HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

ONLINE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Battle Mechs - souboj robotů.
7 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HerníSvět.cz
Setřídit online hry podle:  názvu    datumu    oblíbenosti    počtu zobrazení   

Online hry - arkády (585)


Run Jerry Run - utíkej, Jerry, utíkej Run Jerry Run - utíkej, Jerry, utíkej
(flash / arkády / 2336  zobrazení / oblíbenost 67%)

„Tom a Jerry - Run, Jerry, Run!“, což znamená, že dvě velice známé a populární postavičky z proslulého a hlavně dětmi oblíbeného televizního seriálu „Tom a Jerry“, se v této hře se stávají hlavními hrdiny této dnešní vydařené arkády. Ti dva si neudělají nikdy nic dobrého, většinou vždy provokuje Jerry a Tom mu zato nezůstává nic dlužný. I dnes si s Tomem začal opět Jerry, neboť mimo jiné je velikým mlsounem a tak ukradl přímo před nosem kus sýru, Tom to zmerčil a jal se jej pronásledovat. Jerry se tedy dává do běhu a vy, kteří jej ovládáte, musíte utíkat, skákat a přeskakovat, jakož i sbírat pohozené kousky sýrů a doběhnout s Jerrym až do jeho myší díry. Po cestě na vás čeká celá řada překážek, které musí překonat, jinak upadnete do ostrých drápků kocoura Toma a skončili jste, používejte v případě nutnosti i dvojskoky.

Bug War 2 - válka brouků Bug War 2 - válka brouků
(flash / arkády / 2917  zobrazení / oblíbenost 64%)

Bug War 2 je výborná hříčka, která prověří vaše taktické schopnosti a rychlé uvažování. Posílejte mravence z jednoho hnízda do druhého a postupně útočte na cizí mraveniště, abyste je obsadili. Vždy jde o to mít co největší počet mravenců v kolonii. Na louce, v lese nebo také třeba v kuchyni svádí hmyzí vojáci každodenní boj o svá území. Staň se jejich velitelem a získej co největší území v této skvělé strategické arkádě! Množství nepřátel je pak u každé kolonie vypsáno patřičnou číselnou hodnotou. Vytrénujte hmyzí armádu a zajistěte přežití celé kolonie. Kolonizujte a vyhlaďte nepřátelská stanoviště. Klikejte jednotlivě na své kolonie nebo jich kliknutím a přetažením označujte více. Následně zavelte útok kliknutím na neutrální nebo nepřátelskou kolonii. Hra je velice náročná na rychlost a přesnost uvažování a rozhodování.

Enough Plumbers - instalatéři vodovodů Enough Plumbers - instalatéři vodovodů
(flash / arkády / 2245  zobrazení / oblíbenost 66%)

Typická arkáda, neboli „hopsačka“ je dnešní velice vydařená hra, milovníci arkád si skutečně tak mohou přijít na své. Po každém sebrání zlaté mince se vám na herní obrazovce objeví další postavička, kterou ovládáte společně s tou první. Dokud žije alespoň jedna z nich, stále máte šanci každý level úspěšně dokončit a postoupit poté do dalšího kola. Nesnažte se zbytečně zachránit všechny klony, není to zapotřebí a mnohdy to ani nejde. „Enough plumbers“ je navíc i logická „skákačka“, ve které je nutno dostat pokaždé malého instalatéra, popřípadě i jeho klony v každém levelu pomocí skoků a přeskoků k bílé vlajce. V cestě Vám budou stát nepřátelé a různé pasti. Hra má dvacet pět postupně se otevírajících levelů, pokud vám v něčem bude připomínat slavného Maria, pak vězte, že tedy daleko od pravdy nejste.

