HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Hidden World of Art  2 - padělatelé     Hidden World of Art 2 - padělatelé
(freeware / logick / 4309  zobrazen / oblbenost 64%)

Padělatelství, není bohužel jen tak nějaká vášeň, ale přímo, i když nežádoucí profese. Padělatelé rostou jako houby po dešti, navíc padělat lze všechno, na co si jen vzpomenete. Některé padělky lze rozeznat již na první letmý pohled, jiné jsou však od originálů k nerozeznání a jsou to téměř umělecká díla. Padělají se tedy nejen například bankovky a mince, ale i známky, umělecká díla včetně obrazů slavných malířských mistrů. A právě poslednímu typu padělání obrazů je věnovaná dnešní skvělá logická hry od světoznámých autorů „MyPlayCity“, která je ale jakýmsi pokračováním předchozího dílu. V něm jste sledovali mladou dívku jménem Lan Vassari, která byla začínající restaurátorkou obrazů a pomáhali jí nastoupit profesionální dráhu v této oblasti, druhý díl na předcházející navazuje, i když tedy trošku z jiného pohledu.

Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře  Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře
(freeware / adventury / 4108  zobrazen / oblbenost 64%)

Agentka FBI Jane Croftová, pátrá po vrahovi londýnského milionáře, a kdo ví, třeba se jí to právě díky vám,podaří. Zároveň bude chtít odhalit i vraha jejího tragicky zesnulého parťáka. Přidejte se tedy k dobře známému detektivovi Croftové v její snaze rozlousknout případ v této agenturní a logické hře s ukrytými předměty, která se nazývá „Jane Croft: The Baker Street Murder“. Naskýtá se sice mnoho podezřelých, jakož i mnoho důkazů, ale jen vy samotní můžete odhalit vraha. Prohledávejte tudíž různá místa, nalézejte stopy, vyřešte zadané úkoly a pomstěte vašeho přítele ve hře „Jane Croft: The Baker Street Murder“. o ani měsíc, co agentka Jane Croftová přišla ve službě parťáka. Pátrání po vrahovi však přeruší nový případ, když je v ponuré a zaplivané londýnské uličce Baker Street, nalezeno tělo místního milionáře.

Spaceman In Space – kosmonaut v prostoru Spaceman In Space – kosmonaut v prostoru
(freeware / adventury / 3334  zobrazen / oblbenost 64%)

Nemám příliš v oblibě hry, které se odehrávají pouze v jediné lokaci, tentokráte ale musím pochválit autory za tuto adventuru, i když právě v ní se budete pohybovat pouze v jediné lokaci a hledat různé předměty, zajišťující vám další postu ve hře. Jak říkají sami autoři tohoto dílka, není tomu tak dlouho, co vytvořili podobné hry s názvem „Maestro: Notes of Life“ a „Maestro: Music of Death“, které měly u hráčů nečekaný ohlas, což je přimělo k vytvoření další hry, tedy dnešní adventury s názvem „Spaceman In Space“. Ve hře se rovnýma nohama ocitnete v jakémsi podivném Vesmíru, v roli hlavního protagonisty hry, kterým je kosmonaut, kterému krutá a zlomyslná čarodějnice uzmula jeho oblíbenou hračku, tedy gumovou kačenku. Je tedy jasné, co bude váš úkol, pomoci tak kosmonautovi milovanou kačenku nalézti.

Carny Death Peddlers – přelstěte smrt   Carny Death Peddlers – přelstěte smrt
(freeware / akn / 3205  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud si potřebujete v důsledku vaší špatné nálady vybít na někom vlastní vztek a nemáte nikoho vhodného po ruce, nebo máte, ale bojíte se, že byste mohli obdržet také nějakou tu pecku „do nosu“, potom se rozhodně vyžijete a splníte si vaše choutky v dnešní freeware hře, nazvané „Carny Death Peddlers“. Hra vás uvede do role jejího hlavního, smutného hrdiny jménem „Slappy the Clown“, jehož jméno již samo o sobě předurčuje jeho vlastnosti, tedy chuť někomu řádně nafackovat. Slappy je totiž majitelem rozlehlého, zábavního parku, má ale smůlu, neboť jeho park obsadila parta pekelníků a jiných strašidel. Je tedy samozřejmé, že se s touto nepřátelskou chasou budete muset v roli Slappyho vypořádat a všem těmto pekelníkům dát za vyučenou. Že to ale nebude nic snadného, zjistíte ihned po spuštění hry.

Douse – životodárná dešťová kapka Douse – životodárná dešťová kapka
(freeware / arkdy / 4308  zobrazen / oblbenost 64%)

Autoři z „Digipenu“ jsou prostě třída, tedy skutečnými mistry svého řemesla. Kapka, dopadnuvší z nebe na zem, nemá skutečně dlouhý život, ba naopak, dalo by se bez váhání říci, že její život je přímo jepičí. Dnešní protagonistka této skutečně vydařené hry je právě ona mnou zmíněná kapička vody, která si je této skutečnosti až moc dobře vědoma a proto se musí vrátit, nebo se alespoň o to pokusit, vrátit zpět do oblak, odkud na zem spadla. Jistě vám nemusím sáhodlouze vysvětlovat, že sama to nedokáže a tak tím, kdo její přání bude uskutečňovat, jste právě a výhradně jenom vy samotní. Jedná se o skvěle vymyšlenou hru, s originálním nápadem, co jiného můžeme od autorů z „Digipenu“ čekat. Kapka ve hře se nemůže odpařit, přesto na příděl vody čeká, zalévejte ji i různé druhy kytek a vracejte jim zpět jejich život.

