HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - ostatn (68)


Funsiki – sbírejte diamanty.. Funsiki – sbírejte diamanty..
(freeware / ostatn / 5217  zobrazen / oblbenost 64%)

Že jsou Japonci mistry svého řemesla, to je věc známá a neoddiskutovatelná. Prosadili se již v mnoha branžích a povolání, jsou skromní, nenároční a cílevědomí, když se do něčeho pustí, tak to pokaždé dotáhnou až do zdárného konce. Totéž co zde říkám všeobecně potom pro Japonce platí i pro tvorbu plných her, o čemž jednoznačně svědčí i tato jejich dnešní hra, honosící se vysokým vkusem, originálním námětem a samozřejmě jak jinak, i skvělou grafikou a doprovodnými zvukovými efekty. Už samotný nápad sbírat diamanty jízdou na jakémsi raketovém, těžko identifikovatelném „dopravním prostředku“ svědčí i o tom, že autoři hry mají až nadbytek i tvůrčí fantazie, která mnohým jiným zahraničním a některým našim autorům freeware chybí. No nechejme povídání a pojďte se pokusit o štěstí v této hře.

3D Breakout – podivuhodný 3D Arkanoid. 3D Breakout – podivuhodný 3D Arkanoid.
(freeware / ostatn / 5547  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo by neznal nestárnoucí hru Breakout nebo chcete-li Arkanoid. Tato legendární hra připoutala ke klávesnicím počítače ruce nejednoho hráče. I když je princip hry poněkud primitivní (jde jen o rozbití co nejvíce cihel pomocí létající kuličky), dodnes nepřestávají vycházet nové a nové remaky této slavné hry. Právě jeden z nich si dnes představíme. Jde o Breakout 3D od freeware vývojářského týmu Revolution Games a jak již název napovídá, jedná se o trojrozměrnou verzi této legendární hry.

Šroubíci – zachraňte růžovou ponožku. Šroubíci – zachraňte růžovou ponožku.
(freeware / ostatn / 5168  zobrazen / oblbenost 64%)

Šroubečky, nebo mám-li se držet termínu, kterým tuto hru nazval její autor, pak tedy „Šroubíci“, nebývají obvykle hlavními hrdiny plných her, nic méně ať už chcete, nebo ne, v této hře jimi bez pochyby jsou. Rozhodli jsme se vám tuto hru českého autora nabídnout, neboť se s ní zúčastnil soutěže „Velkej chytrák 2007“, která byla uzavřena 16.září tohoto roku. Už teď vám můžeme slíbit, že několik dalších soutěžních her od jiných autorů, zúčastnivších se rovněž tohoto soutěžního klání, vám nabídneme hned po sobě v následujících dnech, abyste se nejen pobavili, ale mohli i sami posoudit, jak si různí autoři v této soutěži vedli a jak dalece kvalitní dílka se jim podařilo přivést na svět. Tak se zatím pusťte do této hry a těšte na další výtvory od jiných autorů, kterými vás překvapíme, jak říkám už co nejdříve.

Dungeon Runners - online RPG. Dungeon Runners - online RPG.
(freeware / ostatn / 7277  zobrazen / oblbenost 64%)

Když profesionální tým herních vývojářů vydá kvalitní MMORPG jako freeware je jasné, že to sice nebude žádná konkurence pro World of Warcraft, ale nikoho by nenapadlo, že může být freewarové MMÓčko tak dobře zpracované. Autoři Dungeon Runners jsou vývojáři od známého a úspěšného distributora těch nejúspěšnějších online her. NCsoft slaví úspěchy s druhým nejlepším MMO světa Guild Wars, nebo velice oblíbenou sérií Lineage. Hra byla vydána za účelem získání nových hráčů, kteří si ještě nepřičichli k žánru MMORPG. Dungeon Runners,jak už je podle názvu anglicky mluvícím hráčům hned jasné, je o procházení dungeonů plných NPC monster, které je nutné během cesty zabíjet. Za to získáte zkušenostní body a často i velice cenné věci, jako například zbroj, zbraně, či lektvary.

Harry Potter Test -  ověřte si vaše znalosti. Harry Potter Test - ověřte si vaše znalosti.
(freeware / ostatn / 5256  zobrazen / oblbenost 64%)

Po vydání každého dalšího CD hry “Harry Potter ” se vždycky zvedá obrovská a stále se opakující vlna zájmu o malého a bystrého kouzelníka z Bradavic a o všechny jeho přátele. Této skutečnosti a hlavně popularity hlavního představitele CD her, tedy Harryho Pottera, využil mladý, ale o to více nadaný český autor dnešní freeware a připravil pro všechny příznivce a obdivovatele her, knížek a filmů s Harry Potterem ověřovací test, v němž si můžete ověřit rozsah vašich znalostí o této proslavené postavě, jejím původu a samozřejmě i šíři poznatků z CD her včetně ostatních zúčastněných osob, jako jsou profesoři, učitelé, čarodějové a bonusové hry, kterých se všichni Harryho kamarádi, také i nepřátelé zúčastňují. Nemám moc v lásce textové hry, ale líbil se mi nápad dnes už sedmnáctiletého našeho autora.

Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů. Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
(freeware / ostatn / 28990  zobrazen / oblbenost 65%)

Věřím pevně tomu, že se mezi vámi nenajde ani jeden, který by v útlém mládí nehrál s kamarády hru na „slepou bábu“, kdy bylo hlavním úkolem hledat uschované předměty. O něco podobného, na druhé straně však zcela odlišného půjde i v této dnešní velice nápadité hře. Budete totiž sice rovněž hledat ukryté předměty, rozdíl však spočívá v tom, že nebudete mít zavázané oči, ale budete mít pěkný rozhled a vámi hledané předměty nebudou uschované, tudíž je uvidíte již zdálky. Přesto že tato hra, kterou má „na svědomí“ vám už dobře známý profesionální tvůrčí kolektiv freeware „DigiPen“ se zdá být jednoduchá a přímočará, ve skutečnosti tak tomu vůbec není, neboť při hledání předmětů s vámi soupeří vaši kamarádi, kteří chtějí rovněž vyhrát a aby se jim to podařilo, neváhají tedy ani použít nekalé prostředky.

NovaWare: Clicked - neznalost neomlouvá NovaWare: Clicked - neznalost neomlouvá
(freeware / ostatn / 3772  zobrazen / oblbenost 64%)

Mluvít o freeware, kterou vám dnes nabízíme jako o hře, by nebylo tím správným vyjádřením, ani její výstižnou charakteristiku. Pokud jste tedy již znuděni hraním jedné a téže hry, vyzkoušejte si tento dnešní autorský experiment, který hned tak jinde určitě nenaleznete. Nejedná se totiž o pouhou jedinou hru, ale o soubor celkem třiceti her v jedné, což je rozhodně přitažlivé a nevídané. Nejedná se však o hraní v tom pravém slova smyslu, neboť ať již zvolíte kterýkoliv ze dvou typů nabídnutého hraní, zjistíte brzy sami, že se ve skutečnosti jedná o jakési „rychlohraní“, nikoliv tedy o delší soustavné hraní zvolené hry. Lze to charakterizovat i tak, že se jedná o ukázky z různých her, které autoři vložili do jednoho souboru a chtěli si vyzkoušet tvorbu různých her, snad někdy hry rozpracují do podrobností.

Painter - s větrem o závod! Painter - s větrem o závod!
(freeware / ostatn / 3829  zobrazen / oblbenost 64%)

Když jsem s Internetu pro vás stáhla tuto hru a spustila ji, abych mohla na ni napsat recenzi a nabídnout ji i vám, hned napoprvé po jejím spuštění jsem si vzpomněla na známou českou písničku „Utíkej Káčo, utíkej, utíkej, honí tě kocour divojkej, divokej“. Skutečně mně tato hra takto inspirovala a hned vám prozradím proč. Hned po zahájení hry budete velice jednoduchým způsobem ovládat malou šedou myšku a utíkat s ní po modrých čarách a v patách vás bude stále stíhat šeredný modrý brouk, přičemž nesmíte dopustit, aby se mu to podařilo, neboť byť i jen sebemenší dotyk s ním je vaše neodvratná smrt a také ztráta jednoho ze tří vám autory přidělených životů. Na první pohled se může zdát, že se jedná o lehkou záležitost, ale jak se říká, první zdání často klame a toto rčení v této hře platí v plném rozsahu.

Narbacular Drop - pohádka o princezně Krátkonožce. Narbacular Drop - pohádka o princezně Krátkonožce.
(freeware / ostatn / 4048  zobrazen / oblbenost 64%)

Představovat vám studentský tvůrčí a autorský kolektiv, studující na vysoké škole „Digipen“, by skutečně bylo oním příslovečným nošením dříví do lesa, neboť jsme vám od něj už nabídli tolik her, že byste je nespočítali ani na prstech obou rukou. Tentokráte jsem však celou situaci trochu předběhla, neboť poté, co tato šikovná a dnes již světově proslulá a sehraná tvůrčí parta tvůrců freeware hned poté, co „Narbacular Drop“ spatřil světlo tohoto světa a získal tak spousty uznání a ocenění od různých institucí, završila parta úspěch tím, že si jí povšimla i známá společnost „Valve“ a nabídla jim spolupráci a uplatnění v dalších nových hrách. Jedná se o hru s velice originálním nápadem, kdy si zřejmě autoři ověřili novou, téměř revoluční myšlenku v oblasti freeware, propojit jednotlivé levely procházením přes magické portály.

Toki 2: Phrozen Wish - opičák na nebezpečné pouti. Toki 2: Phrozen Wish - opičák na nebezpečné pouti.
(freeware / ostatn / 4353  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice vydařenou „skákačku“, která vás rozhodně překvapí svým originálním námětem. Hra je poměrně krátká, obsahuje totiž pouhých pět levelů, zato však velmi pohledně graficky vypracovaných a hlavně různě vyhlížejících, neboť herní prostředí jsou hodně proměnlivá, takže nudit se rozhodně nebudete. Na své nebezpečné pouti se budete setkávat s mnoha různými nepřáteli, nikde kromě čtvrtého levelu nenarazíte na závěrečného Bosse, což bývá u podobných her notorickým zvykem. Ve čtvrtém kole však na vás čeká obrovské ledové monstrum, které samozřejmě musíte zlikvidovat, což už však zdaleka není tak jednoduché, jako eliminování obyčejných, tedy řadových nepřátel. Hlavní hrdinkou je podivná opice, která umí kromě skákání, také střílet vražednou mrznoucí směs na nepřátele.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)