HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Portal Panic - panika v portálu Portal Panic - panika v portálu
(flash / akn / 2815  zobrazen / oblbenost 64%)

Akční hra, nazvaná „Portal Panic“, rozhodně potěší všechny hráče, kteří si libují v akčních hrách s rychlým spádem a chytrou zápletkou. Hlavní hrdina hry, která je situována do daleké budoucnosti, musí najít své přátele, kteří byli uneseni teroristickou organizací a jsou jejími rukojmími. Potíž spočívá v tom, že se teroristé skrývají v jiném časovém prostoru, do kterého se může hrdina dostat jenom přes mnoho portálů. Poskakujte proto s hlavním hrdinou po hrací ploše a hledejte jednotlivé brány, které vás převedou do dalšího prostoru, ve kterém by se mohli skrývat zmínění teroristé. Hra se jeví jako velice svižná, velmi dobře hratelná, jen buďte ve střehu, banditi na vás čekají doslova za každým rohem. Hra je navíc velice chytlavá, na některých místech se sama ukládá a patří do kategorie her, které se hned tak rychle neomrzí.

Splatter Bugs - ničte radioaktivní hmyz Splatter Bugs - ničte radioaktivní hmyz
(flash / akn / 2907  zobrazen / oblbenost 64%)

V této, vskutku vydařené akční hře, nazvané „Splatter Bugs“, na vás čeká velice nepříjemná bitva na život a na smrt s velice agresivním radiací zmutovaným létajícím hmyzem. Nalétávající hmyzí nepřátelé s nenasytným sosáčkem si totiž na černé skládce uprostřed hustého lesa pochutnali na radioaktivním odpadu, tak zmutovali a rozhodli se, že dají lidem za vyučenou. Proto nyní již ani chvíli nemeškejte a s vervou se pusťte do boje se zmutovanou hmyzí havětí. Likvidujte útočící hmyz pomocí elektrického výboje a nepřipusťte, aby vaši nepřátelé vlétli oknem do místnosti. Za každého zneškodněného nepřítele budete odměněni odpovídajícím finančním obnosem. Jakmile se vám podaří získat dostatečné množství peněz, budete si moci ve hře nakoupit různá vylepšení, která zvýší účinnost vaší zbraně, a též zlepší vaši obranu.

Jungle Wars - zlikvidujte všechny piráty Jungle Wars - zlikvidujte všechny piráty
(flash / akn / 3172  zobrazen / oblbenost 64%)

V této online hře, nazvané hře „Jungle Wars“, se ocitnete v zarostlé džungli, která se nachází na tajuplném ostrově uprostřed rozlehlého oceánu. Na tomto osamělém kousku souše, který je porostlý hustým tropickým porostem, se však nacházejí spousty krvelačných pirátů, od kterých musíte tento ostrůvek očistit. Čeká na vás celkem dvacet různých levelů, ve kterých musíte pomocí výbušných bomb zlikvidovat všechny korzáry. Mimo zmíněné bomby jiné zbraně nemáte, piráti se ukrývají na různých místech a mnohdy se i skrývají za přepážkami, takže musíte hodně přemýšlet, jak tento úkol splnit. Naštěstí vám pomáhají přátelé, se kterými si můžete bomby přehazovat, tak toho využívejte, neboť jen tak můžete být úspěšní. Pokud zlikvidujete všechny piráty, přecházíte do dalšího, ale již obtížnějšího kola.

Roly Poly Monsters - bombami na monstra Roly Poly Monsters - bombami na monstra
(flash / akn / 3608  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní vskutku chytlavá logická hříčka jistě pobaví všechny příznivce likvidování monster minami. Musíte velice chytře posunout nějaké objekty, tak rozbít překážku, nebo zasáhnout barel s benzínem. Hra sice obsahuje brutální prvky, ale tyto jsou skutečně legrační. Snažte se být tedy co nejpřesnější a nejvynalézavější. Pokud se vám některé kolo nepodaří splnit, pak stačí kliknout na políčko „Reset“ a začínáte kolo znovu. Jestliže se stanete králem této vynikající kratochvíle a podaří se vám úspěšně projít všech padesát levelů, můžete se sami nazvat skutečnými mistry podobných her. První level není nikterak obtížný, ale u druhého a dalších levelů, už se budete muset i hodně zamyslet nad tím, kam a jak správně bombu hodit, abyste se zbavili všech monster, jen po jejich zničení se vám totiž poté zpřístupní další level.

Sea Food And Shoot It - potápěč         Sea Food And Shoot It - potápěč
(flash / akn / 3098  zobrazen / oblbenost 65%)

V této skvělé online hře, nazvané „Sea-Food And Shoot It“, se ocitnete v roli potápěče pod vodní hladinou a potopíte se do temných hlubin oceánu, kde se chopte zbraně a hezky si zastřílejte! Bez milosti střílejte na všechna živá stvoření, co se pod hladinou vyskytují, palte, seč vám budou síly stačit, zároveň však berte na vědomí, že máte k dispozici pouze omezený počet nábojů, takže nemůžete střílet jen tak pánu bohu do oken. Pokud vám totiž náboje dojdou dříve, než dokážete v každém herním kole postřílet předepsaný minimální počet všech dravců, budete muset aktuální level této střílečky absolvovat znovu. Jakmile na hrací ploše spatříte rejnoka nebo chobotnici, vynaložte veškeré úsilí a zkušete jw zlikvidovat. Jestliže je trefíte, dostanete za každého z nich navíc patnáct, respektive dvacet pět drahocenných nábojů.

