HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


The Most Wanted Bandito - bandita    The Most Wanted Bandito - bandita
(flash / akn / 3788  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní perfektní střílečce se ocitnete o několik století zpět na území Divokého západu, kde se to jen hemží nebezpečnými pistolníky a všemožnými pochybnými desperáty, kterým není rozhodně radno se připlést do cesty. Vžijte se tedy do postavy drsného bandity, jménem Calvera a pokuste se stát nejhledanějším banditou, na jehož dopadení vypsali bezradní šerifové všech městeček, ležících severně od městečka Rio Grande, obrovskou odměnu. Usedněte na vašeho koně a cválejte nehostinnou pouštní krajinou, porostlou kaktusy a obývanou pouze supy a kojoty. Překonávejte veškeré překážky a nástrahy, a to buď tak, že je budete přeskakovat, nebo že je rozstřílíte napadrť. Nahrabte si co největší jmění a staňte se obávaným postrachem Divokého západu, své dovednosti si poté vylepšujre ve virtuálním Shopu.

Canoniac Launcher - vystřelovací kanón Canoniac Launcher - vystřelovací kanón
(flash / akn / 2857  zobrazen / oblbenost 64%)

Online hra „Canoniac Launcher“ je zasazena do daleké budoucnosti, kdy již na planetě Zemi žijí jen roboti. Jedním takovým je i hlavní hrdina této hříčky kluk jménem Jimmy, pracující v obchodě s oblečením. Jimmyho přáním je pracovat v nedalekém obchodě Canon Maniacs, který zaměstnává dobrodruhy. Aby k nim Jimmy také patřil, rozhodne se přeměnit svůj vzhled a vloudí se za výlohu obchodu, přičemž ale neví, že se jedná o testovací panáky pro vystřelování z kanónu. Proto nyní musí absolvovat řadu výstřelů, jen tak se mohou zdokonalovat vystřelovací kanóny. Nastavte správný azimut a razanci aby Jimmy doletěl co nejdále. Po cestě narazíte na bonusy, které vám dodávají větší kinetickou energii, čím dále Jimmy doletí, tak získáte větší množství peněz, za které si můžete ve virtuálním obchodě dokoupit všemožná vylepšení.

Gang Blast - postřílejte bandity    Gang Blast - postřílejte bandity
(flash / akn / 2840  zobrazen / oblbenost 65%)

V této logické “střílečce“ se ocitnete na území „Divokého západu“ a stanete se šerifem v jednom nejmenovaném městečku, v němž se to všemožnými gangstery doslova hemží. Aby ve vašem městečku bylo znovu nastoleno právo a spravedlnost, postřílejte všechny bandity, ztěžující život civilnímu obyvatelstvu. Projít budete muset celkovými třiceti pěti levely, jejichž řešení nabývá na složitosti, poté se chopte koltu a hurá na desperáty. Zjistěte nejdříve celkovou situaci, a co nejméně střelami zlikvidujte všechny parchanty. Někdy je ve hře jednodušší a lepší kulkou skolit banditu přímou střelou, jindy se ale více vyplatí a je nutné to použít, zasáhnout střelou předmět, který rozhýbe jiný předmět, který dokoná dílo zkázy za vás, nebo vám uvolní uvolní místo pro přímou střelbu na banditu, tak se mu dostanete na "kůži".

Dynamite Snake - utíkejte před výbuchy Dynamite Snake - utíkejte před výbuchy
(flash / akn / 2827  zobrazen / oblbenost 64%)

Jak už vám prozrazuje samotný název této hry, bude se jednat o nebezpečné hrátky s výbušninou. Vaším úkolem je ovládat zelenou hadí příšerku a dovézt ji v každém z neuvěřitelných sedmdesát tří levelů, jejichž obtížnost soustavně narůstá, až do cíle, označeného jako „EXIT“. Zpočátku se vám může zdát, že se jedná o docela snadnou záležitost, s postupem do vyšších kol však počne řádně přituhovat a budete si muset únikovou cestu háděte řádně promyslet a naplánovat, jinak vám ho pronásledující jej exploze totálně zlikviduje. Naštěstí si autoři uvědomili, že laťka obtížnosti ve vyšších kolech je nastavena dosti vysoko a do hry vám přidali navíc i nápovědu, doporučuji vám však ji používat pouze v krajních, tedy výjimečných případech, jinak se tak ošidíte o velice hezký zážitek ze hry, což by byla opravdu velká škoda.

Cubi Kill 5 - rozzuřený zabiják Cubi Kill 5 - rozzuřený zabiják
(flash / akn / 2903  zobrazen / oblbenost 64%)

V dosti brutální hře, příznačně nazvané jako „Cubi Kill 5“, se ztotožníte s nesympatickou postavou plešatého hrubiána. Tento skutečný grobián pracuje v administrativě ve známém, nejmenovaném podniku. Pracoval vždy svědomitě a ze všech sil a tak se zcela oprávněně těšil na zaslouženou odměnu. Když však jednou zjistil, že jeho neuznalý šéf mu jeho zásluhy zřejmě nikdy nedocení, natož aby mu přidal na platě, rozpálil se do běla a začal v kancelářích podniku řádit jako utržený z řetězu, připomínajíc tak známé tornádo. Procházejte tudíž jednotlivými kancelářemi, sbírejte zlaté mince a ve správnou chvíli zmáčkněte předepsanou klávesu. Snažte se udržovat míru jeho rozzuřenosti, aby neklesla pod nutné minimum. Za získané peníze si nakupujte v Shopu nové vlastnosti, které zvyšují váš destrukční potenciál.

