HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
8 Battle Mechs - souboj robotů.
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Laser Cannon 2 - s laserem na příšery Laser Cannon 2 - s laserem na příšery
(flash / akn / 2862  zobrazen / oblbenost 63%)

V této logické hře „Laser Cannon 2“ je vaším úkolem za pomoci laserového děla změnit v hromádku popela všechny odporné ježaté bestie, kterými se to na hrací ploše doslova jen hemží. Můžete pohybovat vaší razantní zbraní směrem nahoru a dolů, poté střílet do zábran a elektrických koulí a snažte se přijít na způsob, jak s co nejmenším počtem střel, zlikvidovat všechny hnusné bestie v každé lokaci, jen tak postoupíte dál. Destruktivní razanci účinek vaší zbraně a jejích střel posílíte tak, že sestřelíte napřed zdroj energie a poté při střelbě přidržíte déle levé tlačítko myši. První herní kola vám mohou připadat až příliš jednoduchá, s postupem do vyšších levelů budete muset směr střel promýšlet a využívat i odrazu, abyste se dokázali zbavit všech příšer. Čeká na vás třicet levelů, po ukončení hry se lze zapsat do tabulky vítězů.

Ballon Pets - zvířátka na balóncích     Ballon Pets - zvířátka na balóncích
(flash / akn / 2757  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní zábavné hře je nutno prokázat dobrou mušku a skvělý postřeh. Budete muset střílet z kanónu do balónků, na kterých visí pejsek a kočička a vámi vystřelená dělová koule jim musí pomoci na jejich místa. Na hrací ploše se bude vždy nalézat jedna roztomilá kočička a jeden smutný pejsek. Kočičku musíte dopravit do krabice s obrázkem rybí kostry, psa zase do krabice, na které je namalována kost. První levely vám jistě půjdou docela lehce a nebudete s řešením mít žádné problémy, další kola ale už nebudou vůbec žádnou hračkou, takže se při jejich plnění budete muset předem pořádně zamyslet, přesnou střelu totiž musíte samozřejmě doplnit také správným úsudkem. Některé výstřely tak musí přijít v pravý okamžik, aby spustily mechanismus, který vás přesune do dalšího kola a čeká na vás celkem dvacet různorodých lokací.

Orcs Attack - kosatka útočí Orcs Attack - kosatka útočí
(flash / akn / 4252  zobrazen / oblbenost 63%)

„Orcs Attacků je skutečně výborná strategická hra, v níž se tentokráte postavíte na stranu zla. Rozzuření skřeti se dnes rozhodli dobýt všechny okolí lidské hrady v okolí a vaším úkolem bude jim v tom vydatně pomáhat. Ovládat tedy budete velice ničivou zbraň, která bojuje na principu katapultu, nebo chcete-li obřího kanónu. V každém kole máte zadaný počet obrovských balvanů, které budete vystřelovat z vašeho kanónu, je však nutné pořádně zamířit. Svými výstřely musíte zlikvidovat všechny osoby, které se vám postavily na odpor. Některé lokace projdete lehce, neboť nejsou zdaleka obtížná, jiné jsou naopak až neuvěřitelně těžká, takže budete muset prokázat znalosti dělostřelce. Online hra „Orcs Attack“ je skutečně chytlavou hrou, takže se určitěě velmi dobře pobavíte, čeká na vás tak celkem dvacet pět hezkých levelů.

Zippy Fish - dravá ryba Zippy Fish - dravá ryba
(flash / akn / 3374  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Zippy Fish“ se proměníte v predátora mořských hlubin a budete požírat ryby, které jsou menší než vy. Tak postupem času budete růst a mezi mořskými korály si budete moci troufnout i na stále větší dravce, kteří by vás před tím slupli jako jednohubku. Delší dobu však potrvá, než vyrostete do pořádné velikosti, při kterých vám nebude hrozit žádné velké nebezpečí od ostatních dravých ryb. Při lovu se stále musíte vyhýbat větším rybám, které se budou v okolí také potulovat. Sebe, jako predátora, ovládáte za pomoci počítačové myši, kdy klikáním na levé tlačítko myši získáváte hybnou sílu a pohybem myši nastavujete směr, kterým bude váš oranžový dravec plavat. Následující level bude vždy o něco obtížnější, takže si budete muset dávat pozor na to, kam poplavete a koho si hodláte v zápětí vybrat, jako potravu.

Pep The Dragon - průbojný dráček    Pep The Dragon - průbojný dráček
(flash / akn / 4295  zobrazen / oblbenost 62%)

Hlavním hrdinou této hry je velice roztomilý dráček, kterému zlomyslný skřet Pholon unesl kamaráda Josyho. S velikou pravděpodobností se skřet ukrývá v temné jeskyni, kde nebude možno lehké přežití. Vydejte se na dobrodružnou cestu, na níž budete muset likvidovat všechny vaše nepřátele, kteří budou usilovat o váš život. Sbírejte také všechna kouzla, která vám v závěrečném levelu budou zapotřebí. Postavíte se totiž v souboji proti zlu, kterým je silný Boss Pán temnot. Toho musíte porazit, neboť jen jeho porážka vám umožní vrátit se společně se svým přítelem Josym vrátit zpět do rodného kraje. Hra „Pep The Dragon“ má velmi dobrou hratelnost, spád a různorodé herní lokace, takže se při ní budete jistě dobře bavit. V cestě za úspěchem vám bude stát mnoho nástrah, buďte tedy velmi obezřetní a předvídaví.

