HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Bee Garden – ve včelím království Bee Garden – ve včelím království
(freeware / simultory / 5227  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte tedy vskutku velice potřebný a důležitý úkol, pomoci včeličkám obnovit poničený úl a nasbírat dostatek zásob květinového pylu, aby mohly vyrobit co největší množství chutného medu pro vaše mlsné jazýčky. Pomozte tedy pilným včeličkám vyrábět med ve hře, která přetéká samými medovými úkoly. Jsou včeličky užitečné? No přece ano, určitě jsou a nejen to, jsou to také nesmírně zábavná a milá stvoření. Jenže teď potřebují pomoci, zásoby na medu se rychle tenčí, takže se zapojte se hry a pomozte milým včelkám postarat se nové zásoby medu. Hra je zábavná kombinace akční a logické hry, snad dokonce i adventurou, která se hodí už i pro menší děti, je nenásilná, má pestrou komiksovou grafiku a roztomilé efekty, děti si ji určitě zamilují, a ani dospělí se u hraní rozhodně nudit nebudou, a velice dobře se pobaví.

Santa Ride 2 - další jízda Santa Klause Santa Ride 2 - další jízda Santa Klause
(freeware / simultory / 5650  zobrazen / oblbenost 64%)

Santa Ride 2 je pokračováním a vylepšeným dílkem freeware hry „Santa Ride“, kterou jsme vám nabídli v minulých dnech a ve které se opět vracíme k již prošlým Vánocům. Jedná se opět o velmi povedený sportovní simulátor, kde máte za úkol stát se Santa Klausem a jezdit na saních plných vánočních dárků, tažených sobím spřežením rozdávat je dětem. Určitě je vám známo, že Santa Klaus vždy jezdí na saních, tažených soby, zajímavostí ale je, že v této hře zmínění sobi běhají pouze po dvou nohách. První vaším úkolem v této hře je pouhé sbírání dárečků, které jsou různě rozházené po lokaci a teprve až poté je můžete rozdávat a udělat tak radost hodným dětem. Ve hře vám napovídá šipka, která vás přesně nasměruje, komu dáreček máte donést, pokud tak učiníte, získáváte body, a zpřístupní se vám další kola.

Santa Ride – pomozte Santa Klausovi Santa Ride – pomozte Santa Klausovi
(freeware / simultory / 5217  zobrazen / oblbenost 64%)

Vánoce jsou za námi, přežili jsme Silvestr, takže mi přece jenom dovolte, abych společně s vámi ještě tak trošičku zavzpomínala na vánoční svátky a to hrou, kterou vám dnes nabízím. „Santa Ride“ je skutečně velice zajímavou a chytlavou hrou, navíc zpracovanou ve svižném tempu se vskutku originálním nápadem, i když je dosti rázně časově omezená. Budete „kočírovat“ Santovy sáňky, tažené sobím spřežením, cesta to však bude rozhodně nelehká. Čekají na vás spousty překážek, navíc je cesta, kterou musíte v pevně zadaném časovém limitu projet, nejen zasněžená, ale často i pokrytá velice záludným náledím, na kterém sobí spřežení nečekaně uklouzne, sáně se zastaví a vy musíte sáně zavést zpět na cestu, čímž zcela pochopitelně ztrácíte velice drahocenné sekundy díky poměrně neustálému, velice rychle ubíhajícímu času.

Nugget - ve světě přátel i nepřátel     Nugget - ve světě přátel i nepřátel
(freeware / arkdy / 3039  zobrazen / oblbenost 64%)

Bezesporu existují plné hry, o kterých lze říci, že grafické i technické zpracování vskutku nestojí ani „za zlámanou grešli“, a jsou pro hráčskou veřejnost naprostým zklamáním a fiaskem. Naleznete však i takové freeware, které si svým zpracováním a originalitou v ničem nezadají ani s takzvanými komerčními hrami, za jejichž stažení musíte „vyklopit“ nějakou tu korunku. Dnešní hra s podivným názvem „Nugget“ se však bezesporu řadí do té druhé, mnou zmiňované herní kategorie, ačkoliv se jedná o hru volně stažitelnou, přesto se vám nabízí úplně zdarma a věřte mi, že se nejedná o hru jen tak ledajakou. Je velice dobře hratelná, má až nevídaně svižné tempo, naleznete v ní spousty zcela originálních nápadů a navíc, zabavíte se při jejím hraní na dlouhou dobu. "Nugget" je plošinová hopsačka, která vás rozhodně zaujme, a pobaví.

Maldita Castilla – statečný rytíř       Maldita Castilla – statečný rytíř
(freeware / arkdy / 3279  zobrazen / oblbenost 65%)

Freeware s názvem „Maldita Castilla“ je hrou, která vás při hraní vrátí v myšlenkách do období let z konce let minulého století a to především svým grafickým zpracováním. Jedná se tudíž svým způsobem o jakési retro, přesto se nedá říci, že by hra za zahrání nestála. Jde totiž doslova o akční „mlátičku“ ve dvojrozměrném provedení, sice s velmi zábavnou hratelností a spoustami lokací, na druhé straně to autor hry až nepřiměřeně přehnal s herní obtížností, která hraničí téměř s nehratelností. Hra totiž postrádá možnost ukládání, takže pokud „natáhnete po vyčerpání tří přidělených životů. Nezbývá vám pak nic jiného, než se hrou „praštit“, nebo se pokoušet zkoušet o štěstí pěkně znovu od samého začátku, což může být pro hráče dost frustrující, jinak ovšem se jedná opravdu o hru zdařilou, nekonvenční a chytlavou.