Intrusion - na nepřátelském území   Intrusion - na nepřátelském území
(flash / akn / 2877  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o výjimečnou a vynikající střílečku, nazvanou „Intrusion“, která zajisté pobaví všechny příznivce akčních dobrodružství, ve kterých jde o život. Při hraní této hry se budete muset vypořádat s obrovskou přesilou krutých, ozbrojených nepřátel. Ztotožněte se tudíž s osamělým vojákem, který se v důsledku havárie kosmické lodě ocitl na nepřátelské cizí planetě, a pokuste se udělat vše pro uhájení toho nejcennějšího, co vlastně máte, tedy vašeho života. Procházejte nehostinnou herní krajinou, buďte pozorní a obezřetní, a jakmile uvidíte, že se k vám blíží nepřátelé, ať už lidští, nebo robotí, bez lítosti je zlikvidujte. Po cestě po nepřátelském územím taktéž sbírejte razantnější zbraně, lékárničky, které doplní vaše poškozené zdraví a další bonusy, které mají kladný dopad na výši váni dosaženého skóre v této hře.

Death Call - volání smrti Death Call - volání smrti
(flash / akn / 3049  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve dnešní „střílečce“, nazvané „Death Call“, se ocitnete v prostředí „Divokého západu“, přímo v jednom z pověstných saloonů, ve kterém otrlí kovbojové prolévají svá hrdla lahodnou, nefalšovanou whisky, svádějí tanečnic, věnují se hazardu a hlavně nechají „promluvit kolty, zavěšené proklatě nízko u pasu“. Staňte se tedy jedním z těchto desperátů, který se ocitnul v životu nebezpečné přestřelce, a odolávejte obrovské přesile pistolníků, kteří na vás postupně útočí. Neprodejte svou kůži lacino a udělejte vše pro to, aby se vám podařilo z této obtížné situace vyváznout s co nejmenším počtem zranění. Pečlivě sledujte situaci na hrací ploše, a jakmile spatříte nějakého protivníka, neváhejte ani sekundu a vystřelte. Za každého zastřeleného kovboje získáte peníze, za které si ve virtuálním Shopu koupíte lepší zbraně a jiná vylepšení.

The Simpsons Slingshot - uličník Simpson The Simpsons Slingshot - uličník Simpson
(flash / akn / 3348  zobrazen / oblbenost 64%)

Nevěděli jste, že Bart Simpson je nevycválaný uličník, který už neví, co roupy dělat? Potom si spusťte dnešní hru a sami zjistíte, jaký je to dareba. Ocitl se sám v domě jeho rodičů, vzal do ruky svůj rak a začal z něj demolovat předměty v bytě. Vžijte se tedy do jeho postavičky, chopte se tedy praku a snažte se v každém levelu vždy zlikvidovat přesnou trefou všechny křehké předměty na hrací ploše. Váš úkol však nebude vůbec jednoduchý, protože k dispozici máte vždy jenom omezený počet munice. Předem si dobře promyslete svou střelbu a zvolte optimální náměr a razanci vystřelené střely z praku. Některé předměty lze zlikvidovat jenom tak, že využijete i odrazu střel od podlahy, stropu, nebo od zdí. Pokud se vám to podaří, přejdete do dalšího kola, jestliže však neuspějete, budete si muset příslušný level opět zopakovat.

Precision Strike - bojová mise v Lybii Precision Strike - bojová mise v Lybii
(flash / akn / 3015  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře se přeneste zpět do doby, v níž se zúčastníte vojenského tažení proti libyjskému diktátorovi Kadáfímu. Jako hlavní hrdina hry bude muset zajistit hladký průjezd konvoje válečnou oblastí, k čemuž bude potřebovat velké množství granátů a přesnou mušku. Jen tak se vám podaří zlikvidovat všechny nepřátele, kteří se nacházejí na nejrůznějších místech herní plochy. První kola pro vás budou naprostou hračkou, ve které musíte odstřelit jen několik překážek. Postupně ale bude hra stále víc a víc nepřehlednější a úkryty všech teroristů mnohem fikanější. Jestliže se vám nepodaří zahubit všechny nepřátele určeným počtem granátů, budete si muset daný level zopakovat. Ukažte, že máte pro strach uděláno a vydejte se do pusté pouštní krajiny, na obtížnou válečnou misi, která vás zajistě i velice pobaví.

Desert Storm - Pouštní bouře Desert Storm - Pouštní bouře
(flash / akn / 3137  zobrazen / oblbenost 64%)

Rada bezpečnosti schválila v roce 1990 celkem 12 rezolucí, odsuzujících agresi Iráku proti Kuvajtu. Ve většině z nich spolu poprvé hlasovalo všech pět stálých členů. Díky tomuto jednoznačnému stanovisku vznikla koalice 28 států, jejichž jednotky se vydaly do ohrožené oblasti v Perském zálivu. Současně mnoho států světa a představitelů mezinárodních organizací vyvíjelo rozsáhlou diplomatickou aktivitu k mírovému řešení situace. Všechny tyto pokusy, podporované i naší zahraniční politikou, vzhledem k neústupnému postoji tehdejšího nejvyššího představitele Iráku, diktátora Saddáma Husajna, selhaly. Zřejmě právě tato válka inspirovala autory této střílečky k jejímu vytvoření. Budete hrát jako střelec tanku, a vaším úkolem je ničit teroristy na jejich území. „Desert Storm“ je tedy střílečka s válečnou tématikou, a nádhernou grafikou.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)