HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Rescue Bear - zachraňujte medvídky Rescue Bear - zachraňujte medvídky
(flash / logick / 2720  zobrazen / oblbenost 63%)

Velice roztomilí medvídkové se dostali do prekérní situace a bude jen na vás, zda se jim v této hře podaří se dostat do jejich pelíšků. Ve hře budete muset uklízet medvídky do dřevěné kulaté nádoby, která představuje jejich zmíněný pelíšek, čehož docílíte tak, že budete klikat na jednotlivé dřevěné věci, které po kliknutí zmizí. Budete ovšem muset do hry zapojit také vaše mozkové závity a také uplatníte váš dobrý postřeh, abyste hru úspěšně dohráli až do samotného konce. Pomozte tedy těmto svérázným nešťastníkům k tomu, aby skončili ve svém obydlí, které představuje dřevěný sud. V každém kole této logické online hry musíte kliknutím myši odstraňovat dřevěné předměty tak, aby všichni medvídci z hrací plochy zahučeli do útulného sudu. První kola jsou poměrně jednoduchá, ale časem začne řádně přituhovat.

Around the World - kolem světa za 80 dní Around the World - kolem světa za 80 dní
(flash / logick / 3376  zobrazen / oblbenost 61%)

Již samotný název dnešní hry „Around the World in 80 Days“ prozrazuje předem, že se ve hře přesunete do Londýna druhé poloviny 19. století a v roli francouzského sluhy, známého to dobrodruha Willy Fogga a pokusíte se absolvovat cestu kolem světa v svízelném časovém limitu. Váš pán vám bude dávat samé nelehké úkoly, které budete muset jako správný sluha splnit vždy co nejrychleji a nejlépe. Vydejte se tudíž s Willy Fogem na cestu kolem světa, kdy každý den budete muset vyřešit skládačku, ve které buď musíte nechat propadnout artefakty až na dno, nebo obarvit všechny políčka a to vám již známým způsob vytváření trojic vedle sebe. Pro úspěšné zdolání kola je nezbytně nutné, aby zmizely všechny části předmětu, úkol vám ulehčí též bonusy. Hra je výborně zpracována graficky, má vkusný zvukový doprovod.

Devilish Stylist - roztěkaná kadeřnice Devilish Stylist - roztěkaná kadeřnice
(flash / logick / 2789  zobrazen / oblbenost 65%)

Hra „Devilish Stylist“ potěší především ty hráče, kteří si libují v online hrách, založených na škodolibosti. Právě takovéto patří v poslední době na našem webu mezi ty nejoblíbenější. Mladičká kadeřnice Daisy si založila salón krásy, ve kterém moderně upravuje bohatou klientelu. Vaším úkolem však není pomáhat této kadeřnici při úpravě zákazníků, ale právě naopak budete její snahu kazit. Společně s ďábelskou pracovnicí, která je v jejím kadeřnictví zaměstnaná, jako pomocnice, musíte využít nepozornosti Daisy a pracovat na dílu zkázy. Jak vás však Daisy při vaší sabotážní činnosti přistihne, musíte začínat od samého začátku. Čekejte proto na vhodný okamžik a pak bleskově zaútočte. Trpělivost růže přináší a toto rčení platí i pro tuto hru. Pozor ale dávejte na to, že časový limit je pro vaše dílo zkázy vskutku dost neúprosný.

Dream Woods - ukliďte si zahrádku Dream Woods - ukliďte si zahrádku
(flash / logick / 3238  zobrazen / oblbenost 63%)

Vaším úkolem v dnešní nápadité logické hře „Dream Woods“ je pomocí kouzelné hůlky vyčistit pohlednou a udržovanou zahrádku od všech dřevěných krabic, které ji kazí. Pohybujte barevnými krabicemi a seskupujte je do aspoň tříčlenných seskupení. Pokud dokážete dát minimálně tři stejnobarevné krabice vedle sebe, tyto zmiznou z vaší zahrádky. Stavte barevné krychle tak, aby se dotýkaly dřevěných krabic, které potom taktéž zmizí. Pořádně promýšlejte váš postup a šetřete přesuny, neboť po každém neúspěšném tahu, tudíž takovém, který neskončí zmizením minimálně tří krabic z herního pole, se na vaší zahrádce objeví další krabice, které bude třeba odstranit. Poté, co už nezbude na vaší zahrádce žádná ohavná dřevěná bedna, pak můžete zpřístupnit dveře vedoucí do dalšího kola této skutečně nevšední hry.

Let it Glow - rozsvěcujte žárovky Let it Glow - rozsvěcujte žárovky
(flash / logick / 2389  zobrazen / oblbenost 66%)

V dnešní logické hříčce je vaším úkolem několika přesuny předmětů nakonec rozsvítit žárovku. V každé herní lokaci se v herním poli vyskytuje zdroj energie, pohyblivý vysílač a žárovka. Pokud se všechny předměty nacházejí v dostatečné blízkosti, nic nebrání tomu, aby elektrická energie proudila do žárovky, která se tak rozsvítí. Na začátku levelu však žárovku, vysílač a zdroj dělí velká vzdálenost. Vy musíte manipulovat předměty na herním území tak, aby se pohyblivý vysílač dostal do potřebné polohy, ve které bude zaujímat stejnou vzdálenost jak od zdroje, tak od žárovky. Vždy pečlivě promyslete všechny varianty a poté učiňte na herní ploše takové změny, které povedou k dosažení kýženého cíle. Vaše bohulibé snažení ve hře „Let It Glow“ navíc komplikuje pravidlo, že můžete hýbat pouze jen s dřevěnými předměty.

