HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


My Medicine - určete zloděje vašich léků My Medicine - určete zloděje vašich léků
(flash / logick / 2913  zobrazen / oblbenost 64%)

Originální a vcelku zajímavá postřehová hra „My Medicine“ rozhodně pobaví a zaujme všechny hráče, jímž je vlastní postřeh a rychlé rozhodování. Zkuste se vmyslit do situace, že jste onemocněli těžkou chorobou a nutně potřebujete své léky. Našli se však tady nepřátelé, kterých je vždy v každé lokaci několik, přičemž vždy jeden z nich je ten zloduch, serž vám váš lék ukradl. Pokud chcete zůstat na živu, vaše nemoc totiž postupuje velice rychle, což je dáno ubíhajícím časovým limitem, musíte ze všech postaviček vybrat tu pravou, která má váš lék právě u sebe, tak se zachráníte a postupujete do dalšího kola. Na určení zloděje máte patnáct sekund, za každého dopadeného získáváte jednu sekundu navíc. Hra má dvě herní obtížností, začněte tedy hrát na tu lehčí, je tam méně postaviček, takže déle přežijete a o toto ve hře jde.

Plumber Beeny Hamster - křeček opravář Plumber Beeny Hamster - křeček opravář
(flash / logick / 4034  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní hře se vžijete do role křečka, kterému nedělá sebemenší problém vlézt do poškozených odpadních rour trubky a opravit ji zevnitř. Staňte se tedy nyní křečkem instalatérem, prolézejte spletitými a rozvětvenými poškozenými rourami, sbírejte nářadí a materiál nutný k opravě a postarejte se, aby byly všechny praskliny opraveny dříve, než dojde k úplnému zatopení domu. Přesvědčte se, že práce instalatéra uvnitř potrubí je velmi fyzicky náročná a zjistíte, že i takový křeček dokáže s přehledem a jistotou úspěšně pracovat coby instalatér a opravovat odpadní potrubí. Díky své šikovnosti a ideálním fyzickým rozměrům se totiž dostane všude, jen pozor ať následkem vyčerpání nebude moci započaté dílo dokončit, takže mu nejděte i jídlo. Také se ve hře „Plumber Beeny Hamster“ vyhněte kontaktu s krysami.

Hen Coops - kohoutí skořápky se slípkami Hen Coops - kohoutí skořápky se slípkami
(flash / logick / 2853  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice vydařená hra „Hen Coops“ na známé téma hazardní hry, známé jako „skořápky“, určitě prověří vaši pozornost. Pojďte se s námi podívat do kurníku a sveďte souboj s vychytralým kohoutem, který si s vámi zahraje již zmíněnou populární hazardní hru jménem „skořápky“. Tento kohout společně se svými třemi slepicemi, již dokázali připravit o všechny peníze nejednoho hazardéra, který měl tu odvahu se s nimi pustit do křížku. Proto se během souboje s tímto hazardérem holdujícím plně soustřeďte, aby vám neunikl žádný z jeho rychlých pohybů. Začáteční kola hry pro vás nebudou představovat velký problém, ale netěšte se předem. Mazaný kohout postupně ve svém počínání zrychlí a odhalování jeho tahů pro vás bude stále obtížnější. Nikdy se nevzdávejte a pokuste se ve hře „Hen Coops“ dojít nejdále, tak získat co nejvíce bodů.

Alien SOS - pomozte Ufonovi Alien SOS - pomozte Ufonovi
(flash / logick / 3840  zobrazen / oblbenost 65%)

Nešťastný zelený Ufon havaroval dnes se svým létajícím talířem na naší planetě Zemi. Protože má velice nedokonalý imunitní systém, tak ho přímý kontakt s každým živočichem na Zemi ihned zahubí. Snažte se proto tomuto nebožákovi pomoci zkompletovat všechny nazelenalé oválné kameny, které mu umožní opravit jeho vesmírnou loď a odcestovat zpět domů do své daleké galaxie. Musíte si najít vždy ten vhodný okamžik, kdy ho spustíte do nižšího patra, aby se na něm nevyřádila různá pozemská zvířata, což by byla Ufonova smrt a level byste museli opakovat. Kromě zlatých mincí, za které budete bodově hodnoceni, je vaším hlavním úkolem sebrat zelený fosforeskující kámen, který vás přenese do dalšího kola. Levelů je v této vtipné logické hře celkem čtyřicet a vždy se vám po jeho absolvování ukáže statistika vaší úspěšnosti.

Margrave Manor 2 - majetek markraběte Margrave Manor 2 - majetek markraběte
(flash / logick / 3653  zobrazen / oblbenost 62%)

Tajemstvím obestřená loď, která se svému majiteli před deseti lety ztratila, je předmětem, kolem kterého se točí tajemný příběh hry „Margrave Manor 2“. Tato záhadná se po uplynutí desítiletí náhle objevila a vy, jakožto odvážní hledači pokladů, se rozhodnete tuto pečlivě prohledat. Je zřejmé, že během desítiletí se na palubě nahromadila i spousta haraburdí, dokážete ve změti nepotřebného smetí nalézt užitečné předměty? Pokud se ocitnete v koncích a bude se vám zdát, že jste se beznadějně zasekli, nezoufejte předčasně a použijte nápovědu, která je vám v každém levelu k dispozici. Poté, co dokážete objevit všechny užitečné předměty ve třech herních kolech, budete ve hře „Margrave Manor 2“ čeká vás v posledním kole mozaiková skládačka, v níž nutno prokázat dostatek všech vašich syntetických schopností.

