HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Moorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladů Moorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladů
(freeware / arkdy / 4291  zobrazen / oblbenost 64%)

Slepičky zvané „Moorhuhn“, od německého autorského týmu, honosícímu se hrdým názvem „Phenomedia AG“, dnes přicházejí opět za vámi. Jedná se o hru z tak zvaných „Moorhuhnovek“ ze známé série tohoto tvůrčího týmu, se kterým se tito proslavili po celém světě a jejich slepičky jsou jejich typickým znakem a poznávacím znamením. V oblasti freeware her není takový jev ničím tak zcela neobvyklým, existuje mnoho dalších tvůrčích týmů freeware her, které proslavili jejich hlavní hrdinové. Tak, jako snad neexistuje nikdo, kdo by neznal tyto extravagantní slepičky, určitě tak znáte i modrého ježečka jménem „Sonic“ a musím se zmínit o skutečném dobrodruhovi, instalatérovi jménem „Mario“. Samozřejmě, že podobných hrdinů je mnohem více, však zkušení hráči by vám je „sypali z rukávů“, no ale vraťme se k „Moorhuhn Schatzjäger“.

Mr. Rescue - staňte se hasičem Mr. Rescue - staňte se hasičem
(freeware / arkdy / 3641  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mnou budete souhlasit, když vám povím, že každý z nás měl již v předškolním věku představy a sny, čím by se chtěl, až dospěje, stát. Někdo se držel, jak se praví „při zemi“, a volil zaměstnání prozaická, jak, kuchař, číšník, servírka a podobné profese, někdo ovšem mířil výš a přemýšlel docela vážně o tom, že bude kosmonautem. Ti z vás, co milovali dobrodružství, potom zatoužili po zaměstnáních, které sebou při jejich výkonu, přinášejí spousty adrenalinových zážitků a jsou pro celou lidskou společnost velice důležitá, nepostradatelná a užitečná. Mezi taková povolání se rozhodně řadí právě hasiči, takže pokud jste se jimi toužili stát a váš sen se nevyplnil, potom si vyzkoušejte dnešní hru s názvem „Mr. Rescue“, v níž se stanete hasičem s úkolem nejen hasit, ale taktéž zachraňovat lidské životy.

Project Silcharde - likvidujte teroristy Project Silcharde - likvidujte teroristy
(freeware / akn / 5612  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní akční hře, nazvané příznačně „Project Silcharde“, která je zároveň i akční sci-fi hrou, viděnou z pohledu třetí osoby, budete bojovat proti teroristům, kteří napadli vaši firmu. Můžete si vybrat vám vyhovující herní styl, a tak bojovat hlučně, nebo vše řešit potichu, aniž by vás kdokoliv byť jenom na chvíli spatřil. Hra se může pochlubit skutečně skvělou grafikou, zábavnou a výbornou hratelností, jistě oceníte i další možnost, že si můžete vybrat způsob, jakým chcete řešit různé krizové situace. „Project Silcharde“ je tudíž výborná, akční zábava na několik desítek minut, která však zaujme vskutku bezvadnou hratelností a slušnou technickou reprezentací. Jako člen ochranky ve vaší firmě, která byla napadena teroristy, se ocitáte ve velice tíživé situaci, která mimo neobvykle divoké akce, nabízí též prvky tiché likvidace nepřátel.

Abandoned – opuštěn ve tmě Abandoned – opuštěn ve tmě
(freeware / arkdy / 3884  zobrazen / oblbenost 64%)

Zůstat někde sám, zcela opuštěný a navíc ve tmě, to by si zřejmě nikdo z vás nepřál, ale pokud by se to již stalo, určitě by byl každý z vás vděčný za jakoukoliv, byť sebemenší pomoc. Stejně vděčný vám může být i hlavní hrdina této hry s výmluvným názvem „Abandoned“, který se zrovna teď do takové nepříjemné situace dostal. Pomůžete mu tedy, nebo ho ponecháte se dále samotného trápit? Protagonista hry je tak poněkud zvláštní stvoření, a podle jeho vzhledu se nejspíš bude jednat o nějakého tvora, který bude zřejmě křížencem nějakého robota s nějakým létajícím tvorem, nejspíš sovou. Tak tedy s tímto tvorem budete prolétávat členitými lokacemi a budete hledat cestu k východu. Ovšem právě díky veliké tmě a už zmíněné členitosti, to nebudete mít snadné, jak to na první pohled vyhlíží, úkol se může státi i martýriem.

Fragment - nebezpečná vesmírná stanice  Fragment - nebezpečná vesmírná stanice
(freeware / akn / 4456  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware hra, nazvaná „Fragment“, je akčním sci-fi dílkem, u kterého je však na rozdíl od klasických „stříleček“, dokonce i hodně a správně přemýšlet a uvažovat, stupidní a spontánní, bezhlavost se tedy hráčům skutečně nevyplácí. Jistě zkušení a ostřílení hráči poznají již sami po několika okamžicích, že za vzor a inspiraci k této hříčce autorům posloužila některá z mnoha epizod proslavené herní série, nazvané „Deus Ex“, řekla bych, že tedy zatím ta poslední. Hra se může pochlubit skutečně excelentní grafikou, skvělou doprovodnou hudbou, novými nápady a zejména potom tím nejdůležitějším, tedy bezvadnou a dokonalou hratelností a nikterak nadsazenou obtížností. Znovu zdůrazňuji, že u hraní musíte využívat schopností, a kapacit vašich mozkových závitů, nikoliv se hrnout zcela bezhlavě, a zbrkle do akce.

