HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Hurry up Bob - pospěš si Bobe Hurry up Bob - pospěš si Bobe
(flash / arkdy / 3084  zobrazen / oblbenost 64%)

Protagonista dnešní vydařené hry „Hurry up Bob“ pracuje v dolech, kde se vůbec nedbá na bezpečnost práce. Jednoho dne tak však dojde k strašlivé havárii, která naprosto změní Bobův život. Hlubinné vrty se totiž nabourají do míst, kde se nachází podzemní sopka. Protože je technická vybavenost dolu naprosto mizerná, tak se počne vylévat žhavá láva, která postupně zaplavuje všechny šachty. Pokud si tedy chce Bob zachránit holý život a přežít katastrofu ve zdraví, musí přeskákat po výčnělcích na zdi šachty až na zemský povrch. Nepůjde však vůbec o žádný jednoduchý úkol, rozžhavená láva totiž bude svůj postup stále zrychlovat a navíc se v dolech najednou objeví strašidelné, nebezpečné postavy, které ho budou chtít taktéž usmrtit. Povede se vám tudíž ve hře „Hurry up Bob“ utéci před lávou a zachránit život havíři Bobovi?

Island Survival - přežijte na ostrově Island Survival - přežijte na ostrově
(flash / arkdy / 2757  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato skutečně výtečná hra je bezpochyby tím velice přitažlivým počinem. Její nápaditost rozhodně zaujme všechny hráče a vaše zvědavost a její chytlavost, vás donutí, abyste ji dohráli až do konce. Hlavním protagonistou hry je tmavovlasý panáček v modrém, slušivém oblečku, pyšnící se červenou vázankou. Hra obsahuje celkem dvanáct různě ztvárněných levelů, jejichž obtížnost značně kolísá od minima na maximum. Jakási podivná přírodní síla totiž způsobuje, že se mu ostrov doslova propadá pod nohama, čímž mu samozřejmě hrozí totální záhuba. Zachránit se může jen rychlým přeskakováním na ta nejvyšší místa nad povrchem ostrůvku, pomoci mu můžete tak, že budete chytat padající sněhové vločky, které mu přidávají půdu pod nohama. Vždy máte v každém kole určeno, jak dlouhou dobu ho musíte udržet naživu.

Burrito Bison - mexický zápasník v akci Burrito Bison - mexický zápasník v akci
(flash / arkdy / 3192  zobrazen / oblbenost 64%)

Drsný Burrito Bison je vskutku drsný a proslavený mexický zápasník, který má po celé zemi mnoho příznivců. Jednoho dne jde nakupovat do supermarketu, což se mu nakonec stane osudným. Z nenadání se totiž otevře sáček s cukrovinkami, ze kterého vykoukne obrovská modrá ruka, která vtáhne překvapeného borce do pohádkového světa cukrovinek. Tam se totiž pořádají zápasy, kterých se má Bison nechtěně zúčastnit. To se mu však nelíbí a tak se rozhodne, že ze světa cukrovinek co nejrychleji prchne. Natáhne tedy gumu v ringu a nechá se vystřelit do dálky. Cestou dopadá na gumové medvídky, kteří tlumí jeho pády na zem. Podle toho, jak daleko se mu podaří doskočit, získáte peníze, za které si budete moci koupit různá vylepšení. Trefte se hned na začátku do svalovce, tak bude skok hodně dlouhý.

Pogo Swing - kluci na houpačce Pogo Swing - kluci na houpačce
(flash / arkdy / 3391  zobrazen / oblbenost 64%)

Mohlo by se říci, obyčejná houpačka na dětském hřišti, ale i ta se může stát nástrojem trvalé zábavy, jak vás přesvědčí vydařená legrácka s názvem „Pogo Swing“. Princip této hry je velice prostý, stoupnete si na houpačku, pomocí pohybů dopředu a dozadu se za povzbuzování kamarádů z hřiště dostatečně rozkývejte a až nastane dle vašeho názoru ten vhodný okamžik, vší silou se odrazte a pokuste se doletět co nejdále. Každý začátek bývá těžký a nemůžete proto bláhově očekávat, že byste vašimi prvními pokusy vytvořili ihned rekordní skok, opakováním však získáte potřebný cvik a délka vašeho letu se řádně prodlouží. Až vyděláte potřebnou sumu peněz, budete si moci zakoupit různé užitečné zlepšováky, které velice kladně ovlivní délku vašeho letu v následujících kolech této skutečně hodně zábavné, také přespříliš chytlavé hry.

Inferno Meltdown - neohrožený hasič Inferno Meltdown - neohrožený hasič
(flash / arkdy / 3416  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve skutečně velmi vydařené arkádě, s názvem „Inferno Meltdown“ si budete moci sami vyzkoušet, co všechno je zapotřebí k výkonu povolání hasiče. Oblečete si ohnivzdorný oblek, do rukou uchopíte hasičskou stříkačku a vydáte se bojovat se zhoubným požárem. Zaměstnání hasiče mohou vykonávat pouze fyzicky a psychicky silné osoby, jak vás o tom ostatně přesvědčí každá herní lokace. Procházejte městem a statečně bojujte se zhoubnými plameny, které by jinak nemilosrdně spálily vše, co se jim postaví do cesty. Při vašem pohybu po herních územích navíc rovněž sbírejte zlaté mince, které vám po úspěšném absolvování každého kola, umožní ve hře v imaginárním obchodu vylepšit stávající schopnosti a vlastnosti, tak se budete moci postupně stávat stále schopnějším a výkonnějším profesionálním hasičem.

