček, kteří je nechtějí z tohoto tábora pustit ven a snaží se uhlídat každý krok této zamilované dvojice, jen aby nemohla tábor opustit. Bude tedy jen na vás, abyste tyto dva milence vedli z tábora přes několik levelů ven, přičemž se musíte vyhýbat jejich pohledům, které znázorňují světelné kužely na hrací ploše. Není to skutečně tak docela jednoduché, neboť jakmile vás některá z hlídajících postav zmerčí, končíte a můžete se o štěstí pokoušet znovu. Chce to od vás hodně přemýšlení, rychlosti, obratnosti a rozhodnosti, abyste tyto dva milence z tábora vyvedli ven, pokud se vám to podaří, nasednou tito oba na bicykl a jedou domů.

Zoo Escape2 - útěk ze Zoo Zoo Escape2 - útěk ze Zoo
(flash / logick / 3192  zobrazen / oblbenost 63%)

Zvířátka si na první pohled žijí spokojeně v kotcích zoologické zahrady, pokud ale si tuto hru spustíte, ihned zjistíte, že tomu tak ve skutečnosti zdaleka není. Jejich touha po svobodě je totiž velice silná, a pakliže se k ní přidá ještě láska, či zamilovanost, potom nezbývá nic jiného, než ze Zoo utéci. Toto je právě příběh malého, roztomilého tučňáčka, který se zamiloval do něžné tučňáčkové samičky a rozhodl se ze Zoo utéci a dostat se ke své milované. Není to však tak pro něj tak docela jednoduché a bude záležet jen na vás a vaší šikovnosti, zda mu pomůžete jeho touhu uskutečnit. Musí ale po cestě dávat pozor, aby ho žádný člověk nespatřil, jinak bude odchycen a vrácen nazpět do jeho kotce. Tak mu pomozte, po cestě navíc musíte osvobozovat jiná vězněná zvířátka a pokračovat bezpečně vpřed, splňte tak jeho velké přání.

Butterfly Fantasy 2 - hledejte rozdíly Butterfly Fantasy 2 - hledejte rozdíly
(flash / logick / 3345  zobrazen / oblbenost 62%)

Jedná se opět o zábavnou postřehovou hru, kdy hrací pole je rozděleno na dvě poloviny, v nichž se nacházejí, na první pohled docela stejné obrázky, což ovšem není pravda. Tyto obrázky se totiž od sebe vzájemně odlišují v několika drobných detailech, přičemž vaším úkolem je tyto rozdíly nacházet a kliknutím je odhalovat. Hru lze hrát s pomocí nápovědy, ale i bez ní, což je ovšem těžší, ale naopak zábavnější. Za každý správně označený rozdílný detail pak získáváte několik bodů k dobru, pokud kliknete na místo, kde se rozdílnost obrázků nenachází, pak se vám několik bodů z doposud získaných z vašeho skóre odečítá. Hra obsahuje několik levelů, vaším úkolem je získat co možná největší počet bodů, maxima dosáhnete tehdy, pokud se ani jednou nespletete, pak spatříte konečný výsledek, pozor i na čas.

The Desert Seed - oživujte poušť The Desert Seed - oživujte poušť
(flash / logick / 3028  zobrazen / oblbenost 65%)

The Desert Seed je hrou, která vás nejenže alespoň na chvíli pobaví, ale také zároveň prověří vaše schopnosti přemýšlet a vyzkouší i vaši fantazii a předvídání. Po spuštění hry se objevíte na poušti s horami, zcela pusté a vylidněné, vaším úkolem bude ji tedy zúrodnit. Nahoře na hrací ploše máte celkem šest kruhů, zatím prázdných, ve kterých se vám budou při správném postupu ukazovat ikonky, napovídající vám, jak postupovat dál. První úkon, tedy kam zasadit semínko do písku vám ukazují blikající červené šipky, je tedy nutno pomocí myši stáhnout ikonku semínka na zadané místo a tak zasadit první rostlinu, čímž ovšem veškerá nápověda končí, dál už si musíte poradit sami. Nadále při správném postupu se objeví další ikonky, které používejte na daná místa, po použití poslední ikonky budete určitě šokováni.

Imperfect Balance - žádné balancování Imperfect Balance - žádné balancování
(flash / logick / 2231  zobrazen / oblbenost 63%)

Určitě jste již někdy hráli hry, ve kterých jste se s milimetrovou přesností snažili vybalancovat stavby z kostek, u kterých se to zdálo na první pohled zcela nemožné. Tak v této dnešní hře na to velice rychle zapomeňte, protože v „Imperfect balance“ bude vaším úkolem naopak již dříve postavenou formaci různých kostek rozbít a všechny kostky nechat popadat, navíc čím více jich shodíte, tím více bodů poté získáte. Navíc při tom musíte brát do úvahy fyzikální vlastnosti kostek, jejich tvar, hmotnost a samozřejmě i působení gravitace, která má ve vyšších levelech svoje vlastní pravidla, což ještě víc ztěžuje váš úkol, kterým je zbourat daný počet kostiček. Při hře vás rozhodně zaujme především její nabídka. Prakticky každý level je naprosto jiný, takže musíte vždy volit nový, individuální přístup ke splnění zadaného úkolu.

<<  [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)