HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Legends of Kong - Jimmovo dobrodružství Legends of Kong - Jimmovo dobrodružství
(flash / akn / 8221  zobrazen / oblbenost 64%)

Vydařená bojová hra rozhodně nadchne všechny příznivce bojových her. Hlavní hrdina napínavé hry jménem Jimmy je vyslán svým šéfem, zámožným zbrojařským magnátem, do vzdálené továrny na zbraně, ve které došlo k nepokojům a zaměstnanecké blokádě. Jimmy má za úkol tam situaci zklidnit a donutit zaměstnance k rozumu. Záhy po jeho příchodu však zjistí, že se tam odehrává docelaa něco jiného. Tajemné příšerné síly totiž ovládly myšlení všech zaměstnanců, kteří teď připomínají chodící mrtvoly, tedy Zombie, které útočí na každého nepřítele, tím největším nebezpečím je pro ně Jimmy. Dejte se tedy do nebojácného boje s drtivou přesilou, která usiluje zuřivě o váš život, a zjistěte, co je opravdovou příčinou této nastálé hrůzostrašné situace. Tato skvělá hra vás zaujme a určitě vás též pobaví.

Puppet Wars - souboj loutek Puppet Wars - souboj loutek
(flash / akn / 6926  zobrazen / oblbenost 63%)

I vzájemné vztahy mezi loutkami mohou být vyhroceny na ostří nože, o čemž vás přesvědčí tato bojová hra. Stanete se loutkou zabijákem a v soubojích na život a na smrt porazte všechny protivníky, které ovládá váš počítač. Přesvědčte se o vašich bojových scopnostech a probijte se až do posledního, tedy dvanáctého levelu, kde na vás už netrpělivě čeká závěrečný Boss. Na vaše soupeře pak útočte ve chvílích, kdy se nechráněná část nepřítelova trupu nachází v dosahu vašich čepelí. Nenechte se zatlačit do koutů, protože tam jste téměř bezbranní a nepřítek se vám lehce dostane „na kobylku“. Snažte se proto bojovat takticky, vítězství si ve hře „Puppet Wars“ zaručíte tím, že vždy zaútočíte v tu nejsprávnější chvíli. Nepobíhejte po bojišti bezhlavě, ale využijte logicky ty nejvhodnější chvíle na soka zaútočiti, zranit a zabít.

Penguin Destroyer - likvidátor tučňáků  Penguin Destroyer - likvidátor tučňáků
(flash / akn / 2790  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní, tak dosti brutální hře, se vžijete do role střelce z kanónu a vaším cílem bude likvidace tučňáků. Nevím, co tato milá zvířátka autorům her udělala, že si je berou velmi často jako cíl jejich likvace, no je tomu tak. Pečlivě vyměřte optimální náměr kanónu, pozorně zvolte správnou razanci střely a pak sledujte, jakou škodu dokáže napáchat granát na ubohých tučňácích. Pakliže se domníváte, že časová prodleva mezi vystřelením granátu a jeho explozí je příliš dlouhá, upravte dobu jejího trvání v levé dolní části obrazovky. Rovněž využívejte odraz, protože někteří opeřenci jsou na herním poli umístěni na takovém místě, že jedinou možnost, jak je skolit, je právě využití odrazu. Ve hře na vás čeká třicet levelů různé obtížnosti, takže teď tedy nepromeškejte ani chviličku a s vervou se pusťte do likvidace ubohých tučňáčků.

Skull Hunter - lovcem lebek Skull Hunter - lovcem lebek
(flash / akn / 3453  zobrazen / oblbenost 64%)

V této akční střílečce se ocitnete v roli střelce z katapultu, který bude muset ničit dobře se chránící kostlivce v celkových třiceti levelech. Budete tudíž muset ukázat, že se ničeho jen tak nezaleknete a máte navíc výbornou mušku a skvělý úsudek i odhad. Kostlivci se nacházejí na všemožných místech a různě krytí, v prvních kolech se nebudou ani příliš ukrývat, ale postupem času počnou vyhledávat stále rafinovanější a odolnější skrýše, takže jejich likvidace nebude zas tak zcela jednoduchá. Po úspěšném skončení každého levelu můžete získané body vyměnit za vylepšení vašeho bojového arzenálu, takže se váš katapult brzy stane skutečnou zbraní hromadného ničení, samozřejmě, že pro kostlivce. Využívejte všech předmětů, nacházejících se na hrací ploše, někdy je totiž naprosto nemožné, zasáhnouti kostlivce pouze pomocí šípů.

Caddafi Land - Kadáfi na útěku Caddafi Land - Kadáfi na útěku
(flash / akn / 2955  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je vám již známo, jak to s bývalým libyjským vůdce Kaddáfím dopadlo. Tato online hra „Kaddáfí Land“ si ale zahrává s teorií, dle které tento krutovládce uprchl svým pronásledovatelům a poté se vydal na nebezpečnou cestu do jeho sídla v Tripolisu. Cestou si to však chce vyřídit se všemi odpůrci, kteří mu šli po krku. Tato dobrodružná hra se vám představí skvělou hratelností, která vás naprosto „vcucne do děje“. Pokračujte po herní ploše, pobíjejte všechny nepřátele a sbírejte tajné dokumenty, které by měly dokázat vaši nevinu před západními mocnostmi. Jak už tomu ale bývá, záporný hrdina musí tedy čelit obrovské přesile agresorů. Hra „Kaddáffí Land“ na vás tudíž zavede do rozpálené libyjské pouště, kudy si chce dnes již mrtvý diktátor prostřílet cestu do jeho residence, vaším úkolem tedy je mu v tomto pomáhat.

