HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Where No Fear Was - kde není strach Where No Fear Was - kde není strach
(freeware / adventury / 3296  zobrazen / oblbenost 64%)

Titul „Where No Fear Was“ je klasickou adventurou, s nádherným grafickým zpracováním, s překvapivou zápletkou, v němž hlavní roli hraje poletující monstrum a který vás rozhodně překvapí a zaujme, originální, osobitou stylizací a samotným příběhem. Na kvalitě jinak vysoké, vám bude vadit velice krátká hrací doby, přesto hra představuje, i když pouze jednoaktové dějství o lásce, pomstě a především vás přesvědčí i o tom, že pravda nebývá skutečně vůbec jednoduchá, prostě shrnuto jedná se o docela slušnou a nenáročnou zábavu pro milovníky adventur. Jak tvrdí samotní autoři této podivně působící hry, děj této klasické adventury prý zobrazuje jejich vlastní zkušenost z dovolené. Přesto se domnívám, že v letovisku, ve kterém dovolenou strávili, není setkávání s monstry, démony, a duchy, tak docela na denním pořádku.

Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti
(freeware / akn / 4022  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra, jejíž název „Doomed Dungeon“ již sám o sobě prozrazuje, že se řadí do kategorie freeware taj zvaných „dungeonů“, je hrou, skutečně plnou, mnohdy až nečekaných dobrodružství. Není to sice žádné super dílo, ale jde o zábavnou a dobrodružnou hru, v níž si přijde „na své“ každý fanoušek freeware her RPG a „dungeonů“. Ve hře budete přes řadu překážek a později i množství mnoha nepřátel, sestupovat stále níž a níž, přičemž každé nové podlaží této freeware hry, vám nabídne různorodé nepřátele, které můžete eliminovat vaší zbraní, nebo některým kouzlem. Záleží totiž pouze na vašem výběru postavy, za kterou chcete hrát, a tím na způsob, zdali budete silnější, rozhodující je totiž rychlost pohybu a množství many. Nedoporučuji vám hrát za kouzelníka, je nejslabším bojovníkem, často mu dojde mana, a skončíte.

Hledač pokladů – potápěč, sběrač pokladů Hledač pokladů – potápěč, sběrač pokladů
(freeware / arkdy / 5027  zobrazen / oblbenost 64%)

Českého, velice plodného autora freeware, jménem Ladislav Tomaštík, tvořícího své hry pod alias Tatko, vám rozhodně nemusím představovat, na našem webu Herní Svět od něj naleznete již tolik jeho většinou vynikajících her, jako od žádného jiného českého autora. Jen namátkou mohu jmenovat freeware hry „Planeta příšer 2“, „Strážce brány“, „Krvavá mise“, „Sektor XIV se odmlčel 3D“ a „Ponorka“, což je ovšem pouze zlomek jeho her, které vám na našem webu Herní Svět nabízíme k zahrání. Dnešní jeho freeware, nazvaná „Hledač pokladů“, je tudíž jeho dalším novým dílem, které po delší odmlce opět přivedl na svět. Hned na samém začátku musím konstatovat, že se opět, což u Tatky není nic výjimečného, jedná o originální, a chytlavou hru, kterou vám mohu jen doporučit, i když nepatří mezi ty freeware zrovna nejlehčí.

Space Aggressor - vesmírnými obránci   Space Aggressor - vesmírnými obránci
(freeware / strategie / 5775  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě již mnozí z vás odehráli spousty akčních freeware her a online her, ve kterých jste museli nesmiřitelně bojovat na naší planetě proti spoustám různorodých nepřátele, nebo dokonce ve Vesmíru, kde bylo vaším úkolem zlikvidovat všechny Vetřelce ve Vesmíru, snažící se obsadit naši Modrou planetu a vyhladit lidstvo. Tentokráte se však váš úkol obrátil a je doslova postavený „na hlavu“. Vaším úkolem a předem podotýkám, že nikterak lehkým, bude zničit vytrvalého a navíc velice odolného Vetřelce, který si to zamířil k naší Zemi, a vy budete muset udělat vše pro to, aby k svému vytčenému cíli nedolétl. Úkol to bude skutečně přetěžký, neboť vaše zbrojní a ochranné vybavení, zejména zpočátku, nestojí vskutku za nic. Zřejmě s možností takového útoku nikdo na Zemi vůbec nepočítal, a podle toho také vypadá vaše výzbroj.

Nubarrón – najděte Gnómovu čepičku      Nubarrón – najděte Gnómovu čepičku
(freeware / arkdy / 3608  zobrazen / oblbenost 64%)

Docela často vám na našem webu nabízíme hry, ve kterých je vaším hlavním a jediným úkolem někomu pomoci, ať už nešťastným lidičkám, smutným zvířátkům, či jiným tvorečkům, kteří se bez vaší pomoci neobejdou. Dnešní hra, nesoucí název „Nubarrón“ mezi takové hry bezesporu patří, i když tentokráte budete muset pomáhat zcela ojedinělému stvoření. Na vaši pomoc totiž čeká Gnóm, což je velice smutný a nešťastný podzemní skřítek, který byl krutým Trollem okraden o to, co dělá Gnóma Gnómem, tedy o svoji velice šarmantní čepičku. Jistě uznáte sami, že Gnóm bez své typické čepičky není tím pravým Gnómem, o čemž je přesvědčen i on sám. Nedá se tedy dělat nic jiného, než aby se vydal na strastiplnou cestu, plnou nástrah, nebezpečí a pastí, a pro jemu ukradenou čepičku si došel, bez vaší pomoci to ale sám nedokáže.

