HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


The Treasure Cave - jeskyně plná pokladů The Treasure Cave - jeskyně plná pokladů
(flash / akn / 3158  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „The Treasure Cave“ se ztotožníte s velice sympatickým dobrodruhem s kloboukem na hlavě a s „kolty u pasu“, a vydejte se do tajuplné jeskyně, kterou obývá strašlivý Bůh Zoltán. Nepolekejte se tohoto mocného nadpřirozeného tvora a pokuste se mu odcizit jeho drahocenný poklad, který si úzkostlivě střeží. Odvážně se pohybujte územím temné jeskyně, likvidujte všechny Zoltánovy přisluhovače, a sbírejte drahocenné zlaťáky, které zůstávají na hrací ploše po zastřelených, všemožných bestiích. Jakmile se k vám přiblíží nějaká zrůdička, nemilosrdně vypalte z koltů a připravte ji o život. Po úspěšném absolvování každého levelu hry „The Treasure Cave“ se vám pokařdé naskytne příležitost si za takto vámi vydělané peníze nakupovat stále účinnější a razantnější zbraně, a vylepšovat si své vlastní schopnosti a dovednosti.

Gang Blast  2 -  znovu na bandity Gang Blast 2 - znovu na bandity
(flash / akn / 4136  zobrazen / oblbenost 64%)

Vloni jsme vám nabídli první díl této střílečky, dnes vám nabízíme její pokračování. Střílečka „Gang Blast 2“ vás zavede na území Divokého západu, kde se to jen hemží různými podivnými desperáty. Staňte se proto nyní šerifem a vypořádejte se s těmito bandity, kteří znepříjemňují život slušným obyvatelům západní části Spojených států. Čeká na vás celkem dvacet pět levelů, seřazených vzestupně podle obtížnosti. V každém kole bude vaším úkolem odstranit pomocí nábojů vystřelovaných z vašeho koltu z hrací plochy veškeré desperáty. Snažte se úkol splnit co nejrychleji a za použití co nejnižšího počtu výstřelů, abyste dosáhli nejvyššího bodového zisku. Využívejte předmětů, které se nacházejí na hrací ploše, například sudů s dynamitem. Dokážete ve hře očistit Divoký západ veškerých zločinců, a desperátů?

Stop GMO 2 - zničte zmutovanou zeleninu Stop GMO 2 - zničte zmutovanou zeleninu
(flash / akn / 3631  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou hry dnešní online hry, nazvané"Stop GMO 2", je až k nepříčetnosti rozzuřený králík ve žluté kšiltové čepičce, který si šel jednoho dne pro vodu do studny na své zahrádce, kde ale s překvapením zjistil, že na dně studny se usadila a rozmnožuje škodná jménem GMO, což je zkratka pro Geneticky Modifikované Organismy. Sestupujte tudíž až na samé dno studny a pomozte králíkovi zlikvidovat zmutované jedince z říše zeleniny, kteří dostali chuť na králičí maso. Za získané penízky si během hraní můžete nakupovat a vylepšovat zbraně ve virtuálním obchůdku. Vrhněte se proto do bitvy a nadělejte ze zmutovaných zeleninových bestií, pořádný, míchaný, zeleninový salát, nic jiného si tito mutanti vůbec nezaslouží. Rozstřelujte i bonusy, mezi nimi je dynami, střelivo, zdraví, a též jiná vylepšení.

Towers of Legend - tyčící se legenda    Towers of Legend - tyčící se legenda
(flash / akn / 3562  zobrazen / oblbenost 64%)

Na téma „Mahjong“ existují stovky, ne-li tisíce různých variant, z nichž některé jsou slabší, jiné otravné, některé ale potěší. Dnešní „Mahjong“, nazvaný“ Towers of Legend“ patří mezi ty vydařené variace a jelikož dobrých freeware her na toto téma není nikdy dost, tak tu pro vás máme vskutku nádherné dílko s obrovskou spoustou levelů, i herních módů. „Towers of Legend“ je tudíž klasickým „Mahjongem“ s několika významnými vylepšeními, v první řadě to jsou herní módy, patří sem Mód Speed, ve kterém se vám kameny odkrývají postupně, mód Classic, jak už název napovídá, je klasická hra se všemi kameny viditelným, a nakonec mód Memory, ve kterém máte všechny otočené obrázky dolů, a který je založen na principu pexesa. Výběr máte z dvou typů kamenů a třech druhů pozadí, i možnost zamíchání, či nápovědy.

Precision Strike 2 - přesná likvidace Precision Strike 2 - přesná likvidace
(flash / akn / 2737  zobrazen / oblbenost 64%)

Jsou tomu čtyři měsíce, co jsme pro vás nachystali online hru „Precision Strike“, v níž jste se zúčastnili vojenského tažení proti libyjskému diktátorovi Kadáfímu. Dnes vám tedy nabízíme pokračování této akční online hry, nazvané „Precision Strike 2“, kde se zúčastníte války mezi silami zla a dobra. Přidejte se tedy na správnou stranu a udělejte vše pro vítězství vaší armády. Jako sympatický vrhač granátů, tyto házejte po předchozím řádném zaměření na vaše nepřátele tak, abyste je vždy všechny zlikvidovali. Využívejte i možnosti vrhat granáty na bedničky s výbušninami, tak se zbavíte i několika nepřátel najednou. Počítejte ale s tím, že v každém kole této zdařilé máte k dispozici pouze omezený počet granátů, takže jimi neplýtvejte. První kola pro vás budou hračkou, postupně bude hra ale stále více složitější, a též náročnější.

