HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Kleine Castle -  Kleine a Archer Kleine Castle - Kleine a Archer
(flash / akn / 3392  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Kleine Castle“ pojednává o dvou srdnatých a statečných sourozencích, tedy o mladíka a jeho sestru, kteří se vydali na nebezpečnou a dobrodružnou cestu. Neohrožený bratr je velice zručným šermířem, v případě potřeby dokáže střílet i z kanónu, jeho sestra potom skvělým lučištníkem. Na své pouti se vzájemně doplňují a pomáhají jeden druhému, však ne nadarmo se říká, že ve „dvou se to lépe táhne“. Jedná se o velice dobrodružnou a vydařenou akční hříčku, která je po grafické a technické stránce na poměrně vysoké úrovni, je navíc i dokonale a věrohodně ozvučena. Budete procházet po hradu, kde na vás čekají spousty velice nebezpečných nepřátel, které musíte likvidovat, Nevyhnete se překážkám, zašplháte si po žebřících, budete skákat přes plošinky, při hře je zapotřebí si každý krok dobře promyslet.

Bounzy 2 - zákeřné Zombie útočí Bounzy 2 - zákeřné Zombie útočí
(flash / akn / 2685  zobrazen / oblbenost 64%)

Na naší matičce Zemi se opět usadily krvelačné Zombie, které ohrožují na Zemi veškerý život. Jedním z posledních přeživších, který má naději se jich zbavit a zachránit lidskou rasu, je nebojácný voják v penzi. Ten se neohroženě se zbraní v ruce pouští do střeleckého souboje, ve kterém proti němu stane velká přesila krvelačných oživlých Zombií. Vaším úkolem v této chytlavé online hře bude trefovat Zombie pistolí do hlavy a spotřebovat při tom co nejméně nábojů. Jejich počet je totiž omezený a počet výstřelů se navíc počítá do celkového skóre. Někdy budete muset využít odrazu kulky, nebo nejprve z dráhy střely odstranit jiné předměty, které vaší střele brání v přesném zásahu, později budete mít k dispozici i výbušniny. Čeká na vás dvacet lokací, poté dosažené skóre můžete odeslat vaším jménem, či alias, do výsledkové tabulky.

Om Nom Zombies - když se rojí Zombie    Om Nom Zombies - když se rojí Zombie
(flash / akn / 3226  zobrazen / oblbenost 64%)

Název hry, který přeložen do češtiny zní „Pozor! Zombie“, patří do kategorie her, ve kterých na vás zaútočit oživlé Zombie. Bojujte tedy s nim se zbraní v ruce, zachraňujte všechny zástupce lidské rasy, kteří ještě přežili. V této půjde především o život malého, bezbranného děvčátka, která stojí na velké hromadě beden, k níž se nezadržitelně z obou stran přibližují všechny krvelačné Zombie z okolí. Jejich úmysl, vysát z děvčátka krev, je zcela zřejmý, je na vás, abyste jim v něm zabránili. Váš rozhled po hracím poli je však hodně omezený, navíc časem vám bude navíc ubývat energie ve vaší svítilně, takže bude stále hůř. Sestřelujte i bonusové předměty, jakými jsou baterie, které vám rozšíří zorné úhel. Se zabitých těl Zombií sbírejte střelbou munici, ale i bomby, dávejte pozor, abyste omylem nezastřelili malé, ustrašené děvčátko.

Bamboo Dino - veleještěr Dino Bamboo Dino - veleještěr Dino
(flash / akn / 2895  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní vydařené hře, nazvané „Bamboo Dino“ se ocitnete ve skutečně pradávné minulosti, v níž naši Modrou planetu obývali dinosauři. Ztotožněte se tudíž s jedním takovým druhohorním praještěrem, který dokázal přežít až do doby, kdy se na Zemi objevili první lidé. Zjistíte ale brzy sami, že nemá na růžích ustláno, protože první lidé v něm vidí nebezpečí, a tak se rozhodli, že udělají vše pro jeho vyhubení. Zabraňte jim v provedení jejich hrůzného plánu a podle známého přírodního zákona, jež praví, že přežívají jen ti vždy nejsilnější, zlikvidujte všechno proradné lidstvo. Létejte nad jejich hlavami, vyhýbejte se předmětům, které po vás vrhají a pokuste se vždy usmrtit jejich vůdce. Poté, co to dokážete, bude vám umožněn vstup do dalších lokací hry a budete si moci nakoupit v „Shopu“ všemožná a potřebná vylepšení.

Zombie at the Gates - Zombie za vraty   Zombie at the Gates - Zombie za vraty
(flash / akn / 3343  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra je ve své podstatě bojem o přežití a jak už sám její název napovídá, „Zombie at the Gates“, vás zavede do dalekého nejmenovaného království. Panovník tohoto království, tedy sám pan Král, bohužel zjistil, že všichni jeho poddaní byli proměněni v krvelačné Zombie. Ztotožněte se tedy s tímto nešťastným Králem, a pokuste se přežít všechny útoky nemrtvých Zombií a zajistěte si dostatek finančních prostředků a také potřebných surovin na postavení stroje, pomocí kterého prchnete z území ovládaného krvelačnými Zombiemi. V každém levelu bude vaším úkolem zabít všechny nepřátele, kteří se objeví na hrací ploše a posbírat co největší množství peněz a potřebných surovin. Nemusím zdůrazňovat, že čím dál se vám podaří postoupit, tím odolnějším krvelačným Zombiím budete muset ve hře „Zombie at the Gates“ odolati.