Rette Weihnachten - podivné Vánoce Rette Weihnachten - podivné Vánoce
(freeware / akn / 3578  zobrazen / oblbenost 64%)

„Rette Weihnachten“ je velice jednoduchou akční a postřehovou hrou s vánoční tématikou, která jistě přijde v této vánoční náladě všem vhod. Užijme si tedy touto hrou společně trochu té mimořádné vánoční pohody a pusťme se do sbírání různých vánočních předmětů, které se vám na hrací ploše objevují včetně Santa Klausů. Tato freeware je novou hříčkou, pocházející z Německa a dovolím si tvrdit, že její autoři byli bezesporu inspirování známou sérií freeware her na téma „Moorhuhn“. Hra není příliš dlouhá, hraje se na čas, žádná dějová linie se vám nenabízí, ve hře jde skutečně pouze o jedno, získat v rychle ubíhajícím časovém limitu co nejvíce bodů za sestřelené, ano rozumíte dobře, sestřelené vánoční ozdoby a Santa Klause. Ovládání je velice prosté a jednoduché, zcela si úplně vystačíte s levým tlačítkem myši pro střílení.

Caverns of Khron – jeskynní dobrodružstv Caverns of Khron – jeskynní dobrodružstv
(freeware / arkdy / 3190  zobrazen / oblbenost 64%)

V oblasti freeware a online her se většinou angažují sólo autoři, kteří vytvářejí mnohdy až nečekaně technicky i graficky vyspělá a poměrně náročná dílka, která si mnohdy zcela zaslouženě vyslouží respekt, obdiv a uznání od široké hráčské veřejnosti. Tentokráte je tomu ale docela jinak, nemám na mysli kvalitu této freeware, ale skutečnost, že k jejímu vytvoření spojili své síly a talent hned tři autoři, jejichž lídrem se stal John Moore, hru ozvučil Wil Whitlark, aby grafickou tvorbu převzal na svá bedra Michael Santiago. Zdá se, že tento počin slavil nevídaný úspěch, neboť freeware „Caverns of Khron“ rozhodně patří k těm lepším a vydařenějším hrám, o čemž se můžete velice snadno přesvědčit i vy samotní. Ve svém konečném výsledku vám tedy nabízíme výtečnou plošinovou „hopsačku“, která vás plně zaujme a při níž se pobavíte.

Will You Ever Return - procházka peklem Will You Ever Return - procházka peklem
(freeware / adventury / 3490  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak copak přátelé, domníváte se, že skutečně existuje peklo, nebo jen v pohádkách a bájích? Pokud si tedy vyzkoušíte dnešní hru, potom zjistíte, že peklo existuje, tedy ovšem pouze v této hře. Hra se nemusí líbit všem, jistě však může hráče zaujmout především svým bizardním námětem a zpracováním, znázorňuje totiž peklo, tak jak si ho představujete jen v divokých snech. Výborná animace a všudypřítomné pekelné výjevy jsou jen malou kapkou v moři mohutného šílenství, které je mohutně navíc věrohodně podpořeno hudbou, za jejíž výběr by se nemusel stydět ani ten nejotrlejší masový vrah. Prohlídka pekla v podání tohoto titulu je opravdu zábavná a hodně psychopatická cesta. Hra, ve které není nic svaté, však rozhodně není pro každého, by se tak dala nejlépe vystihnout názvem "skutečné šílenství".

The Burger Flipper – upečte si hamburger The Burger Flipper – upečte si hamburger
(freeware / adventury / 3382  zobrazen / oblbenost 64%)

Chodit dnes na jídlo do restaurací, je mnohdy sázka do loterie. O tom jste se mohli sami přesvědčit, pokud sledujete televizní program na Primě, nazvaný „Ano, šéfe“, v němž stupidní kuchař Zdeněk Pohlreich, neblaze proslulý oslovováním svých kolegů rčením „Vole, vole“, testuje kvalitu jídel, podávaných v restauracích a jídelnách, přičemž ne vždy tyto obstojí. V dnešní hře pracuje v jedné takové restauraci kuchař jménem Tom, v níž připravuje pro své hosty speciální a výtečné hamburgery. Jedná se tudíž o adventuru, v níž vláda hrozí zavřením restaurace pro její vysokou kvalitu a vzorným službám zákazníkům, takže Tomův šéf mu dal podivný úkol, vyrobit hamburger, který nebude mít nic přírodního. K tomu musí Tom sehnat houby, slaninu a jiné přísady. Jde o velmi vtipnou adventuru, s mnoha humornými komentáři.

Asakae - pomozte mariňákovi Asakae - pomozte mariňákovi
(freeware / akn / 3404  zobrazen / oblbenost 64%)

Jake Clover, málo známý autor této freeware, jménem Jake Clover, zřejmě se potřeboval nějakým způsobem odreagovat, jinak si nedovedu představit, co jiného by ho mohlo inspirovat k vytvoření takovéto divoké střílečky. Vytvořil totiž hru plnou střelby, zabíjení a to dokonce i pomocí výbušnin, plnou mrtvol a potoků krve. Tato řežba vás bude provázet celou hrou a každou sekundu budete coby mariňák, se kterým se ve hře ztotožníte, na pokraji smrti a bude záležet jen na vašich taktických schopnostech, zda hru dotáhnete až do celkem dosti překvapivého konce. Země je opět napadena nepřáteli z Vesmíru a vy v roli bezejmenného mariňáka jste se rozhodli pro boj. Musíte tedy přežít, můžete při střelbě zalehnout a tím se vyhnout spršce laserů, ale nepřátelé mají i granáty, takže je nutné se vracet kus nazpět, jinak nepřežijete.

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)