HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - sportovn (96)


Carom3d – kulečník na několik způsobů Carom3d – kulečník na několik způsobů
(freeware / sportovn / 6272  zobrazen / oblbenost 64%)

Většina z nás už někdy zavítala do hospod,restaurací nebo heren,kde byl k dispozici kulečníkový stůl.Někteří z nás měli to štěstí(nebo smůlu chcete-li)si na něm i zahrát.A aby jste se příště vyvarovali šťouchnutím do servírek,trefením někoho z přihlížejících bílou koulí ba dokonce protržením plátna a následného vyhazovu,je tu tato hra.Ta vás samozřejmě nenaučí správně držet tágo,ale můžete si tu alespoň na okamžik připadat jako kulečníkoví mistři.

MiniRacer - šílená jízda MiniRacer - šílená jízda
(freeware / sportovn / 3285  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní hře, kterou vám nabízíme ke stažení, si můžete, pokud ale samozřejmě budete chtít, ověřit vlastní řidičské umění při rychlé a riskantní jízdě v autě. Naštěstí nepotřebujete žádný vlastní automobil, ten vám velice ochotně zapůjčí sami autoři této freeware, tudíž proslulý team Homo Computers, dokonce si můžete vybrat ze dvou nabízených světoznámých značek a můžete se vydat na krkolomnou jízdu. Nikomu nebude vadit, že nevlastníte řidičský průkaz, policisté si někde hoví u televize, takže jste pány silnice a vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem je co nejrychleji a ve zdraví dojet do cíle.

Lycos Athletics Lycos Athletics
(freeware / sportovn / 3867  zobrazen / oblbenost 64%)

Lycos Athletics, jak už sám název napovídá, patří mezi sportovní hry. I když nejste sportovně nadaný, můžete se zúčastnit atletických her, a to pomocí této hry. Ale nemyslete si, že zvítězíte nějak snadno. Lycos Athletics určitě nepatří mezi jednoduché hry. Musíte mít hbité prsty a nějaké ty zkušenosti, ale i dokázat při rychlém běhu správné načasování a úhel odrazu.

Pipiru the Archer - předčete Viléma Tella Pipiru the Archer - předčete Viléma Tella
(freeware / sportovn / 3086  zobrazen / oblbenost 64%)

Už samotný název této hry „Pipiru Archer je, jak jistě uznáte sami, velice zvláštní a podivný, dal by se přeložit jako „Lučištník Pipiru“, což už zní ale mnohem lépe, viďte? Takže připravte se, uchopte do ruky luk a šípy, vžijte se do postavičky tohoto malého, zato však sympatického chlapce a můžete ihned vyzkoušet vlastní schopnosti v lukostřelbě. Tato hra je určena, jak upozorňuje sám autor hry, pouze k pobavení hráčů, nečekejte proto žádné potoky krve, nebo jiné drastické, či duchařské scény, jedná se vskutku jen a jen o zábavu, jako terče vám neslouží živé cíle, ale jablíčka a podobná cílová zařízení, která musíte sestřelovat a tak se postupně dostávat do dalších, samozřejmě i náročnějších kol.

Satisfaction - sbírejte vlaječky Satisfaction - sbírejte vlaječky
(freeware / sportovn / 2680  zobrazen / oblbenost 64%)

Auto se již dnes stalo dopravním prostředkem každodenní potřeby, není to tedy pouhý luxusní předmět, ale nezbytný přítel a pomocník, bez kterého bychom si snad ani nedokázali v dnešní moderní uspěchané přetechnizované době už náš život ani představit. Jeho koupě je dnes, kdy existuje řada leasingových společností, přístupná široké veřejnosti, v mnohých rodinách už není výjimkou vlastnit dvě, či dokonce i více aut. Koupě vozu přesto stále není žádná levná záležitost, abyste si s vaším miláčkem mohli dovolit provádět nějaké vylomeniny, mohli byste si ho poškodit, ne-li přímo ho zcela zničit. Tady vám ovšem nic takového nehrozí, takže se dejte směle a odvážně do soutěžení.