Deep Escape – únik po letecké katastrofě Deep Escape – únik po letecké katastrofě
(freeware / adventury / 4380  zobrazen / oblbenost 64%)

Jako pilot vesmírného korábu, vracející se po výzkumném letu z Vesmíru zpět na rodnou Zem, však váš raketoplán havaroval, bohužel tak nešťastně, že se téměř celý ponořil do vody. Jako jediný přeživší z celé posádky se nyní tedy budete snažit najít cestu ven z této nepříjemné a nebezpečné situace. Budete se pohybovat po palubě, hledat různé předměty, prohledávat všechny místnosti, některé musíte i, často plavat a hlavně doufat, že nezabloudíte. Ono to totiž skutečně není tak docela jednoduché se v takovém pološeru na lodi zorientovat. Některé místnosti jsou si podobné a ne vždy budete předem vědět, co máte právě udělat. Proto se hledání cesty ven stává velice strastiplnou cestou, ale výborně se hodící pro již ostřílené hráče, kteří si libují v dosti těžkých úkolech, budete se cítit jak ve hvězdném, potopeném korábu.

Emily Enough: Imprisoned – vraždící dítě Emily Enough: Imprisoned – vraždící dítě
(freeware / adventury / 3995  zobrazen / oblbenost 64%)

Nemáte v lásce rozmazlené a uřvané děti, které si na svoje narozeniny navymýšlí hory doly? Pak určitě vůbec nepřijdete „na chuť“ protagonistce dnešní adventury, která svoji nespokojenost s dárky, které obdržela k narozeninám, vyřešila skutečně nevídaně a nečekaně, tedy kuriózním způsobem, vyvraždila totiž celou vlastní rodinu. K adventurám a jejich tvorbě, se čeští autoři freeware příliš neupínají, ono je určitě jednodušší a méně náročné, stvořit nějakou tu „hopsačku“, nebo „střílečku“, nežli adventuru, takže pokud si chceme nějakou dobrou adventuru zahrát, musíme se pohlédnout po zahraničních pramenech. „Emily Enough: Imprisoned“ tudíž patří k těm novějším výtvorům a musím dodat, že se jedná o vydařené dílko s dobře propracovanou dějovou linií i s příjemným zpracováním, to vše zabaleno do šokující zápletky.

Lumber Island - na záhadném ostrově Lumber Island - na záhadném ostrově
(freeware / adventury / 4552  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware hra, nazvaná jejími autory jako „Lumber Island“, je skutečně velice pohledný představitel zcela moderní vlny hororů z takzvaného pohledu první osoby. Má velice slušnou hrací dobu, výbornou a dokonalou atmosféru, originální ponurý příběh, a nechybí ani hráče iritující děs. Co tudíž chtít od strašidelné hororové hry ještě více? Tento herní titul navíc sebou přináší velmi poctivý kus dobře odvedení práce. Skvělá atmosféra a hrůzu nahánějící prostředí opuštěného ostrova jsou podporovány výborným, atmosféře hry odpovídajícím grafickým zpracováním a pomalu se vynořujícím hororovým příběhem. Několik málo drobných chybek, především technického charakteru, autorům jistě rádi odpustíte, neboť hra je dostatečnou hororovou procházkou pro děs milující hráče a je i pokračováním v tradici moderní vlny hororů.

We Are Subjects - přes zatopené úrovně We Are Subjects - přes zatopené úrovně
(freeware / arkdy / 4042  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato vskutku vydařená a originální, nevšední hra, nazvaná jako „We Are Subjects“, se představuje svojí výbornou hratelností, přiměřenou obtížností a opravdu zcela neotřelým nápadem. Hra má rychlý spád a vyžaduje vaše plné soustředění, neboť hlavní protagonista hry se bude pohybovat v zatopených oblastech a jedinou jeho pomůckou, pro pohyb, je vystřelovací lano, na kterém se houpe a tak postupuje dál po místech, kam by se jinak bez tohoto lana nikdy nedostal. Samozřejmě, že se jedná o živého tvora, takže musíte dávat pozor nejen na to, aby se někde nepřizabil, ale také nezůstal dlouhou dobu bez přísunu vzduchu, neboť pokud bych se tak stalo, utopíte ho jako bezbranné kotě. Nechci tvrdit, že se jedná o naprostý originál, ale v podstatě je to hra nevídaná a neokoukaná, která vás dokáže na delší čas pobavit.

Moorhuhn Im Anflug – slepičky ve válce  Moorhuhn Im Anflug – slepičky ve válce
(freeware / akn / 4013  zobrazen / oblbenost 64%)

Slepice sice nepatří k těm tvorům, kteří by byli obdaření efektivními leteckými schopnostmi, autoři dnešní freeware jak vidno, jsou však zcela opačného názoru. Hra je jednou z mnoha tak zvaných „Moorhuhnovek“, ale v jednom se od svých sester a sestřenic přece jenom liší. Doposud jste Moorhuhnovské slepičky mohli znát jako terče pro nacvičování a zdokonalování vaší střelby z různých zbraní, také jako hledající poklady v Egyptě, a překonávají plošinky v různých „hopsačkách“. Moorhuhn Schatzjäger. dnes si musíte zvyknout zato, že tyto slepičky nejen že jsou schopné létat a pilotovat letadla, ale dokonce v letadlech svádět i vzdušné souboje s různými druhy nepřátel. Dnes se tedy opět vznesou do vzduchu, tentokrát však v letadle, neboť tato hříčka je experimentem, a slepičí variací, na letecké střílečky.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)