HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Caras Pocket Launcher - kapesní souštěč Caras Pocket Launcher - kapesní souštěč
(flash / arkdy / 11369  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavními představiteli a aktéry této veselé jsou velmi odvážná dívka Cara a její rozpustilý, na každou alotrii připravený pejsek. Dívka Cara je statečná, ráda riskuje a nejraději se ve volném čase proletuje vzduchem. Pomozte jí teď proto v uskutečňování jejího koníčka a postarejte se, aby v každém herním kole doletěla co nejdále a posbírala vždy co největší množství zlatých mincí. Navolte optimální směr i razanci, s jakou má Cara být vystřelena z kanónu, a poté už jen s uspokojením sledujte, jek letí nad zemí a sbírá mince. Poté, co jí počne docházet energie, můžete její let ještě o kousek prodloužit kliknutím na tlačítko „Boost“. Po skončení každého letu dostanete ve hře „Caras Pocket Launcher“ možnost za získané peníze nakoupit rúzná vylepšení. Vámi dosažené výkony, tudíž délku letu, si poté zapište do výsledkové tabulky.

Kick Justin Beaver - nakopněte bobra Kick Justin Beaver - nakopněte bobra
(flash / arkdy / 2713  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes se skutečně ve skvělé odpočinkové hře s názvem „Kick Justin Beaver“ dokonale vydovádíte. Vaším úkolem totiž se bude pořádně a s chutí rychle rozběhnout, poté pak nakopnout do zadnice bobra, který na podiu napodobuje mladičkého svůdce srdcí poblázněných nedospělých slečen. Dbejte na to, abyste dosáhli nejlepšího nastavení úhlu letu a vysoké síly kopu, tak doletí bobr opravdu daleko. Po cestě ještě můžete natrefit na žluté auto, letadlo, traktor, papouška a mnoho dalších předmětů, které bobra opět vystřelí zpět do vzduchu. Za vaše výkony budete finančně odměněni, takže si vždy po dopadu na zem budete moci ve virtuálním obchodě dokoupit nejrůznější předměty, které vám pak při hraní pomůžou dosáhnout daleko delší dráhu letu. Dosažené výsledky pak můžete sledovat na hrací ploše, zkuste soutěžit střídavě ve dvou.

Swift Turn 2 - rychlé reakce a přeskoky Swift Turn 2 - rychlé reakce a přeskoky
(flash / arkdy / 2432  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní, skutečně zdařilé logické „hopsačce“ s názvem „Swift Turn 2“ se ztotožníte s velice příjemným a sympatickým, i když podivným stvořením, jehož tělíčko je jakýsi kvádr s vykulenýma očima a budete překonávat rozličné pasti v třiceti kolech. Se vzrůstající obtížností. Pohybujte se tedy herními lokacemi, sbírejte zlaté hvězdy a vždy se snažte dojít až na konec levelu ke kulaté šachovnici, oznamující vstup do následujícího kola. Při pohybu herním územím používejte mimo jiné i speciální páky, které v závislosti na své barvě, dokážou pootočit herní území o 90, dokonce i 180 stupňů. Naopak se vždy vyvarujte jakéhokoliv kontaktu s ostrými pilkami a hroty, které vám silně znepříjemňují a ztěžují váš další postup ve hře. Vypořádejte se tudíž s překážkami, doatávejte se ve hře až na konec, což rozhodně není jednoduché.

Rocket Santa - raketový Santa Rocket Santa - raketový Santa
(flash / arkdy / 2433  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato, dalo by se říci soutěžní logická hra, vás zavede do doby, kdy už Santa Claus porozdával dárky na Zemi a vydává se doručit dárky na Měsíc, pomozte mu tedy se tam dostat. Santa Claus si připevnil na záda raketový motor, jinak by tam nedoletěl. Vystřelte ho tedy do Vesmíru a leťte stále výš, po cestě sbírejte peníze a všechny bonusy, nezapomínejte na bonusy, doplňující palivo. Na první pokusy se vám to určitě nepodaří, vždy když Santa spadne po dojití paliva zpět na Zem, kde se rozplácne, jak lívanec, vylepšete si ve virtuálním obchodě vše, co uznáte za vhodné a pokus zopakujte, rozhodně se pak s ním až na Měsíc dostanete. Hra ovšem vyžaduje od vás dobrý postřeh, a pokud chcete doletět až na Měsíc, pak i notnou dávku trpělivosti, přesto stojí za to se Santou Clausem k jeho velké radosti na Měsíc doletět.

Nightmare Run - chlapcova noční můra    Nightmare Run - chlapcova noční můra
(flash / arkdy / 2569  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě dobře znáte pojem, „divoký sen“. V dnešní hře se malému kloučkovi zdá pitoreskní sen, plný bizarních představ, prohánějí ho plyšoví králíci a další nejrůznější stvoření, která mu jdou nekompromisně a neúprosně po krku. Hlavní hrdina této falshové hry je v úvodu vyzbrojen pouze malou pistolkou a granáty, ale svůj bojový arzenál může postupně a soustavně vylepšovat. Snažte se proto co nejvíce kličkovat, aby do vás plyšové obludky nenabíhaly a tak vám neubáraly drahocenné zdraví a nakonec i život. Zpočátku vám může možná hra připadat jako příliš obtížná, brzy si ale vychytáte fígle a proto postup do dalších kol již pro vás nebude žádným velikým problémem. Velkou šanci plyšáky převést máte především ti z vás, kteří máte dobrou mušku, fantazii a předvídavost a umějí si vybrat nejsprávnější trasu.