Down Perry Scope - ucpěte všechny víry  Down Perry Scope - ucpěte všechny víry
(flash / logick / 3045  zobrazen / oblbenost 65%)

I pouze obyčejný bazén na zahradě může skýtat podivuhodný svět, ve kterém dochází k řadě dramatických událostí, o čemž jak vás přesvědčí vydařená online hra s názvem „Down Perry-Scope“. Pohybujete se v ponorce s ponorkou ve vodní hlubině a musíte zmařit plány šíleného profesora Doofenschmirtze. V bazénu se pohybuje pestrá fauna a jejím nejvzácnějším druhem jsou vzácné rybičky. Zločinný profesor nainstaloval na dno bazénu víry, jejichž pomocí hodlá nebohé rybičky vsát a poté výhodně prodat. Zabraňte chamtivému zločinci v promyšleném, avšak zvráceném plánu a ucpěte jeho pasti houbičkami, které seberete ze hřbetu zde rovněž plovoucím krabům. Musíte však v této podivuhodné hře ucpat víry dřív, než rybky zmizí. Dávejte dobrý pozor, aby ponorka nenarazila do skály, či na medúzy.

Civiballs - odstrojte si vánoční stromek Civiballs - odstrojte si vánoční stromek
(flash / logick / 2553  zobrazen / oblbenost 62%)

Štědrý den už je za námi, takže jistě nikomu nebude vadit, když se dneska pustíme do odstrojování vánočního stromečku, navíc si můžete dokonale procvičit vaše logické uvažování. To vše díky oblíbené flashovce „Civiballs“, která tentokrát přichází se svým pokračováním. Stejně jako v předchozích dílech bude vaším úkolem dopravit všechny ozdobné barevné koule zpět do krabic. Než se rozhodnete odstřihnout některou z koulí, tak si to řádně rozmyslete, při špatném postupu budete muset začít nepodařený level od začátku. Své přemýšlení ale zbytečně neprotahujte, do bodového zisku se vám totiž počítá také čas, za který se vám dané kolo podaří splnit. Úvodní levely nejsou nijak složité, další kola však již vyžadují pořádnou dávku představivosti a logiky. Tak co, podaří se vám projít celou hrou, nebo to raději "zabalíte"?

Snail Bob - hlemýžď Bob Snail Bob - hlemýžď Bob
(flash / logick / 3741  zobrazen / oblbenost 63%)

Mnohému z vás by se mohlo zdát, že hlemýždi prostě žádný domeček ani nepotřebují, protože si jej stále nosí na zádech. Možná vám to přijde jako zbytečný rozmar, ale hlavní hrdina této oddechové hry „Snail Bob“ má přesto ale domky dva. Kromě toho na hřbetě je zvyklý obývat ještě jeden, mnohem větší. Jednoho dne tedy vykoukl z okna a zjistil, že se na jeho baráček řítí buldozer. Nebohému hlemýžďovi tudíž nezbylo nic jiného, než budovu určenou k demolici co nejrychleji opustit a poohlédnout se po nějakém jiném obydlí. Pomozte hlemýžďovi Bobovi v hledání nové nemovitosti a proveďte jej nástrahami přes dvacet obtížných levelů, seřazenými vzestupně podle obtížnosti. V každém kole klikejte na objekty na herním poli tak, abyste Bobovi vytvořili schůdnou cestu, po které dojde až do dalšího kola této logické hry.

Liquid Measure - ani kapka vody nazmar  Liquid Measure - ani kapka vody nazmar
(flash / logick / 3791  zobrazen / oblbenost 63%)

V této logické hře se stanete správným vodohospodářem. Zajistěte, aby každé požadované množství vody přes komplikovanou a vámi poskládanou soustavu potrubí vždy zdárně doputovalo do hrnce a ani kapka nepřišla nazmar. První kola hry pro vás budou jednoduchou záležitostí, postupně však začne přituhovat a vy budete muset zaměstnat vaše mozkové závity, abyste dokázali z nabízených kusů trubek a dalších předmětů poskládat tu optimální trasu. Dokážete tedy vyřešit složité úkoly, které vám do cesty staví jednotlivá kola hry „Liquid Measure 2“ a které by dokázaly přivést do rozpaků nejednoho zkušeného instalatéra s dlouholetou praxí? Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano a máte dostatek sebevědomí, neváhejte už ani chvilku, pusťte se s vervou do hraní a užijte si dobrou a dlouhou zábavu s vodním živlem.

Beat The Burglar - zabraňte loupežím Beat The Burglar - zabraňte loupežím
(flash / logick / 2324  zobrazen / oblbenost 66%)

Dnešní postřehová hra naprosto dokonale prověří váš postřeh. Postavte se proti partě vykutálených zlodějíčků, kteří si obstarávají majetek loupením v opuštěných domečcích. Zkušení lapkové totiž dokážou využít každé chybičky v bezpečnostním systému budovy, a když navíc nepozorný majitel zapomene zavřít okno či dveře, je jejich cesta k nabytí cizího majetku ještě snazší. Čelte proto jejich nečistým praktikám a postarejte se, aby skončili v rukou policie a stihl je spravedlivý trest. Bedlivě sledujte budovu na herním poli a kdykoliv spatříte otevřené okno či dveře, neprodleně jej zavřete, aby neměl zloděj vůbec žádnou šanci vniknout do objektu. Když pak budete ve hře ve své činnosti ochránce majetku poctivých občanů úspěšní, objeví se policie a se zloději zatočí, vy tak postoupíte do dalšího kola, pokud nebudete, skončíte.

<<  [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)