HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Tarzan Swing - Tarzanova pouť po lianách Tarzan Swing - Tarzanova pouť po lianách
(flash / arkdy / 3397  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní skutečně velice vydařená hopsačka vás zavede do hlubin zarostlé džungle. Ztotožněte se s velice šikovným polodivokým Tarzanem, houpejte se a přeskakujte s lehkostí po liánách v korunách stromů a sbírejte sladké banány. Pevně se zachyťte liány, rozhoupejte se, a v tu pravou správnou chvíli přeskočte na další liánu a takto přeskakujte stále vpřed, tak se dostanete až k opičce s banány. Pakliže však odhadnete špatně vzdálenost mezi liánami a pustíte se v nesprávnou chvíli, čeká vás pád do hlubin džungle a přijdete o život. Při přeskakování s jedné liány na druhou velice pečlivě sledujte okolí a dávejte pozor, aby vás neuštknul jedovatý had, případně vás nesrazila nepřátelsky se tvářící opice. Dokážete se ve hře chovat jako správný Tarzan, nebo naprosto zklamete a nesníte ani jedinou banánovou pochoutku?

Coal Express 3 - expresní vláček Coal Express 3 - expresní vláček
(flash / arkdy / 4576  zobrazen / oblbenost 64%)

Již třetí pokračování zejména dětmi oblíbené hry „Coal Express“ potěší všechny malé strojvůdce. Pokuste se tedy s vláčkem motoráčkem dojet až do cílové vozovny, kam musíte převést drahocenný náklad. Každé následující kolo hry bude vždy obtížnější a předměty v nákladovém prostoru půjdou hůře dopravovat. Pokud budete dostatečně rychlí a nepoztrácíte příliš velkou část nákladu, budete si moci po každém kole svůj vláček o něco vylepšit. Dokoupit si tak můžete lepší součástky, které vám zajistí větší rychlost, akceleraci, nebo balanc, také si můžete dokonce koupit celý nový vlak. Ve hře vám však nebude hrozit jen vysypání nákladu, ale můžete se také na kopci kvůli nepřiměřené rychlosti převrátit, havarovat, což má za následek explozi, která zcela zdemoluje váš vámi řízený vláček, jezděte proto obezřetně, ne však pomalu.

Ice Age - doba ledová Ice Age - doba ledová
(flash / arkdy / 5157  zobrazen / oblbenost 64%)

I v pradávné době ledové platil zákon o potravinovém řetězci, ti velcí požírali menší, ti menší malé a tak se vše opakovalo do nekonečna. Staňte se tudíž alespoň na chviličku čipernou veverkou a vydejte se na dobrodružnou pouť ve světě dinosaurů. Během vaší cesty budete muset překonávat všemožné překážky a porazit prapodivná prehistorická zvířata, která vám zkříží cestu. Jejich zlikvidování dosáhnete buď tak, že je střelíte, nebo jim skočíte na hlavu. Vaším cílem bude projít všemi herními koly a v průběhu cesty posbírat co nejvíce červených třešní. Jako čiperná veverka zvládnete lehce i pohyb ve výškách, takže vám určitě nebude dělat sebemenší problém posbírat všechny třešně i na těch dost nepřístupných místech. Nemeškejte tedy ani chviličku a vydejte se na dobrodružnou cestu po světě dávné, již zaniklé doby ledové.

Super Mario save Luigi - Mario zachránce Super Mario save Luigi - Mario zachránce
(flash / arkdy / 3718  zobrazen / oblbenost 64%)

Kde je instalatér Mario, tam nikdy nechybí dobrodružství. O pravdivosti tohoto konstatování vás určitě utvrdí i dnešní hopsačka „Super Mario save Luigi“. Statečný hrdina herního světa, známý díky svému charakteristickému oblečení, bude mít dnes za úkol zachránit svého bratra Luigiho, kterého uvrhl do žaláře krutý želvák jménem Bowser. Staňte se tudíž Mariem a vydejte se na dobrodružnou cestu za záchranou nebohého Luigiho, který je ve vážném ohrožení. Procházejte srdnatě herním světem, skákejte nepřátelům na hlavu, sbírejte mince a na konci každého levelu seberte hvězdu, tak vám bude umožněn vstup do následujícího levelu. Pokud prokážete dostatek zkušeností, pak se vám podaří překonat veškeré nástrahy, vše dobře dopadne a vy se na konci této chytlavé hry určitě setkáte s vaším bratrem Luigim, což zato stojí.

Lunnix - tučňák lovcem ryb Lunnix - tučňák lovcem ryb
(flash / arkdy / 3310  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní podivuhodnou hru „Lunnix“ neprovází žádný příběh, přesto vás však určitě příjemně pobaví a zaujme, neboť je docela návyková. Ovládat totiž budete statečného tučňáčka a musíte ho na jakési trampolíně dostat co nejvýše, tudíž ze země až do téměř do nekonečného kosmického prostoru. Tučňáčka tedy nejdříve s pokud možno co největší silou vystřelte z trampolíny a pak se už jenom starejte, aby se odrážel od vznášejících kousků země a tímto způsobem doskákal až téměř ke hvězdám. Nezapomeňte v průběhu letu sbírat plechovky, a také další bonusy. Když budete ve vašem snažení úspěšní, povede se vám nastřádat pěkná sumička peněz a vy si za ně budete moci nakoupit všemožné zlepšováky, s jejichž pomocí dokážete v dalších levelech vyskákat do ještě vyšších pozic, o kterých se vám doposud ani nesnilo.

