HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
8 Battle Mechs - souboj robotů.
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Memento Manhunt - hon na člověka Memento Manhunt - hon na člověka
(flash / akn / 4135  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnes vám představíme statečnou dívku jménem Jaine Deviam, která je hlavní hrdinkou drastického příběhu Memento Manhunt. Jedná se o dívku z ulice, která vyrůstala v dětských domovech a láska k bližním jí vůbec nic neříká. Tato průbojná dívka se tady ocitá ve špinavých ghetech, ve kterých tvrdě vládnou gangy velice brutálních násilníků. Jaine se však rozhodla přidat na stranu dobra, s kriminálními živly se vyrovná po svém a nekompromisně. Po skončení úvodního tutoriálu na vás bude čekat několik náročných misí, ve kterých budete muset prokázat schopnost prosadit se proti obrovské přesile. Buďte neustále ve střehu, protože nepřítel na vás může číhat doslova za každým rohem. Nikdy také nevíte, z kterého temného místa na vás někdo vyskočí a zaútočí na vás zcela zákeřně, a nečekaně třebas i zezadu.

Big Three Top Gun - ochraňte květinu    Big Three Top Gun - ochraňte květinu
(flash / akn / 2870  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní nápaditá střílečka „Big Three Top Gun“ vás zcela přesvědčí o tom, že i na krásném rajském ostrůvku uprostřed modrých vln čistého oceánu se mohou odehrávat velkolepé vojenské bitvy. Na ostrově roste vzácný druh ovoce a armáda žravých létajících hmyzích lupičů si usmyslela, že tyto plody musí za každou cenu sežrat. Postavte se armádě poletujícího na tuhý odpor a nedovolte, aby se ovoce dostalo do jejich sosáků. Pořizujte si nové zbraně, rozmisťujte je na vaší otočnou střílnu, vylepšujte stávající kanóny a nakupujte speciální bonusy, které vám umožní vyléčit vaše v boji utržené šrámy, popřípadě jednorázově zvýší váš destrukční potenciál. Dokážete úspěšně čelit náletům nepřátel v dnešní hře, nebo naprosto selžete a zkáza cenných, chutných léčivých plodů se díky vaší neschopnosti stane nepříznivou skutečností?

Pico Unloaded - srdnatý pistolník Pico Unloaded - srdnatý pistolník
(flash / akn / 2944  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní střílečce s názvem „Pico Unloaded“ na vás čekají krvavé souboje na život a na smrt Vžijte se do role na první pohled nevinně vypadajícího zrzavého klučiny, který má v oblibě dobrou kopečkovou zmrzlinu a nemilosrdně ze svých zbraní postřílejte vše živé, co se vám jenom připlete do cesty. Vaši nepřátelé bohužel však taktéž disponují střelnými zbraněmi a navíc se těší totální přesile, takže rozhodně nebudete mít na růžích ustláno. Pohybujte se po herním území, uhýbejte nepřátelským střelám a hlavně sbírejte stále lepší zbraně, které zbudou po vašich zastřelených protivnících. Zmobilizujte veškeré vaše schopnosti a pokuste se odolávat co nejdéle. Jestli neprokážete dostatečnou rychlost v pohybu a přesnost ve střílení, vaši nepřátelé do vás v této brutální střílečce „Pico Unloaded“ v okamžiku nadělají díry, jako do ementálu.

Hooks Dart Camp - cílevědomý střelec Hooks Dart Camp - cílevědomý střelec
(flash / akn / 3092  zobrazen / oblbenost 64%)

V této dnešní zábavné hře si vás vezme na starost zkušený kapitán Hook a učiní z vás protřelého piráta. Poslouchejte rady tohoto mořského vlka a staňte se tak nejlepším vrhačem střel v jeho posádce. Vaše počátky možná budou těžké a zřejmě se od ostatních pirátů dočkáte jen posměchu a potupy, postupem času si však vydobudete svoji pozici a jiní mořští bukanýři na vás začnou pohlížet s respektem a úctou. Házejte tudíž vaší střelou na pohyblivé cíle, které v tomto případě reprezentuje kutálející se sud s nakresleným terčem, a snažte se v každém levelu nashromáždit zadaný počet bodů. Čím blíže ke středu terče se vámi hozená střela zapíchne, tím více bodů samozřejmě získáte. Počet vašich střel je ale v každém levelu omezený, takže s nimi ve hře šetřete a nakládejte s nimi s rozvahou, buďte rychlí a přesní.

Monster Flood - likvidujte Zombie    Monster Flood - likvidujte Zombie
(flash / akn / 3527  zobrazen / oblbenost 64%)

Profesionální voják, tedy armádní generál Jack Hardman, je hlavní postavou dnešní hry. Zcela rozhodně nepatří mezi ty zabijáky, se kterými byste se chtěli dostat do soubojů. Jack je totiž nadán odvahou a navíc skvěle ovládá všemožné zbraně. Proto bývá často vysílán na nebezpečné mise, ze kterých se živí a zdraví dokážou vrátit jen ti skutečně nejlepší. Nyní jej armáda vyslala k supertajné laboratoři, v níž došlo k výbuchu, aby zjistil, zdali někdo z vědců přežil. Když dorazil se svou jednotkou na místo, čekalo ho nemilé překvapení. Výzkumníci totiž vlivem exploze zmutovali v krvežíznivé Zombie, které připravili o život všechny členy záchranného komanda, kromě samotného Jacka. Vžijte se tudíž ve hře „Monster Flood“ do jeho postavy a zkuste co nejdéle vzdorovat tlupám krvelačných nemrtvých vědátorům, ukrutným Zombiím.

