HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Turkey Fling -  zachraňte krocana Turkey Fling - zachraňte krocana
(flash / arkdy / 2713  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve veselé online hříčce s názvem „Turkey Fling“ budete ovládat opelichaného, přesto sympatického krocana, jehož budete muset vystřelovat co možná do největší dálky. Krocan se totiž na poslední chvíli rozhodl vzepřít svému osudu a uletět před jistou smrtí na rožni. Natáhněte proto jeho tělo a vystřelte jej co nejdále. Během jeho letu musíte sbírat zlaté klasy kukuřice, které krocanovi dodávají tolik potřebnou energii, která krocanovi umožňuje mávat křídly a prodlužovat tak délku jeho letu. Je tedy velice důležité, aby krocan doletěl co nejdále, nikoliv co nejvýše, vystřelujte ho tedy podélně doprava, nikoliv přímo vzhůru do nebe Dokažte, že touha krocana po životě je silnější, než cokoli jiného. Pomozte tedy přepravit krocana co nejdále od místa, kde si na zahradní párty plánují krocaní hody z jeho pečínky, což ho rozhodně potěší.

Cat in a Cape - kočka v pláštěnce Cat in a Cape - kočka v pláštěnce
(flash / arkdy / 2743  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve vydařené hopsačce s názvem „Cat in a Cape“ se ztotožníte s velice milou kočičkou, oděnou do červeného pláštíčku a bude s ním přehopkávat přes mnoho různých lokací. Čeká vás však mnoho rozličných překážek a také jiných tvorů s živočišné říše, kteří vám doslova půjdou po krku, ničte je Mariovským stylem, skokem na jejich hlavy. Statečně a odvážně překonávejte překážky a se všemi protivníky na zemi i ve vzduchu se bez milosti vypořádejte tedy tak, že jim bez známky slitování hupsnete tvrdě na hlavu. Sbírejte mince a další bonusy v podobě rozličných druhů ovoce a nápojů, které rozšíří vaše herní bodové konto. Počáteční hrací kola této skvělé hopsačky „Cat in a Cape“ se vám možná mohou zdát jednoduchá, s postupem času se ale váš postup stane obtížnějším a likvidace nepřátel bude více složitější.

Rolling Hills - válení se do kopců Rolling Hills - válení se do kopců
(flash / arkdy / 2630  zobrazen / oblbenost 64%)

V této online hře, nazvané „Rolling Hills“ se ocitnete v roli různorodých druhů lesních zvířátek. Z hnízda na rozvětveném stromu tedy vyrážejte na obtížnou cestu a během vašeho putování se musíte pokusit urazit co nejdelší vzdálenost, předvést co největší počet oceňovaných triků a posbírat co nejvíce hvězdiček. Úspěšné plnění všech těchto dílčích herních úkolů se potom promítne do výšky vašeho bodového zisku, který si vysloužíte. Když se vám povede nastřádat dostatečné množství bodů, budete se moct převtělit do jiného zvířátka a obléci se do některého ze speciálních kostýmů, s jejichž pomocí bude vaše počínání na trase o něco jednodušší. Vaše první pokusy ve hře Rolling Hills budou zřejmě dosti prekérní a uražená vzdálenost nebude nijak velká, postupně však vaše schopnosti porostou, vydejte se tedy honem na cestu.

Tombs of Anubis - hrobky v Anubis Tombs of Anubis - hrobky v Anubis
(flash / arkdy / 15320  zobrazen / oblbenost 63%)

V této dnešní hře s názvem „Tombs Of Anubis“ je vaším úkolem pořizovat raritní a unikátní fotky Anuba, což je Bůh zemřelých. Vydejte se tudíž na dobrodružnou výpravu do tajemné hrobky, ve které tento staroegyptský Bůh sídlí. Váš úkol však zdaleka není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát, neboť Anuba obklopuje spousta jemu věrných mumií, které jsou připraveny zaútočit na každého, kdo má tu drzost na jejich pána používat foťák. Pohybujte se uvážlivě v herních lokacích a zlikvidujte všechny mumie i samotného Anuba tak, že je vyfotíte a snímek rychle seberete. Pokud nebudete dostatečně rychlí, fotka se po určité době promění opět v mumii, či Anuba a vy budete muset ve vašem úsilí pokračovat. Poté, co zvládnete vyčistit od nepřátel celé herní území, postupujete do dalšího levelu této zdařilé, též chytlavé hry.

Farm Doggie - zlodějské modré psisko   Farm Doggie - zlodějské modré psisko
(flash / arkdy / 4405  zobrazen / oblbenost 64%)

Že pejsek může být nejenom dobrým hlídačem, ale i vyčůraným a nebezpečným žroutem, o tom se sami přesvědčíte v dnešní hře. Hlavním hrdinou hry je věčně hladový pes, který se místo hlídaní oveček, jimi živí k nelibosti svého pána. Ztotožněte se tedy nyní s tímto podlým zvířetem a pusťte se do požírání pánových oveček. Přibližte se nepozorovaně a tiše ke stádu nic netušících oveček, dávejte si pozor na hlídače, který je ozbrojený a pokud vás zmerčí, bude se snažit vám z brokovnice nasypat olovo přímo do kožichu. Ovečky posbírejte do připraveného pytle a vracejte se do cíle, kam vám ukazuje šipka, ale až celou lokaci vyčistíte nejen od oveček, ale i od ostatních předmětů, například ovoce. Pokud se hlídající farmář nedívá na vás, omračte zákeřně i jeho, získáte na konci levelu i vyšší bodové ohodnocení, pozor na ubíhající čas.