Plan M – zachraňte svět před opicemi    Plan M – zachraňte svět před opicemi
(freeware / adventury / 3460  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak poněkud praštěný, snad i dosti tradiční příběh bez nápadu, na druhé straně ale skutečně bezproblémová a zcela klasická hratelnost, tak nějak by bylo možné charakterizovat dnešní adventuru, která mnoho moudra nepobrala. Přesto nutno ale přiznat, že pro milovníky adventur bude tato prapodivná hra téměř dokonalou, i když tak dosti praštěnou zábavou. Jedná se jenom o další herní titul, v němž opět budete zachraňovat Svět před pohromou velice podivných podmínek. „Plan M“, v němž písmeno M zastupuje zkráceně „Monkey“, tedy po česku Opice, už samo o sobě dosti napovídá, s čím se ve hře setkáte. O co tedy ve hře jde? Právě v takováto zvířata, ze kterých, dle vědeckých poznatků homo sapiens pochází, se rozhodl hlavní protagonista přeměnit lidstvo na Zemi v opice a přeměnit Zemi na Planetu opic.

Zaboodles - hbité ptáče, dál doskáče Zaboodles - hbité ptáče, dál doskáče
(freeware / arkdy / 3209  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je skutečně velmi vydařená „skákačka“, v níž obdržíte i spousty bonusů za povedené přeskoky, která vás rozhodně zaujme, pobaví a podchytí. V samotné jednoduchosti je obrovská síla, říká se v jednom českém úsloví, s pro tuto freeware hru to platí v plném rozsahu. „Dobrý nápad je nad zlato“, říká jiné české úsloví a i tento příměr na tuto hříčku skutečně sedne. Znovu jsem se totiž musela pozastavit nad tím, co už jsme mnohokráte tvrdila, neboť opět mi bleskla hlavou myšlenka, „kam na ty nápady autoři freeware vůbec chodí“. Inu zřejmě je to tak, že „komu není shůry dáno, v apatyce to nenakoupí“, což je samozřejmě další, a jak vidno, české pravdivé úsloví. Hra je dosud nevídaným originálem, je zábavná, chytlavá, jen tak honem se neomrzí, je dokonalá, něco podobného jsem vskutku nerecenzovala.

Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu  Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu
(freeware / akn / 4830  zobrazen / oblbenost 64%)

„Alien Shooter 2“ je skutečně nadupaná, šílená super akční střílečka, plná potoků krve ustřelených hlav a údů, která jistě přitáhne množství hráčů, libujících si v takových, divokých hrách. Jedná se tedy o zběsilou střílečku v podivném, izometrickém světě, ve kterém poteče tak obrovské množství krve a odporného slizu, že to některé slabší povahy nemusí až unést. Návrat chodbami po každé úspěšně zakončené misi je doslova jako vystřižený z nějakého hororu. Během každé bojové mise budete muset zabít stovky, i více bestií a různých potvor, což zřejmě nezní příliš optimisticky, ale spíše zcela naopak. Nezapomenete-li včas nakupovat dostatečné množství tolik potřebné munice a ochranné štíty, pak vyjdete z těchto řeží vítězně, a to díky výborné řešené herní obtížnosti, kdy se vám pořád zpřístupňují nové zbraně, a možnosti ochrany.

Keys of a Gamespace – cesta do minulosti Keys of a Gamespace – cesta do minulosti
(freeware / adventury / 3371  zobrazen / oblbenost 64%)

Život se s námi někdy skutečně nemazlí, mnozí z vás jistě nadělají během něj spousty „kotrmelců“, za které se mnohdy později stydí. Některé pochybné počiny se dají sice napravit, většinou to však již nejde, znáte přece české úsloví, že „pozdě bycha honit!“ Pak vám už nezbývá vůbec nic jiného, než „nakopnout“ stroj času a všemu nastavit lepší příznivou budoucnost. Tak toto je tedy obsah a námět dnešní adventury od nepříliš známého autora freeware, jménem Sébastien Genvo. Protagonista této freeware se nazývá Sebastian, jeho vlastností je jeho velký koníček, jímž je počítač, u kterého tráví všechen svůj volný čas. To se samozřejmě ale vůbec nelíbí jeho manželce, která mu dá ultimátum, buďto ona, nebo počítač. Sebastian se rozhodne vše řešit, pustí se s vervou do hledání osudné chyby, které se v minulosti dopustil.

Origami – chlapec z papíru na cestách   Origami – chlapec z papíru na cestách
(freeware / arkdy / 4436  zobrazen / oblbenost 64%)

Origami je dvojrozměrná, z bočního pohledu viděná rolovací freeware hra, ve které hrajete jako klučina jménem Kami, okouzlený papír, který je vytvořený z papíru. Sbíráním různých bonusových svitků pak Kami může užívat jeho takto nalezené nové schopnosti a dovednosti k tomu, aby se transformoval do jiných forem a tvarů a tak se dostával dále přes překážky, které by jinak v původní podobě nepřekonal. Navíc ještě v této zdařilé a nápadité hře totiž musíte být hodně rychlí, utíkat a skákat stále vpřed, nečekat, až se setmí a že to leckdy bude pořádný úprk, na to můžete klidně vzít jed. Bojíte se, tak jako Kami rovněž šera a tmy? Tak to si potom budete velice dobře rozumět s hlavním hrdinou této hry, nazvané „Origami“. „Origami“ je tudíž klasická „hopsačka“ se spoustami plošinek, pastmi, i mnoha nekonečnými překážkami.

<<  [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)