Arzea - malý kouzelník hledá rodiče Arzea - malý kouzelník hledá rodiče
(flash / akn / 3242  zobrazen / oblbenost 64%)

Výborná dobrodružná akční hopsačka s názvem „Arzea“ vám vypráví příběh malého kouzelníka, který se nechtěně ocitnul ve světě monster a netvorů. Jediným jeho přáním je dostat se zpět ke své milované rodině, což ale to nebude vůbec žádná procházka růžovým sadem. V cestě mu totiž překáží obrovské množství nástrah a nepřátel, kteří budou usilovat o jeho život. Nebojácnému kouzelníku pak nezbývá nic jiného, než se vypravit na nebezpečnou cestu, ve které je happy dobrý konec nejistý. Poskakujte po hrací ploše, sbírejte krystaly a kouzla, likvidujte pomocí ohnivé kouzelné hůlky všechny bestie, které vám přijdou do cesty, a snad se vám nakonec přece jen podaří uspět a najít vaše rodiče. Buďte však ve střehu, nebezpečí na vás číhá všude. Hra "Arzea" je velice vtipná hra, které vás určitě zaujme a dokonce i pobaví.

Alaskan Adversary - Aljašský protivník  Alaskan Adversary - Aljašský protivník
(flash / akn / 2988  zobrazen / oblbenost 65%)

Příběh této dnešní bojové hry byl umístěn na Aljašku, ale nemějte obavy, zima vám skutečně nebude. Bude tomu zrovna naopak, v soubojích se zahřejete tak, že se dokonce pěkně zpotíte, abyste si uchránili holý život. Vašimi nepřáteli, toužícími po vašem skalpu, budou Eskymáci, kteří vás berou jako nežádoucího cizince a vetřelce. Budete muset na každém kroku prokazovat, že jste schopní bojovníci a dokonale ovládáte vaši zbraň, jinak vaše šance na přežití je vskutku nulová. Mimo nepřátelských Eskymáků na vás číhají i jiná nebezpečí, například šílená jízda po namrzlém srázu v gumovém člunu, při které se musíte vyhýbat všem překážkám, zavazejícím vám v jízdě, jinak se rozmázněte jako štěnice a nezbude z vás ani mastný flek. Hra nepatří k těm méně obtížným, právě proto ale za zahrání stojí, užijte si to dobrodružství.

My Dinos and Me - bojujte s Dinosaury   My Dinos and Me - bojujte s Dinosaury
(flash / akn / 3798  zobrazen / oblbenost 64%)

Nápaditá online střílečka s názvem „My Dinos and Me“ vás zve do daleké budoucnosti do doby, kdy se na naší planetě provádějí pokusy s oživováním dinosaurů. Vědci se pokouší přivést zpět k životu prehistorické dinosaury. To se ale nelíbí mimozemským civilizacím, které dosud tyto pokusy sledovaly, takže nyní přešly do útoku a na výzkumná centra zaútočily. Vaším úkolem bude zničit všechny Ufouny a zachránit život mírumilovným dinosaurům, kteří se pohybují ve svých výbězích. Útočníci však jsou ale v obrovské přesile, takaje musíte bez milosti pobíjet. Můžete si měnit zbraně, pokud se vám podaří pobít všechny útočníky, musíte je vysát do kontejneru, aby se vašim dinosaurům dařilo lépe. Po skončení každého levelu si pak můžete dokoupit v obchodě razantnější zbraně, nebo další dinosaury, poté přejděte do následujícího kola.

Destroy all Monsters - zničte monstra   Destroy all Monsters - zničte monstra
(flash / akn / 3048  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve vskutku nápadité a vydařené hře, nazvané „Destroy All Monsters“, budete obsluhovat mohutné dělo a musíte ve všech kolech zničit všechna nepřátelská monstra na hracím poli, která se na vás výhrůžně šklebí. Na začátku každého levelu si dobře prohlédněte situaci na hrací ploše, zvolte optimální razanci i směr střely, vypalte z kanónu, potom již jen se zadostiučiněním sledujte, jak správně zamířená střela vybuchne přímo u monstra, zlikviduje ho a otevře vám tak postup do dalšího levelu. Počáteční levely se pro vás budou zřejmě jevit jako lehká, postupně se však na herní ploše objeví různé překážky a taktéž přibude i počet různých monster, takže budete muset o způsobu jejich likvidace mnohem více přemýšlet. Ve hře taktéž nezapomeňte ale vtipně využívat zvláštních vlastností předmětů, jež jsou též na hrací ploše.

Fortress Magnus - pevnost Magnus Fortress Magnus - pevnost Magnus
(flash / akn / 4027  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o velmi dobrou online „střílečku“ s názvem „Fortress Magnus“, která vás přenese do pohádkového světa fantazie, ve kterém bude vaším úkolem ubránit nebeské město, které bylo napadeno nepřátelskými roboty a jejich zvrhlými pomocníky. Máte k dispozici létající hrad, který je vyzbrojen od podlahy až ke střeše nejrůznějšími bojovými zbraněmi. Proti vám však budou nalétávat neustále odolnější a houževnatější houfy nesmiřitelných, kteří se vás budou snažit zlikvidovat. Občas se z oblohy snese rovněž půvabná princezna, kterou musíte se svým vzdušným hradem včas zachytit, nebo špatně dopadnete. Buďte soustavně v pohybu, vyhýbejte se soupeřovým střelám a snažte se, aby vaše střelba byla přesná. Po každém úspěšně zakončeném kole si vylepšete váš létající hrad za v boji získané penízky.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)