Zuma - zablokujte podmořský mechanizmus Zuma - zablokujte podmořský mechanizmus
(flash / arkdy / 3223  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokuste se, alespoň co nejdéle, v dnešní hře „Zuma“ zabránit zablokování podmořského mechanismu. Aby k této havárii nedošlo, musíte co nejrychleji vystřelovat různobarevné kuličky a umísťovat je tak, aby minimálně dvě kuličky vedle sebe vytvořily stejnobarevnou sestavu. Poté co se pak do ní trefíte kuličkou, která má stejnou barvu, celá nově vytvořená sestava zmizí. Mechanismus ale kuličky stále posunuje a vy nesmíte dopustit, aby se některá z nich dostala na konec a zmíněný stroj zcela zablokovala. Miřte proto přesně, nemusíme snad připomínat, že je velice důležité zvolit tu správnou taktiku. Hra „Zuma“ sice nemá žádný napínavý příběh, ale získá si vás ale až neuvěřitelnou chytlavostí, kvůli které nebudete chtít přestat s jejím hraním. Pusťte se tedy hned do složitého úkolu, a získejte co nejvíce bodů, vydržte hrát co nejdéle.

Elephant Quest - sloní výprava Elephant Quest - sloní výprava
(flash / arkdy / 3168  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zlomyslný, veliký a obrovský zmutovaný Obří slon ukradl vašemu malému slonovi klobouk. Seberte si tedy laser, nasedněte na slona a vydejte se tomu zloduchovi dát za vyučenou v této nelineární akční arkádě s prvky RPG. Autoři této hry sebrali odvahu a nabízí vám originalitu skutečně ve všech prvcích. Hlavním hrdinou je modrý slon, který díky sbírání balónků, plyšáků a další věcí může nejen létat, ale i prolézat škvírami, skákat a poskakovat, hlavně procházet dveřmi z jednoho levelu do dalšího. Nejde jen o jednu úroveň, ale třeba šest, sedm různě propojených lokací, v nichž ani nezjistíte, kde se vlastně nacházíte. Čeká na vás řada úkolů, které vám postupně zadávají ostatní sloni. Nejdou splnit naráz, ale jsou klíčem do dalších částí bludiště. A že těch lokací je veliká spousta, na to klidně vezměte předem jed.

Rocket Toilet - raketová záchodová mísa Rocket Toilet - raketová záchodová mísa
(flash / arkdy / 2998  zobrazen / oblbenost 65%)

Vyjukaný chlapík, hlavní hrdina dnešní ztřeštěné hry, si zvolil za dopravní prostředek záchodovou mísu. S vyvalenýma očima ve tváři si to sviští vzduchem nad městem, snaží se na tomto „dopravním prostředku“, tedy záchodové míse doletět co nejdále a posbírat v průběhu letu co nejvíce bonusů, aby tak získal, pokud to lze, maximální počet bodů. Vžijte se tedy nyní do jeho role konajíce intimní potřebu zásadně za letu a po každém kole nakupte užitečné zlepšováky, které zaručí, že až příště usednete na mísu, doletíte nepochybně zas o kousek dále, než tomu bylo v předcházejícím pokusu. Nastavte optimální sklon mísy i správnou razanci a pak už jen sledujte, jak poletíte ve výškách. Jakmile vám dojde energie, zapněte forsáž a prodlužujte si tak v dnešní hře dráhu letu o další cenné a potřebné metry, tak získávete i peníze.

Woodcutter - pracovitý dřevorubec  Woodcutter - pracovitý dřevorubec
(flash / arkdy / 4157  zobrazen / oblbenost 64%)

Povolání dřevorubce je rozhodně těžká rachota, mimo skutečně velké fyzické zátěže, si dřevorubec musí stále dávat pozor, aby na něj nespadl strom, nebo aby v náročném terénu nezklouzl do strže. Stejně je tomu i v této skvělé arkádě, nazvané výstižně „Woodcutter“, tedy v našem rodném jazyce „Dřevorubec“. V ní se budete s hlavním protagonistou hry, tedy s dřevorubcem, pohybovat v celkových dvaceti různých lokacích, jejichž obtížnost a tedy řešení, jak splnit zadané úkoly, stále narůstá. Navíc s postupně přibývajícími levely, bude stále více přibývat různých předmětů, ke kterým se musíte nejen dostat, ale především je i posbírat. Jistě sami poznáte, že už není žádný mladík, takže se pohybuje těžce a moc vysoko ani nevyskočí. Dejte si proto pozor, kam skáčete, abyste se odtam dostali, nebo nespadli do pasti.

Rolly - Polly Cannon - dělem na příšery Rolly - Polly Cannon - dělem na příšery
(flash / arkdy / 4271  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně velice vydařená dnešní „střílečka“ skutečně potěší všechny z vás, kteří si rádi zahrajete za dělostřelce. Pokud budete chtít být úspěšní, budete se muset trefovat strefovat do prapodivných příšer a bestií, které jsou rozmístěny na různých místech v každé lokaci, ve hře jich máte k dispozici rovných padesát. Aby se vám je podařilo zlikvidovat, však nebudete potřebovat jen dobré zacílení, ale budete muset i hodně přemýšlet. Občas totiž budete muset rafinovaně výstřelem posunout nějakým předmětem, rozstřelit zavazející překážku, nebo střelit do barelu s benzínem. Jestliže se vám to v některém nepodaří, s postupem do vyšších kol jsou zejména na váš úsudek kladeny stále větší nároky, vězte, že dokončené lokace jsou již trvale otevřeny, nemusíte začínat celou hru znovu, ale spustit opět hned tu nedokončenou.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)