Pigeons Revenge - holub se mstí Pigeons Revenge - holub se mstí
(flash / akn / 3037  zobrazen / oblbenost 64%)

Poštovní holub byl již od malička cvičen tak, aby roznášel zprávy po okolí. Jeho pán mu nedával žádné krmivo a nutil ho jen léta ty nejdelší trasy, které vašeho opeřence velice vyčerpávaly. Jednoho dne se však holub rozhodl, že tuto práci dělat nebude a všem lidem se řádně pomstí. Vyhlédl si proto vysoký dům, podél kterého vede frekventovaná pěší zóna, a právě zde vykoná svoji pomstu. Kolem domu se ale kromě chodců prochází také maminka s kočárkem, ale protože je holub gentleman, rozhodl se, že kočárek trefí vždy pouze jednou. Hlídkuje zde však i policista, kterého není radno zasáhnout výkaly, protože muž zákona vlastní pistoli a vše by špatně skončilo. Po ulici také pobíhá kluk s prakem, který se holuba snaží sestřelit. Ukažte tedy také tomuto drzému holomkovi, jak vypadá správná holubova pomsta.

Bounce n Boom - vytřepte z něj duši    Bounce n Boom - vytřepte z něj duši
(flash / akn / 2962  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně divoká a nesnadná, rychlá a postřehová hra, která prověří vaši schopnost rychle a přesně ovládat vaši počítačovou klávesnici, se nazývá „Bounce n´ Boom“, navíc tato hra potěší i milovníky silných automobilů. Vaším úkolem je co nejrychleji a nejpřesněji klikat na kurzorové klávesnice, tak jak vám to ukládá předloha na hrací ploše. Pokud tento úkol průběžně zvládnete, vaše auto začne poskakovat, postoupíte do dalšího, obtížnějšího kola, na vašem „Bounce O Meteru“ se posune ukazatel doprava. Po každé chybě se ale o něco zdržíte, hra končí, jakmile se váš Bounce O Meter“ zcela zaplní, zároveň se ukáže váš celkový výsledný čas. Pokud dokážete splnit tento úkol pod dvacet sekund, považujte se právem za mistry klávesnice a můžete se zapsat do nejlepších dosažených výsledků na homepage autorů.

Cruel Balls - smrtící dělové koule     Cruel Balls - smrtící dělové koule
(flash / akn / 3059  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní dobrodružné střílečce, nazvané „Cruel Balls“, budete obsluhovat obrovské dělo, které vystřeluje dělové koule různých velikostí s obrovským destrukčním potenciálem. V každém levelu namiřte hlaveň kanónu na nepřátelskou budovu, bez jakékoliv lítosti ji proměňte na rozvaliny tak, aby koule, nebo padající trosky, pobily podivná stvoření, která se v budovách zdržují. Na začátku každého levelu pečlivě vyhodnoťte celkovou situaci na hrací ploše a zvolte takový směr a razanci koule, aby byl její účinek pokud možno co největší. Čím méně koulí na likvidaci nepřátel spotřebujete, tím více bodů k dobru obdržíte. Později budete moci používat i různé druhy dělových koulí, na něž se můžete přepínat, a které mají různý destrukční účinek. K dispozici máte jen předem stanovený počet koulí, buďte tedy přesní, šetřete koulemi.

Flaming Zombooka 2 - s bazukou na Zombie Flaming Zombooka 2 - s bazukou na Zombie
(flash / akn / 3475  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře bude vaším úkolem nejmenším počtem střeleckých pokusů sestřelit všechny Zombie, které se vyskytnou na vašem hracím poli. Pokud se vám to podaří, posunete se do dalšího levelu, kterých je ve hře skutečně požehnaně, neuvěřitelných čtyřicet pět. Velice důležité je ovšem především dobře zamířit a odhadnout správně razanci střel. Nejlepší ze všeho je zasáhnout Zombii do hlavy a nechat při tom na živu civilisty. „Flaming Zombooka 2“ je skutečně skvělá, dobrodružná a napínavá střílečka, která vás určitě chytne i díky tomu, že v ní nejde je o to, slepě se trefovat do všeho, co se hýbe., ale je nutné u hry přemýšlet. Zombie, které budou tentokrát vašimi cíli, se sice moc pohybovat nebudou, ale budete je muset vhodnými zbraněmi zasáhnout na co nejméně pokusů. Co myslíte, zvládnete všechno na výbornou?

Chickaboom - sestřelujte kuřata Chickaboom - sestřelujte kuřata
(flash / akn / 2758  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zdařilá a navíc i zábavná online hra rozhodně přijde vhod i těm našim nejmenším hráčům. Vaším úkolem je sestřelovat z nebe za pomoci bublin ze žvýkačky neposedná poletující žlutá kuřátka, která uletěla od slepičky. V každém kole tedy musíte zasáhnout všechny malá stvoření bublinami, přičemž počet bublin máte omezený, takže s nimi příliš neplýtvejte. Kolik bublin vám ještě zbývá, spatříte v pravém horním rohu hrací plochy, kolik kuřat ještě máte sestřelit, se ukazuje v levém horním rohu hrací plochy. Lze tvořit větší bubliny, které se pak roztříští a trefí více kuřátek, nebo se zaměřit na jednotlivá kuřata a sundávat je malými bublinami, více se vám ale vyplatí vytvářet větší bubliny, ty menší vypouštějte až ke konci, když již kuřata nelétají pohromadě, jen tak se prostřílíte do dalšího kola, pozor na modrého ptáčka.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)