HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím    Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím
(freeware / akn / 4075  zobrazen / oblbenost 63%)

S hlavní postavičkou, prsatou blondýnkou, se budete pohybovat po různých lokacích, v nichž se to doslova jen to hemží velkým množstvím Zombií. Vyskakují na vás ze dveří, od právě jimi požíraných lidských mrtvol, nebo se, tyto věčně hladové bestie probudí, aby vylezli z rakve, nebo z hrobu. Naštěstí však stačí většinou párkrát vystřelit a cesta je znovu volná. Zombie jsou však nesmírně vychytralé a vyskytují-li se ve větší vzdálenosti, nečekaně zrychlí, a pokud nemáte dost munice v zásobníku, nejspíš ztratíte kousek cenného zdraví. Přeskakujte tedy jámy, hroty, prostě všech, co by vám mohlo ublížit, když budete hledat cestu dál, jako klíče k otevření dveří a další předměty. Z většiny „mrtvých“ nepřátel získáte užitečná „Gé-čka“, nezapomínejte sbírat modré „Orby“, s jejichž pomocí si můžete zlepšovat pomocí „Enteru“ vlastnosti.

Patchwork - hrátky s teleportem Patchwork - hrátky s teleportem
(freeware / adventury / 4292  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní freeware hra, nazvaná „Patchwork“, je skutečně kouzelnou výpravou do ručně kresleného světa v nádherné grafice. Tato klasická adventura vás určitě překvapí svojí originalitou, ale navíc ještě zaujme výbornou, ručně kreslenou grafikou a naprosto bezproblémovou hratelností. Vaším úkolem je jediné, projít všemi lokacemi a dokázat se z cizího, ne vždy přátelského světa vrátit zpět domů, což ovšem nebude tak docela jednoduché. Hra má nejen zajímavou zápletku, velmi pohlednou grafiku, slušnou hudbu a bezproblémovou hratelnost, ale je i chytlavá a pozoruhodná., troufám si tvrdit, že se jedná skutečně o skvělou hru z kategorie adventur. Fantastická hra „Patchwork“ je tudíž velice příjemnou a milou procházkou po nádherně a přepečlivě vykreslených lokacích, která překvapí jejím bezvadným zpracováním.

We Want YOU – válka je holt blbec       We Want YOU – válka je holt blbec
(freeware / akn / 4002  zobrazen / oblbenost 64%)

Nebývá to vskutku tak často, aby se témata freeware her zabývala spornými celospolečenskými tématy tak, jako je tomu právě v dnešní vydařené hře. Dnešní freeware hra je totiž ve své podstatě hrou s protiválečným tématem, i když se jedná o hru akční, tudíž o „střílečku“. Už samotný politický komentář vás zcela jistě donutí k zamyšlení, přičemž hlavním trhákem hry „We Want YOU“, je totiž právě snaha přesvědčit vás, že válka je vždycky stejně hnusná a sama o sobě zvrácená. Ve svém základním principu je „We Want YOU“ málo oslnivou, z bočního pohledu hranou arkádou, ve které, jako člen výsadkářského paradesantu, jste shozeni na nepřátelské území a máte bojovat v anonymním válečném konfliktu. Občas narazíte na cizího vojáka, kterému skočíte rovnou na chrbát a rozdrnkáte ho v rytmu množství vašich střel.

Potrubí - spojte potrubí, pusťte vodu Potrubí - spojte potrubí, pusťte vodu
(freeware / logick / 5579  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je velice dobře známá, logická klasická skládačka, nazvaná „Potrubí“, která je takovým menším remake. Pokud totiž do prohlížeče na Internetu zadáte název Potrubí, naleznete skutečně tolik podobných her, kterých je jako onoho příslovečného „kvítí na louce“, tedy na první pohled nic výjimečného. Několik her s tímto názvem dokonce naleznete i na našem webu „Herní Svět“, takže můžete nejen dnes vám předkládanou hru hrát, ale i srovnávat s těmi jí podobnými. Přesto je dnešní hra v něčem ojedinělá a vymyká se z řady jí podobných. Především je jejím autorem vám jistě dobře známý český tvůrce freeware, píšící pod pseudonymem „Tatko“, což už samo o sobě napovídá o její vysoké kvalitě, zadruhé byla jím vytvořena speciálně pro soutěž na www.Islandsoft.cz, v níž se umístila na opravdu hezkém desátém místě.

Sabienchen - pracovitá včelička Sabienchen - pracovitá včelička
(freeware / arkdy / 4092  zobrazen / oblbenost 64%)

Včeličky bývají lidmi velice často dávány jako vzor pro včelí píli a pracovitost a nutno říci, že tomu tak skutečně je. Lidstvo má navíc ze včelích pospolitostí mnohý užitek, nejen že si rádo pochutnává na jejich medu, ale i vosk, který včelky vyrábějí, jako produkt pro stavbu svých kójí v úlech, je lidmi vyhledávanou a vzácnou surovinou. Navíc bez jejich sbírání pylu z květin a ovocných květů je důležité i proto, že takto květy opylují a jen poté mohou dávat ovoce. Je tedy zcela samozřejmé, že bez těchto drobných, pilných a pracovitých tvorečků, by se lidstvo jen tak hned neobešlo. Chraňte tedy tyto tvorečky, vždyť jsou velice užitečnými stvořeními, pokud se cítí ohrožení a počastují vás žihadlem, umírají. Tak tedy dnes vám nabízíme jednu takovou freeware hru, v níž hlavní protagonistkou je jedna z mnohých, pracovitých včeliček.