Olympic Skier - lyžařská olympiada Olympic Skier - lyžařská olympiada
(freeware / sportovn / 3745  zobrazen / oblbenost 64%)

Vžijte se do pocitů sportovce lyžaře, který se zúčastní Zimních Olympijských Her, po celou dobu se poctivě a pečlivě připravoval na tak důležité klání a nyní tedy nastal ten pravý okamžik, kdy musíte dokázat, co umíte. Nejde však pouze o jedinou disciplínu, ale hned o trojboj, tedy slalom, poté skoky na lyžích a nakonec pekelně těžký sjezd. Jste přesvědčeni, že obstojíte v tak těžké konkurenci? Potom to všem dokažte, vše je připraveno, můžete začít, tři, dva, jedna, start!!!

Pass or Perish - rugby football Pass or Perish - rugby football
(freeware / sportovn / 3211  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě jste alespoň slyšeli něco o hře, nazývané u nás také jako americký fotbal. Potom také je vám určitě i známo, že je to sport tvrdých chlapů a že v této hře je dovoleno srazit vašeho soupeře na zem jakýmkoliv způsobem a zmocnit se "šišatého" míče. Vyzkoušejte si, jestli byste dokázali z chumlu hráčů přesně přihrát svému spoluhráči, těší se na vás nejen oni, ale i vaši soupeři. Tak je nenechejte zbytečně dlouho čekat, dochází jim totiž už trpělivost, proto neváhejte a s chutí do zápasu!

Ski-Racer 2-veselé lyžování Ski-Racer 2-veselé lyžování
(freeware / sportovn / 2933  zobrazen / oblbenost 65%)

Zimu máme na krku, Mikulášskou nadílku za sebou, Vánoce se kvapem blíží, ale tolik očekávaný sníh stále nikde. Jistě byste už rádi vytáhli sáňky, ale ještě lepší by bylo si někde řádně vykoušet vlastní lyžařské dovednosti na zasněžené sjezdovce. Prosím, že na nich také není sníh? Ale já o jedné vím, tady vám ji nabízím, lyže nechejte tam, kde jsou a zasedněte k vašemu počítači, sjezdovka plná sněhu čeká jen na vás.

Highway Pursuit - zběsilá jízda Highway Pursuit - zběsilá jízda
(freeware / sportovn / 2838  zobrazen / oblbenost 64%)

Nemáte řidičský průkaz, nebo vám ho odebrali, třebas za rychlou a riskantní jízdu, nemáte auto, nebo jste ho koupili za poslední peníze a nyní nemáte ani na benzín? Pak to vůbec nevadí, zde si můžete vyzkoušet, jak ovládáte vlastní rychlý automobil na silnici při divoké jízdě, kdy nemusíte brát ohled na nikoho a na nic. Jste prostě králi dálnic a všichni ostatní vás musí respektovat, jinak na to těžce doplatí. Takže žádné dlouhé váhání, bílý kamion už je připraven, aby vás vysadil na silnici.

Elastomania - divoký motokros Elastomania - divoký motokros
(freeware / sportovn / 7062  zobrazen / oblbenost 64%)

Malí a velcí kluci všeho věku, tady je skutečně něco pro vás, koho z vás by přece nelákala vůně benzínu a jízda na dokonale upravených motokrosových motocyklech. Jenomže, tyto stroje stojí většinou mnohem více peněz, než krásný a moderní nový osobní automobil, takže skuteční závodníci se bez sponzorů neobejdou. Vy ovšem nic z výše jmenovaného nepotřebujete, stačí jen maličkost, stáhnout si tuto námi nabízenou hru, nastartovat a hurá na to, budete určitě překvapeni, co na vás všechno čeká.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)