HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Dragon Flame 2 - vše spalující drak Dragon Flame 2 - vše spalující drak
(flash / akn / 2858  zobrazen / oblbenost 63%)

Rozzuřený pohádkový drak, který dokáže ze své tlamy chrlit vše spalující plameny, je dnešním hlavním hrdinou hry „Dragon Flame 2“. Proměňte se tedy nyní v tuto nemilosrdnou saň, poletujte rozlehlou dračí slují a bez milosti spalujte plamenem na prach všechny nepřátele, kteří usilují o váš život. Bojeschopnost vašich protivníků je na počátku nevalná a nebudete mít problém s jejich rychlou likvidací, postupem času na vás však začnou útočit stále odolnější nepřátelé a uhájení vašeho života se tak stane náročnějším. Naštěstí i vaše dračí schopnosti se ve hře zlepšují a vždy po určité době dostanete možnost zdokonalit vaše stávající schopnosti, případně zahojit zranění. Dokážete tudíž ve hře zavčas spálit všechny útočící nepřátele, nebo budou jejich útoky nad vaše síly a nepřátelé budou moci začít i slavit vytoužené vítězství?

Black Devilfish - námořní bitva Black Devilfish - námořní bitva
(flash / akn / 3275  zobrazen / oblbenost 61%)

Dnešní chytlavá strategie „Black Devilfish“ vás zavede do časů, kdy obávané pirátské lodě brázdily oceány s vyhlídkou na kořist. Ostatní mořeplavci však neměli pro choutky pirátů žádné pochopení, takže se rozhodli piráty stíhat a učinit jejich řádění přítrž. Kromobyčejně nadaný pirátský konstruktér však vynalezl ponorku, která umožnila kořistnickým lupičům útočit na bohaté lodě z bezpečí hlubin oceánu. Staňte se tedy kormidelníkem pirátské ponorky, manévrujte s vaším zkázonosným strojem pod vodní hladinou a potápěním obchodních korábů převážejících drahocenné zboží, získejte pohádkové bohatství. Po každém úspěšně absolvovaném levelu dostanete ve hře „Black Devilfish“ možnost vylepšit vaši ponorku a stávat se stále větším nebezpečím pro všechny lodní posádky, proplouvající Karibikem, nečekající na útoky pirátů.

Sugar Rush - cukrátka válčí Sugar Rush - cukrátka válčí
(flash / akn / 2929  zobrazen / oblbenost 63%)

Děj dobrodružné dnešní akční arkády se odehrává v pohádkovém světě cukrátek, ve kterém musíte s cukrlátkem legračním přeskákat přes všechny nástrahy až do závěrečného kola hry. Snažte se postřílet všechny nepřátelské bonbónky, které na vás budou útočit mezi pendreky, bonbóny, tabulkami čokolády a mnoha dalšími sladkostmi. Dávejte si pozor, abyste se nezřítili do nějaké propasti, protože potom byste museli začít od samého začátku, to se vám také stane, pokud přijdete desetkrát do kontaktu s některým ze svých nepřátel. V dolní části obrazovky se vám po celou dobu hry objevují srdéčka, která symbolizují, kolik životů vám ještě zbývá. Na nějaké taktizování v této hře opravdu není čas, vše se odehrává ve svižném tempu, při kterém takřka jen tak stále zvládáte přeskakovat propasti a střílet na vaše protivníky.

Red Riot - rudý výtržník Red Riot - rudý výtržník
(flash / akn / 2654  zobrazen / oblbenost 66%)

Jedná se o vynikající hru v boji o přežití, která vás zavede do temné budoucnosti. Přijměte tudíž roli hlavního hrdiny hry, odhodlaného super vojáka se žhnoucíma zelenýma očima, rudou hvězdou na prsou a raketovým pohonem na zádech a likvidujte všechny krvelačné zabijáky, kteří se vás pokoušejí sestřelit z oblohy. Vždycky, když některého z vašich nepřátel proměníte v hromadu trosek, nezapomeňte sebrat žlutou hvězdu, která po něm zbude. Pohybujte se zručně vzduchem a uhýbejte protivníkovým střelám. Rozhodně vás čeká nelehký úkol, neboť nepřátelská střelba vyniká až obdivuhodnou přesností. Jakmile se vám takto podaří nashromáždit dostatečný počet bodů, dostanete možnost v obchodě nakoupit vylepšení, která zvýší účinnost vašich zbraní a usnadní vám postupovat v soubojích v dnešní dobrodružné bojové hře.

Devastator - likvidátor Devastator - likvidátor
(flash / akn / 2504  zobrazen / oblbenost 65%)

Po nepřátelském útoku, který měl za následek havárii vaší kosmické lodi, jste se ocitli na neznámé, nehostinné planetě, kterou zcela ovládají mechaničtí roboti, z jejichž pohledu jste nežádoucí pozemští vetřelci. Z vaší kosmické lodi jste tedy vysadili vlastního robota, který se musí pustit do boje s mechanickými roboty mimozemskými. Veďte ho tedy stále vpřed a likvidujte nepřátelské roboty, občas tak naleznete i lékárničku, kterou se může váš hrdina zčásti uzdravit. Sem tam se objeví i vaše mateřská loď, která seshora svého robotka opraví, stačí jen sebrat na hrací ploše opravárenský klíč. Váš robotek se ale stává stále silnější v návaznosti na to, kolik pod vaším vedením dokáže zlikvidovat svých nepřátel, získává i lepší a výkonnější zbraně, takže vašim nepřátelům ukažte, kdo je teďka na této planetě pánem.