Quadrax VIII - pomozte třem dobrodruhům Quadrax VIII - pomozte třem dobrodruhům
(freeware / logick / 6080  zobrazen / oblbenost 64%)

Čeští autoři freeware, tvořící sérii freeware pod titulem „Alfaline“ s názvem „Quadrax“, stvořili již jak vidno z názvu hry, osmý díl této vskutku skvělé série freeware her a jak sami přiznávají, nehodlají v této činnosti přestat, takže brzy se můžeme dočkat dalšího dílu této podivuhodné herní série. Tento díl série „Quadrax“ se vyznačuje obrovskou náplní, délkou, nápadem a především obrovskou obtížností, která už musela leckterého hráče poslat do blázince. Chcete být tedy dalšími? Postačí vám úvodní citát jednoho z autorů? „Teda jednička sice nebyla ode mne, ale od dvojky dále už ano. Pokud tedy někomu stojí auto na špalkách (jako teď mně), nemá do čeho vrtnout a myslí si, že mu to logicky myslí, může některý z Quadraxů zkusit. Nováčkům nedoporučuji začínat osmičkou, neboť je to nejsložitější logická hra na světě“.

Bullet Train - braňte vlakový náklad    Bullet Train - braňte vlakový náklad
(freeware / akn / 4358  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware je skutečně velice rychlá akční hry, tedy střílečka, kterou budete hrát tak říkajíc, z pohledu první osoby. Svým způsobem je i velice překvapivá, ohromí vás nejen svým zajímavým a originálním nápadem, ale i velice zdařile zpracovanou komiksovou grafikou. Vaše snaha ubránit náklad a zařízení vlaku a to i za jízdy, před nájezdy hord prapodivných příšer a bestií, je pro vás odměňována bodovým systémem, z kterého si poté vylepšujete zbraně a stavíte obranné stavby, toto vše v nádherné komiksové grafice a za pekelně rychlé jízdy po kolejích. Z tohoto pohledu by se tedy hra mohla jevit jako docela přímočará a navíc i jednoduchá, zato ale hodně obtížná. Uchránit cenný náklad na pádícím vlaku je úkol, který si vyžádá všechny vaše střelecké schopnosti a dovednosti, nároky na myšlení hráčů hra ale neklade.

Earl Bobby is Looking for a Loo – záchod Earl Bobby is Looking for a Loo – záchod
(freeware / adventury / 4215  zobrazen / oblbenost 65%)

Známá herní postavička, tedy Earl Bobby má další problém, poté, co stále hledal boty a ztracený golfový míček, je tentokrát v ještě mnohem prekérnější situaci. Tento výstřední šlechtic se v golfovém klubu báječně najedl, bohužel cestou domů v automobilu se svým přítelem, pocítil silné nutkání přírody a zjistil, že musí co nejrychleji nalézt záchod. V okolní pastvinně se naštěstí pro něj nachází latrína, tedy „kadibudka“, jenže dostat se do ní to je úkol nad jeho síly a možnosti. Takže jistě zjišťujete s překvapením tak jako já, že tady máme námět na adventuru zcela originální a nevídaný. Tuto hru autor prodával zprvu po třech dolarech, aby ji nakonec uvolnil zcela zdarma a tak máte zadarmo k dispozici hru, která je na současné freewarové poměry skutečně mimořádná, a určitě vás zaujme, ale také velmi pobaví.

A Nation Of Wind -  osídlování ostrůvků A Nation Of Wind - osídlování ostrůvků
(freeware / strategie / 6017  zobrazen / oblbenost 64%)

„Freeware s názvem „A Nation Of Wind“ je skutečně velice nápaditou hrou z kategorie strategií, která vás opravdu zaujme a pobaví. Navíc je velice zvláštním a originálním způsobem zpracována, je přiměřeně dlouhá, i když tak trochu náročná na pochopení, ale to se dá tréninkem zvládnout. Jedná se tedy, abych to upřesnila, o kombinace budovatelské strategie, hraní si na hrdiny, čekají na vás taktické soubojové akce a je skutečně mnohem zábavnější a obsahově bohatší, než se můžete sami domnívat, zkrátka a dobře, vydařené dílo hra v sobě opravdu nezapře. Stavba nových budov, správa již těch stávajících, vedení života na vesnicích, včetně hledání nových zdrojů surovin, vylepšování lodi i různých obranných staveb, likvidování bestií, plnění zadávaných úkolů, toho všeho je tak mnoho, že zpočátku téměř ztrácíte orientaci.

Doom the Roguelike – tahový systém bojů Doom the Roguelike – tahový systém bojů
(freeware / akn / 4292  zobrazen / oblbenost 63%)

Jistě jste již podle samotného názvu této freeware hry poznali, jedná se o přepracovanou akční střílečku tvůrčí společnosti ID Software do herního žánru, zvaného „roguelike“. Že neznáte RPG žánr označovaný jako roguelike? Tak tedy původně šlo o komplexní RPG, které se vyznačovaly mimořádnou tuhostí, ASCII grafikou, tahovými souboji, ovládáním na klávesnici a permanentní smrtí. Pokud umřete, nemůžete „loadovat“, nemůžete se oživit, můžete jen začít hrát znova. Váš úkol byl jednoduchý, postupně procházet náhodně generovaná jednotlivá patra dungeonu, na dně zabít bosse a vrátit se na denní světlo. Postupně došlo k nahrazení ASCII grafiky jednoduchými obrázky a hraní i méně zkušeným hráčům ulehčit. Přesto však například jedna z nejhranějších roguelike her dneška, „Dungeon Crawl: Stone Soup“, není ta snadná.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)