HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Three Musketeers Secrets - služba králi Three Musketeers Secrets - služba králi
(freeware / adventury / 4037  zobrazen / oblbenost 64%)

Představujeme vám zdarma novou vzrušující plnou verzi hry "Tři mušketýři Tajemství: Constance", která vás zavede do světa Francie XVII. století, plného královských intrik, zrádného kardinála, a samozřejmě téměř neskutečného romantického dobrodružství. Na rozdíl od současnosti se tudíž ocitnete v době, kdy středem světa byly právě Francie a Španělsko a to díky jimi vlastnícími koloniemi a nadvládě jejich loďstva na moři a oceánech. Hlavní hrdinkou této skutečně vynikající hry je mušketýrka jménem „Constance“, která oddaně a bez výhrad slouží pokorně francouzské královně a snaží se ji ochránit nejen před intrikami vladařů ze sousedních států a velmocí, ale i proti praktikám rovněž intrikujícího kardinála. Aby to ještě nebylo tak docela všechno, hrou se prolíná i příběh lásky, který se táhne hrou, jako známá, červená nitka.

Wild West Story - pouť Divokým Západem Wild West Story - pouť Divokým Západem
(freeware / logick / 4765  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra je opatřena dokonce i velice zajímavým, dobrodružným příběhem, hlavní hrdinkou ve hře je odvážná žena. Jedná se o „šerifku“ jednoho nejmenovaného, zdevastovaného města na Divokém Západě, která těžce nesla nenadálé úmrtí jejího otce. Aby zmírnila vlastní bol a přišla na jiné myšlenky, vzala pod „svá křídla“ indiánského sirotka, nazývaného Malý Kojot. Nenechejte se ale mýlit příběhem hry, přes všechna dobrodružství se v podstatě jedná o známé seskupování tří stejných symbolů k sobě, které poté zmizí a jsou nahrazeny jinými. Rozdíl je ovšem v tom, že po hrací ploše se symboly pochoduje zmíněná šerifka a vy jí musíte uvolňovat spojováním cestu, aby došla až do cíle každého levelu. Mezi každým levelem nachází mezihra, hledání předmětů, za nalezení získáváte body, teprve po jejich nalezení postupujete dál.

Webs of Destruction - hmyzí invaze   Webs of Destruction - hmyzí invaze
(freeware / simultory / 3960  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra byla vytvořena přímo pro známou soutěž „ScrewAttack Iron Man of Gaming 2008“ autorským týmem „Gamma Prime“, přičemž se navíc jedná se o jimi první vytvořenou hru. Vaším a to nelehkým úkolem je vyčistit hmyzem napadené planety, včetně jejich okolí a postupně se probojovat k mateřské hmyzí lodi, kterou musí totálně zlikvidovat. Hrát budete ve dvojím zobrazení, první z nich spatříte povrch planety a druhý při přeletu Vesmírem na jinou planetu. Takto se postupně prostřílíte přes devět úrovní a zlikvidujete rozsáhlý počet porůznu umístěných Bossů. Vše, o čem zde hovořím, bylo vytvořeno se záměrem nabídnout hráčům automatovou střílečku, zpracovanou ve stylu zašlé slávy „šestnáctibitovek“. Specifikou hry je pak možnost navyšování výkonu lodi skrze druhou zbraň, tedy za síť, což je pak prvek nový, a velmi originální.

Sui & Cide – toulky dvou kamarádů peklem Sui & Cide – toulky dvou kamarádů peklem
(freeware / arkdy / 3623  zobrazen / oblbenost 64%)

Se dvěma nerozlučnými kamarády, kteří se vydali na cestu peklem, které snad jakoby vypadlo z oka některého spisovatele knižních hlavy hororů, se setkáte v originální a zábavné hororové „hopsačce“ a budete s nimi procházet pro ně několika nebezpečnými lokacemi. Grafické zpracování této hry je skutečně nejen hororové, ale ve skutečnosti i hodně depresivní, přesto vám hra nabídne až nevšední zábavu. Sui je totiž depresivně naladěný mladíček, který přes všechny chmurné myšlenky nedbá na nebezpečí a nástrahy okolního světa a s hlavou sklopenou prochází životem, který snad ani nevnímá. Cide je potom jeho nejlepší kamarád, který je naopak přemýšlivý a rozhodný chlapík, velice dobře si vědomý odpudivosti a bezcennostizakženého světa, ale na rozdíl od Suieho neupadá do depresí, ale na všecko pohlíží se skepsí.

Hiba Ninja - dobrodružné putování Ninji Hiba Ninja - dobrodružné putování Ninji
(freeware / arkdy / 3560  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním problémem, který se bohužel táhne celou hrou, jako příslovečná červená nit přes celou hru, je samotný způsob Ninjova pohybu. Klasické hopsací plošinky jsou od sebe až neobvykle vzdáleny, nebo jsou plné, což je ještě horší, samá smrtící nástraha. Je tedy jediná možnost, nejdříve se pořádně rozběhnout a teprve potom s rozvahou skočit. Další obtížnou specialitou je překonávání kolmých stěn, kdy je nutné se jako artista odrážet ze stěny na protější stěnu, což však ani zdaleka není ještě všechno. Často se s Ninjou musíte doslova prosoukat soutěskami tak, že se rozběhnete a sklouznutím po kolenou se prosmýknout úzkou štěrbinou. Ve hře nejsou hlavní překážkou živí nepřátelé, ale nástrahy v podobě vystřelujících šípů, či vysouvajících se ostrých hrotů. Váš hrdina má jenom jeden život, poté se vrací zpět na předchozí uložení.