Moby Dick - bílá velryba znovu na scéně Moby Dick - bílá velryba znovu na scéně
(flash / arkdy / 3410  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Moby Dick“ se ztotožníte s bílou velrybu, rychle se prohánějte oceánem, staňte se postrachem všeho živého a snažte se přežít co nejdéle. Proplouvejte modrými hlubinami, konzumujte ryby i veškerou ostatní havěť a potápějte rybářské lodě, jejichž posádka usiluje o váš život. Rybáři jsou ve výkonu své práce zkušení a za účelem vaší likvidace se nezdráhají použít sítě, harpuny a dělové koule vystřelené z kanónu, snažte se proto za každou cenu těmto nepříjemným objektům vyhýbat, je-li vám život milý. Čas od času nezapomeňte vykouknout nad hladinu a pořádně se nadechnout, protože bez dostatku vzduchu byste záhy plavali břichem vzhůru. Kyslíkové kuličky ve formě bonusů můžete rovněž sbírat pod vodou. V oceánu plavou i další bonusy, po jejichž spolknutí vaše schopnosti i dovednosti ve hře podstatně vzrostou.

The Forest Temple III - lesní chrám The Forest Temple III - lesní chrám
(flash / arkdy / 4619  zobrazen / oblbenost 64%)

Protiklady se prý přitahují, někdy ale i spolupracují, což dokazují také vodní panna a ohnivý mužík, hlavní hrdinové dnešní logické hry. Pomozte tudíž zdánlivě nesourodému páru překonat nástrahy všech herních kol a dbejte na to, aby dívka s hochem vždy prošli zdárně až na konec levelu, kde je čekají dveře, umožňující postup do dalších levelů. Mějte ale na paměti, že dívka nesmí přijít do kontaktu s ohněm a chlapec za žádnou cenu se nesmí smočit ve vodě. Na vaší nebezpečné pouti nezapomeňte sbírat drahocenné krystaly, znovu pamatujte na to, že je třeba ctít barvu a modrý krystal může sebrat pouze dívka, stejně tak červený je vyhrazen jedině klukovi. Pečlivě si vždy předem ve hře promyslete trasu a pak vyrazte na cestu, na které budete muset prokázat smysl pro spolupráci, ale i schopnost logicky přemýšlet.

Just John - plňte princezně její přání  Just John - plňte princezně její přání
(flash / arkdy / 4086  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato online hra patří do kategorie „hopsaček“, při kterých se skutečně naskáčete tolik, že vás budou až nohy brnět. Velmistr bojových umění jménem John se vypraví zachránit líbeznou princeznu, kterou vězní armáda samurajů. Skutečný problém však nastává až tehdy, kdy se mu princeznu podaří vysvobodit ze zajetí. Rozmazlená princeznička má na svého statečného zachránce hned několik požadavků, prvním z nich je pořízení nablýskaného automobilu. John se proto vydává do terénu sbírat zlaté mince, za které pak koupí blonďaté krasavici její vytoužené auto. Myslíte si však, že to bude urozené princezně stačit? Jistě tušíte již sami, že rozhodně nebude. Pomozte proto nebohému Johnovi, aby splnil každé princeznino přání. Připomíná vám chování princezny rčení, ve kterém se říká: „Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění“?

Steam Droid - osvoboďte robotí kamarády Steam Droid - osvoboďte robotí kamarády
(flash / arkdy / 3037  zobrazen / oblbenost 64%)

Online hra „Steam Droid“ je takřka velkolepá akční „hopsačka“, ve které budete procházet jako velice kurážný robot různými lokacemi a likvidovat veškeré vaše nepřátele. Budete si moci po skončení každého kola i vylepšovat vaše zbraně za získané mince, které obdržíte v jednotlivých levelech za zabité nepřátele. Zachraňujte kamarádské roboty a střílejte všechny ty nepřátelské v akční flash hře s netradiční, téměř dokonalou grafikou. „Steam Droid“ je tudíž robot, který jako jediný je svobodný, jinak všichni jeho druhové jsou přikováni v řetězech. Steam Droid tedy musí všechny osvobodit, postřílet všechny nepřátele a zničit všechny jejich zbraně. Po cestě tedy musí sbírat body a mezi levely za ně může vylepšovat mnoho svých vlastností, získávat lepší zbraně, ochranné štíty a spousty jiných vymožeností, což vám zajisté přijde vhod.

Hard Way - obtížná cesta Hard Way - obtížná cesta
(flash / arkdy / 2901  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice dobře zpracovanou hru se zcela originálním námětem. Utíkejte s vaší postavičkou zprava doleva, likvidujte vaše nepřátele, divoženky a vzteklé psy pomocí vašeho kopí nejlépe již zdálky, přeskakujte ohnivé stěny a jiné překážky a snažte se doběhnout co nejdále, což je samozřejmě účel a cíl celé hry. Jen pozor na to, že stačí byť ta nejmenší drobná chybička a skončili jste, můžete se však o štěstí pokoušet stále znovu. Hra je velice dobře graficky zpracována, je i věrohodně ozvučena, vskutku za vyzkoušení stojí. Pokud jste tedy příznivci akčních arkád, pak jste se tady ocitli na tom nejsprávnějším místě a hned se můžete pustit do hry samotné. Rozhodně neprohloupíte, i když vás musím upozornit na skutečnost, že hra bude od vás vyžadovat velmi dobrý postřeh v návaznosti na vaše rychlé, včasné reakce.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)