Solar Flare - vesmírná válka Solar Flare - vesmírná válka
(flash / akn / 3218  zobrazen / oblbenost 65%)

Ocitnete se tedy v malé kosmické lodi a vydáte se na nekonečnou pouť Vesmírem. V každém kole budete muset zlikvidovat určitý, přesně stanovený počet nebezpečných vesmírných meteoritů a likvidačních bomb. Sem tam se na hrací ploše objeví i nějaké ty bonusy, přidávající vaší lodi energii, střelivo, razantnější zbraně a ochranné štíty. Nepřátelských elementů bude ovšem s postupem do dalších kol přibývat, bránit vaši loď můžete též pomocí aktivace štítů. Totéž platí i o množství střeliva, střílejte proto jen tak zvaně na jistotu, neboť zůstat mezi takovým množstvím nepřátel bez munice, je jistá a neodvratná sebevražda. Ne že by hra byla propadákem, ale také rozhodně není ničím převratným ve tvorbě freeware s námětem kosmických stříleček. Co se ve hře změní, jsou pouze počty nepřátel, jinak všechna prostředí jsou totožná.

Madpet Rocketpet - vyleťte co nejvýše Madpet Rocketpet - vyleťte co nejvýše
(flash / akn / 2487  zobrazen / oblbenost 64%)

Autoři hry „Madpet Rocketpet“ tady přišli se zajímavým nápadem, kdy hlavního hrdinu, podivného panáčka s raketovým motorkem na zádech, neovládáme přímo, ale ukazujete mu, kam a kdy se má přesunout. Cílem hry je dostat popsaným způsobem tuto komickou figurku co nejvýše, což ovšem ani zdaleka není tak vůbec jednoduché. Panáček musí sbírat zlaté hvězdičky, za což získáváte body k dobru, občas se objeví i modrá hvězdička, kterou je nutné sebrat pro doplnění hnací energie. Pokud tak neučiníte, panáček přestane stoupat výš a nakonec vybuchne. Do cesty se vám ale staví různé smrtící překážky, jakými jsou bomby, miny a rakety, těmto je nutné se stále vyhýbat, jinak rovněž skončíte. Tak copak, jak vysoko se s panáčkem dostanete? Jestli hodně vysoko, potom se můžete zapsat i do výsledné tabulky vaším jménem.

Delivery Man - souboj v rozvalinách     Delivery Man - souboj v rozvalinách
(flash / akn / 2423  zobrazen / oblbenost 64%)

Chytlavá střílečka „Delivery Man“ je hrou, kterou vám mohu skutečně jen vřele doporučit. Hra vás přenese se do post apokalyptického světa, ve kterém se velkoměsta proměnila v hromadu rozvalin. Jakmile tedy usednete do pohodlného sedadla na střeše vozu, který se automaticky řítí velikou rychlostí zmíněnými sutinami a městskými rozvalinami, potom nemilosrdně střílejte do všech nepřátelských protivníků, kteří na vás stále utočí ve snaze připravit vás o to nejcennější, co máte, tedy o váš život. Jakmile se k vám přiblíží nějaký ten záškodník, okamžitě jej začněte častovat dávkami dobře mířených střel, dokud se vám ho nepodaří sprovodit ze světa. Za každého zastřeleného nepřítele přibude na vaše konto finanční bonus. Jestliže se vám v každém levelu hry podaří dostat až do samotného cíle, dostanete možnost za získané peníze vylepšit vaše vybavení nákupem lepších zbraní a jiných zvýhodňujících vylepšení ve virtuálním obchodě.

Monster Island - souboj monster Monster Island - souboj monster
(flash / akn / 3146  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve skutečně zdařilé hře, nazvané jako „Monster Island“ se ocitnete téměř na strašidelném a tajuplném ostrově, na němž se ztotožníte s velice sympatickým, do žluta zbarveným panáčkem s čepicí s bambulkou na hlavě a budete se moci pokoušet celé hrací území vyčistit od všech modrých nepřátel, kteří se na vás zlomyslně šklebí a dokonce i vyplazují jazyk. Nezanedbatelnou pomocí v soubojích s těmito protivníky vám budou poskytovat vámi vystřelované koule a malí pomocníci, koule budete po modrých neřádech tvrdě vystřelovat. Čiňte se tedy tak, aby na konci každého z čtyřiceti osmi kol, nezůstal ani jeden z modrých nepřátel. Každá z vašich pomocníků má jiné vlastnosti, což doceníte zejména ve vyšších herních levelech, takže vždy pečlivě rozmýšlejte, kterého pomocníka pro hod využijete. Berte na vědomí, že ve hře máte k dispozici vždy jen omezeným počet střel, takže miřte přesně a volte si ty správné pomocníky.

Hungry Frog - hladový žabožrout Hungry Frog - hladový žabožrout
(flash / akn / 2329  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou této zdařilé legrácky, je věčně nenažraný sympatický žabák s velice mlsným, dlouhým a hbitým jazýčkem. Ztotožněte se tedy s tímto žabím žroutem, posaďte se na kus tlejícího klacku, který se nachází se ve výhodném místě na pokraji rybníčku a pokoušejte se ulovit co nejvíce poletujících hmyzích pochoutek, kterými se to nad vodní hladinou jen hemží. Mějte však na paměti, že nad rybníkem se vyskytuje i všelijaká havěť a ne všechen hmyz lze považovat za poživatelnou lahůdku. Následkem pozření některých much vám například několik sekund jazyk vystřelovat našišato, slupnou hmyzí kořist tak bude obtížnější. V každém z časově limitovaných kol totiž musíte ulovit dostatečný počet hmyzu. Existuje hmyz, po jejichž slupnutí žabákovy schopnosti vzrostou, nejezte jedovaté pavouky, před nimiž musíte uskakovat.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)