HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

ONLINE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HerníSvět.cz
Setřídit online hry podle:  názvu    datumu    oblíbenosti    počtu zobrazení   

Online hry - akční (987)


Tree Fender - ochránce stromů Tree Fender - ochránce stromů
(flash / akční / 2405  zobrazení / oblíbenost 64%)

Hra „Tree Fender“ je skutečně velice kvalitní hra, která již na první pohled zaujme propracovanou grafikou, která se autorům vydařila stejně tak, jako samotný námět hry. Tempo hry je na tak vysoké úrovni, že vás po chvíli začne přecházet váš zrak. Jediné, co musíte ve hře dělat, je ničit nepřátele, kteří se snaží poškodit a totálně zlikvidovat vámi chráněný strom. Za zlikvidované útočníky potom získáváte body, které můžete následně využít na postavení dalších vašich pomocníků. Mezi ty nejlepší patří zmražení, které útočníka zpomalí a vy ho tak snadněji zabijete. Pohybujte se kolem magické dřeviny, a nedovolte, aby se důsledkem útoků nepřátelských Golemů urostlý a zelený strom v plném rozkvětu jeho životních sil, změnil na uschlou a nevzhlednou dřevinu bez jakýchkoliv známek života, byla by ho totiž skutečně veliká škoda.

Penguins Attack 3 - tučňáci útočí Penguins Attack 3 - tučňáci útočí
(flash / akční / 2484  zobrazení / oblíbenost 62%)

Tučňáčky jistě znáte z různých her jako milá a přítulná zvířátka. Ale tady panovační a útočící tučňáci, jejichž cílem není nic jiného, než ovládnutí celé naší Modré planety a zotročení veškerého jejího obyvatelstva, jsou hlavními, avšak zápornými hrdiny hry „Penguins Attack 3“. Postavte se proto fanatickým ptákům na odpor a snažte se jim stůj, co stůj zabránit v realizaci jejich zvrhlých dobyvatelských choutek. Stavějte tudíž na herní plochu obranné věže s různě účinnými zbraněmi, postupně zvyšujte jejich destrukční potenciál a postarejte se, aby pokud možno ani jeden zfanatizovaný agresor neprošel celým územím až na konec. Dokážete tedy v dnešní hře odolat útokům armádě tučňáků celých patnáct levelů, nebo naopak v roli posledních statečných obránců, bránících naši planetu před dobyvačnými touhami ptáků, totálně zklamete?

Scrap Metal Heroes - souboj robotů Scrap Metal Heroes - souboj robotů
(flash / akční / 2807  zobrazení / oblíbenost 65%)

Dnešní bojová hra se odehrává v daleké budoucnosti, kdy bude na planetě Zemi již většina věcí zcela automatizována. Veškeré práce budou provádět supermoderní roboti, kteří se vyrábějí v obřích továrnách, jednu takovouto továrnu vlastní hlavní hrdinka této hry, která je ze strany zprofanované vlády vystavena brutálnímu násilí. Jestliže nezačne vyrábět roboty, kteří se pustí do zabíjení lidí, pak bude její továrna zrušena a ona zlikvidována. Majitelka továrny tuto nabídku odmítla, ale vystavila se tak hrozbě porážky. Na její území jsou totiž vysílány stále větší a silnější jednotky robotických zabijáků, kteří likvidují vše, co jim přijde do cesty. Vyberte si některou z misí a zkuste se ubránit svoje území. Bojová flash hra „Scrap Metal Heroes“ vám určitě nedá pokoje, dokud se vám hru nepodaří dohrát až do úplného vítězného konce.

Tesla - vynálezcova věž pod palbou Tesla - vynálezcova věž pod palbou
(flash / akční / 2777  zobrazení / oblíbenost 68%)

Celosvětově proslulý vynálezce a vědec Nikola Tesla se tady ocitá v nebezpečí. Technickému pokroku nepřející sokové se rozhodli jeho elektrickou věž zlikvidovat. Tesla však neprodá svou kůži lacino a rozhodne se jednou provždy se soky zatočit. Vžijte se tedy nyní do jeho role a postavte se armádě tmářů na odpor. Ničte všechny příslušníky všech složek nepřátelské armády, jako pěšáky, tankisty i letadla pomocí ničivého potenciálu všemocné elektřiny a bez milosti je spalte na škvarek. Budete však muset prokázat dostatečnou rychlost, protože protivníci jsou skutečně v obrovské přesile. Po každé odražené vlně nepřátel si můžete za vámi vydělané peníze opravit vaše poškozená obranná zařízení a vylepšit jejich účinnost. Nyní už tudíž neváhejte ani sekundu a udělejte ve hře z nepřátelských vojáků hromádky popela.

Cactus McCoy - lupič na útěku Cactus McCoy - lupič na útěku
(flash / akční / 3069  zobrazení / oblíbenost 65%)

Kaktus McCoy bal totiž prachsprostý zločinec, který se při jednom ze svých přepadení banky dostal do problémů a musel se proto schovat v tajuplné temné jeskyni. V ní však objevil zvláštní, podivuhodně zářící kaktus, který se rozhodl, protože už měl hlad, sníst. Toto jeho rozhodnutí se mu však stalo osudným, protože proměnilo jeho tělo napůl v kaktus a napůl v člověka. Nyní ve své nové podobě budete muset v dnešní hře „Cactus McCoy“ utíkat před zákonem a buďte si jistí, že se nikde neschováte, protože vaši součastnou podobu není možné si s někým splést. McCoy se tudíž proměnil v kaktus díky starověkému prokletí kaktusových trnů. Jeho posláním je vrátit poklad zpět na místo, na které patří. Pokud neuspěje, bude pokračovat, dokud kletba nezmizí. Budete běhat, skákat a razit si cestu vpřed přes spousty nepřátel.