Scamper Ghost - unikající duch Scamper Ghost - unikající duch
(flash / arkdy / 3134  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně svérázně zpracovaná online hra názvem „Scamper Ghost“ vás doslova uchvátí a hlavně pobaví. Její chytlavost by je totiž vysoká a prověří vaši rychlost a postřeh. Reakce hráčů na tuto skvělou kratochvíli, ve které musíte s vaším osamoceným duchem utíkat před ostatními strašidly, bude jistě příznivá. Snažte se tedy s hlavním hrdinou utíkat za pomoci myši co nejrychleji po obrazovce a sbírejte zlaté mince, které se na hracím poli nacházejí. Občas se objeví taktéž modře světélkující krystal, který vám na chvilku umožní stát se dravcem a vaše pronásledovatele doslova sežrat. Tento stav je ale vskutku krátký a brzy se vše zase obrátí a vy budete muset znovu pronásledovatelům unikat. Zahrajte si tedy tuto herní pecku a nakonec se zapište do tabulky vítězů, pakliže ovšem získáte vynikající počet bodů, překvapte další hráče.

Crazy Action Joe - šílená akce vojáka   Crazy Action Joe - šílená akce vojáka
(flash / arkdy / 2872  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní překvapivé hře bude vaším důležitým úkolem vystřelit z kanónu statečného vojáčka a postarat se o to, aby doletěl pokud možno co nejdále. Dokážete tohoto chlapíka bez sebemenšího slitování nemilosrdně poslat až kamsi do modrých oblaků, či dokonce do hloubi vesmíru, mimo hranice zemské atmosféry, nebo naopak zklamete a vystřelený hrdina sebou buchne jako zralé jablko už po několika pár metrech, strávených ve vzduchu? Pečlivě navolte náměr děla i intenzitu střely, poté sledujte, jak odvážlivec v maskáčích a s helmou na hlavě si to sviští krajinou vpřed a snažte se ovlivňovat dráhu jeho letu tak, aby doletěl co nejdále. Pokud budete ve vašem snažení úspěšní, dostanete po ukončení každého kola této hry možnost za získané peníze nakoupit různé druhy vylepšení u otylého prodavače v jeho malém krámečku.

Liberty Pass - odvážný průchod Liberty Pass - odvážný průchod
(flash / arkdy / 3184  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o již druhé vydání této arkády, přičemž se jedná o reklamní hru, zpracovanou podle požadavků komerční společnosti BRUT. Vaším úkolem v této jinak docela zábavné a dobře vymyšlené „skákačce“, dokončit průchod přes tři lokace a to vše v pevně zadaném časovém limitu. Nejdříve tedy budete muset uniknout přes pouštní tábor až k vrtulníku, který vás poté přenese do lokace, kde je vaším úkolem se dostat ven přes celou vojenskou základnu. Jako poslední lokace se vám nabídne apartmá s dívkou, no snad přijdete sami, na to, co je vaším úkolem. Ve všech lokacích je čas vaším velikým a jediným nepřítelem, proto sbírejte všechny loga společnosti BRUT, tak získáváte časové bonusy, prodlužující vám čas ke splnění úkolů. Hra není dlouhá, ale vzhledem k časovému limitu obtížná, navíc ji též nelze ukládat.

Dump Escape  - únik ze smetiště Dump Escape - únik ze smetiště
(flash / arkdy / 3587  zobrazen / oblbenost 64%)

V této veselé hříčce s názvem „Dump Escape“ vás budou nepřátelé pronásledovat na souši, pod vodou, a dokonce i ve vzduchu. Vydejte se tudíž na cestu, vyhýbejte se předmětům padajícím seshora i jiným předmětům, které po vás házejí vaši nepřátelé a oplácejte jim to tak, že po nich rovněž budete vrhat zraňující objekty. Za každého sestřeleného protivníka budete bodově ohodnoceni. V průběhu hry sbírejte bonusy, které se čas od času na hracím poli objeví. Po dokončení každého kola dostanete možnost v obchodě nakoupit rychlejší a odolnější tvory, díky kterým bude váš výsledek v následujícím kole lepší. Dokážete odolávat stálým nepřátelským útokům a urazíte co nejdále, nebo naprosto zklamete a číslo vyjadřující počet vašich uběhnutých kilometrů bude na konci hry „Dump Escape“ tak docela zanedbatelné?

Chicken Mission - kuřecí mise Chicken Mission - kuřecí mise
(flash / arkdy / 3068  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato zábavná a oddechová hra skvěle pobaví všechny hráče, kteří se mají v oblibě postřehové hry. Jedná se totiž o stylový Arkanoid, ve kterém budete zachraňovat ukradené slepice. Do kurníku se vám vloupal nezvaný host a odnesl vám několik výstavních slípek, které poctivě snášejí drahocenná vejce. Jako kohout z kurníku se vydáváte na neohroženou misi, při které musíte získat zpět všechny ukradené kolegyně. Postupně musíte projít osm levelů, jejichž obtížnost s přibývajícím časem narůstá. Ve hře se můžete těšit na všechny prvky známé z Arkanoidu a také na pár dalších legrácek. Přestože Chicken Mission není bůhvíjaká hra, která by vám vyrazila dech svou „vymakanou“ grafikou, nebo spletitou zápletkou, budete se určitě dobře bavit. Budete si totiž moci protáhnout mozek nenáročnou, ale docela úchvatnou aktivitou.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)