Earn to Die 2012 - vraťte se k vrtulníku Earn to Die 2012 - vraťte se k vrtulníku
(flash / akn / 3627  zobrazen / oblbenost 63%)

Hra nazvaná "Earn to Die 2012" je pokračováním jedné z mnoha úspěšných online her z kategorie závodních her, nazvané "Earn to Die". První díl této chytlavé online skončil tak, že jste se dostali k vrtulníku, kterým hlavní hrdina odletěl z pouště. Tento druhý díl pak začíná právě v tomto vrtulníku, kterému uprostřed pouště dojde benzín a dobrodružství se Zombiemi znovu začíná. Váš úkol je jasný, dostat se k vrtulníku, který čeká na pobřeží. Svou spanilou jízdu začínáte s Mustangem, při dostatku peněz si ale budete moci koupit Hummera, nebo autobus. Usedněte za volant a vydejte se na nebezpečnou cestu, jediné co vám překáží, jsou Zombie. Po každém dni si za peníze vylepšujte vaše vozidla, nakupujte lepší kola, motor, převodovku, kulomet, ale nejdůležitější je mít pořád dostatek paliva.

Hitman - námezdný střelec Hitman - námezdný střelec
(flash / akn / 3132  zobrazen / oblbenost 64%)

Krvavá „střílečka“, nazvaná „Hitman“, se odehrává na „Divokém západě“, plném nebezpečí a soubojů, kde kulky sviští s větrem o závod a nikdo si nemůže být tak docela jistý vlastním životem. Hlavním hrdinou hry je nájemný pistolník s černým kloboukem na hlavě a koltem v ruce, který jen málokdy mine vyhlédnutý cíl. Ztotožněte se tedy s tímto desperátem a bez známek nejmenšího soucitu zlikvidujte ve všech čtyřiceti lokacích všechny nepřátelské pistolníky. Počet nábojů, které máte v každém kole k dispozici, je ale omezený, takže vždy nejprve dobře přemýšlejte, než zbrkle vypálíte. Mohlo by se vám tak snadno stát, že vystřílíte celý zásobník a na hrací ploše stále zbudou živí nepřátelé. Taktéž využívejte odrazu střel od předmětů na hrací ploše. Tak copak, přátelé, pobijete všechny pistolníky, neb to raděj předčasně zabalíte?

Mexico Heat - horké Mexiko Mexico Heat - horké Mexiko
(flash / akn / 3257  zobrazen / oblbenost 64%)

V této zajímavé a chytlavé „střílečce“, nazvané „Mexico Heat“, se ocitnete ve vyprahlé středoamerické poušti, obývané jedovatými hady a odolnými kaktusy. Musíte co nejdéle odolávat útokům zmutovaných mexických pochoutek. V důsledku nezodpovědné manipulace s tajnými látkami v průběhu pokusů v chemických laboratořích, totiž obživlo několik druhů tradiční ostré mexické zeleniny a tato obživnuvší zelenina si vzala do hlavy, že rychle skoncuje se všemi představiteli lidstva. Tak právě proto začala nesmlouvavá válka na život a na smrt, v níž není žádný prostor pro kompromis a na jejímž konci může zůstat pouze jediný vítěz. Ztotožněte se tudíž s mexickým pistolníkem, nesmlouvavě palte do všech zmutovaných nepřátel a hlavně nedopusťte, aby si na vás v této chytlavé střílečce mutanti dobře pošmákli.

Bee Boxing - souboj včel z včelích úlů Bee Boxing - souboj včel z včelích úlů
(flash / akn / 3035  zobrazen / oblbenost 64%)

Domníváte-li se, že včely nemají bojového ducha, tak vás dnešní zábavná hra přesvědčí o opaku. Hlavní roli v ní představují nebojácné včeličky, které se snaží zlikvidovat nepřátelský úl. Ovládat budete vaši včelí královnu, která vede celé včelí vojsko do boje. Snažte se ve správné chvíli udeřit celým rojem rovnou do středu nepřátelského úlu, tak aby zaznamenal co největší ztráty, zároveň se však snažte chránit svůj vlastní úl pomocí obraného štítu, který odpudí dotěrné nepřátelské včely. Občas se ve vzduchu objeví poletující bonusová políčka, která vám přidělí účinný ochranný štít, umožní opravit poškozený, úl nebo vám dají strašlivou, útočnou sílu, nezapomeňte je proto sbírat, velice vám usnadní hru. Výborná a zdařilá online hra „Bee Boxing“ vám umožňuje nastavení obtížnosti, vše ve velice širokém rozsahu, začněte tou nejlehčí.

Fires Revenge - ohnivý mužíček Fires Revenge - ohnivý mužíček
(flash / akn / 3160  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře, příznačně nazvané „Fires Revenge, se ztotožníte s velice rozzlobeným ohnivým mužíčkem, který má jediný cíl, chce totiž, aby se ničivé plameny rozšířily na co nejvíce míst a způsobily tudíž totální zkázu. Pohybujte se konstrukcemi, kterou zachvátil a pokuste se zapálit co největší množství dřevěných trámů, ze kterých jsou sestaveny. Aby vám byl povolen vstup do následující lokace, musíte vždy doskákat až k červenému praporku. Na začátku každého z celkem tří desítek levelů, seřazených podle navyšující se obtížnosti, si prohlédněte situaci na herní ploše a rozhodněte se, jaké kroky budete muset podniknout, abyste se dokázali dostat k rudému praporku, ale také zapálili maximální množství dřevěných trámů. Pokud neprojdete, nebo spadnete mimo hrací plochu, nezbude vám nic jiného, než si všechno zopakovati.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)