Super Popper  -  likvidujte balónky Super Popper - likvidujte balónky
(flash / akn / 2329  zobrazen / oblbenost 63%)

Náš svět je opět v ohrožení, neboť zlolajní nepřátelé vypouští v této online hře do okolí zdraví škodlivé balónky. Vaším úkolem tedy bude tyto životu nebezpečné balónky zlikvidovat dříve, než vystoupají až k místu, na kterém stojíte. Za tímto účelem uchopte do ruky samostříl, zamiřte a likvidujte vzhůru stoupající balónky pomocí dobře mířených šípů. Buďte nekompromisní, střílejte rychle a přesně a za žádnou cenu nedovolte, aby vám byť jen jeden balónek unikl a dostal se až do horní části herní lokace. Čím zručněji si budete při destrukci balónků počínat, tím více drahocenných bodů přibude na váš účet. Po úspěšném odražení každé vlny získáte možnost zdokonalit vaši obrannou formaci i zbraň, takže v okamžicích relativního klidu nakupujte nové vybavení a vylepšujte stávající zbraně, používejte včas i bonusové zbraně.

Twin Cat Warrior - kočičí dvojčata válčí Twin Cat Warrior - kočičí dvojčata válčí
(flash / akn / 2609  zobrazen / oblbenost 63%)

Úspěch v této hře vám zaručí pouze dokonalá spolupráce mezi dvěma chrabrými kočičími rytíři. V každé lokaci je vaším úkolem vést střídavě oba kočičí odhodlané rytíře přes herní území, plné různých obtížně překonatelných překážek a doputovat s nimi až k šachovnicovému cíli, označující vstup do dalšího kola. Při vašem snažení postupujte obezřetně, neboť i malá chybička způsobí, že se dopustíte nevratného omylu a nezbude vám nic jiného, než začít celý level znova. Pro možnost vstupu do následujícího kola však nestačí pouze doputovat až k černobílé bráně, nýbrž musíte taktéž posbírat všechna červená srdéčka, nalézající se v herním poli. Vydejte se s dvojčaty na dlouhou cestu, k dispozici máte devět životů, hru si můžete zahrát jak sami, tak i s kamarádem, což je zábavnější. Dřív, než něco zbrkle provedete, raději chvíli přemýšlejte.

Stronghold - braňte vaši pevnost Stronghold - braňte vaši pevnost
(flash / akn / 2778  zobrazen / oblbenost 64%)

Nyní se přeneste v dnešní akční hře „Stronghold“ v čase i prostoru a musíte se pokusit uhájit lidskou základnu na Marsu, kde ji vědci v roce 2023 postavili za účelem získání vzácných hornin. Nepřátelské zrůdy, obývající Mars, však nemají pro lidské snažení ani to nejmenší pochopení a rozhodli se, že pevnost vybudovanou pozemšťany, totálně a jednou provždy rozdrtí na padrť. Pokuste se tedy veškerými vlastními silami zabránit těmto hrůzostrašným stvořením v realizaci jejich likvidačnímu plánu. Chopte se střelné zbraně a postřílejte vše, co se v okolí základny pohybuje a útočí na vás. Za vaše snažení budete finančně odměněni a na konci každého úspěšného dne obdržíte ve hře „Stronghold“ možnost za získané finance nakoupit nové zbraně, také vylepšovat opevnění, které pak bude lépe vzdorovat nájezdům krutých cizáků.

Pink Archer - růžový lučištník Pink Archer - růžový lučištník
(flash / akn / 2683  zobrazen / oblbenost 61%)

Herní legenda oblíbené lučištnické série pokračuje, známý lučištník, kterého znáte ze hry „Modrý lučištník“, je nyní ale růžový. Jak k tomu ovšem došlo, to se dozvíte v parádní herní animaci, která velice skvěle otevírá nový díl lučištnických dobrodružství. Čeká na vás mnoho nových lokací, inovovaných „vychytávek“ a samozřejmě i spousta vynikající zábavy. O jeho úspěších v lučištnických turnajích se vyprávějí legendy. Dříve, když začínal, byl znám jako „Modrý lučištník“, ale to bylo v začátcích, pak se proslavil jako „Zelený lučištník“. Přečkal i útok rozzuřené drůbeže, aby se opět vrátil na pole lučištnických klání jako „Růžový lučištník“, jak k tomu došlo, to už se dozvíte ve hře. Dokážete projít všemi turnaji a stát se hvězdou? Pokud budete dobří a dokážete dohrát do konce všechna kola, čeká vás pak překvapivé rozuzlení příběhu.

Fling - nakopněte je Fling - nakopněte je
(flash / akn / 2596  zobrazen / oblbenost 63%)

Jedná se o zcela originální, vskutku vydařenou logickou hříčku, kterou si můžete dokonce nejen spustit, ale i stáhnout a umístit na váš mobilní telefon. Hra „Fling“ obsahuje skutečně až tisícovky unikátních hádanek a je navíc šikovně rozdělený do různých úrovní obtížnosti, takže si s ním užijete pořádnou porci zábavy! Každá hádanka má jedinečné řešení, které spočívá v systematickém posílání barevných chomáčů proti sobě, až zůstane na hrací ploše pouze jediný, tak postoupíte dál a zpřístupní se vám další level. Hra je vytvořena sice pouze v anglickém jazyce, nicméně vskutku dokonalá obrázková nápověda je natolik srozumitelná, že ji velice snadno pochopí i neznalci tohoto germánského jazyka. Máte-li tedy v oblibě logické hry, potom neváhejte a tuto hru si vyzkoušejte, rozhodně budete mít o skvělou zábavu postaráno.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)