HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Catapult Madness - šílené katapultování Catapult Madness - šílené katapultování
(flash / arkdy / 3345  zobrazen / oblbenost 65%)

V dávném středověku, kdy krajiny tehdejšího světa sužovala jedna nesmyslná válka za druhou, měl katapult pověst strašné zbraně, jejíž schopností bylo rozhodovat o osudu válek. Podívejte se tedy nyní v dnešní zábavné hře hluboko do minulosti a užijte si opravdového katapultového šílenství, přesně jak je označuje název hry. Obsluhujte tudíž tuto ničivou zbraň, zvolte optimální razanci i směr a vystřelujte chudáky vesničany co nejdále. Po skončení každého pokusu bude na vaše bodové konto připsán přiměřený obnos, odpovídající délce vesničanova letu. Za tyto body poté v obchodě nakupujte různá vylepšení, která prodlouží dolet vaší živé střely. Pokud budete ve vašem snažení úspěšní a vesničané vystřelení z katapultu dolétnou daleko, ve hře „Catapult Madness“ se vám zpřístupní překvapivé možnosti.

Pac Adventure - na Drákulově hradě Pac Adventure - na Drákulově hradě
(flash / arkdy / 3004  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní téměř hororová hra, vás zavede do vzdálené Transylvánie, kde na vám dobře známém, záhadami opředeném hradě, žije krvelačný upíří hrabě Drákula. Tento krutý panovník unesl vaši milovanou dívku a drží ji uvnitř hradu. Vaším úkolem tudíž není nic jiného, než se vydat do hradu na záchrannou misi, pokud chcete ještě někdy spatřit vaši milovanou naživu. Vnikněte tedy do Drákulova paláce a dejte ukrutnému hraběti jednou provždy za vyučenou. Procházejte s přehledem všemi herními lokacemi, sbírejte klíče, které vám umožní postoupit dále, také zlaté drahokamy, díky nimž se rozroste vaše bodové konto a rovněž lektvary, česnek a krucifix, neboť tyto předměty vám pomohou v souboji s krutým upírem Drákulou. Při pohybu po herním poli se vyhýbejte Drákulovým zaprodancům, kteří ve hře neustále usilují o váši likvidaci.

Black Ants Rescue - pomozte černým Black Ants Rescue - pomozte černým
(flash / arkdy / 2922  zobrazen / oblbenost 64%)

Vypravte se společně s námi ve hře „Black Ants Rescu do světa mravenců, kde proti sobě stojí znepřátelené tlupy černých a červených mravenců. Vzájemná nenávist panující mezi oběma tábory této čeledi mravenců je skutečně silná a červení mravenci jsou, naneštěstí pro černé mravence, rození predátoři. Kdykoliv červenému žroutovi jeho černý protivník zkříží trasu, je nemilosrdně sežrán. Postavte se tudíž v tomto kuriózním hmyzím sporu na stranu černých mravenců a ve všech zapeklitých levelech online hry „Black Ants Rescue“ se postarejte o to, aby kompletní družina černých sympatických borců doputovala zdárně do domečku. Před začátkem každého kola nejprve uvážlivě vyhodnoťte situaci na hracím poli, promyslete si důkladně trasu, po které černé mravence vyšlete a teprv pak je pusťte na strastiplnou cestu.

Air Voltar - nakopněte nešťastníka Air Voltar - nakopněte nešťastníka
(flash / arkdy / 2922  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní postřehové hře „Air Voltar“ pošlete nakopnutím nebohého chlapíka v červeném kostýmu na daleký let vzduchem. Nejdříve pomocí šipky určete požadovaný směr jeho letu, poté se rozběhněte, nakopněte nešťastníka s razancí do zadnice a nakonec s uspokojením sledujte, jak se nebožák řítí vzduchem kupředu a v průběhu svého bláznivého letu naráží do všemožných bonusů, které mají potenciál prodloužit vzdálenost, kterou uletí. Až budete mít pocit, že vašemu letci již došla energie a řítí se nazpět na zem, aby svůj let ukončil neslavným žuchnutím na tvrdou zem, využijte toho, že mužíček těsně před startem poobědval jej nadýmající fazole, které mu pomocí vlastního „pšoukání“ ve hře „Air Voltar“ přece jen ještě nějakou tu krátkou chvíli umožní pokračovat v letu a získat tudíž více bodů za co nejdelší „dolet“.

The Flood Runner 2 - útěk před záplavou The Flood Runner 2 - útěk před záplavou
(flash / arkdy / 2991  zobrazen / oblbenost 64%)

Znáte přísloví, že „ten kdo uteče, vyhrává“? Toto velice moudré rčení jakoby přímo inspirovalo autory dnešní hry k výrobě této nápadité hříčky. Hlavní hrdina, kterého si můžete vybrat ze dvou nabízených herních postaviček, tak jako nastavit jedno ze tří herních prostředí, je pronásledován velikou přívalovou vodní vlnou, která jemu hrozí tím, že se co chvíli přes něj převalí a ukončí tak jeho život, což samozřejmě nemůžete dopustit. Vámi zvolená postavička utíká sama rychle zleva doprava, aniž byste mohli rychlost jejího běhu jakkoliv ovlivňovat, vaším úkolem je pouze nutit ji k výskokům a přeskokům přes různě dlouhé kousky pevniny a přitom navíc posbírat co nejvíce bonusů. Pokud tedy chcete zachránit vaši postavičku před následky přírodní katastrofy, potom neváhejte a hned se pusťte do hraní, váš hrdina čeká.

