HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Tentacle Wars - válka chapadel Tentacle Wars - válka chapadel
(flash / logick / 2179  zobrazen / oblbenost 63%)

Chytlavá logická hra rozhodně pobaví a zaujme všechny příznivce logických her, pokud mají sklony ke hrám, v nichž je úkolem ovládnout území. Ve hře se jedná o nelítostný souboji nespecifikovaných zelených a červených organizmů s útočivými chapadly, přičemž vy se přidáte na stranu zelených organizmů a musíte se snažit červeného protivníka zlikvidovat. Vysouvejte tedy chapadla k nepřátelským organizmům tak, aby se k nim přisála a počala do nich vnášet co největší porci zelených kuliček, které je oslabí natolik, že útoku vystavený nepřítel bude slábnout, aby se nakonec jeho barva změnila na zelenou. Váš herní postup si dobře promýšlejte, neboť nepřítel je silný a snaží se stejným způsobem přeměnit vaše zelené živočichy v červené, buďte proto ve hře vždycky o krok vpřed před vaším velice silným, a nesmiřitelným nepřítelem.

Amigo Pancho - přítel Pančo Amigo Pancho - přítel Pančo
(flash / logick / 2980  zobrazen / oblbenost 66%)

Hlavním hrdinou dnešní hry "Amigo Pancho" je Mexičan s typickým sombrerem na hlavě, který se rozhodl pro jeden odvážný trik. Hodlá totiž jen za pomoci nafukovacích balónků vyletět až na vrchol tajemné soutěsky smrti. Určitě tedy již tušíte, že rozhodně nepůjde o žádný primitivní úkol. Jeho snahu mu totiž budou velice komplikovat nejrůznější nástrahy, jako jsou například pichlavé kaktusy, ostnaté dráty, vyzbrojení nepřátelé a další nebezpečné předměty, které jsou zavěšeny v soutěsce. Odstraňujte veškeré předměty z hracího pole takovým způsobem, aby Panchovi nepraskly oba dva balónky, na kterých letí vzhůru soutěskou. Někdy dokáže přežít i s jedním balónkem, jindy ho to zažene do komplikací, ze kterých nemá úniku. Jedná se o vskutku vydařenou hru, která vás rozhodně zaujme, při hraní je nutné přemýšlet.

Farm Challenge - výzva pro zahrádkáře   Farm Challenge - výzva pro zahrádkáře
(flash / logick / 2580  zobrazen / oblbenost 65%)

Tato online hra uchvátí dívky i chlapce, kteří si rádi zahrají na zahradníky. Vaším úkolem bude klikat na předměty v hracím poli a za vyhrané peníze nakupovat potřebné věci pro vaši farmu. Snažte se tedy nalézt alespoň tři stejné druhy zeleniny, klikněte na ně a označená kombinace zmizí. Čím větší bude vaše kombo, tím více peněz získáte. Buďte rychlí, neboť zelenina na hracím poli stoupá stále vzhůru, a pokud vystoupá až na vrchol hracího pole, hra končí. Jestli se se vám podaří použít symbol ovce, slepice nebo krávy, pak získáte bonus. Na začátku hry si zvolíte hlavního hrdinu a poté herní mód, který chcete absolvovat. Pokud zvolíte Challenge mode, tak budete svádět souboje s počítačem, ve kterých budete získávat oblečení na farmu. Pakli zvolíte Endless mode, poté hrajete jen sami za sebe, a získáváte body.

Chicken House - kurník Chicken House - kurník
(flash / logick / 3072  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato vydařená hra „Chicken House“ rozhodně pobaví nejen zapřisáhlé odpůrce drůbeže. Přesuňte se do kurníku a vaším úkolem je zlikvidovat všechny slepice a jejich vajíčka. V každém kole uvidíte na herním území konstrukci, na které posedávají různé slepice a jejich vajíčka. Vaším úkolem pak bude tuto důmyslnou stavbu za pomoci pokud možno co nejmenšího počtu úderů sekyrou rozbourat, aby v jejích troskách nalezli smrt všechny slepice. Situace však není zdaleka jednoduchá, neboť na každý druh slepice platí něco jiného. Červeného ptáka připraví o život pouze padající předmět, modrému zase nevyhovují pády z výšek. Ten nejmenší problém představují žluté slípky a vajíčka, neboť je jedno, jestli spadnou z výšky, nebo na ně něco spadne. Neváhejte tedy a použijte všechny síly na zkázu kurníků, slepic a vajíček.

Kamikaze Blocks - sebevražedný  útok Kamikaze Blocks - sebevražedný útok
(flash / logick / 2208  zobrazen / oblbenost 62%)

Vaším úkolem v této hře bude na první pohled velmi jednoduchý postup, brzy však zjistíte, že počáteční názor vás může klamat. Na začátku každého levelu na herním poli spatříte jisté množství bedýnek, stojících na podložkách a vaším úkolem bude dobře mířenou střelou shodit všechny objekty z podložky dolů. Pokud máte rádi těžší úkoly, určitě si prvně zvolíte herní mód Puzzle, ve kterém je počet vašich střel omezen, jestli nechcete dlouze přemýšlet a toužíte to pálit do beden bezhlavě, vezměte si mód Arcade. Rozhodnete-li se však pro mód Puzzle, pořádně promýšlejte každou střelu, aby se vám nestalo, že vám dojde střelivo a vám nezbude potom nic jiného, než právě hrané kolo absolvovat znovu. Dokážete zdolat úskalí všech padesáti třech levelů, anebo naprosto selžete a hra se ukáže být nad vaše síly a schopnosti?

