HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

ONLINE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Battle Mechs - souboj robotů.
7 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HerníSvět.cz
Setřídit online hry podle:  názvu    datumu    oblíbenosti    počtu zobrazení   

Online hry - arkády (585)


Sonic Earth - v říši pohádek Sonic Earth - v říši pohádek
(flash / arkády / 2180  zobrazení / oblíbenost 62%)

Dva vaši milí a dobře známý přátelé, chlapec Sony a dívka Tails, podle toho koho si ve hře zvolíte za vámi vybraného hlavního hrdinu hry, k nám přilétli z jiné planety, dopadli na Zem a ocitli se v problémech. Dokážou sice mnoho, ale jejich úkol nepatří rozhodně k těm nejlehčím. Musíte je vést stále vpřed přes různé překážky a nástrahy, sbírat zlaté hvězdičky, likvidovat nepřátele a bomby a nenarazit do ozubených přístrojů, neboť takto by již nabyté hvězdičky poztráceli. To ale zdaleka není vše, na konci každého levelu na vás čeká i zlý nepřítel doktor Robotnik, jen tehdy, pokud se vám podaří zlikvidovat i jeho, se dostanete do další lokace. Jedná se o hru se známými postavičkami, což se týká především Sonika a i když se to na první pohled nezdá, hra rozhodně nepatří k těm nejlehčím, zato však k vydařeným a dokonce k chytlavým.

Bouncy Draw - zachraňte medvídka Bouncy Draw - zachraňte medvídka
(flash / arkády / 1741  zobrazení / oblíbenost 65%)

Vašim úkolem je pomoct mývalovi z prekérní situace. Zachraňte jej před pádem do propasti, a to tak, že pod ním tužkou kreslíte čáry, které se změní v trampolínu a vymrští mývala do výšky. Ale pozor, čáru kreslete tak, aby se mýval odrážet správným směrem. Kromě pádu totiž mývala ohrožují také všudypřítomné ostny, ať dračí nebo ježčí, nebo může také zavazet větev, či okolo letící pták. Kreslete trampolíny pro mývala tak, aby vyskákal do co největší výšky. Malovat budete ovšem jenom jednu čáru, která se po namalování změní v jakousi trampolínu. Trampolínou budete muset odrážet mývala tak, aby se dostal do co největší výšky. V cestě vám budou bránit všelijaké překážky, jako bude třeba závaží, které se vám chytne za ocas a bude vás táhnout k zemi. Pakliže sestoupíte hodně nízko, spadnete do propasti.

Papa Louie - taťka Louie Papa Louie - taťka Louie
(flash / arkády / 2058  zobrazení / oblíbenost 65%)

Pěkná skákačka v hlavní roli s šéfkuchařem Louiem. Sbírejte zlaťáky, ničte zdivočelou zeleninu a proskákejte se až do finále. Hra se ovládá šipkami, útok je Z, skákání mezerníkem, vrh bomby X. Vaše přísady do pizzy a samostatné pizzy se vzbouřily. Uvěznily vaše zákazníky do klecí, takže se vydejte je vysvobodit. Při tom musíte ale přemoci nejdříve mnoho pizz a různé zeleniny. Osvobodíte tudíž v roli šéfkuchaře Louieho všechny vaše zákazníky? Po své cestě se setkáte s řadou nepřátel v podobě různých přísad do pizzy. Proskáčete-li se až na konec levelu, nemusíte mít vyhráno. Cestou narazíte i na nepřátelské pizza bojovníky, které po přemožení uvězníte zpět do jejich krabice. Ty pak zvednete a donesete až na samý konec levelu, kde jimi vyvážíte klec a osvobodíte vašeho zákazníka ze zajetí v kleci.

Red and Blue Balls - červený a modrý míč Red and Blue Balls - červený a modrý míč
(flash / arkády / 1897  zobrazení / oblíbenost 63%)

„Ve dvou se to lépe táhne a lépe to utíká, sám nechce zůstat ani mrak,…“, zpívá se v jedné české populární písni. Tato první slova známé písně platí pro tuto hru v plném rozsahu, neboť budete ovládat dva míčky, jeden modrý s druhý červený a bez vzorné spolupráce obou míčků se rozhodně neobejdete a nikam se nedostanete. Sesbírejte tudíž vždy všechny červené diamanty s červeným míčkem a všechny modré s modrým, vždycky je ale zapotřebí vzorná a dokonalá kooperace obou míčků mezi sebou k dosažení kýženého cíle. Vždy musíte dopravit oba balónky ke drahokamům jejich barev a drahokamy sebrat. Při jejich cestě se ale musíte mezi oběma různě přepínat tak, aby si oba mezi sebou vzájemně pomáhali. Jedná se o vydařenou hru, na první pohled zcela obyčejnou hopsačku, obsahující patnáct levelů.

Ninja Ball - i míč může být Ninjou Ninja Ball - i míč může být Ninjou
(flash / arkády / 1874  zobrazení / oblíbenost 64%)

Váš dobrý kamarád malý míček se rozhodl vydat se na cestu za účelem sbírání hvězdiček. Hvězdičky ale ještě netuší, kdo se na ně vydal, on to totiž není jen tak ledajaký míček, on je to velice zkušený Ninja, využívající jeho lano a skokanské umění, aby se dostal všude, kde to je zapotřebí. V roli tohoto kulatého Ninji posbírejte všechny hvězdičky v celkových dvaceti levelech, které na vás v této hře čekají. Kulatý míček Ninja tedy velice potřebuje vaši pomoc. Připravte se tudíž na to, že s ním budete muset skákat, houpat se na laně a kutálet, co nejrychleji to dovedete, neboť vás bude tlačit čas. V cestě do dalších a obtížnějších kol vám stojí nejenom hvězdičky, které musíte sebrat, ale současně také časový limit. Ten je vaším největším nepřítelem, tak vám nezbývá nic, než sledovat mapu, najít tu nejlepší cestu a být co nejrychlejší.