Rocket Science - ovládněte kosmos Rocket Science - ovládněte kosmos
(flash / akn / 2928  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní logická hra „Rocket Science“ určitě zaujme všechny vesmírné střelce. Přesuňte se do nekonečných hlubin kosmického prostoru a pokuste se v každém levelu nastínit raketám na herním poli takovou trasu, aby tyto zasáhly pokud možno všechny planety. Nejdříve si pozorně prohlédněte situaci na herním území a zvažte všechny možné varianty. Poté umístěte rakety do optimální pozice, zvolte správný směr a nezapomeňte vzít v úvahu i působení gravitace. Teprve až budete mít vše dokonale rozmyšleno a nastaveno, dejte povel k zažehnutí motorů a vyšlete rakety na určené cíle. Dokážete úspěšně zničit všechny cíle ve všech pětadvaceti vzestupně dle obtížnosti řazených herních kol a zcela pokoříte Vesmír, nebo totálně zkrachujete a vaše snažení ve Vesmíru za účelem jeho ovládnutí skončí potupným fiaskem?

Water Bomb Blast - vodní pumová válka Water Bomb Blast - vodní pumová válka
(flash / akn / 3091  zobrazen / oblbenost 62%)

Veselou kratochvílí jménem je skutečně dnešní hra, ve které zjistíte, že s balónky naplněnými vodou, a nejen s nimi, se dá v letních, měsících užít spousta velmi dobré zábavy. Postavte se na hřišti proti sokyni a v balónkovém souboji strhněte vítězství na vaši stranu. Na každý hod se pořádně soustřeďte a na základě směru a rychlosti větru zvolte optimální sílu, kterou do hodu vložíte. Pak už jen sledujte, kterak se vámi hozený balónek řítí vzduchem a rozprskne se v blízkosti vašeho protivníka, v kladném případě na jeho hlavě. K dispozici máte rovněž tři různé bonusy, které při správném využití dokážou ve hře znásobit účinnost vašeho projektilu. Nyní tedy již nemeškejte ani sekundu a rozpoutejte to pravé balónkové peklo. Kromě již zmíněných bonusů vám hra nabízí také tři druhy herní obtížnosti, tak si je vyzkoušejte všechny.

I dont Come in Peace - rozlícený Ufon I dont Come in Peace - rozlícený Ufon
(flash / akn / 2838  zobrazen / oblbenost 62%)

Řádně rozlícený Ufon z dnešní hry „I Dont Come in Peace“ po přistání na naší planetě Zemi, špatně zaparkoval jeho létající talíř, který mu byl tím pádem pozemskými policajty nekompromisně odtažen a rozmontován na součástky. Vesmírného návštěvníka tato nehoráznost notně rozčílila a usmyslel si, že dá lidstvu za vyučenou. Ztotožněte se tedy s tímto rozezleným Ufonem, a vydejte se posbírat všechny součástky jeho vesmírné lodi a zároveň postřílejte co nejvíce příslušníků lidské rasy. Procházejte jednotlivými levely a své bodové konto rozšiřujte sběrem hvězdiček a lidských i zvířecích mozků, které zůstanou ležet na zemi po vámi zastřelených obětech. Berte na vědomí, že čím déle ve hře přidržíte stisknuté tlačítko pro střelbu, tím ničivější a razantnější účinek bude mít projektil vystřelený z vaší zbraně.

Spartans To Rescue - sparťanský ochránce Spartans To Rescue - sparťanský ochránce
(flash / akn / 3121  zobrazen / oblbenost 62%)

V hlavní roli dnešní hry jsou stateční vojáci Sparty, která byla v antice vojenskou řeckou diktaturou. Kruté praktiky tyranské vlády však vyvažovala statečnost a čestnost všech vojáků, což tito potvrdili v proslulé bitvě s Peršany. Nyní se sparťanští hrdinové ve zbroji opět vyznamenávají, neboť tentokrát zachraňují ubohé obyvatele vesnice, kterou se snaží vyhubit krutí barbaři, mučící sparťanské občany, které věsí na stromy. Házejte tedy oštěpy a vystřelujte z luku ostré šípy takovým způsobem, aby nezahynul žádný z mučených vesničanů. Pakliže je včas nezachráníte, budete nuceni každé kolo opakovat znovu od začátku, ale pozor, čas běží. Najeďte tudíž myší na spartského vojáka, určete rychlost a směr střely a pevně věřte, že se vám, byť jenom omylem, nepodaří zasáhnout ubohého člověka, kterého chcete zachránit před smrtí.

Polar Pwnd 2 - medvěd kontra tučňáci Polar Pwnd 2 - medvěd kontra tučňáci
(flash / akn / 2746  zobrazen / oblbenost 64%)

Podivný medvěd s beranicí na hlavě má zřejmě nevyřízené účty s partou tučňáků a rozhodl se proto těmto nepřátelským zvířátkům notně zatopit. Ztotožněte se tudíž v této dnešní logické hře s tímto řádně rozzlobeným medvědem a ukažte drzým opeřenců, kdo je zde pánem. V každém kole bude vaším úkolem vrazit do všech tučňáků, kteří se nacházejí na hracím poli. Aby se vám to podařilo, budete muset vždy řádně promyslet cestu, kterou medvědovi vytyčíte, poté provést v herním poli potřebné úpravy, rozmístit pomůcky, které máte k dispozici a nakonec kliknout na tlačítko „Start“ a vyslat medvěda na trať. Prokážete dostatek logického myšlení a dokážete zvládnout a absolvovat všechna herní kola, nebo naprosto selžete a opeření nepřátelští tučňáčci se pro vás stanou v této hře zcela nestravitelným soustem?

<<  [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)