Shifter – muž mnoha tváří Shifter – muž mnoha tváří
(freeware / adventury / 3701  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní adventura má velice zajímavý námět, jedná se o svižné a navíc o velice inteligentně zpracované dílko, i když by se jí dalo vytknout až příliš statické ztvárnění, které však svůj účel do puntíku plní. Navíc je až příliš krátká, ale tato skutečnost ji vůbec neubírá na kvalitě, neboť hlavní hrdina vyniká tím, že dokáže v případě potřeby přeměňovat svůj vlastní vzhled, což jsme tady skutečně ještě neměli. Představ, že se někdo takto může přeměňovat a měnit svoji vlastní podobu, by byla ve skutečnosti hodně děsivá, ale v této adventuře působí velice zábavně. Nápad to ale není tak zcela nový, takové postavy, i když neskutečné, se totiž objevují v různých mýtech a pověstech, v Německu byl nazýván „Doppelgängerem“, ve Skandinávii sdílel mnoha názvů, nejznámějších a nejčastěji používaným názvem pro něj byl „Vardøger”.

A Tale of Two Kingdoms - dvě království A Tale of Two Kingdoms - dvě království
(freeware / adventury / 3641  zobrazen / oblbenost 64%)

Všichni m čarování, nadpřirozených jevů, neznámých nových pohádek, ale především ti, co se vyžívají v adventurách, především těm všem z vás je určena dnešní skvělá, doslova mistrovská hra. V ní je vaším hlavním úkolem pomoci pohádkovému království z beznadějné situace a dokončit hru, což jistě oceníte, dokonce v pěti možných variantách. Nestává se tak příliš často, aby vám autoři her a už vůbec ne adventur, nabídli celkem pět možných zakončení, tady jste však onu příležitost dostali, nenechejte si hru ujít, byla by to skutečně neodpustitelná škoda. Hra začíná ve skutečně velikém stylu, vyprávěním složitého, až neskutečného příběhu, v němž ale rozhodně každý zkušený milovník adventur nalezne podivuhodnou zápletku, vše se tu odvíjí v dávném, starověkém království Theylinn, obklopeném nepřáteli.

Wizard Land - země plná kouzel Wizard Land - země plná kouzel
(freeware / logick / 4484  zobrazen / oblbenost 64%)

Svět, v němž se nacházejí a žijí kouzelníci, je řízený jejich vlastními, mnohdy ne seriózními zákony. Potom se nemůžete divit, že se jeden z nich pokusí o puč a tak si přisvojit nad tímto podivným světem veškerou moc. Nastal tedy čas, kdy všichni obyvatelé země „Wizard Land“ museli zanechat svých „žabomyších sporů“ a unisono se k tomuto nebezpečí tak říkajíc „postavit čelem“ a zmíněnému kouzelníkovy, jeho choutkám „zatnout tipec“. Zajímavý příběh to skutečně je, ale byť by byl ještě zajímavější, tak to nic nezmění na skutečnosti, že se jedná o jednu z mnoha známých her, zpracovanou na téma „spojuj k sobě vždy nejméně tři stejné symboly“. Přestože máte před sebou nijak zvláště změněný herní koncept, přece se jen od podobných her v něčem odlišuje, k odstraňování stejných znaků autoři vložili do hry tři možnosti.

Kulivočko - klučina, zachraňující svět  Kulivočko - klučina, zachraňující svět
(freeware / adventury / 6080  zobrazen / oblbenost 64%)

V příběhu této české vydařené adventury, budete sledovat osudy malého chlapce s legračním, avšak nesmírně přiléhavým názvem, Kulivočko. Tento odvážný hrdina, který opouští budovu sirotčince, aby poznal jeho vlastní původ, a odhalil minulost svých předků, je pevně odhodlán celé věci přijít na kloub. V doprovodu ducha svého mrtvého dědečka se tudíž vydává za dobrodružstvím, aby především nalezl a zachránil starodávný artefakt, který jeho dědeček kdysi ukryl. Na své výpravě za artefaktem potkává draky obry, trpaslíky a skřítky, přičemž se ale dostává do velikých svízelí. Brzy mu začíná být jasné, že jeho kroky zamíří jinam, než si to sám představoval, a zjistí, že není jediný, kdo po artefaktu pátrá a chce se ho zmocnit. Jedná se o zábavnou hru, plnou logických úkolů, zabalenou do luxusního, grafického kabátku.

Epic Invenor - impozantní vynálezce Epic Invenor - impozantní vynálezce
(freeware / arkdy / 3319  zobrazen / oblbenost 64%)

Znalci freeware a zkušení hráči mi jistě potvrdí, že dnešní freeware hra, s dramatickým názvem „Epic Inventor“, je bezesporu jakýmsi klonem rovněž dobře známé hry „Terrarie“. Přes tuto skutečnost se jeví „Epic Invenor“ jako hra přitažlivá a jejími autory skutečně promyšlená do posledního detailu. Jedná se o zábavnou hru s charakteristickými prvky RPG, navíc hráči nabízí poměrně vysoko vyváženou porci hratelnosti pro jednoho a dokonce i pro více hráčů, kteří požadují freeware hru, která se jim hned tak honem neomrzí. Hrací vět je velice rozsáhlý a svými možnostmi i rozsahem určitě potěší každého správného dobrodruha. Autoři do hry zabudovali i rozmanité nepřátele, takže neustále narážíte na jiné a nové protivníky, takže se střetnete popřípadě s hady, pásovci, prasátky, ptáky, též s krvelačnými monstry.

<<  [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)