Fortune Fishing Game - rybářská štěstěna Fortune Fishing Game - rybářská štěstěna
(flash / arkády / 2393  zobrazení / oblíbenost 63%)

Garantuji vám, že v dnešní hře určitě si alespoň na chvíli odpočinete, odreagujete se a navíc si ještě chytíte nějakou tu rybu. K úspěšnému dokončení každého levelu tudíž musíte vylovit předem pevně zadaný počet ryb a to od každého druhu. Postupně se takto objevují nové a nové druhy, které je potřeba chytat neustále více kousků, přičemž i čas na splnění zadaných úkolů se také neúprosně rychle krátí. O nic dramaticky přehnaného se ale ve hře ani přesto nejedná a ani začátečníci by neměli mít s dokončením celé hry ani ty nejmenší problémy. Hře potom vévodí velice hezké a příjemné grafické zpracování, doprovázené s citem zvolenými a zcela reálnými zvukovými efekty. Po skončení každého levelu si ve virtuálním obchodě můžete dle množství získaných peněz, vylepšit rybářské náčiní pro úspěšnější rybolov.

Roller Coaster Rush - na horské dráze Roller Coaster Rush - na horské dráze
(flash / arkády / 2540  zobrazení / oblíbenost 67%)

Máte v oblibě zábavu, zvedající vám adrenalin v krvi? Pokud ano, tak potom si vyzkoušejte jízdu na horské dráze. Jestliže se vám při tak divoké jízdě nezvedá žaludek a nejste vyděšeni, potom vstupte do této dnešní hry. Jedná se opravdu o vydařenou hříčku, v níž se budete projíždět po různě vyhlížejících horských drahách, abyste po zahájení jízdy při ní posbírali všechny bonusy, nevypadli z vozíků a zajeli co nejrychlejší čas. Jestli se ale převrátíte, potom si příslušné kolo budete muset zopakovat. Pokud však projedete cílem úspěšně, postupujete do dalšího kola a vše se opakuje za mnohem těžších podmínek. Čeká na vás celkem patnáct kol, jedno hezčí, ale i náročnější, než druhé. Graficky je na tom hra dobře, je dokonce i ozvučena, takže jestliže netrpíte závratěmi a nejste třasořitky, dráhy jsou již pro vás připraveny.

Robin the Mercenary - Robin žoldák Robin the Mercenary - Robin žoldák
(flash / arkády / 2081  zobrazení / oblíbenost 63%)

Robin je tady znovu nazpět, ale nyní je tento známý hrdina vyzbrojený novou, velice účinnou a razantní zbraní. Že ji ale bude nutně potřebovat, na to se připravte, při jeho putování se na vás, kteří se ve hře s touto postavičkou ztotožníte, budou doslova řítit různí nepřátelé, toužící, také jak jinak, po vašem skalpu. Střílejte po nich tedy o sto šest a nedávejte jim příležitost, aby mohli zaútočit jako první, to byste se daleko nedostali. „Robin The Mercenary“ je tudíž plošinová akční arkáda, jistě vám celé hraní připomene podobnost s hrami na téma statečného instalatéra Maria a to hlavně jejím grafickým zpracováním. Ve hře budete tudíž procházet různými levely, zabíjet nepřátele a sbírat bonusy a ostatní různé předměty. Autoři pro vás připravili celkem neuvěřitelných čtrnáct levelů, ale přestože máte pět "životů", je hra velice obtížná.

Data Miner - zloděj informačních dat Data Miner - zloděj informačních dat
(flash / arkády / 1774  zobrazení / oblíbenost 67%)

Data Miner je reklamní postřehová hra, ve které se stanete zlodějem dat, který se dostal do firmy a jelikož jste nebyli dle svého vlastního přesvědčení řádně oceněni a zaplaceni, snažíte se pomocí své natahovací ruky ukrást data za co nejvíce peněz a samozřejmě je výhodně zpeněžit. Abyste se však dostali do dalšího kola, musíte ukrást vždy minimálně stanovenou částku. Svoje mládí jste věnovali své vlastní práci, neplaceným přesčasům a práci navíc. Bylo Vám nabídnuto využít své znalosti o společnosti, která nedoceňovala Vaši práci. Rozhodli jste se přijmout nabídku, rozhodli jste se začít konečně pořádně vydělávat. Rozhodli jste se krást data a prodávat je konkurenční společnosti, prostě jste se rozhodli stát se Data Minerem. Procházíte firmou přes recepci až po ředitelovu kancelář a úkoly jsou stále víc náročnější.

Ocean buble - podmořský Arkanoid Ocean buble - podmořský Arkanoid
(flash / arkády / 2252  zobrazení / oblíbenost 60%)

Autoři zde použili množství velmi zajímavých a taktéž zcela nových originálních prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála a samozřejmě především recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem své hodnocení hry nepřeháněla. Ujišťuji vás, že se hned tak od ní neodtrhnete, navíc zde můžete uplatnit vlastní šikovnost a postřeh, také rychlost a rozhodnost. Na rozdíl od mnoha jiných Arkanoidů se vše odehrává na dně mořského oceánu, což je pak originálním a novým pojetím hraní.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)