Janne - archeoložka v akci Janne - archeoložka v akci
(flash / logick / 3654  zobrazen / oblbenost 63%)

Velice sympatická archeoložka Jenna se v této dobrodružné hře vydala do jedné zapadlé vesničky ve Střední Americe, v jejímž okolí se nalézají ruiny starověkých chrámů dávných civilizací. Jenna se tudíž rozhodla, že tyto památky řádně prozkoumá. Její rozhodnutí však není vůbec jednoduché, neboť téměř na každém kroku na ni čeká nějaká nástraha, která může hrdinku příběhu připravit o život. Vydejte se na dobrodružnou cestu prozkoumat záhady, které zůstávají již několik tisíců let skryty lidským očím. V ruinách města se nacházejí také poklady, které mají dnes nevyčíslitelnou hodnotu. Úspěšnost celé výpravy by tak mohla pro Jenny znamenat, že se bude moci až do konce života v klidu věnovat pouze svému archeologickému koníčku. Vaším úkolem je tudíž v této vydařené online hře vést dopředu tuto sexy zrzku.

Kiss Justin Bieber  - pozor na paparazzi Kiss Justin Bieber - pozor na paparazzi
(flash / logick / 2861  zobrazen / oblbenost 62%)

Moci přistihnout idol srdcí mnoha slečen i usedlých dam Justina Biebera v prekérní situaci a navíc prokázat dostatek duchapřítomnosti tím, že si jej vyfotí, to je snem nejednoho bulvárního novináře, tedy paparazziho. Udělejte ve hře „Kiss Justin Bieber“ vše pro to, aby senzacechtiví paparazzi tentokráte přišli zkrátka a vraceli se z lovu celebrit bez pikantních záběrů na filmu jejich fotoaparátu. Vžijte se tudíž dnes do role šestnáctiletého kanadského zpěváka a vyrazte se svou přítelkyní na jachtu, kde hodláte strávit nádherný den, zasvěcený rybaření a něžným projevům vzájemné náklonnosti. Buďte neustále ve střehu, a jakmile se u vaší jachty ocitnou někde poblíž všeteční a drzí nablízku fotografové z bulvárních plátků, nedělejte nic, co by jim zavdalo byť jen sebemenší příležitost k pořízení vytouženého indiskrétního snímku.

Moose to the Moon - cesta losa na měsíc Moose to the Moon - cesta losa na měsíc
(flash / logick / 2269  zobrazen / oblbenost 64%)

Ústřední postavičkou dnešní online hry je docela roztomilý sob, který by se rád podíval na Měsíc, který se z televizní reklamy dozvěděl, že je ještě k mání pět letenek, které zajišťují účast na tomto nevšedním dobrodružství. Neváhal tedy a nasedl do svého automobilu, aby si letenku zakoupil. Když ale dorazil na letiště, tak s hrůzou zjistil, že už je vyprodáno. Sob se však nenechal tímto neúspěchem odradit, a protože je náramný kutil, rozhodl se sestavit vlastní raketu, která by ho na měsíc měla dopravit. Pro svoje počínání ale bude potřebovat velký počet dnů, při kterých podnikne se svým strojem zkušební lety. Snažte se tedy se sobem vyletět co nejvýše a cestou sbírejte bonusy, kterými jsou například palivo, zdraví, peníze či štíty, čím výše vyletíte, tím víc peněz po každém kole obdržíte, vaším cílem je Měsíc. Za kolik dní tam dorazíte?

Trouble in Hair Saloon - potíže u holiče Trouble in Hair Saloon - potíže u holiče
(flash / logick / 3039  zobrazen / oblbenost 63%)

Všichni, kterým je sympatický oblíbený filmový a televizní komik Mr. Bean, si v této veselé a vtipné online hře přijdete na své. Vaším jediným úkolem bude spolu s legračním a bláznivým hrdinou Mr. Beanem škodit v kadeřnickém salónu, kde jste zaměstnáni jako uklízeč. Váš zaměstnavatel, tedy kadeřník, si dává s každým zákazníkem velikou práci, takže často nakukuje do instrukcí, nebo hledá nejlepší vlasovou kosmetiku. Právě tyto chvilky jsou jedinečnou příležitostí pro škodolibé kousky Mr. Beana. Uchopte tedy vždy, když se kadeřník nedívá nůžky, či barvy na vlasy a zkoušejte tak dokončit dílo zkázy. Holič vás ale nesmí chytit, nebo jinak přijdete o práci. V pravém dolním rohu obrazovky vidíte časový limit, ve kterém musíte vaše "dílo" dokonat, dole uprostřed máte stupnici, která vám ukazuje, jak moc musíte ještě škodit.

Ark of Treasure - archa z pokladu Ark of Treasure - archa z pokladu
(flash / logick / 5556  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní logická hra „Ark of Treasure“ vás zavede na velice dobrodružnou cestu po čtyřech starověkých světových civilizacích a přitom dokonale prověří vaše pozorovací schopnosti a umění správného rozhodování včetně postřehu. Na začátku každého ze čtyřiatřiceti levelů se nahoře v herním poli nachází truhlice s pokladem a vaším úkolem bude květinami na hrací ploše pohybovat takovým způsobem, aby se truhlice sesunula až úplně dolů. Aby toho nebylo ještě dost, jste navíc ve hře doslova tlačeni neúprosně ubíhajícím časovým limitem a nepřátelskými pavouky. Pakliže se ale budete hrou prokousávat úspěšně, dostanete možnost využívat rozličné bonusy, pomocí kterých budete moci například zastavit na moment rychle ubíhající čas, nebo ničit pavouky. Dokážete tudíž ve hře projít všemi starověkými civilizacemi, či ne?

<<  [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)