Bad Birds - vrány na pochodu Bad Birds - vrány na pochodu
(flash / arkády / 2113  zobrazení / oblíbenost 68%)

Tato hříčka je skutečně originálním, až chytlavým dílkem, při jehož hraní se nejen dobře pobavíte, ale budete muset i hodně přemýšlet a správně reagovat, tedy zadávat úkoly, abyste hru dokončili. Hra má celkem třicet levelů, ale abyste jimi prošli, musíte nejdříve zdárně ukončit ten předcházející, aby se vám zpřístupnil následující, přičemž tři první levely jsem vám již zpřístupnila. Lupičská banda zlodějských vran byla jednoho dne při veliké bankovní loupeži dopadena a všichni její členové byli uvrženi po právu do vězení. Členové bandy se však rozhodli, že se pokusí o útěk a vaším úkolem v této hře vám bude jim tento únik umožnit. Vaším úkolem tedy bude dopravit určený počet vraních lupičů do cíle. Na dolní liště máte výběr ze zadaných možností výkonů, které aktivujte kliknutím na každého z řady prchajících zlodějů.

Candy Copter - let za sladkostmi Candy Copter - let za sladkostmi
(flash / arkády / 1926  zobrazení / oblíbenost 62%)

Vaše helikoptéra se nejmenuje Candy copter jen tak náhodou, uvidíte, že všude, kam dolétne, na ni po cestě čekají cukrátka a bonbóny, které musí sbírat. Posbírejte je všechny, přitom se snažte vyhnout nepřátelským letounům. Levým tlačítkem myši udržujete helikoptéru ve vzduchu, pokud přestanete klikat, pak váš vrtulník spadne na zem. Ohrozit ji mohou také různé jiné překážky, trčící do prostoru, ať již seshora, nebo ze zdola. Cestou také můžete posbírat i bonusy ve formě bomb, přičemž jakmile jednu z nich zachytíte a v blízkosti se bude nacházet nějaký nepřátelský letoun, bude rázem zničen. Hra má grafiku doslova barevně lahodící oku, navíc se dokonale hodí pro naše nejmenší hráče, ani pro dospělého není hra k zahození a vyhnout se nepřátelům, aniž byste ztratili byť jediný život, vyžaduje výtečný postřeh.

Ultimate Chopper - nebezpečný průlet Ultimate Chopper - nebezpečný průlet
(flash / arkády / 1979  zobrazení / oblíbenost 63%)

Vydali jste se tedy ve vrtulníku zcela dobrovolně na dobrodružnou a nebezpečnou cestu mezi smrtícími skalisky, věřte mi ale, že to skutečně nebude procházka růžovým sadem, ač by se vám to mohlo po prvních setkáních s nimi po spuštění hry na první pohled zdát, opak je však krutou pravdou, což záhy poznáte na vlastní kůži. Cílem hry je proletět všemi částmi kosmického prostoru a docílit tak co nejlepšího bodového výsledku, tedy délky letu, k dispozici máte na spodní liště všechny potřebné údaje a informace a to po celou dobu vašeho letu. Vybrat si můžete i barvu vašeho vzdušného stroje a to z nabídnutých třech variant. Dole se vám ukazuje docílený počet bodů a hned vedle zjistíte, v které části prostoru se právě nalézáte, abyste let dotáhli až do zdárného finále, pak musíte být skutečnými mistry v ovládání vrtulníku.

Meeblings 2 - a opět všichni za mnou Meeblings 2 - a opět všichni za mnou
(flash / arkády / 1661  zobrazení / oblíbenost 67%)

Dnešní hra, tedy „Meeblings 2“ je pokračováním již námi zveřejněné hry „Meeblings“. Základní idea je znovu postavena na základě fyzikálních zákonů. Hra má opět padesát levelů a v každém z nich najdete spousty smajlíků, z nichž jeden je jakýmsi kápem, vydávajícím příkazy, na základě nichž se ostatní smajlíci dávají do pohybu a hledají východisko z příslušné lokace. Pokud se jim to podaří, přecházíte do kola dalšího a vše se znovu opakuje. Přitom máte skutečně štěstí, že smajlící jsou poslušnými stvoření, která bez jakéhokoliv remcání plní příkazy svého velitele. Jakmile dostanou příkaz k přemisťování, dělají vše proto, aby stávající prostor co nejdříve opustili, k čemuž využívají různých přeskoků, odrážení se od stěn, nechají se dokonce přemísťovat vzduchem z ventilátorů za účelem soustavného sebe přemísťování.