Thug- zločinec zabiják Thug- zločinec zabiják
(flash / akční / 2512  zobrazení / oblíbenost 64%)

Ve hře, plné potoků krve a zabíjení a názvem „Thug“ na vás čeká hodně ostrá válka pouličních banditů, ve které samozřejmě sehrajete roli hlavního hrdiny právě vy. Ukažte, že jste ten nejdrsnější chlapík z lidského podsvětí a postavte se sami se zbraní v ruce obrovské přesile surových chuligánů. Procházejte nebezpečnými ulicemi města, do kterých se počestní občané bojí jenom nakouknout, a postarejte se o to, aby každý gangster, který bude mít tu odvahu se vám postavit do cesty, skončil po setkání s vámi v kalužích vlastní krve. Na začátku hry máte k dispozici pouze dýku a střelnou zbraň, tedy pistoli. Jak budete postupovat vpřed, budete moci na ulici sebrat účinnější zbraně, které vám budou nápomocny při likvidaci gangsterů. V ghettu zvítězí zbraně a rychlost, takže střílejte do všech gangsterů ve hře o sto šest.

Savages - souboj divochů Savages - souboj divochů
(flash / akční / 2779  zobrazení / oblíbenost 63%)

V této hře „Savages“, přeloženo do češtiny „Divoši“, na vás čeká zajímavý lučištnický souboj dvou divochů na ostrově, osídleném tamním domorodým kmenem Křováků. Budete se muset obrnit značnou dávkou trpělivosti a přesnosti. Zaměřit vašeho soupeře není vůbec jednoduchá záležitost. Šípem navíc v žádném případě nesmíte zasáhnout posvátný totem, který stojí mezi vámi a protivníkem. Připravte se, že ve hře budete střílet nejen klasickými šípy, ale i zcela podivnou municí, jakou je například želva. Vyberte si vašeho hrdinu a taktéž se rozhodněte, zdali hodláte hrát proti počítači, nebo jestli dáte přednost skutečnému, tedy živému protihráči. Možnost, že hru mohou hrát i dva hráči současně na jednom počítači, tak hře přidává na zajímavosti, a jistě rádi zjistíte, zda máte lepší schopnosti a odhad, nežli váš protihráč.

Canary - dobrodružná cesta Vesmírem     Canary - dobrodružná cesta Vesmírem
(flash / akční / 2477  zobrazení / oblíbenost 66%)

V dnešní dobrodružné hře se vydáte na obtížnou a velice nebezpečnou vesmírnou misi. Vše bude hodně složité, protože nemáte k dispozici žádnou vesmírnou loď a můžete se tudíž pohybovat pouze malého raketového motorku, který máte připevněný na zádech. Musíte se pokoušet bezpečně se dostat skrz vám nepřátelskou planetu, kde na vás číhá nejen spousta vesmírných cizinců, ale i až neuvěřitelně prapodivných fyzikálních zákonů, které naprosto neodpovídají realitě, jak ji znáte ze své rodné planety. Vaší jedinou zbraní je velmi účinný laser, kterým dokážete odřezávat skály a proklestit si cestu vpřed, také z ní střílíte nepřátelské bestie, a aktivujete bomby, které nastražily. Celé prostředí se stále posouvá a vaším úkolem je pořád postupovat dál. Pokud se ocitnete mimo hrací plochu, pak jste definitivně skončili.

Stone Ager - příběh z doby kamenné  Stone Ager - příběh z doby kamenné
(flash / akční / 3030  zobrazení / oblíbenost 63%)

Jistě si vzpomenete na historický film „Cesta do pravěku“, velice oblíbený zejména mezi mladšími diváky. Dnes vám tudíž nabízíme online hru s podobným námětem, s názvem „Stoneager“, v níž se ztotožníte s hlavním hrdinou hry, tedy s mladým pračlověkem Neandrtálcem. Byla to těžká doba, soustavný boj o přežití, pravěcí lidé museli s nasazením vlastního života bojovat s divokými zvířaty, ale i s ostatními Neandrtálci, kteří se je rovněž snažili pobít, neboť se nacházeli v jejich lovištích. Pravěký mladík se tak vydal na strastiplnou cestu a celé měsíce putoval a hledal látku, která by jeho tlupě zachránila život. Ve chvíli, kdy již podléhal depresi, vytryskla z nedaleké sopky láva, která se spojila s jinými látkami v železo. Právě to váš hrdina hledal a teď se může vydat zpět ke své smečce, na cestě je zase pro něj nebezpečno.

Olgoj Chorchoj - obří červ lidožrout    Olgoj Chorchoj - obří červ lidožrout
(flash / akční / 3460  zobrazení / oblíbenost 63%)

Podle jedné hrůzné legendy žije prý v poušti Gobi obrovský přerostlý červ jménem Olgoj Chorchoj, který se živí pouze lidským masem. Tato bestie prý měří dokonce několik metrů a pohybuje se neuvěřitelnou rychlostí. Lidé i v současnosti mají z tohoto dravce panickou hrůzu, takže se snaží místům, kde byl Olgoj Chorchoj dříve spatřen, vyhýbat. Vžijte se do role této červí bestie a vydejte se na krutý lov. V každé lokaci této hry musíte nasytit hladové monstrum, které na lidi útočí zásadně z podzemí. V každém následujícím levelu tak bude Olgoj Chorchoj požadovat stále více potravy, takže se budete muset pořádně ohánět, aby se vám nastavené limity podařilo splnit. V pravém dolním rohu obrazovky máte zvýrazněnou linii, kterou je potřeba překročit, aby váš červ nezemřel hlady, snažte se zapsat bodovým ziskem mezi nejlepší hráče.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)