HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - film (15)


Choko-lada - je to čokoláda? Choko-lada - je to čokoláda?
(flash / film / 4460  zobrazen / oblbenost 64%)

Polský autor a tvůrce freeware Maciej Lamberski vám už určitě není tak zcela neznámým pojmem, přesto si dovolím vám o něm něco říci. I když tvorba online her není tím jeho pravým hobby, přesto si rád sem tam odskočí i do tohoto žánru a to zřejmě a očividně proto, aby se alespoň na chvíli odpoutal od tvorby svých freeware a přišel na jiné myšlenky a pobavil zároveň vás i sebe. Jeho online hry však nejsou těmito hrami v tom pravém slova smyslu, jedná se totiž o filmečky, které jsou ve skutečnosti kreslenými vtipy. Říká se, že dobrý vtip nemůže nikdy nikoho urazit, takže se tady o tom můžete přesvědčit na vlastní oči. Podobných veselých vtipů byste na jeho homepage nalezli více, za každým se pak skrývá ironická pointa. Jak jsem již ale řekla, jeho hlavním koníčkem jsou freeware a to velice nápadité a povedené, takže vám slibuji, že už hnedle od zítřka vám začneme nabízet ke stažení, ale samozřejmě především i k zahrání sérii jeho vybraných freeware, takže už teď se můžete těšit.

CTD 2 - ničivá síla CTD 2 - ničivá síla
(flash / film / 4329  zobrazen / oblbenost 64%)

Předem upozorňuji na skutečnost, že se nejedná o on-line, či freeware v tom pravém slova smyslu, spustíte si totiž pouze filmeček, ale docela vydařený. Na ovládací liště si můžete navolit několik variant, do jakého prostředí robotka na pojízdném křesle pošlete. Kliknete pouze na „Start“ a už se robot rozjede, aby svoji pouť neslavně zakončil. Nemá totiž žádnou šanci přežít a vždycky dopadne, jako onen příslovečný „hubkař“. No neprozradím, jaké všechny neslavné konce ho očekávají, snad jen tolik, že v jedné z možných variant nastavení zakončí po nárazu svůj neslavný let slonovi v zadku a představte si, že dokonce slonovi modrému, nemyslím si ale, že by to bylo o to příjemnější. :-)

Europe and Italy - Italie se porovnává Europe and Italy - Italie se porovnává
(flash / film / 3458  zobrazen / oblbenost 64%)

Evropa je téměř celá spojená a všechny státy by se měly mít stejně. Že by se i stejně chovali obyvatelé všech zemí, sdružených do EU? Tento film jasně ukazuje, jak vidí Italové sami sebe při porovnání s obyvateli ostatních členských států, že na tom nejsou vůbec dobře, uvidíte sami. Jakpak asi by v takovém porovnání dopadli občané naší republiky? Nejsme na tom ještě hůř, než Italové?

Yes & No - Dopravní předpisy Yes & No - Dopravní předpisy
(flash / film / 4073  zobrazen / oblbenost 64%)

Dopravní předpisy se musí na 100% dodržovat. Jakmile je přestanete ctít, může se přihodit mnoho věcí a to začínaje pokutou přes malé škrábance na autě, až po velké bouračky. Teď tu máme jeden filmeček, který Vám ukáže, jak je nutné je dodržovat, anebo ne???

Valentines Day Dange - Dárek na Valentýna Valentines Day Dange - Dárek na Valentýna
(flash / film / 3889  zobrazen / oblbenost 64%)

Svátek svatého Valentýna se u nás stává každý rok populárnější a tak zde máte inspiraci jak svojí dívku ohromit a dát jí tak najevo jak moc jí máte rádi. Nevím však jestli to opravdu každá dívka ocení tak jak by jste si představovali :)).

<<  [ 1 ] [ 2 ]

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)