Tarzan Ball - míček s chapadlem Tarzan Ball - míček s chapadlem
(flash / logick / 2456  zobrazen / oblbenost 64%)

Přestože váš úkol v této chytlavé hříčce je na první pohled velmi jednoduchý, brzy zjistíte, že jeho plnění není ani zdaleka tak snadné, jak se vám asi zdálo. Vžijte se do role střapatého modrého míčku s velkými kukadly, a pokoušejte se s pomocí chapadla dostat až k červenobílému terčíku. Vystřelujte chapadlo, zachytávejte se okolních předmětů na herní ploše a dostaňte se až k vytčenému cíli, to vždy za pomoci pokud možno co nejmenšího počtu pokusů. Problém spočívá v tom, že vaše chapadlo má omezenou délku a ne všechny předměty na hracím poli jím je možné zachytit, takže váš postup budete muset důkladně promýšlet, jinak brzy uvíznete ve slepé uličce. Prokážete tedy ve hře s neposedným míčkem dostatečné množství důvtipu a předvídavosti, nebo se zaseknete již v některém z prvopočátečních levelů?

Nesquik Quest - pomozte zajíci ke kakau Nesquik Quest - pomozte zajíci ke kakau
(flash / logick / 2564  zobrazen / oblbenost 63%)

Zajíček jménem Nesquik se snaží projet na skateboardu cestu plnou překážek. Pomozte mu je překonat, aby se mohl v každém kole dostat ke sklence svého milovaného nápoje. Snad se mezi vámi nenajde nikdo, kdo by neměl rád tak milého, líbivého a příjemného ušatého usměvavého zajíčka. Snažte se mu proto pomáhat seč můžete, rozžhavte vaše mozkové závity naplno, nebo si malý se bez vaší pomoci ubohý zajíček pořádně potluče. Zda se tedy zajíčkovi Nesquickovi povede prokousat až do posledního, tedy do osmého kola, bude záležet již jen na vaší dovednosti, v každém případě se ale u této úsměvné hry pořádně pobavíte a zjistíte, že vás zaujme. Překážek je mnoho druhů a bez správného logického myšlení to daleko nedotáhnete, musíte zachovávat prostě přesný postup při odstraňování všech překážek.

Puchee - kouzelný kruh Puchee - kouzelný kruh
(flash / logick / 2612  zobrazen / oblbenost 65%)

Tato logická hra s názvem „Puchee“ jistě pobaví ty, kteří mají rádi herní propojení horaček s logickou hrou. Vaším úkolem v ní bude proskákat s fialovou kostkou po plošinkách na hracím poli, sebrat přitom všechny stejnobarevné mini kostičky a dojít s nimi až do cíle. Vše se ale děje v jakémsi podivném prostředí, v němž neplatí zemské zákony o gravitaci. Je to tedy dosti neobvyklé, kostečky můžete ztratit a později se přidají i nepřejícní černí nepřátelé, o které pod hrozbou ztráty života, nesmíte ani zavadit. Jakmile takto ztratíte všechny počáteční vám dané životy, budete muset klevel opakovat, zdárně projité levely však již zůstávají v paměti a můžete si je kdykoliv přehrát znovu. Používat budete muset i výtahové plošinky, aby toho nebylo všeho málo, bude vás hnát dopředu neúprosně ubíhající časový limit, který vás může iritovat.

Sun Drops - slunéčka útočí Sun Drops - slunéčka útočí
(flash / logick / 2643  zobrazen / oblbenost 63%)

Dokažte v této hře, že máte skvěle vytrénovaný mozek. Hlavním hrdinou hry je Slunce, které se vehementně snaží získat všechny různobarevné perly, které jsou posety po obloze. K dispozici vždy budete mít jen omezený počet sluníček, kterými musíte všechny perly sestřelit. Stav množství vaší munice se vám zobrazuje v pravém horním rohu obrazovky. Po hladině rozbouřeného moře se soustavně pohybuje záchranný nafukovací člun, a pokud některé z vystřelených sluncí dopadne přímo do něj, nebude vám tento pokus započítán a vy tak ušetříte jednu sluneční střelu. Hra je vskutku chytlavá, má neuvěřitelných čtyřicet čtyři levely, postupně ale obtížnost jednotlivých levelů narůstá. Graficky je na tom hra velice dobře, je také ozvučená, dokonce nechybí ani vkusná doprovodná hudba, tak co byste chtěli víc?

Choochoo Puzzles - dětské puzzle Choochoo Puzzles - dětské puzzle
(flash / logick / 3181  zobrazen / oblbenost 62%)

Vskutku originální a chytlavá logická hra, s názvem „Choochoo Puzzles“ vás vyzkouší, jestli máte dobrou představivost. Budete v ní muset pohybovat s různobarevnými tyčinkami uvnitř propletených cestiček chodeb tak, aby se vždycky dostala ta červená na předem stanovené místo. V bludišti někdy nebude příliš prostoru pro manipulaci s barevnými objekty, které připomínají hady, snažte se proto každý pohyb předem promyslet. Do vámi získaného skóre se nezapočítává čas, za který kolo vyřešíte, ale pouze počet tahů, které s tyčinkami provedete. Může se vám stát, že přetáhnete barevné tyčinky tak, že s červenou již nepůjde dojít do cíle, pak klikněte na restart a začněte kolo znovu. Pakliže dosáhnete cíle s co nejmenším počtem tahů, pak získáte na konci kola navíc jako prémii medaili, bronzovou, stříbrnou a dokonce i zlatou.

<<  [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)