The Bee Way - pilná včelička The Bee Way - pilná včelička
(flash / arkdy / 2840  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní velice zábavná hra prověří rychlost, dokonalost a přesnost vaší schopností pracovat s počítačovou myší. Vydejte se do vnitřku hučícího včelího úlu a staňte se pilnou včeličkou, jejíž prací je proletování úzkými chodbičkami z jedné plástve do druhé a sbírání drahocenných medových hvězdiček. Během každého levelu budete muset navštívit všechny plástve na herním území a nasbírat vždy všechen med. Váš úkol však zdaleka není tak jednoduchý, jak by se mohlo jevit na první, protože jakmile proletíte chodbičkou mezi dvěma plástvemi, tato chodbička se zatarasí a vy již nemáte možnost návratu. Vždy proto pečlivě přemýšlejte, jakou cestou se vydáte, aby se vám nestalo, že zůstanete uvězněni a nebudete moci dokončit level. Vyvarujte se nárazu do stěn chodbiček a pláství, svou roli hraje též rychle ubíhající čas.

The Great Escape - kráva na útěku      The Great Escape - kráva na útěku
(flash / arkdy / 2787  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes si můžete vyzkoušet skutečně velice vydařenou hopsačku provedenou z farmářského venkovského prostředí, nazvanou „ The Great Escape“, což jak jistě sami dobře víte, znamená přeloženo do našeho mateřského jazyka „Veliký útěk“. Hlavním hrdinou této hříčky je sympatická kravička, která to ale vůbec nemá lehké.Vaším úkolem v každém levelu je posbírat potřebné množství vápníku a nenechat se lapit na ní číhajícími nepřáteli a nespadnout navíc do některé z mnoha pastí. Kromě velice dobré zábavy vás hra i poučí o zásadách zdravé výživy. „The Great Escape“ je oravdu povedená hra, u které se budete dobře bavit. Kravička, která se snaží zpestřit si její jinak fádní život na farmě, získá bezpochyby sympatie každého z vás. Dávejte si však pozor, mnohá nepředvídaná nebezpečí na ni číhají na každém jejím skoku.

Ambulance Rush - spěchající sanitka Ambulance Rush - spěchající sanitka
(flash / arkdy / 3866  zobrazen / oblbenost 64%)

Vykonávat povolání řidiče sanitky, to chce oplývat velkou mírou odpovědnosti. Musíte často projíždět velice rušným dopravním provozem, spoléhat na ohleduplnost ostatních řidičů, kteří ale ne vždy vám dají přednost v jízdě. Vžijte se tedy do role jednoho takového řidiče sanitky, ale na rozdíl od výše zmíněné úvahy, musí být vaše jízda bezohledná a agresivní. Pacienty, které po cestě potkáte, budete „zachraňovat“ skutečně drastickým způsobem a to tak, že je jednoduše přejedete. Za každého takto sraženého pacienta i zdravého jedince pak získáváte body, jakož i za zničená stará auta, za ty pak si můžete po skončení každého levelu vylepšit vaše ambulantní vozidlo a přejít do dalšího kola. Jen pozor na to, že vaše sanitka je vratká, takže pokud se na nějaké nerovnosti obrátíte na střechu, musíte si level od začátku zopakovat.

In the Hell - neprávem v pekle In the Hell - neprávem v pekle
(flash / arkdy / 2237  zobrazen / oblbenost 64%)

V této vymakané hříčce, s názvem „In the Hell“, zažijete opravdové dobrodružství, jejíž děj neopustíte, dokud se nedopídíte jejího konce. Sympatický panáček jménem Nicky žil vzorným životem, nikomu neubližoval, nepil, nekouřil a nekradl, přesto měl velikou smůlu. Jednoho dne ho totiž na ulici srazilo auto, smrtelně ho zranilo a on se nějakým nedopatřením ocitl v samotném pekle, kam samozřejmě nepatřil. S tímto se samozřejmě nechtěl smířit, takže se rozhodl pod vaším vedením, z pekla utéci. Musíte se tedy s ním proskákat přes všemožné pasti a nástrahy, sbírat dušičky a další bonusy, jakož i klíče od bran, přeskakovat plameny, smrtící hroty a útočící satany. Na celou hru máte pouze v každém kole pět životů, takže dostat se z pekla je obtížné. Tak copak, podaří se vám utéci, nebo to po marných pokusech vzdáte?

Eine und Kleine - ve dvou je svět lehčí Eine und Kleine - ve dvou je svět lehčí
(flash / arkdy / 2458  zobrazen / oblbenost 64%)

Vskutku velice vydařená a nápaditá dnešní online hra vás rozhodně pobaví a doslova i uchvátí. Představuje se vám výbornou hratelností a zajímavým příběhem, v němž zažijete skvělá dobrodružství. Hlavními hrdiny jsou kluk a dívenka, kteří se vypravili do pohádkového světa. V každé lokaci této výtečné hry je vaším úkolem posbírat co nejvíc hvězdiček a najít cestu k teleportu, který oba přesune do další lokace. Hledejte na hracím poli deštník, který vám při létání pomůže při zdolávání větších vzdáleností, naleznete i jiné bonusové pomůcky. Hra je zajímavá tím, že hrajete se dvěma postavičkami. Musíte se tedy mezi nimi přepínat, do dalšího kola postoupíte jen tehdy, že teleportem projdou obě postavičky. Výše výsledného skóre závisí i na celkové době, za kterou každý level projdete, tak se čiňte, a neztrácejte čas.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)