HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


The King of The Wood - lovcem robotů  The King of The Wood - lovcem robotů
(freeware / adventury / 3883  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra, nazvaná „The King of The Wood“, je velice dobře zpracovaná akční hra , která obsahuje dokonce i adventurní prvky. Její autor při tvorbě této hry byl očividně inspirován filmovým příběhem, všem jistě dobře známým sci-fi filmem „Blade Runner“. Vaším úkolem tudíž nebude nic jiného, nežli dokázat, že byste byli, nebo vlastně jste vynikajícími lovci robotů. No, ono to zase nebude tak horké, neboť hra je nejen málo náročná na grafické zpracování, ale hlavně i po stránce herní velice jednoduchá, což zřejmě uvítají především ti méně zkušení hráči. Od své zmíněné filmové předlohy, si „The King of The Wood“ nebere stylizaci, nebo dokonce herní atmosféru, ale pouze samotný koncept herní zápletky. Samotný děj, ve kterém se jako lovec umělých robotů, vydáváte na panství jednoho z podezřelých, je jednoduše prostý.

Broken Dimensions - rozpadlé rozměry Broken Dimensions - rozpadlé rozměry
(freeware / logick / 5074  zobrazen / oblbenost 64%)

Akční hry jsou ve velké většině převážně pouhými více méně krvavými střílečkami, které od hráčů mnohdy přemýšlení nevyžadují. Požadují od hráče přesnou mušku a rychlé reakce, což zase tak mnoho není. Najdou se však i mezi akčními hrami čestné výjimky, které jak se říká, „potvrzují“ mnou zmiňované pravidlo, i když jich je naneštěstí pouze jako šafránu. Mezi zmíněné výjimky patří tedy bezesporu i dnešní akční freeware hra, nazvaná „Broken Dimensionsů, jejíž hlavní protagonista dokáže něco hned tak nevídaného, totiž obracet gravitaci tak, jak se mu zlíbí. Z této jeho schopnosti potom vyplývá i většinou jednoduché, ale současně také velice efektní řešení jednotlivých lokací. Takže například, hodláte prorazit silnou zeď? Tak na ni vyšlete hromadu železných kvádrů, které se jakoby docela náhodou povalují opodál.

Master of Shadows - noční můra  Master of Shadows - noční můra
(freeware / akn / 4175  zobrazen / oblbenost 64%)

Představte si, že přijdete unavení domů do svého bytu, usednete zcela utahaní do čalouněného křesla, vůbec při usínání nevnímáte ani na plno puštěnou televizi a vaše únava je tak obrovská, že pochvíli tvrdě usnete. Něco vás však vzbudí, otevřete tudíž oči a safra, ocitli jste se kdesi na neznámém místě, víte ale určitě, že to není už váš pokoj, ve kterém jste před chviličkou tak rychle usnuli. Nacházíte se v podivném světě, rudé mraky plují tiše po růžové obloze, ze vzduchu je cítit smrt a všude kolem vás se povalují zbytky koster. To přece není vůbec normální, tady se něco děje, než to domyslíte, už se na vás vrhá jakási, podivná bestie s vražednými úmysly. Je to skutečná, opravdová a děsivá noční můra, kterou právě nyní prožíváte. Tak toto prožívá protagonista této hry, tvrdý chlapík, od srbského vývojáře Marko Vukovice.

Think Outside The Box - pekelný hlavolam Think Outside The Box - pekelný hlavolam
(freeware / logick / 5160  zobrazen / oblbenost 64%)

Víte, co znamená dnešní název hry „Think Outside The Box“? No přece „Myslete mimo krabici“, jde tudíž o metodu myšlení, o níž jste zajisté již něco četli, nebo alespoň slyšeli. Podstatou této metody je vlastně nekonvenčnost, můžete přicházet s takovými řešeními, která by se za normálních okolností zdála „padlá na hlavu“. Navíc, ne že s nimi můžete přicházet, ony po vás samy doslova touží. O tomhle stylu přemýšlení tudíž pojednává právě tato dnešní freeware, nazvaná „Think Outside The Box“. Bohužel ke škodě jinak docela zajímavé hříčky, její autor nedotáhl původní myšlenku až do konce, zůstal tak kdesi uprostřed cesty. „Think Outside The Box“ je zcela obyčejnou adventurou, která obsahuje obyčejné hádanky, snad jedinou výjimkou této adventury je skutečnost, že rébusy lze vyřešiti též několika způsoby.

Fistful of Gun – plné ruce zbraní Fistful of Gun – plné ruce zbraní
(freeware / akn / 3947  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware hra, s názvem „Fistful of Gun“, je akční western, přičemž nejvíce si jí užijete, pokud ji budete hrát ve více hráčích, hrát sami totiž skutečně není to „pravé ořechové“. Zábavné střílení pro maximálně tři hráče z westernového prostředí skutečně zaujme a pobaví, pro jednoho samotného hráče však představuje jen dokola se opakující rychlou akci bez jakékoliv další motivace. Jako na divokém západě se tedy budou cítit až tři hráči při hraní tohoto westernu, tedy v případě, že přestřelky na divokém západě by byly skutečně taková jatka, jak ukazuje tato hra. Hratelnost, která je zábavná ve více hráčích se v případě hráče jediného může scvrknout na pouhý pocit stereotypu a nudy z opakování v základě stejných lokací, opakované akce a neexistence vyššího cíle. Autoři mají pravdu, „že s přáteli roste zábava“.