Captain Crash - živá střela Captain Crash - živá střela
(flash / akn / 2602  zobrazen / oblbenost 64%)

Captain Crash, to je skutečně srdnatý hrdina, který inklinuje k adrenalinovému sportu, pokud se jeho počínání vůbec sportem lze nazvat. Nechává se totiž vystřelovat z kanónu a poté letí vzduchem se snahou doletět co nejdále. Během letu se bude snažit vy, kteří jeho let ovládáte, sebrat co nejvíce ve vzduchu umístěných bankovek, za které pak nakupuje různá vylepšení, která potom kladně ovlivňují délku jeho následovných pokusů. Na jeho vzdušné pouti mu však jeho let znepříjemňují a zpomalují překážky v podobě velkých balvanů a olejových skvrn, avšak je zde i trampolína a výbušné sudy, které jeho let naopak prodlužují. Staňte se tedy na chvíli riskujícím dobrodruhem, s rozvahou vyměřte optimální náměr děla, maximální razanci výstřelu a pak už jen napjatě sledujte, jak daleko se kapitánovi podaří až doletět.

Saturday Night Bloodfest - noc plná krve Saturday Night Bloodfest - noc plná krve
(flash / akn / 2522  zobrazen / oblbenost 65%)

Ve hře, plné potoků krve, s přiléhavým názvem „Saturday Night Bloodfest“ budete muset uhájit svůj drahocenný život před agresivními nepřáteli, kteří na vás útočí basebalovými pálkami. Pohybujte se čile po herním územní, a jakmile se ze dveří začne na vás hrnout houfec pálkařů, bez milosti je začněte kropit salvami střel z vaší razantní střelné zbraně. Dokážete se o svůj život bít jako lev a vydržíte odrážet stále intenzivnější útoky vašich nepřátel, nebo naopak zcela selžete a nepřátelé vás doslova umlátí pálkami? Nezapomeňte na herním poli sbírat všemožné bonusy, které se občas objevují. Za každého zastřeleného nepřítele získáte body k dobru, a jakmile tak nastřádáte dostatečné množství bodů, bude vám umožněno ve hře vyměnit vaše míň razantní zbraně za účinnější s větší kadencí, též s většími zásobníky pro munici.

Mutant Hamsters - zmutovaní křečci Mutant Hamsters - zmutovaní křečci
(flash / akn / 3451  zobrazen / oblbenost 60%)

V dnešní, skutečně velice chytlavé střílečce s názvem „Mutant Hamsters“ se budete muset vypořádat se záludnými nepřátelskými křečky, které si vás berou na mušku. Tito zmutovaní hlodavci neustále ztěžují váš postup přes místnosti tím, že po vás házejí vás zraňující brambory. Pakliže tedy spatříte kdekoliv na herním území křečka, ihned jej bez milosti skolte dobře mířenou střelou z vaší razantní zbraně. Pokud nebudete dostatečně pohotoví, hlodavec-zabiják po vás mrskne bramborou, jestliže vás brambora trefí, přijdete o život. Svou kůži však můžete na poslední chvíli ještě zachránit tak, že dokážete bramboru sestřelit i v průběhu letu. Kromě střelby na křečky nezapomínejte rozstřelovat krabice, ve kterých se skrývají drahocenné životy, s jejichž pomocí se tak ve hře „Mutant Hamsters“ dokážete dostat o kus vpřed.

Im the Man - útěk před Zombiemi Im the Man - útěk před Zombiemi
(flash / akn / 3331  zobrazen / oblbenost 63%)

Nastala hromadná invaze krvelačných Zombií, a budete to vy, kdo budete muset před nimi brát „do zaječí“. Hlavní hrdina této vskutku velice zábavné online hry nevede zatím nijak vzrušující život. Každý den po příchodu z práce si pustí televizi a pozorně se dívá na všechno, co v televizi dávají. Jednoho dne se ale všechno během okamžiku změní. Ze zpráv se totiž dozví o tom, že se velké množství lidí nakazilo zhoubným virusem, který z nich dělá oživlé mrtvoly, tedy Zombie. Ty však ke svému životu nutně potřebují lidskou krev. Zombie se tudíž rozběhnou po celé zemi, a snaží se vysát krev ze všech lidí. Posledním žijícím člověkem je i váš hrdina, který je ale ozbrojen a může se tedy bránit. Dejte se tedy na divoký útěk před vás stíhajícími Zombiemi. Po skončení každého kola si můžete koupit razantnější zbraně.

Birdish Petroleum - ptačí válka s těžaři Birdish Petroleum - ptačí válka s těžaři
(flash / akn / 3159  zobrazen / oblbenost 62%)

Čtveřice rozlícených ptáků, kteří jsou hlavními hrdiny dnešní zábavné hry „Birdish Petroleum“, si žila v pohodě na malebném ostrůvku uprostřed blankytného oceánu. Jejich bezstarostnou selanku však jednoho dne ukončila těžební společnost, která začala v oceánu nedaleko ostrova těžit ropu. Čtyři pestrobarevní ptáčci se s touto novou situací nehodlají smířit a je připravena udělat vše pro to, aby bezohledné těžaře bez milosti a jednou navždy vyhnali pryč od břehů jejich domovského ostrova. Každý z různobarevných ptáčků disponuje jednou se speciální schopností, která se mu při snahách o likvidaci těžebních lodí mimořádně hodí. Na začátku každého levelu této dnešní hry nejprve správně posuďte situaci, která panuje na hracím území a postarejte se pokaždé o potopení všech lodí a veškerých ostatních těžařských zařízení.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)