Fire and Ice - oheň a led Fire and Ice - oheň a led
(flash / arkdy / 3276  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní akční arkádě se ztotožníte s postavičkou pozoruhodného panáčka, ve kterém se střídá element ohně a ledu. Probíjejte se tedy lokacemi a sbírejte zlaté mince, které navyšují váš bodový zisk. Likvidaci vašich nepřátel lze provádět dvojím způsobem, buďto bestie skolíte ledovou koulí, nebo ohnivým plamenem, podle toho, který z živlů ve vaší postavě právě převládá, nebo nepřátelskou obludu vyřadíte z boje tak, že jí skočíte „mariovským“ způsobem na kebuli. Každá ze dvou předestřených možností má své výhody i nevýhody, skočit nepříteli na hlavu je sice efektnější a umožňuje díky možným kombům dosažení vyššího bodového zisku, avšak klade vyšší nároky na vaše hráčské schopnosti. Při procházení lokacemi berte na vědomí, že na každý level máte časový limit, do kterého je nutno se vejít, abyste kolo dokončili.

Rescue Chicken - zachraňujte kuřátka Rescue Chicken - zachraňujte kuřátka
(flash / arkdy / 3238  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice dobře vymyšlená a perfektně zpracovaná hra oddechová hra s názvem „Rescue Chicken“ vás zavede na slepičí farmu. Malá a roztomilá kuřátka si ještě docela neuvědomují všechna nebezpečí, která na ně číhají v okolním světě, proto se velice často dostávají do konfliktních situací, které by pro ně mohly skončit tragicky. Vaším skutečně záslužným úkolem tedy bude dbát na bezpečnost roztomilých slepicích mláďat a zajistit, aby tato vždy bezpečně doputovala tam, kam patří, tudíž do pohodlného a teplého hnízda, kde jim nehrozí žádné nebezpečí. Při plnění úkolu budete muset prokázat dostatek postřehu a logického uvažování, abyste dokázali vždy odhalit tu optimální cestu a činit na hrací ploše nutné kroky tak, aby na konci každého levelu hry „Rescue Chicken“ skončila kuřecí mláďátka v košíčku, jinak se vám zabijí.

Coma - hledejte vaši sestřičku Coma - hledejte vaši sestřičku
(flash / arkdy / 3000  zobrazen / oblbenost 64%)

Panáček Pete je sympatickým hrdinou v dnešní originální online hře „Coma“, v níž se budete v jeho roli snažit zachránit jeho sestru, která byla unesena neznámo kam krutým otčímem. Vaším pomocníkem bude malý ptáček, který vás bude doprovázet a v mnoha těžších situacích vám hodně pomůže. Vydejte se tedy společně s Petem na strastiplnou cestu za záchranou nebohé sestry, kterou její nevlastní chce umučit hladem. Hra vás zaujme především vynikající a originální grafikou, která navozuje zvláštní atmosféru a doplňuje tak ponurý děj tohoto příběhu. Podaří se vám tedy zachránit vaši milovanou sestřičku, nebo budete neúspěšní a vaše snaha skončí nezdarem? Výsledek závisí jen a jen na vás a vašich schopnostech. Tato oddechová arkáda s prvky adventury vám navíc pomůže procvičit si také i angličtinu, což jistě uvítáte.

Mushus Rocket Rush - létající dráček Mushus Rocket Rush - létající dráček
(flash / arkdy / 3359  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zábavnou hříčku, která vás rozhodně zaujme a pobaví, ve které se budete chtít neustále zlepšovat a překonávat vámi již dosažené rekordy v letu rakety do co největší dálky. Hlavním hrdinou je velice roztomilý dráček, který hrozně rád létá vzduchem, bohužel však mu chybějí vlastní křídla. Přišel tedy na zlepšovák, jak tento nedostatek napravit, připoutal si na záda raketku, naplněnou pohonnou směsí, která jej po samozážehu vynese do oblak a už si to frčí s větrem o závod. Vaším úkolem tedy je natáhnout draka co nejvíce doleva a po odpálení pak jej již jen řídit. Zahrajte si tedy tuto zcela perfektní d hříčku, snažte se s dráčkem doletět co nejdále, přičemž vám budou pomáhat různé odrazové předměty na zemi, na které vás vždy upozorní brouk v horní části hrací plochy. Přeji vám, abyste tak doletěli co nejdále.

Skyrider - nebeský letec Skyrider - nebeský letec
(flash / arkdy / 4511  zobrazen / oblbenost 64%)

Podmanit si vzdušný prostor, to je určitě sen každého sportovce na rogalu. Staňte se tedy s vaším rogalem neomezenými a skutečnými pány v oblacích. Kromě poletování a užívání si rozkoše a radosti z letu ve výškách, na vás čeká ale také i nějaká ta práce. Vaším úkolem bude sbírat různobarevné hvězdičky v různém prostředí. Svůj dlouhý let začínáte v Los Angeles v Hollywoodu a pokračujete přes Las Vegas do dalších amerických měst, tedy do San Franciska, Wahingtonu až na Floridu. Postupně přibývá v každém levelu, který má vždy tři kola, množství hvězdiček, které je nutné sebrat a manévry ve vzduchu se tedy tak stávají stále složitějšími. Pakliže se vám bude jevit rychlost letu jako malá, to vůbec nevadí, můžete ji vždy alespoň na chvilku zrychlit, pokud nevyčerpáte zásobu energie, která se ale opět obnovuje.

<<  [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)