Timescale - palte po všem, co se hýbe   Timescale - palte po všem, co se hýbe
(freeware / akn / 3795  zobrazen / oblbenost 63%)

Zřejmě jste už odehráli nespočet „stříleček“, v nichž byli vašimi nepřáteli Ufoni, Zombie, různé bestie a zabijáci všeho druhu, rozhodně jste ještě nebojovali proti dnešním, velice podivným nepřátelům. Ne, že by byli tito nepřátelé méně nebezpeční, nebo odolní, jsou jen prostě jiní a nezvyklí, jedná se totiž o geometrické, trojrozměrné útvary, jakými jsou koule, hranoly a krychle. Dokážou se plížit nenápadně a potichu k vám, vystupují ze stínu a brousí si zuby na váš skalp. Naštěstí máte velice účinnou a razantní střelnou zbraň, ale pokud nebudete dostatečně pozorní a hlídat si celou hrací plochu, ani tato vám nepomůže a brzy po nepřátelském zásahu, skončíte v plamenech, jak zapálená fakule. Hra nemá žádný příběh, takže nikdo neví, co jste zmíněným tělesům udělali, je však zcela jasné, že smlouvat s nimi nelze.

D.Nd: Poisoned – když hoši soupeří D.Nd: Poisoned – když hoši soupeří
(freeware / adventury / 3561  zobrazen / oblbenost 64%)

Nemám příliš v oblibě freeware hry a tím méně potom adventury, vytvářené pouze formou textů, mezi něž právě tato adventura, nazvaná „D.Nd: Poisoned“ patří. Přesto vám ji nabízím ke stažení, potažmo ovšem k zahrání, neboť má svoje zvláštní, osobité kouzlo a něčím mne upoutala. Hra vám nabízí hnedle několik možných zakončení, které závisejí na vašich rozhodnutích běhen hraní a dokonce jednu „lechtivou“ scénku, kterou by od hry zřejmě nikdo nečekal. Hlavními protagonisty této hry jsou dva mužští hrdinové, kteří se snaží jeden druhému dokázat, kdo z nich je lepší. Mají jedno společné, oba totiž pocházejí ze sirotčince, a jsou věčnými rivaly. Když potom dostanou za úkol vypracovat společně referát, může se jim přihodit spousta příhod. Hra je založena na textech a rozhovorech, kde právě vy rozhodujete, co si postavy řeknou.

Forbidden Saga – hrdinný příběh Forbidden Saga – hrdinný příběh
(freeware / akn / 3659  zobrazen / oblbenost 64%)

Předem avizovaný vznik každé nové české freeware, hry je vždy doprovázen zvědavými otázkami a připomínkami. Autoři her se již nemohou dočkat, co na jejich dílo řeknou hráči samotní, recenzenti se doslova třesou netrpělivostí a hráči, ti samozřejmě vyčkávají, jak to vše dopadne. Zahraniční freeware se s podobnými dilema, kde to v jednom kotli vře mezi recenzenty, hráči a autory her, nesetkávají, toto je specifikum českých freeware a nejinak tomu skutečně bylo i u dlouho očekávané české RPG, nazvané „Forbidden Saga“. Autor hry věnoval jejímu vzniku nemálo času a poctivé práce, výsledkem jeho snažení je dlouhé putování rozlehlými post apokalyptickým fantasy světy po válce mezi lidmi, ovládající magii a lidmi normálními. Vžijete se tedy do klasické role mladého smolaře, který se časem vypracuje až do role Bosse.

Jimmy The Troublemaker – Jimmy výtržník Jimmy The Troublemaker – Jimmy výtržník
(freeware / adventury / 3160  zobrazen / oblbenost 64%)

Neznám nikoho, kdo by se rád oháněl koštětem a jinými zametacími prostředky, i já sama nerada uklízím, i když je to mnohdy nezbytné. Velice často tak naleznu dávno ztracené cěci, s jejichž existencí jsem se již definitivně rozloučila, zapadlé na těch nejnemožnějších místech, kde by je skutečně nikdo nehledal. Začínám takto podivně proto, že hlavní hrdina a protagonista dnešní adventury, jménem Jimmy, počal prohledávat půdu domečku jeho dědečka, v domnění, že nalezne nějaké cennosti, či památky, které by mohl výhodně zpeněžit, neboť jeho děda byl cestovatel a světoběžník a takovíto lidé seberou a nakoupí na cestách ledasco. Byť pátral hodně usilovně, nalezl však Jimmy pouze knihu, jejíž přečtení se mu stalo osudné, ocitl se tak na zcela neznámém místě a v jiném čase, čímž příběh této adventury začíná.

Deepfall Dungeon - v hlubokém žaláři    Deepfall Dungeon - v hlubokém žaláři
(freeware / akn / 3784  zobrazen / oblbenost 64%)

Čeká vás další nebezpečná a dobrodružná „procházka“ v zatuchlých a plesnivých kobkách, propojený spletí na první pohled nikam nevedoucích chodeb, zkrátka můžete se rovnou pustit do dalšího „Dungeonu“, asi vás nepřekvapí prostředí, ve kterém se ocitnete až „po uši“, jako vždy plné pokladů, všemožných monster, nástrah a pastí, jakož i několik, zcela nečekaných překvapení. Především však jde hlavě o sbírání pokladů, stejně i o sběr baněk, doplňující vám manu a pošramocené životy. Při prvním střetu, pokud máte jen pouhé základní vybavení, rychle natáhnete „brka“. Takže prozkoumejte menší, občas i obrovský level a pilně hledejte vchod do dalšího podlaží. Jedinečnou věcí a výtečným pomocníkem je obchod mezi jednotlivými levely, kde si můžete vylepšovat vlastnosti a utrácet své přetězce nabyté peníze.

<<  [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)