Save the Piggy - chraňte prasátko Save the Piggy - chraňte prasátko
(flash / arkády / 2553  zobrazení / oblíbenost 64%)

Věřili byste tomu, jak velice kruté se může zdát vybírání penízků z porcelánového prasátka, kam jste si nastřádali penízky? Pokud tedy s ním alespoň trochu soucítíte, potom se vám určitě zalíbí hra s příznačným názvem „Save the Piggy“, ve které musíte s vaším prchajícím prasátkem kličkovat přes rigoly a jiné překážky, přitom sbírat penízky ve snaze uniknout těžkému kladivu, které je vám v patách a snaží se prasátko rozdrtit. Cesta je poněkud neudržovaná, všude samá louže, propast, nebo kameny, které vás při neopatrném šlápnutí hodně zpomalí a přiblíží tak na dosah skoro jisté smrti. Avšak při rychlém kličkování doběhnete až k dřevěným vrátkům, která se za námi okamžitě zavřou a vy si můžete v klidu vydechnout. Jestliže však prasátko obdrží ránu zmíněným kladivem, potom musíte začít znovu a to pěkně od začátku.

Cracodile Adventure - pozor na krokodýly Cracodile Adventure - pozor na krokodýly
(flash / arkády / 2225  zobrazení / oblíbenost 64%)

Dvě dovádivá lvíčata, on i ona, se rozhodla, že si zkrátí dlouhou chvíli a zaženou nudu, velice riskantním způsobem. Vydala se proto do pralesa k řece, která je plná dravých krokodýlů s tím, že si po nich přeskáčou na druhou stranu. Jako první se na tuto riskantní a nebezpečnou cestu vydal lvíček, na druhou stranu řeky se však nedostal, ale zachytil se na větvi stromu a zoufale volá o pomoc. Nyní je tedy na samičce, aby se ho vydala zachránit. Musíte ji tedy ovládat tak, aby po hřbetech krokodýlů si doskákala až k samečkovi a výskokem ho zachránila. Má to však jeden háček, sameček se na větvi dlouho neudrží, neboť mu docházejí síly, což prezentuje nemilosrdně ubíhající časový limit. Tato sice krátká, ale milá hra vám nabízí tři herní obtížnosti, je tedy na vás, zda samečka zachráníte, nebo skončí v čelistech krokodýlů.

Irish Rage - irský vztekloun Irish Rage - irský vztekloun
(flash / arkády / 1939  zobrazení / oblíbenost 66%)

Je svátek svatého Patrika a jeden irský dobrodruh se rozhodl jej náležitě oslavit. Vydal se tedy na dlouhou nebezpečnou cestu, na níž se bude muset porvat se svými dalšími irskými kamarády a jistě vás napadne, jak si svátek představuje tento irský cestovatel. Ztotožníte se tudíž s tímto Irem a po cestě budete muset nejen likvidovat irské kamarády, ale sbírat půllitry s pivem, jak jinak se dá totiž zmíněný svátek svatého Patrika oslavit. Jděte tedy stále vpřed, s každým se poperte a uzemněte ho, sbírejte půllitry s pivem. Pokud se vám bude dařit, potom naleznete i bonusy, které vám zdokonalují vaše dovednosti a vlastnosti. Stačí jen kliknout na zelený čtyřlístek a tak sebrané bonusy aktivovat. Získáte tak například možnost mnohem vyšších skoků a tak se dostanete na místa, kam byste se jinak nedostali, navýšíte si i sílu rány.

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)