Special Enquiry Unit - vyšetřovací útvar Special Enquiry Unit - vyšetřovací útvar
(freeware / logick / 4665  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je pro všechny ty z vás, kteří rádi přicházejí „věcem na kloub“, věnují se záhadám a tajům, mají oblibu v detektivkách a navíc i dobrý úsudek a v neposlední řadě obrovskou trpělivost a postřeh. Staňte se tudíž alespoň na chvíli rovněž detektivy a pomozte našim detektivům vyřešit záhadnou vraždu. Sbírejte důkazy, vyslýchejte podezřelé, hledejte uschované předměty, neboť to vše je vaším hlavním úkolem. Detektivní pár, který tvoří základ nově ustavené vyšetřovací skupiny „Special Enguiry Detail“, tvoří muž a žena, jakých známe z různých televizních seriálů skutečně nepřeberné množství, za všechny vám mohu připomenout oblíbený televizní seriál „Sběratelé kostí“. Jejich úkolem je vyšetřit vraždu dívky, která je nalezena v jednom z newyorských hotelových pokojů a vy si můžete svoje detektivní schopnosti vyzkoušet.

The Neverhood – pouť hocha z plastelíny The Neverhood – pouť hocha z plastelíny
(freeware / adventury / 4641  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra, celým názvem pojmenovaná „The Neverhood Chricles“, je adventurou, ve které je celý svět, a to i včetně hlavního hrdiny vytvořen, z plastelíny. I když je tato adventura již hodně postaršího data, je její příběh z formelového, tedy z plastelíny vytvořeného světa, až kromobyčejně zábavný a přitažlivý. Díky jeho prapodivné, dalo by se říct až přímo téměř pološílené animaci, zcela naivním postavám a neobvyklým hudebním doprovodem, vyhrála tato originální a ojedinělá hra řadu různých cen a má doposud celou řadu svých vlastních a věrných fanoušků, přestože se již řadu roků na herním trhu neobjevuje. Přestože se na první pohled můžete mylně domnívat, že se jedná pouze o „pitomost“ pro malé děti, ve skutečnosti je tomu právě naopak, neboť jde o dost náročnou adventuru, v níž si budete muset moc věcí poznamenávat.

Roly Poly Pumpkin - dýně na cestách Roly Poly Pumpkin - dýně na cestách
(freeware / arkdy / 3383  zobrazen / oblbenost 65%)

„Haloween“ je svátek, jehož oslavy si žádný Američan nenechá ujít, i když v našich krajinách je tento svátek téměř neznámý. Tato skutečnost ovšem ale nic nemění na tom, že byste si tuto hru nemohli vyzkoušet, neboť se doslova pyšní svým dokonalým, přímo grandiózním technickým i grafickým zpracováním a zcela neobvyklým, originálním nápadem. Jedná se tudíž o hříčku, která našla vlastní koncept i v dalších anglicky mluvících zemích, kde je tento svátek a jeho oslavy, již dlouhodobou tradicí. Hlavním protagonistou této vtipné freeware hry je oranžová dýně, která se rozhodla vydat do světa, přičemž jistě předem netušila, jak strastiplná bude její putování. Celé herní prostředí je doslova vypiplané a vypilované do nejmenšího detailu, takže vás nenechá ani na chviličku vydechnout, a řádně vás překvapí.

Willys World - zachraňte svého pejska Willys World - zachraňte svého pejska
(freeware / arkdy / 3535  zobrazen / oblbenost 64%)

Ten kdo má rád zvířátka, zvláště pak ti z vás, kteří nějakého toho zvířecího miláčka chovají ve svých domácnostech, jistě se mnou budou souhlasit, že by pro něj udělali všechno možné. Starají se o jeho zdraví, chodí s ním k veterináři, kupují jim hračky a oblečky, krmí je a shánějí pro ně i nějaké ty pochoutky. Pakliže ještě tyto miláčky, jedná se hlavně o pejsky, považují za člena vlastní rodiny, nezná péče o ně žádných hranic a omezení. Tito „pánečci“ je milují, jako sebe sama a tak jistě pochopí, jak se asi cítí protagonista této freeware hry, který o svého čtyřnohého přítele přišel a to navíc velice krutým způsobem, jeho pejska mu unesl ukrutný a nenažraný drak. Vstupte tedy do pohádkového světa a v celkem padesáti lokacích udělejte vše pro to, abyste svého pejska nalezli, a vysvobodili jej z dračích spárů.

Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany    Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany
(freeware / adventury / 3287  zobrazen / oblbenost 64%)

"Shaman Odyssey“ je poněkud nadprůměrná adventura, zkombinovaná se strategickými kprvky, která rozhodně zaujme především svým mimořádně zdařilým grafickým a technickým zpracováním, takže za zahrání rozhodně stojí. Jejími tvůrci jsou světoznámí autoři freeware, tedy tvůrčí kolektiv „MyPlayCuty“, což už hovoří v tom kladném smyslu samo o sobě. Ocitnete se v roli domorodého šamana a nebudete to mít skutečně ale vůbec lehké a jednoduché. Histě dobře víte, že na tak zvaním „Černém kontinentu“, žije mimo zcivilizované lokace i spousta různých domorodých kmenů, kteří se mnohdy příliš v lásce nemají, vedou mezi sebou spory a to i v častých bojích, o svá území, o lov zvěře a mnohdy mají i náboženský podtext a vzájemně se i požírají. Vaším úkolem tak bude pokusit se všechny znesvářené kmeny sjednotit.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)